להלן כמה מטבעות קריפטוגרפיים שעשויים לקנות, לצפות ולהימנע מהם

איזה מטבעות קריפטוגרפיים עלי לשקול לקנות? האם יש מטבעות קריפטוגרפיים שאני צריך לצפות בהם? והאם יש קריפטוסים שבהחלט עלי להימנע?

אם אתה רוצה לדעת איזה מטבעות קריפטוגרפיה לקנות ולצפות וממה להימנע, מאמר זה הוא בדיוק בשבילך.

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לכם להשיג הבנה מעמיקה של עולם הקריפטו וטכנולוגיית הבלוקצ’יין. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאחד מקורסי הקריפטו המקוונים שלנו שיספק מסע למידה מהנה להצלחה במסחר במטבעות קריפטוגרפיים!

מדוע עלי לדעת על מטבעות מטבע שונים לקנות, לצפות ולהימנע?

מטבעות קריפטוגרפיים לקנות, לצפות ולהימנע

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה

מטבעות קריפטוגרפיים אחרים לצפייה

מה עם השאר?

קריפטוסים שיש להימנע מהם בכל מחיר

בקניית מטבעות קריפטוגרפיים

נקודות מפתח

מדוע עלי לדעת על מטבעות מטבע שונים לקנות, לצפות ולהימנע?

עולם המסחר בקריפטוגרפים צובר יותר ויותר תומכים מכל רחבי העולם. כולל אותך!

לכן, לאחר שקילת היתרונות והחסרונות שלה, החלטתם לצלול לעולם המסחר בקריפטוגרפים. אתה יכול בסופו של דבר לקנות או לסחור במטבעות קריפטוגרפיים רבים בבת אחת.


כמובן, עליכם לעשות זאת מתוך הבנה טובה של אופן פעולתם. חלקם מתאימים היטב למסחר יומי ואילו אחרים לסחר בתנופה או אפילו להשקעה לטווח ארוך.

כשאתה חוקר מטבע קריפטוגרפי, חשוב שלא תסתכל רק על מחירו ותנועות השוק שלו. אתה צריך גם לעשות כמות נכבדה של מחקר בנוגע לטכנולוגיה מאחוריו, כמו גם כל תקנות ממשלתיות שעשויות להשפיע על המסחר בקריפטוגרפים.

רק כשאתה צובר מספיק ידע על המורכבות של עולם המטבעות הקריפטוגרפיים, אתה יכול להתחיל לתרגל מסחר על מנת לבסס אסטרטגיית מסחר מוצלחת של מטבעות קריפטו והרגלי מסחר בריאים..

מסיבות אלה, חשוב לדעת על קריפטוסים שונים שניתן לקנות, לצפות ולהימנע מהם.

מטבעות קריפטוגרפיים לקנות, לצפות ולהימנע

עכשיו בואו נסתכל על כמה מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים שנחשבים טובים לקנייה, כמו גם כמה מטבעות קריפטוגרפיים מרכזיים שכדאי לפקוח עליהם. לאחר מכן נבחן כמה קריפטוסים ידועים לשמצה שכדאי להימנע מהם.

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה

מטבעות קריפטוגרפיים לרכישה

1. אתריום (ETH)

את’ריום הוא אחד הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות. אולי אחד ההיבטים האטרקטיביים ביותר הוא יכולתו של Ethereum לתמוך חוזים חכמים, מה שהופך אותו לשימושי מאוד לעסקים.

בהתחשב ביתרונות הטכנולוגיים שלה, אין זה מפתיע שמספר גדול של קריפטוסים אחרים נבנו כעת על גבי הבלוקצ’יין שלה.

נוסף על כך, ל- Ethereum יש מספר רב של יישומי dApp (אפליקציות מבוזרות) המשתמשים במערכת שלהם. כל זה גורם את’ריום מטבע קריפטו מועדף במונחים של אורך חיים צפוי.

מבחינת מחיר, Ethereum היה די עומד בשנים האחרונות, אך עבור קונים שמעדיפים יציבות על פני תנודתיות, Ethereum די מושך.

