כל מה שעליך לדעת לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

מטבעות קריפטוגרפיים היו חדשות גדולות בשנים האחרונות, כאשר מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין עלו לכותרות לאחר כמה ירידות בלתי צפויות וקצת תנודתיות בערכן. יתכן שמטבעות קריפטו תפסו את עיניכם במהלך תשומת הלב התקשורתית הזו, ואולי אתם חושבים להשקיע. לא בטוח מאיפה להתחיל? קרא מאמר זה בנושא חינוך מסחרי למידע חיוני על הוספת מטבע קריפטוגרפי לתיק ההשקעות שלך.

מה זה מטבע קריפטוגרפי?

מה זה מטבע קריפטוגרפי

מטבעות קריפטוגרפיים הם א מטבע דיגיטלי, שזה כסף שאינו קיים בשום צורה פיזית. מאז הקמתו של האלטקוין הדיגיטלי הראשון בסוף שנות האלפיים, ביטקוין, מטבעות קריפטוגרפיים משכו באופן מסורתי קריפטוגרפים כמשקיעים, עם הידע הפנימי שלהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. אולם לאחרונה הם הציעו אלטרנטיבה למשקיעים רבים אחרים במיינסטרים, עם הבונוס הנוסף להיות בלתי תלוי ברגולציה ממשלתית: משיכה גדולה במיוחד למשקיעים במדינות עם כלכלה לא בטוחה. שווי המטבעות הקריפטוגרפיים תלוי לחלוטין בכמה הם מוכרים, אשר בעשור מאז שהם זמינים לראשונה עלה מחסר ערך לחלוטין, למה שתיארה בריג’ט קייסי בינואר 2018 כ ˜לא מעט ‘ששווה לכמה אלפים במקרה של ביטקוין.

אנשים קראו גם: מבט היסטורי על מחיר הביטקוין: 2009-2020

היכן אוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים?

להיות צורה דיגיטלית של מטבע, השקעה ב- Altcoin זמינה רק בבורסות מומחיות של מטבעות קריפטוגרפיים. אחד הפופולריים מבין כל אלה בעולם הוא Coinbase, המציע פלטפורמה באמצעותה ניתן לרכוש, למכור ולעקוב אחר השקעות. המטבעות הידועים ביותר ב- Altcoin הם Bitcoin, Ethereum ו- Litecoin, ואלה עלו לכותרות התקשורת במספר הזדמנויות בשנים האחרונות. חשוב להיות מודע לכך שיש הרבה אלטקוינים אחרים וכדאי לעשות קצת מחקר אודות אלה לפני שאתה קונה, אך זכור תמיד שככל שהמטבע פחות ידוע, כך הסיכון ברכישתו גדול יותר..

האם עלי להשקיע בקריפטו?

האם עלי להשקיע בקריפטו

ההחלטה אם להשקיע בקריפטוגרפיה היא לגמרי שלך, והיא תלויה בדעותיך לגבי עתיד הכסף הדיגיטלי. אי אפשר להכחיש זאת אלטקוינים זכו לעליית ערך אדירה בשנים האחרונות, אך לא בהכרח מובן מאליו שצמיחה זו תימשך. עתיד המטבעות הדיגיטליים אינו ידוע, ולכן יש לומר כי תוכניות השקעה לטווח הארוך כוללות אלמנט גדול של סיכון.

חוסר הרגולציה הממשלתית על מטבעות קריפטוגרפיה מושך משקיעים רבים, לפעמים משום שהם מחפשים ביטחון פיננסי כלשהו הרחק מכלכלה לאומית מטלטלת ומחוסר יציבות פוליטית. קפריסין ראתה עלייה גדולה בהשקעות המטבעות הקריפטוגרפיים על רקע המשבר הפיננסי שלהם בשנת 2013, למשל, כאשר המשקיעים איבדו אמון בבנקים המסורתיים. היעדר רגולציה ממשלתית מושך גם פעילות תת קרקעית, ויש לציין כי פעילות מסוג זה יכולה להוסיף לתנודתיות בקריפטו ולהגדיל את הסיכונים הכרוכים בהשקעה לטווח הארוך. כמו כן, עליך לשים לב כי יש צורך בהשכלה מספקת למסחר בקריפטוגרפים לפני שאתה נהיה רציני.

