האם ביטקוין הוא השקעה טובה?

ביטקוין (BTC) חצה אבן דרך ענקית בפברואר בכך שהוא טיפס לראשונה מעל 58,000 $. למרות שזה חדשות טובות עבור המשקיעים, ייתכן שזו תחילתו של דיון חזק על ידי רשויות פיננסיות שונות כיצד ניתן להסדיר אותו.

מעולם לא היה זמן נהדר לפקח על ביטקוין (BTC) ועל כל נוף ההשקעות בקריפטו מאשר בשנת 2021 ובמיוחד בחודש פברואר. ביום שלישי, 16 בפברואר, עקב ביקוש כבד מצד משקיעים (טירונים ומומחים), מטבע הקריפטו הצליח לשבור את אבן הדרך הקודמת שלה, שעמדה על 40,000 $ בינואר, וחצה 50,000 $. בשעות הבוקר המאוחרות של יום שישי, 21 בפברואר, הביטקוין נסחר בין 57,500 דולר ל -58,000 דולר. משמעות העצרת הנוכחית היא שתוך פחות מחודשיים נכס הקריפטו הוכפל ביותר מכפליים.

ביטקוין נוצר על ידי אדם שמכונה שם בדוי “סאטושי נקאמוטו” המוביל את צורת המטבע החדשה שתתמודד ישירות עם מטבעות פיאט (יורו, לירה, דולר אמריקאי, דולר אוסטרלי, דולר ניו זילנדי, ראנד דרום אפריקאי ו ין יפני) בעקבות המשבר הפיננסי בשנת 2008 והתרסקות שוק הדיור בשנת 2009.

מר נקמוטו יצר את נכס הצפנה במטרה לחסל את המתווך (מוסדות פיננסיים). היא משתמשת במערכת ספרים מבוזרת המכונה בלוקצ’יין.

ביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר ובעל שווי השוק הגדול ביותר נכון לפברואר 2021 במרחב הקריפטו העומד מעל 1 טריליון דולר. מספרים כאלה די מדהימים עבור נכס שנראה כאילו הוא הולך למצב הכחדה במהלך שיא המגפה שהביא את השווקים הפיננסיים על ברכיו בחודש מרץ 2020..

ביטקוין (BTC) חווה אז מכירה עצומה של משקיעים שלדברי פול ויגנה מוול סטריט ג’ורנל “היה כפול מהצניחה במניות”. ככל הנראה, ירידת המחיר הורגשה מאוד בתיווך ובורסאות, שכן הנכס חווה שפל של 52 שבועות, במיוחד בחודש מרץ, כאשר הוא נסחר במחיר של 3,800 דולר, שראה כי היקף הסחר של הנכס יורד בצורה מאסיבית וההשפעה שהתקבלה הייתה ירידה בהיקף הנכסים. שווי שוק.

מכיוון שכל אדם ראה סיכוי להשיג רווחים באמצעות ביטקוין, דבר חיוני שכדאי לזכור הוא שהוא אינו מוסדר על ידי אדם אחד. הביטקוין משגשג מחוקי הביקוש וההיצע הבסיסיים. ככל שהביקוש למוצר גבוה יותר, כך אנשים יצטרכו לשלם עבורו. ככל שהיצע המוצר נמוך יותר במקרה של ביטקוין עם כרייה של 21 מיליון בלבד, כך המחיר שאנשים מוכנים לשלם.

זה מאוד תנודתי (לא צפוי) מכיוון שהוא נסחר תמורת 3,800 דולר בחודש מרץ והתגייס ל -10,596.95 דולר בספטמבר, הגיע לראשונה ל -20,000 דולר בדצמבר 2020 ועשה רווחים נוספים ל 40,000 דולר בינואר 2021 ובפברואר אותה השנה חצה את 58,000 הדולר. אבן דרך.

במילים פשוטות, אנשים קונים ומוכרים בכל מחיר שהם רוצים בהתאם ליעדי ההשקעה שלהם. זה הופך את הביטקוין לאטרקטיבי למשקיעים בצמיחה גבוהה, שכן השקעה של 10,000 דולר בחודש ספטמבר 2020 הייתה מביאה לרווח של יותר מ -400% בפחות מחצי שנה..

