מהם היתרונות של סחר באדווה?

מסחר באדווה מאפשר לסוחרים לשער אם מחיר ריפל יעלה או יירד בערכו, ללא צורך לקחת בעלות על ה- XRP.

Ripple הוא מטבע דיגיטלי (Ripple XRP) אשר ידוע גם כפלטפורמה המשמשת להעברת מטבעות קריפטוגרפיים באופן עמית לעמית (RippleNet). זו פלטפורמת קוד פתוח, כשהדגש העיקרי בעיצוב שלה מיועד בעיקר להיות שיטת עסקאות אמינה, זולה ומהירה..

הפלטפורמה יכולה לטפל ולהחליף כל סוג מטבע, בהיותו מטבע פיאט, או כל מטבע מטבע אחר. להלן סיכמנו כמה מהיתרונות של מסחר באפל.

למה סחר אדווה?

תוכנות אדווה משמשות לעתים קרובות בנקים וסוחרים לתהליך החלפת נכסים. בשלב מסוים זה הדבר מתאפשר באמצעות מערכת בשם Swift, הפועלת על ידי הסתמכות על חשבונות בנק אשר נפרדים לחלוטין בכל המדינות בהן פועל הבנק. מסחר באדווה XRP כרוך בספקולציות על מחירו מבלי לקחת בעלות על XRP..

כדי להיות בטוח שהאינטרס שלך יעמוד במידע הטוב ביותר האפשרי, נסביר לך בקפידה את היתרונות של מסחר באפל.

חלק מהיתרונות של אדווה מסחרית הם:

1. היכולת לקצר

2. שימוש יעיל בהון

3. אין חשבון חליפין או ארנק נחוץ

4. סחר עם ספק מבוסס

5. יישומים בעולם האמיתי

6. סחר שוק 24 שעות ביממה


1. היכולת לקצר (למכור)

מסחר ב- CFD והימורים בפיזור הם שני אלמנטים נפוצים המאפשרים לסחור במחירים עולים ויורדים, תכונה המיועדת לסוחרים מקצועיים בלבד. על מנת להיות מסוגלים למכור (בקיצור) מטבע קריפטוגרפי המשימה להחזיק בו אינה נחוצה, הדבר מאפשר חופש רב יותר מכיוון שהוא עדיין תכונה שאינה מתאפשרת בבורסות מטבעות..

2. שימוש יעיל בהון

מסחר ממונף, פשוט הסבר פירושו שכדי שתוכל לפתוח פוזיציה, אתה נדרש להפקיד רק אחוז מהשווי המלא של עסק מסוים. זה לא אפשרי בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שאתה עדיין נדרש להפקיד את מלוא שווי הסחר. רק וודא שאתה זוכר שיחס המינוף שלך מגדיל את הרווחים וההפסדים, ובסופו של דבר אתה עלול לאבד יותר מהסכום שאתה מפקיד כדי לפתוח עמדה.

3. אין צורך בחשבון חילופי או בארנק

כאשר נסחרים ב- CFD של Ripple, לא תצטרך להתמודד עם בורסת מטבעות ישירות. במקום זאת, המחירים מקוריים בבורסות שונות מטעמכם ואז מוצעים לכם עם המחיר הטוב ביותר הזמין.

בסופו של דבר המשמעות היא שלא תחכה לאישור כלשהו מהבורסה, אבטחת הארנק שלך לא תדאג לך ולא תצטרך לשלם עמלות אם תמשוך כספים בהמשך. במילים אחרות, אם אתה רוצה לקנות XRP ולהחזיק אותו לטווח הארוך, תצטרך חשבון חליפין.

4. סחר עם ספק מבוסס

Ripple מאפשר לך לסחור עם ספקים מוסדרים. ספקים אלה עובדים קשה ומסורים להציע ללקוחותיהם שירות לקוחות ותמיכה פרסים בכל פעם שהם עשויים להזדקק לו בשעות בהן השוק פתוח.. eToro, לדוגמא, היא אחת הפלטפורמות הבולטות בהן ניתן לסחור ב- Ripple.

5. יישומים בעולם האמיתי

מערכת התשלומים Ripple נתמכת על ידי בנקים וארגונים כמטבע וירטואלי. אדווה מאפשרת הקלה קלה בתשלומים חוצי גבולות מכיוון שהיא מהווה קונסורציום של יותר מ- 200 מוסדות פיננסיים הממוקמים ביותר מ- 40 מדינות. ריפל מקדימה מתחרים רבים במקרה זה, מכיוון שהיא ראתה צמיחה עצומה בקרב המוסדות הפיננסיים. זה יכול להיות גורם חיובי רק כשמדובר במסחר באפל, שכן יש לו סמכות אמינה יותר.