כמה מציעים מומחים פיננסיים שהמטבע הדיגיטלי יחליף בסופו של דבר את המטבע המסורתי, וכמובן שאף אחד מאיתנו לא יודע אם זה נכון. אם זה היה קורה, הממשלות יצטרכו להסתבך, ובעוד עתיד המטבעות הדיגיטליים יהפוך יציב יותר במובן אחד, זה ישנה את השימוש והערך של מטבע הקריפטו ללא הכר. כך שגם אם אתה מאמין שזה נכון, זה לא שולל את הסיכון לטווח הארוך כאשר מחליטים אם להוסיף מטבעות קריפטוגרפיים לתיק הפיננסי שלך.

אולי תרצה גם: המרת מטבעות מטבעות או מתווך CFD? איזה יותר טוב?

כמה עלי להשקיע בקריפטו?

כמה להשקיע בקריפטו


כמו בכל השקעה, האמרה הישנה מתקיימת לגבי לא לשים את כל הביצים בסל אחד, ונבון לזכור זאת אם אתה שוקל השקעה דיגיטלית.. המטבע הקריפטורי עשה חדשות גדולות בעשור שחלף מאז השקתו של הביטקוין, והוא מציע משהו קצת שונה מהמטבע המסורתי, מה שהופך אותו לתוספת מלהיבה ומהנה לתיק השקעות. נכון שהעתיד לטווח הארוך של המטבע הקריפטוגרפי אינו וודאי, אך השקעות מסוכנות בהחלט יכולות לעלות ולרדת, ואם אתה מוכן לקחת סיכון השקעה מושכל זה בהחלט יכול להשתלם בסופו של דבר..

ברידג’ט קייסי מציעה עצות קוליות במאמר שלה בנושא כסף לאחר סיום הלימודים: "לעולם אל תכניס יותר מ -3% מתיק ההשקעות שלך להשקעה אחת."

כמובן, זה תלוי בך עד כמה אתה עוקב אחר ההנחיות הללו, אך כל משקיע יסכים כי אין זה חכם להעמיד את ביטחונם של כל הכספים שלך לטווח הארוך. בהחלט יכול להשתלם שיש אחוז מההשקעות שלך במטבעות קריפטוגרפיים כדי שלא תפספסו, אבל כמו בכל השקעה קנו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד..

מהם היתרונות של השקעה בקריפטו?

היתרונות של השקעה בקריפטו

ישנם מספר יתרונות של השקעה בקריפטו, אשר עשויים לעזור לך לקבל את ההחלטה אם להשקיע.

1. מטבעות קריפטוגרפיים מציעים הגנה מפני חוסר יציבות פוליטית וכלכלית

מטבע הקריפטו רואה באופן קבוע עליות ערך עקב עלייה בהשקעות במדינות שחוות סערה פיננסית ופוליטית. הסיבה לכך היא שמשקיעים במדינות אלה, כמו אלה בקפריסין במהלך המשבר הפיננסי שלהם בשנת 2013, מאבדים אמון בבנקאות המסורתית הנשלטת על ידי הממשלה. הם מחפשים איפה למקם את השקעותיהם הנפרדות מחוסר היציבות הכלכלית הזו ושמירה על כספם, יותר ויותר הם פונים למטבעות קריפטוגרפיים בכדי להרחיק את עושרם משליטת הממשלה..

ראה גם: שימושים אלטרנטיביים בבלוקצ’יין: אילו תעשיות יכולות להפיק תועלת משימוש בו?

2. מטבעות קריפטוגרפיים מציעים אנונימיות והגנה מפני הונאות

מטבעות קריפטו מוצפנים, מה שהופך את כל העסקאות לבלתי ניתנות למעקב ואנונימי. זה מושך מאוד עבור משקיעים רבים המעוניינים לשמור על פרטי העושר האישיים שלהם. משמעות הדבר היא כי מטבעות קריפטוגרפיים מוגנים מפני הונאה, מכיוון שמידע אישי אינו זמין ולא ניתן להעתיק או לזייף את המטבעות.

3. מטבעות קריפטוגרפיים מציעים הזדמנות השקעה גלובלית

השקעה במטבע קריפטוגרפי היא הזדמנות עולמית. אף ממשלה אחת לא מסדירה השקעות באלטקוין, ומשמעות הדבר היא שכל אחד, בכל מקום, יכול להשקיע. כל מה שאתה צריך זה כספים לרכישת המטבע הקריפטוגרפי שלך וחיבור לאינטרנט.

מהם החסרונות של השקעה בקריפטו?