מצד שני, קריפטו אינה השקעה קונבנציונאלית. כפי שמגדיר זאת דני קוקס מ- Hargreaves Lansdown (חברת שירותים פיננסיים) “מטבעות קריפטוגרפיים עשויים להישאר נישה, להיעלם ללא עקבות, להפוך למיינסטרים או כל דבר שביניהם. כל השקעה צריכה להיחשב כסיכון גבוה מאוד “.

אל תקבע את כל תקוותיך במטבע דיגיטלי אחד ובמקרה זה ביטקוין; גוון את הפורטפוליו שלך כך שתפיץ את הסיכונים בין כל ההשקעות שלך.

ביטקוין: האם זו תהיה השקעה טובה בשנת 2021?

אם נלך לפי דברי המומחים, יש סיכוי עצום ש- BTC יהיה שווה יותר ממחיר המסחר הנוכחי בעתיד הלא רחוק, מה שעשוי להפוך אותו להשקעה טובה בשנת 2021..


המניע הגדול ביותר של ביטקוין לפני המגיפה היו מעריציו בעיקר משקיעי צמיחה שראו אפשרות שנכס הקריפטו יהפוך לעמוד התווך בסטרטוספירה הפיננסית. לאחר המגיפה, הנכס נסחר במחיר (3800 דולר) שהיה ברמת הסיכון של טירונים ואף משקיעים מומחים שראו סיכוי גדול להגן על הפסדיהם מהשקעות אחרות באמצעות הקריפטו.

הביטקוין גדל ביותר מ -150% החל מדצמבר 2020 והפעם הנהגים העיקריים אינם מוטים לכיוון אחד. היה זרם עצום של משקיעים ממוסדות בקנה מידה גדול כמו קרנות קרנות אוניברסיטאיות, נאמנויות השקעות ותוכניות פנסיה, שהן מאמינות שהנכס כאן כדי להישאר..

משקיעים חדשים מאמינים שעם הזמן רשויות פיננסיות ימצאו דרך טובה יותר לווסת מטבעות על ידי זיהוי כל הפרצות והצבת אמצעים מתאימים להגנה על ההשקעות..

בסופו של דבר, זה לא היה המקרה במהלך ריצת השוורים הטובה ביותר של הקריפטו בשנת 2017, כאשר היא עלתה ל -19,783.21 דולר ב -18 בדצמבר 2017 לפני שסבלה משפל מרץ במהלך שיא המגיפה. האנשים היחידים שהפגינו התעניינות היו משקיעים קמעונאיים שהתנשאו עליה מכיוון שהיא לא הוסדרה על ידי אף ממשל מרכזי ואחרים שקנו אותה על סמך הפחד להחמיץ. כתוצאה משערות לגבי האפשרות להשיג רווחי עתק, אנשים מסוימים זרקו לתוכו קצת כסף.

בדרך כלל אנשים מקבלים החלטות השקעה על סמך אמון ובשוק הכספים היועץ המומחה של תאגידי שירות פיננסי רגילים. ג’יי.פי מורגן מהווה אופוזיציה עזה לשימוש ב- BTC מזה זמן רב. בשנת 2017, במאמרו של הגרדיאן, ג’יימי דימון, בוס ג’יי.פי מורגן, כותר “Bitcoin הונאה שתפוצץ”. בסיבוב של הון, בנק ההשקעות וחברות האחזקות לשירותים פיננסיים תמך כעת במטבע הדיגיטלי ו”הרגיש שיש לו עתיד מזהיר “.