שקלת לקנות את’ריום?

2. ביטקוין (BTC)

אולי אתה לא מופתע לראות ביטקוין – הקריפטו הראשון והנסחר ביותר אי פעם – ברשימה שלנו. למרות מחירו הגבוה, הביטקוין נותר הקריפטוגרפי המועדף ביותר לקנות; בעיקר בגלל שהוא הקריפטו הוותיק ביותר, ולכן, האמין ביותר.

עם זאת, הביטקוין הוא גם המטבע הקריפטוגרפי ההפכפך ביותר, אולי אפילו הנכס הפיננסי ההפכפך ביותר.

שימו לב שמחירי הביטקוין תמיד עוברים מחזורים. בזמן כתיבת מאמר זה שווה הביטקוין 16,299 דולר למטבע, שזה רווח עצום בהשוואה לשפל המחירים של 2018 הידוע לשמצה כשהמחירים צנחו ל -5,938.18 דולר. למרבה הצער, זה עלול לקרות שוב. מתי? מי יודע! אבל זה משהו שיש לזכור.

גם אם אתה לא מחליט לקנות ביטקוין, אתה צריך לראות את זה מקרוב כמו תנועות המחירים שלה בדרך כלל יש השפעה נוקשה על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

שקלת לקנות BTC?

3. אדווה (XRP)

אדווה הוא עוד קריפטו נהדר לקנות. Ripple שואפת להיות אמצעי בר קיימא לעסקאות בנקאיות. ליתר דיוק, עם Ripple, אפשר היה לבצע תשלום לאדם אחר במטבע אחד והם יקבלו אותו במטבע אחר.

אַדְוָה עלול בסופו של דבר לשמש גשר בין תעשיית הקריפטו לעולם הבנקאות. אדווה יכולה לסייע למוסדות לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין וקריפטוגרפים – דבר שככל הנראה כבר קורה.

אם בנקים מיישמים את Ripple באופן מלא על העסקאות שלהם, סוחרים המחזיקים ב- Ripple עשויים להרוויח מכך באופן משמעותי.

עם זאת, עלינו לציין כי חלק ניכר מעולם הקריפטוגרפיה התנער מ- Ripple בשל ניסיונה להתארגן בבנקים, שהם בעיניהם אויביהם של חובבי הצפנה..

כמה אדווה שווה בשנת 2021 ואילך?

שקלת לקנות XRP?

4. ליטקוין (LTC)

Litecoin הוא עוד קריפטו פופולרי שכדאי לכם לשקול לקנות.

נחשב כמשובט של ביטקוין, ליטקוין היה פעם המטבע השני הנסחר ביותר, במיוחד לפני שהאת’ריום והריפל הגיעו.

למרות ש- Litecoin איבדה תאוצה מאז שחרורה המקורי בשנת 2011, היא עדיין שם מכובד מאוד ואחד המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים ביותר לתשלומים ועסקאות..

במובנים מסוימים, ליטקוין שומר על דברים פשוטים, שעשויים לעבוד ליתרונו ועשוי למשוך יותר ויותר סוחרים ומשקיעים.

שקלת לקנות LTC?

5. EOS (EOS)

אם אתה מחפש מטבע נהדר לקנות, שקול את EOS. EOS ממשיכה להתחרות באת’ריום על מנת לקבל את המס ‘. נקודה אחת לחוזים חכמים ו- dApps. למעשה, בשנים האחרונות, EOS צברה את הקהילה הגדולה ביותר של משתמשי dApps.

מה שעושה EOS הבולט הוא יכולתו להביס את נושא המדרגיות על ידי אימוץ קנה מידה אופקי על פני קנה מידה אנכי מסורתי.

במילים אחרות, ככל שהמערכת תגדל, במקום לשפר את כוח המחשוב, יתווספו למשוואה יותר צמתים (aka מכונות). כמובן שנצטרך לחכות ולראות אם שיטה זו יכולה להועיל בפועל.