6. סחר בשוק 24 שעות ביממה

שוק הקריפטו, כולל Ripple XRP, פתוח 24 שעות. לכן תוכלו לסחור בכל שעה ביום או בסופי שבוע. אתה יכול לסחור במשרה מלאה או שאתה יכול לעשות זאת במשרה חלקית אם יש לך עבודה במשרה מלאה אחרת. עלינו להחשיב את עצמנו ברי מזל שאנחנו מסוגלים לנצל את כל ההזדמנויות שקורות בשוק שלעולם לא נסגר.

האם עלי לקנות או לסחור אדווה?

כאשר שוקלים לקנות או לסחור באפל, ישנם מספר יתרונות שעליכם לקחת בחשבון, ובמיוחד הצורך המצב האישי שלכם עשוי לקבוע אם עליכם לסחור או למכור. אם אתה רוצה לדעת יותר על אדווה, עיין במדריך למתחילים זה לאדווה.

אולי אתה מעוניין לקנות אם אדווה…

 • אתה רוצה לקחת בעלות מלאה על סכום ה- Ripple שאתה קונה.
 • לא אכפת לך לשלם את מלוא שווי הנכס מראש.
 • לא אכפת לך לחכות לחשבון חליפין לפני שתוכל לקנות או למכור.
 • אתה רוצה להיות HODLer אדווה.
 • אתה שמח לשלם מס רווחי הון על כל הרווחים.

אולי אתה מעוניין לסחור באפל אם…

 • אתה מחפש להפקיד אחוז מהשווי המלא של סחר במטרה לפתוח עמדה.
 • אתה רוצה לשער על מחיר ה- XRP מבלי להחזיק את הנכס הדיגיטלי.
 • אתה רוצה להתחיל לסחור ב- XRP מייד.
 • אתה רוצה עמלות נמוכות מכיוון ש- Ripple לא גובה עמלות אם ברצונך למשוך כספים מאוחר יותר.
 • אתה רוצה לנצל את הטבות המס של הימורי Spread או מסחר ב- CFD.

התחל לסחור אדווה עם eToro

eToro היא אחת מפלטפורמות המסחר הבולטות בעולם. כפלטפורמת מסחר חברתית, היא מתגאה בביטחון שהיא מציעה. אתה יכול להתחיל את מסע המסחר שלך בקריפטו ב- eToro מכיוון שהוא תומך במטבעות קריפטוגרפיים למעט נכסים מסורתיים אחרים.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר לסחר אדווה XRP

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • Ripple הוא מטבע דיגיטלי (Ripple XRP) אשר ידוע גם כפלטפורמה המשמשת להעברת מטבעות קריפטוגרפיים באופן עמית לעמית (RippleNet).
 • Ripple היא פלטפורמת קוד פתוח, כאשר המיקוד העיקרי בעיצובו מיועד בעיקר להיות שיטת עסקאות אמינה, זולה ומהירה.
 • אדווה יכולה לטפל ולהחליף כל סוג של מטבע, להיות מטבע פיאט (סטרלינג וכו ‘) או כל מטבע מטבע.
 • ל- Ripple מספר יתרונות על פני הנכסים הפיננסיים המסורתיים.
 • מסחר ב- CFD והימורים בפיזור הם שני אלמנטים נפוצים המאפשרים לסחור במחירים עולים ויורדים, תכונה המיועדת ללקוחות מקצועיים בלבד..
 • מסחר ממונף פירושו שכדי להיות מסוגל לפתוח עמדה, אתה נדרש להפקיד רק אחוז מהשווי המלא של עסק מסוים..
 • כאשר נסחרים ב- CFD של Ripple, לא תצטרך להתמודד עם בורסת מטבעות ישירות. במקום זאת, המחירים מקוריים בבורסות שונות מטעמכם ואז מוצעים לכם עם המחיר הטוב ביותר הזמין.
 • Ripple מאפשר לך לסחור עם ספקים מוסדרים. ספקים אלה מחויבים להציע ללקוחותיהם שירות ותמיכה לקוחות עטורי פרסים.
 • מכיוון שלרוב האנשים יש עדיין הבנה מעורפלת יחסית של מטבעות קריפטוגרפיים ותנודתיות שלהם, יש לנקוט בצעדים נוספים כדי לוודא שהם מודעים כראוי לפני שהם מבצעים השקעה רצינית..
 • תוכנות אדווה משמשות לעתים קרובות בנקים וסוחרים לתהליך החלפת נכסים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map