במאמר חדשות פיננסי של BUSINESS INSIDER, מומחי ההשקעות של ג’יי.פי מורגן חזרו על כך כי “הביטקוין יכול להתגייס עד 100,000 דולר”. בדצמבר 2020 הצטרפה ענקית הביטוח MassMutual למועדון BTC עם השקעה בסך 100 מיליון דולר שמיועדת לחשבון ההשקעות הכללי של הביטוח שלה. חברת הביטוח קנתה את הקריפטו דרך קבוצת ההשקעות הדיגיטלית של ניו יורק (NYDIG) המאשרת את הערעור והנוכחות ההדרגתית של המטבע בעולם הפיננסי. השימור, הפילנתרופ ומנהל קרנות הגידור פול טיודור ג’ונס ברבעון השני של 2020 רכש את הביטקוין כהגנה מפני אינפלציה, שכן בנקים מרכזיים ברחבי העולם החלו להדפיס כסף והשוו את המטבע הדיגיטלי לסחר בזהב בשנות השבעים..

כתוצאה מכך שלא הוסדרו על ידי מוסד כלשהו ונשארו פתוחים למשקיעים ולא משנה היכן הם מוצאים את עצמם על פני האדמה, תנודת המחירים של הנכס הדיגיטלי לא תיפסק וכך גם חיזויו.

האם ביטקוין ימשיך להמריא בשנת 2021?

הביטקוין מכניס גלים בהדרגה למיינסטרים הפיננסי ויתכנס על סמך הקבלה שהוא מקבל מצד השחקנים הגדולים במשחק הפיננסי שמאמינים שהוא המטבע המודרני של העתיד. מומחים רבים הסכימו כי מחיר BTC יעלה בשנת 2021 בגלל גל כסף של משקיעים מוסדיים ופרטיים כאחד..

החדשות הגדולות ביותר בנוף ההשקעות בקריפטו הן ההשקעה של 1.5 מיליארד דולר בביטקוין על ידי מנכ”ל טסלה (מנכ”ל) אילון מאסק שהיה תומך ענק בשימוש במטבעות קריפטוגרפיים. טסלה כחברה פרסמה הצהרה שבה חזרו על אמונתם במטבע הדיגיטלי כי “היא מתקדמת לאפשר ללקוחות לשלם עבור המוצרים שלה באמצעות מטבע הקריפטו.

נכון לעכשיו, הביטקוין קיבל גיבוי אמין מכמה מערכות תשלום מקוונות. פופולריים ביניהם הם PayPal, Cash App ו- Skrill המאפשרים ללקוחות להשתמש בחשבונות שלהם כדי להחזיק, לקנות ולמכור מטבעות.

שחקן מרכזי נוסף במגזר הפיננסי VISA הודיע ​​באוקטובר 2020 כי הוא מתכנן ליצור קשר עם חילופי הקריפטו, Coinbase, להציע כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי הקשורים לביטקוין..

כמה משקיעים מסתמכים על עתיד כדי שיוכלו לקבל החלטות השקעה. הכלכלן רוברט שילר מאמין בחשיבות החוזים העתידיים ואף הציע כי “ייתכן שבועת 2017 נקשרה לעובדה שלא היו אז עתידים בביטקוין”. החוזים העתידיים והאופציות של ביטקוין כמו גם קרנות הקשורות לבלוקצ’יין עברו דרך ארוכה בכדי לספק שכבת אבטחה עצומה למשקיעים שאחרת אולי היו חוששים מתנודתיות ומהמחשבה לאבד את חלקם או את כל כספם. החוזים העתידיים עוזרים למשקיעים לשער על ירידת מחירים.

אל תחמיצו: מדוע ביטקוין הולך להתפוצץ בשנת 2021

חיזוי מחיר ביטקוין בשנת 2021 והלאה

הכוכב לשעבר, ג’יי פי מורגן, מאמין שמחירו של הביטקוין יגיע ל -20,000 דולר בשנת 2021.

כל חיזוי מחיר שנעשה על ידי יחידים ומומחים כאחד BTC מוצא דרך מדהימה להתעלות עליו ומשאיר מוכרים רבים באבק מדוע מכרתי אותו? כלשון קלם צ’יימברס, “המטבע יכול להיות שווה מיליון דולר מתישהו או עשוי לרדת לרמות המחירים הרגילות שאנשים רבים מצפים לו. הסיבה לכך היא שמחירו מושפע מאוד מ- FOMO האישי ומה- FOMO הארגוני ועד שלא יעבור הדחף הזה, אף אחד לא באמת יכול לקבוע את מחיר הנכס הדיגיטלי “.