בינתיים, EOS נותרה אחד הקריפטוסים האטרקטיביים ביותר לקנות ולמכור בעולם המסחר בקריפטוגרפים.

שקלת לקנות EOS?

להשקיע ב- eos

6. כוכבים (XLM)

לומן הכוכבים הוא פשוט מטבע קריפטוגרפי כוכבי לרכישה.

שים לב ש כּוֹכָבִי לעתים קרובות נחשב לפלטפורמה הקרובה ביותר לאדווה. פשוט מכיוון ש- Stellar היה מזלג קשה של ה- XRP של Ripple, עם פונקציונליות דומה או יכולת להקל על עסקאות בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים לכסף פיאט.

אף על פי כן, כוכבים שונים מ- Ripple. לכוכבים קוד משלה. יתר על כן, מטרתה העיקרית היא להיות קוד פתוח לחלוטין כדי להקל על שימוש פרטני ומסחר בקריפטו.

ככזה, כוכבים הם יותר כלי לעם ופחות כלי לבנקים, וזוכים לחיבתם של סוחרים רבים בקהילת הצפנה..

שקלת לקנות XLM?

7. קרדנו (ADA)

למרות ש- Cardano חדשה יחסית, אין ספק ש- Cardano היא מתמודדת מכובדת למקום של את’ריום בעולם החוזים החכמים וה- dApps..

מה שמבלט את Cardano הוא הבלוקצ’יין הדו-שכבתי שלה; אחד במיוחד לחוזים חכמים ואחד לעסקאות פיננסיות. הבלוקצ’יין הדו-שכבתי הזה, ששמו Ouroboros, עשוי להיות דרך פוטנציאלית להתגבר על הנושא האימתני של קנה המידה..

עם זאת – ממש כמו במטבעות קריפטוגרפיים אחרים שמנסים להתגבר על בעיה זו – רק הזמן יגיד אם האסטרטגיה של Cardano יכולה להיות יעילה או לא.

עלינו לציין זאת גם קרדנו נהנה מהגיבוי הטכנולוגי והאקדמי החזק שלה, מה שהופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לרכישה.

שקלת לקנות ADA?

8. IOTA (MIOTA)

אף על פי ש- IOTA מכוסה איכשהו במחלוקת, עלינו להודות ש- IOTA היא אולי אחת הטכנולוגיות הייחודיות והמעניינות ביותר ברשימה שלנו..

במהותו, יוֹטָה משתמש ב- IoT (Internet of Things) לעיבוד תשלומים. באמצעות ה- IoT, כל מכשיר עם חיבור Wi-Fi יוכל לאמת תשלומים.

לא רק שזה מקטין את התשלומים, אלא גם מפחית את כמות כוח המחשוב הדרושה.

למעשה, הייחודיות שלו לא נעצרת כאן. ניתן להשתמש ב- IOTA כאלטרנטיבה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין לחלוטין בזכות האלגוריתם שלה Tangle. אלגוריתם זה אינו דורש כורים, מה שאומר (לפחות בינתיים) כי אין עמלות עסקה.

שקלת לקנות יוֹטָה?

מטבעות קריפטוגרפיים אחרים לצפייה

תצפיות צפייה

1. Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic הוא אחד הקריפטוסים שאתה צריך לצפות בהם. אל לנו לשכוח את זה בשנת 2016, את’ריום חולק ל את’ריום (מטבע ETH) ו Ethereum Classic (מטבע ETC).

הייתה תקופה בה אנשים הרגישו כי את’ריום קלאסי מסוגל להתחרות באת’ריום. ככל שחלף הזמן, עכשיו זה נראה הרבה פחות סביר. לאמיתו של דבר, הצוות העומד מאחורי Ethereum Classic לעולם לא יתקבל על ידי Buterin וקרן Ethereum.

עם זאת, מבחינת המסחר, קנייה ומכירה של Ethereum Classic עשויה להתברר ושווה את הזמן.