חסרונות של השקעה בקריפטו

כמשקיע, עליך גם לוודא שאתה מודע לחסרון ולסיכונים הכרוכים בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

1. ערך המטבע הצפוני הוא תנודתי

מטבעות קריפטוגרפיים חווים לפעמים שיאים וירידות גדולים מאוד, ושווים יכול להיות מושפע מהר מאוד מאירועים תקשורתיים או פיננסיים. בסך הכל ערכם זכה לצמיחה עצומה בשנים האחרונות, אך במהלך תקופה זו היו גם קריסות ניכרות בערך שיפחידו את המשקיע המנוסה ביותר..

2. מטבעות קריפטו חשופים לגניבה ולאובדן מקרי

מטבעות דיגיטליים פגיעים באותה צורה כמו כל סחורה דיגיטלית אחרת, ובמהלך השנים שגיאות משתמשים והאקרים תרמו לאובדן מטבע קריפטוגרפי שאינו ניתן לשחזור. באותה מידה זה יכול להיות בעיה אם אתה מתייחס ברצינות רבה מדי לאבטחת המטבע שלך. לא נדיר שמשקיעים יינעלו מחשבונותיהם המקוונים ושוב, ברגע ש- Altcoins יאבדו, לא ניתן יהיה לשחזר אותם..

אל תפספסו: מטבעות קריפטוגרפיים מובילים ואתגריהם

3. מטבעות קריפטוגרפיים אינם צורה מקובלת של מטבע שניתן לבזבז

מה אתה הולך לעשות עם המטבע הקריפטוגרפי שלך ברגע שקנית אותו? יש לקבל מטבע לפי הגדרתו כתשלום עבור סחורות או שירותים, אך עדיין ישנם מקומות מעטים בהם ניתן להוציא מטבעות קריפטוגרפיים. זהו סיבוב של חלק מהמשקיעים. המשמעות היא גם שלמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים יש נטייה לאגור את הנכסים שלהם, מה שעשוי לסכן את הערך לטווח הארוך של מטבעות קריפטוגרפיים..

4. מטבעות קריפטוגרפיים משמשים לפעילויות מחתרתיות רבות

האנונימיות של השקעה בקריפטוגרפים הופכת אותה בהכרח לפנייה למשקיעים מחתרתיים העוסקים בפעילויות בלתי חוקיות ואסורות, כגון סמים וסקס ופעילויות טרור. השקעה במטבע קריפטוגרפי אינה אומרת שההשקעה שלך איננה חוקית בשום צורה שהיא, אך על המשקיעים להיות מודעים לפעילות זו בשוק השחור כדי שיוכלו לבצע שיקול דעת מוסרי משלהם אם להשקיע..

5. למטבעות קריפטוגרפיים יש עלות סביבתית

מטבעות קריפטו בכלל, וביטקוין, בפרט, דורשים הרבה אנרגיה בכרייה. משקיעים עם מצפון סביבתי צריכים לעשות את המחקר שלהם בנוגע לשימוש באנרגיה, זיהום וקיימות ארוכת טווח עבור הסביבה.

שקלתי את היתרונות והחסרונות ואני מוכן להשקיע. מה אני עושה אחר כך?

יתרונות וחסרונות של השקעה בקריפטו

אז החלטתם שתרצו להשקיע חלק מהעושר שלכם במטבעות קריפטוגרפיים. בכך תצטרף למשקיעים רבים אחרים שהחליטו כי ההתרגשות מההשקעה במטבעות מודרניים שמקורם בבלוקצ’יין עשויה להיות שווה את חוסר הוודאות של עתידם לטווח הארוך..

יש מידע מקוון אודות אודות מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד להתחיל להוסיף אותם לתיק ההשקעות שלך. אחת הדרכים הקלות ביותר להתחיל היא לבקר בבורסה מקוונת כגון Coinbase, בה תוכלו לבצע בחירות מושכלות לגבי מתי וכמה לקנות או למכור, ואשר גם עוזרים לכם לנהל את ההשקעה שלכם תוך כדי..

לחלופין, על ידי פתיחת חשבון עם אחד מתווכי השותפים המקוונים שלנו, תוכל להצטרף לספקולנטים במסחר או בהפצת הימורים על מטבעות קריפטוגרפיים. זה מאפשר לך לשער על שווי altcoins מבלי להשתלט עליהם בפועל, ויש לו פוטנציאל לרווחים גדולים יותר כמו גם הפסדים..

כאשר כל כך הרבה משקיעים מצטרפים לנסיעה בקריפטו, העתיד לטווח הקצר לפחות נראה בטוח. עשה את המחקר שלך, שקל את הסיכונים שלך והשקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. וזכור שסיכון לא בהכרח אומר הפסד, ההשקעה שלך בהחלט יכולה להשתלם!

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map