באוגוסט 2020 ביטקוין הגיע ל -10,000 דולר וכמה אנשים מכרו את המטבע עם 8,500 דולר שסיפקו את מרבית ההתנגדות עד שהתנשא ל -20,000 דולר. במחיר זה, מספר משקיעים הרגישו כי מכירת ענק הייתה בדרך ולתדהמתם, המחיר הנוכחי של הביטקוין בפברואר 2021 חצה 57,000 דולר..

תרשים מחיר לביטקוין

נכון לעכשיו, כל שבוע שלא השקיעו ב- BTC ובמטבעות אחרים נראה כמו הזדמנות נהדרת שהוחמצה.

קרא עוד: כמה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך?

איך אני משקיע בביטקוין?

כאשר מטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים, ישנם מספר מסחר ובורסות בהן תוכלו לבצע השקעות. מבוסס על ניסיון וקלות השימוש, eToro מספק פלטפורמה נהדרת שבה אתה יכול לקנות ביטקוין.

הרשמה למעלה היא הצעד הראשון בהקמת חשבון באופן מקוון. ודא שהפרטים האותנטיים מסופקים.

אימות חשבונות הוא השלב השני בתהליך. כדי להבטיח את אבטחת חשבונך וכחלק מ- KYC (הכרת הלקוח שלך), תידרש להעלות את רישיון הנהיגה או הדרכון שלך) והוכחת כתובת כדי לעזור באישור זהותך..

הפקדת מטבע FIAT היא הצעד הבא. לאחר שתעבור בהצלחה את תהליך האימות, תוכל לבצע את ההוראות ולהפקיד מטבע פיקדון פיאט (USD, GBP ו- EURO) שהוא צעד הכרחי בכדי לאפשר רכישה של BTC..

השלב האחרון הוא בצע את רכישת הביטקוין הראשונה שלך. עם כספים בחשבונך, פשוט נווט בדף “ביטקוין” והרכישה הראשונה שלך בדרך.

שים לב שניתן לרכוש ביטקוין באופן חלקי אם אין לך כסף לרכוש 1BTC. אתה יכול לרכוש חלק מהשלם בהתאם לכספיך האישיים או ליעד ההשקעה הנוכחי שלך. לדוגמא, אם המחיר הנוכחי של BTC הוא 57,000 $, תוכלו לרכוש 10% מהמטבע ב -5700 $ שהם 0.1 BTC או 1% מהמטבע ב -570 $ שהם 0.01 BTC.

אז, האם ביטקוין הוא השקעה טובה? סיכום

כן, זו השקעה טובה. על פי epxerts, הביטקוין ימשיך במשך מספר שנים בהיותו המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר וכן בעל שווי השוק הגדול ביותר. משמעות הגיוס של המטבע היא שבחודשים הקרובים אם היא תשמור על המומנט שלה היא תוערך ב 100,000 דולר למטבע ותגיע לכ -2 טריליון דולר בשווי שוק..

המגבלה בהיצע שלה מוגבלת על ידי 21,000,000 היוצר שלה הייתה חיונית ביותר להצלחתה.

תאגידים גדולים כמו AT&T, Expedia, PayPal, Shopify ומיקרוסופט מקבלים ביטקוין כתשלומים. ככל שחברות נוספות יהיו פתוחות להוסיף את הקריפטו לאפשרויות התשלום שלהן, הוא לא רק יהיה פופולרי אלא יזכה למעמד פולחן לשימוש בו בדיוק כמו שפלטפורמות התשלום המקוונות PayPal, Skrill, Neteller, Cash App ו- WebMoney מספקות אפשרויות תשלומים רבות יותר ללקוחות..

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

10 תחזיות מחיר ביטקוין מודגש לשנת 2021

חיזוי מחיר ביטקוין

5 סיבות מדוע ביטקוין יכול להכפיל את כספיך בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map