2. מזומן ביטקוין (BCH)

אף על פי שביטקוין קאש, אחיו הקטן של ביטקוין, עשוי ליפול לאותו גורל כמו Ethereum Classic, בהחלט כדאי לשקול מטבע זה.

למעשה, אין לראות בביטקוין מזומן העתק פחמן של ביטקוין מכיוון שיש הבדל מרכזי בין השניים; מזומן ביטקויןהחסימות גדולות פי ארבעה מזו של הביטקוין. המשמעות היא שכורים יכולים לאמת פי ארבע עסקאות, להגדיל את מהירויות העסקה ואולי להקל על נושא המידה.

אין הפתעה שנכון לשנת 2020, מזומן ביטקוין הוא בין עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, לפי CoinMarketCap. כל זה הופך אותו לנכס יקר שעליו אתה צופה בשנת 2021.

3. טרון (TRX)

טרון הוא נכס דיגיטלי נוסף שכדאי לקחת בחשבון, אחד הקריפטוסים המובילים שהתפוצצו השנה.

לטרון יש נישה מעניינת. מטרתו לייצר רווח מתוכן מקוון ולהסיר צדדים שלישיים המרוויחים מאירוח תכנים מקוונים, כמו יוטיוב, גוגל ופייסבוק.

עם טרון, כיוצר תוכן, תקבל כספים עבור מה שאתה מפרסם, שלדעתו הוגן. טרון טוען גם שהוא מסוגל להתמודד עם 2,000 עסקאות בשנייה. לפיכך, ה- TRX של טרון הוא בהחלט מטבע שאתה צריך לצפות בו!

4. קשירה (USDT)

קשירה היא אחד ממרכיבי היצירה המעניינים ביותר שכדאי לכם לשקול לסחור בהם.

עלינו לציין כי מטבע Tether אחד כמעט שווה לדולר אמריקאי אחד, וסוחרים רבים משתמשים ב- Tether כדי להחזיק את ערך ההשקעות שלהם.

בהתחשב בכך שאחת הסיבות העיקריות שנוצר Tether הייתה לעזור לחברות גדולות להעביר כסף, אין ספק ש- Tether הוא קריפטו שהסוחרים צריכים לצפות בו..

5. מקף (DASH)

Dash הוא גם מטבע מעניין שסוחרי קריפטו צריכים לצפות בו. לזנק מתחרה בשני מירוצי הצפנה: להיות מהירים יותר מכל השאר ולהציע יותר פרטיות מהם.

שים לב שעם Dash יש לך שתי אפשרויות: PrivateSend לשלוח כסף באופן אנונימי ו- InstantSend לשלוח כסף באופן מיידי.

מעניין שדאש גדל בפופולריות, במיוחד בקרב סוחרים וקמעונאים, מכיוון שהיא מתחרה בפלטפורמות תשלומים מרכזיות, כגון ויזה.

6. מונרו (XMR)

יריבה של דאש, מונרו הוא מטבע פרטיות נוסף שכדאי לשקול. הוא מציע ספר ספר ציבורי מעורפל, מה שאומר שאף אחד לא יכול לראות את הסכום שנשלח או את המשתתפים.

עם זאת, בשל הסודיות של מונרו, מטבע זה זכה לתשומת ליבם של קבוצות שנויות במחלוקת, כמו לאומנים לבנים, סוחרי סמים והאקרים (למשל., התקפת WannaCry חזרה בשנת 2017). כדי שמונרו באמת ישתדל, הוא צריך להתנער מתדמיתו המוצלת.

עד אז, מונרו הוא בהחלט אחד המטבעות הקריפטוגרפיים שסוחרים צריכים לצפות בהם.

7. Zcash (ZEC)

Zcash הוא מטבע נוסף שעליך לשקול. הוא נוצר כמזלג של ביטקוין, ובדיוק כמו מונרו ודאש, הוא מתמקד בפרטיות (אזור קשה להפליא להתחרות בו).

זקש משתמש בפרוטוקולים אפס ידע לאימות עסקאות, מה שאומר שניתן למלא כהלכה עסקאות מבלי לחשוף מידע כלשהו אודותיהן.

במקביל, Zcash ניסה להיות שקוף, מה שהופך אותו להרבה יותר מושך לסוחרי קריפטו ולרגולטורים..

8. Bitcoin SV (BSV)

Bitcoin SV הוא אחד הקריפטוסים המובילים לצפייה וסחר. מעניין יהיה לראות אם מטבע זה יכול להגיע לעמדות של מקרי ביטקוין אחרים, כגון ליטקוין וביטקוין מזומן..

מעניין שמטבע זה מחלק את קהילת המטבעות. שימו לב שהקיצור SV פירושו ‘חזון סאטושי‘. לפיכך, Bitcoin SV אמור להיות קרוב ככל האפשר לרעיונותיו של סאטושי נקאמוטו. עבור חלק זה פירוש הדבר ש- Bitcoin SV קרוב יותר להבין מה אמור להיות מטבע קריפטוגרפי. אחרים לא בטוחים וטוענים כי הביטקוין הוא הביטקוין האמיתי.

מלבד החזון שלו, Bitcoin SV בולט בגלל גדלי הבלוקים העצומים שיכולים להתמודד עם טונות של עסקאות, עם דגש על קנה המידה.

9. מטבע בינאנס (BNB)

מטבע בינאנס הוא מטבע מסקרן למדי. למרות ש- Binance Coun אינו מציע שום דבר ייחודי במיוחד במובן הטכני, זהו קריפטו שכדאי לקחת בחשבון. למעשה, הוא הודגש כאחד המטבעות היציבים בתקופה האחרונה.

מטבע בינאנס נועד אך ורק לעבוד בבורסת Binance, נותן למשתמשים הנחה של 25% כאשר הם רוכשים קריפטוגרפיה. הערך שלה קשור כמעט אך ורק לאופן ביצועי פלטפורמת החליפין.

ראוי גם לציין כי בינאנס ממוקמת בהונג קונג. מכיוון שסין ממשיכה לפצח את מטבעות הקריפטו והונג קונג, הדבר עלול לגרום לבעיות בשנים הבאות.

10. ניאו (NEO)

אם כבר מדברים על סין, עלינו להזכיר כי מטבע קריפטוגרפי פוטנציאלי נוסף ששווה צפייה הוא Neo. אם ניאו יצליח לנער את הכבלים של ויסות הקריפטו בסין, זה עלול בסופו של דבר לשלוט בתחום החוזה החכם..

שים לב של- Neo יש יתרון כלשהו על פני Ethereum מכיוון שניתן לקודד אותה בשפות שונות ופופולריות רבות. לעומת זאת, אתריום יכול להיות מקודד ב- Solidity, שפת קידוד חדשה שנוצרה במיוחד עבור חוזים חכמים.

ככזה, ניאו יש הרבה לקוחות פוטנציאליים. עם זאת, עד שממונו לא ימוין, יתכן שהוא לא ימלא את מלוא הפוטנציאל המלא שלו.

מה עם השאר?

עולם המסחר בקריפטוגרפים משתנה ללא הרף, ולכן הרשימה שלנו רחוקה מלהיות מלאה ושלמה. יש שם אלפי מטבעות קריפטוגרפיים, ורבים נוספים יבואו. לכן, פקחו עיניים וחפשו אחר נכסי מסחר גדולים.

רק זכור שנראה שיש ארבעה אזורים עיקריים במטבעות קריפטוגרפיים ופלטפורמות בלוקצ’יין חותרות:

 • לנצח ביטקוין. Bitcoin 2.0, Bitcoin Cash, Litecoin ו- Bitcoin SV מכוונים למקום זה.
 • לנצח את את’ריום. לבנות פלטפורמה שיכולה לתמוך ב- dApps ובחוזים חכמים (או לפחות באחד מהשניים).
 • לנצח את אדווה. כדי לגשר על הפער בין בנקים לקריפטוגרפיה ולבצע עסקאות חלקות בין שני העולמות.
 • להציע את מירב הפרטיות. באמת שאין שום מטבע קריפטוגרפי שיכול לתבוע את המקום הראשון כאן, אם כי זקש, מונרו ודאש נלחמים על כך.

קריפטוסים שיש להימנע מהם בכל מחיר

מטבעות קריפטו להימנע

אמנם יש הרבה קריפטוסים פופולריים לקנות ועוד רבים שאתה צריך לצפות בהם, יש להימנע מכל קריפטו בכל מחיר. לפי דירוגי קריפטו של וייס, יש להימנע ממטבעות קריפטוגרפיים עם דירוגים נמוכים, שנעים בין E-, E ל- E +. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, בזמן הכתיבה, גם לביטקוין וגם לאת’ריום יש B+.

לדוגמה, אם אתה נתקל באחד מאלה, הרחק מהם:

 • מֶרחָב
 • כוכב שביט
 • גפרור
 • מיקסין
 • סאלוס
 • PotCoin
 • נובקואין
 • Auroracoin
 • קווארק
 • GameCredits
 • מגקוין
 • כספומט

שים לב שווייס מעדכן את הדירוגים שלהם באופן די קבוע, ורשימה זו עשויה להיות מיושנת במהירות רבה. עקוב אחרי זה כשאתה בודק מטבעות קריפטוגרפיים חדשים לרכישה.

בקניית מטבעות קריפטוגרפיים

אף על פי שבחירת מטבע קריפטוגרפי יכולה להיות קשה, על הסוחרים לשקול מורכבויות שונות לסחר בקריפטו. מסחר בקריפטו אינו דומה למסחר במניות. לדוגמא, בעת רכישת מניות נדרש בדרך כלל פיקוח נכון על השוק, שוק הקריפטו הוא תנודתי במידה רבה.

ככאלה, יש לקחת בחשבון אפשרויות מסחר שונות כאשר מתמודדים עם מטבעות קריפטוגרפיים. מעניין שרוב המשקיעים מעדיפים לרכוש מטבע במחירו הנמוך ואז לאחסן אותו עד שהוא הופך להשקעה רווחית יותר.

לפיכך, לפתח תוכנית מסחר מוצלחת, צריך להשקיע בחינוך נכון למסחר, תרגול מסחר ושליטה עצמית רגשית.

נקודות מפתח

אם אתה זוכר משהו ממאמר זה, הכין אותו לנקודות המפתח האלה.

 • Bitcoin, Ethereum ו- Ripple הם עדיין בצמרת. למרות שהם מתמודדים עם תחרות קשה יותר ויותר, הם מהמטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לקנות.
 • כמה קריפטוסים נלחמים להיות לא. מטבע פרטיות אחד. קשה במיוחד להכריז על זוכה בתחום זה, לכן פקחו עיניים ושקלו מטבעות, כמו מונרו, זקש ודש..
 • עדיין יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שניתן להימנע מהם בכל מחיר. עשה את המחקר שלך, היה מודע להונאות, וודא ש- Cryptocurrency שבחרת הוא השקעה בטוחה.
 • מטבעות קריפטוגרפיים אינם דומים למניות. הם מאוד נדיפים וניתן לקנות בדרכים רבות ושונות.

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לכם להשתלט על אמנות המסחר בקריפטו. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאחד מקורסי המסחר שלנו כדי להפוך למקצוען בעולם המסחר במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

עכשיו אתה יודע איזה מטבעות קריפטוגרפיה לקנות, לצפות ולהימנע. אם אתה מרגיש השראה להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול להיות שמח לדעת זאת eToro מספק את היכולת לקנות נכסי Crypto עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

איזה קריפטו היית שוקל לקנות ובאיזו קריפטו היית צופה? מאיזה מטבע קריפטו הייתם נמנעים? ספר לנו בתגובות למטה.

אנו מקווים שהמאמר שלנו מטבעות קריפטוגרפיים לקנות, לצפות ולהימנע היה שימושי אליך ו חסך לך קצת זמן במחקר שלך.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector