השקעה בליטקוין: התחלת העבודה

האם עלי להשקיע בליטקוין? האם LTC היא השקעה טובה?

אם אתה חדש בעולם ההשקעות בליטקוין, ייתכן שאתה תוהה אם ליטקוין היא השקעה טובה או שעלי להשקיע בליטקוין ?. ובכן, בואו נשבור את כל ההפצות הקשורות ל- Litecoin ברשת לפני שתשקול להשקיע באת’ריום.

במאמר זה נדון בהשקעה של Litecoin כדי לעזור לכם להחליט בעצמכם האם עליכם להשקיע ב- Litecoin או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

אם אתה רוצה לקנות ולהשקיע באת’ריום במהירות ובקלות. עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

מה זה Litecoin?

Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר, המדורג במקום ה -7 לפי שווי השוק. Litecoin הוא גם אחד המזלגות הפופולאריים ביותר של ביטקוין ולמעשה, אחד המתחרים העיקריים של ביטקוין.

כאן עלינו לשים לב גם לכך Litecoin נבנה בשנת 2011 ב- GitHub על ידי עובד גוגל לשעבר צ’רלי לי, אך ההיסטוריה הפיננסית שלה נוצרה בשנת 2013, כאשר גרסה משופרת של Litecoin הושקה ופופולרית.

בדיוק כמו קריפטוסים אחרים, Litecoin פועל כמערכת תשלום עמית לעמית דיגיטלית ועוזר למשתמשים לבצע עסקאות ולהחליף סחורות מעבר לגבולות.

בניגוד לבנקים מרכזיים או מערכות תשלומים מסורתיות, כמו PayPal, Litecoin מסתמך על עקרונות מבוזרים, עם צמתים המפוזרים על פני הגלובוס. אין זה מפתיע שרבים מאמינים שבגלל עליית מטבעות הקריפטו המבוזרים, לא נצטרך יותר בנקאות מסורתית.

מכיוון ש- Litecoin אינו מגובה על ידי ממשלות או בנקים מרכזיים, ליטקו-מטבעות אינם מונפקים על ידי הרשויות; הם ממוקשים במקום.

שים לב ש לליטקוין היצע מוגבל של 84 מיליון כדי להפחית את הפחד של אנשים מייצור יתר ואינפלציה.

בדומה לביטקוין, ליטקוין משתמש באלגוריתם של קונצנזוס הוכחה לעבודה.

שלא כמו ביטקוין, לעומת זאת, ל- Litecoin יש זמן ייצור חסימות מופחת של 2.5 דקות לעומת כמעט 10 דקות לביטקוין.

זה מקל על עסקאות וזמני עיבוד ומציע דמי עסקה מופחתים. למעשה, כאמור על ידי מפתחים, בלוקצ’יין Litecoin הוא "המסוגל להתמודד עם נפח עסקה גבוה יותר מאשר מקבילו – ביטקוין".

יתר על כן, בשנת 2017 אימצה Litecoin את SegWit, המסייעת לקריפטו להוסיף עסקאות נוספות לבלוק באמצעות עיצוב רשת שכבתי.


מה זה LTC?

LTC הוא סמל הטיקרים של Litecoin.

כאמור לעיל, ליטקוין תייצר 84 מיליון ליטו-מטבעות, בעוד שלמקבילו הביטקוין יש מגבלה של 21 מיליון מטבעות.

שים לב שבזמן הכתיבה יש 65,982,164 ליטואינים במחזור.

תחילת העבודה עם Litecoin Investing

כדי להתחיל להשקיע ב- Litecoin ו / או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים אתה צריך קודם להירשם באינטרנט עם בורסה שתאפשר לך לקנות ולהשקיע בליטקוין. מתווך חליפין הוא פלטפורמה מקוונת המאפשרת לך לקנות ולמכור Litecoin כמו גם כל מטבע קריפטוגרפי אחר שרשמו.

האם ליטקוין היא השקעה טובה?

כן, עם שווי שוק של 5,284,797,633 דולר, ליטקוין היא השקעה טובה.

כאמור לעיל, בעת כתיבת שורות אלה LTC אחד נסחר במחיר של 80.02 דולר, ונפח המסחר 24 שעות ביממה הוא 5,195,396,203 דולר. שים לב כי ה- LTC עלה ב -5.48% במהלך 24 השעות האחרונות.

טבלת מחירים של litecoin

Litecoin היא גם השקעה טובה למי שלא רוצה להשקיע בביטקוין אלא אלטקוינים אחרים. אל לנו לשכוח שיש הרבה אלטקוינים מוערכים פחות עם יישומים וטכניים שונים שיש להם פוטנציאל לעקוף את הביטקוין יום אחד.

לדוגמה, Litecoin – אחיו הקל יותר של הביטקוין – מהיר פי ארבעה מביטקוין במונחים של ייצור בלוקים.

למעשה, לליטקוין ולביטקוין יש הבדלים אחרים מלבד זמני אישור העסקה. Litecoin משתמש באלגוריתם hashtag אחר, מה שהופך את הכרייה ליותר מושכת ופחות גוזלת משאבים.

נוסף על כך, Litecoin ניתן להרחבה יותר מביטקוין ואפילו את’ריום. BTC יכול לטפל בסביבות 7 עסקאות לשנייה (tps), בעוד שלעתים, Ethereum יכול להתמודד עם 15 tps. לעומת זאת, LTC יכול לעבד 56 כפית גם בזמני השיא.

Litecoin גם מושך יותר את המשקיעים שמעריכים את השימוש המעשי בו. קח למשל רכישות קמעונאיות. משתמשים מעדיפים להתמודד עם יחידות שלמות, ולא שברים של יחידה. בגלל הערך שלה, BTC מוצג לעתים קרובות עם עשרוניות, שיכולות להיות מכריע פסיכולוגית.

דמיין אם היית צריך לקנות משחק וידאו במחיר של 100 דולר! בזמן כתיבת שורות אלה, זה יהיה 1.29 LTC או 0.0054 BTC. אתה יכול לראות בעצמך איזה מהם קל יותר לקבל על בסיס יומי, נכון?!

היית שוקל להשקיע ב ליטקוין LTC?

מי צריך להכניס LTC לתיקים שלהם?

בגלל הפוטנציאל שלו, Litecoin היא השקעה אטרקטיבית עבור סוגים שונים של משקיעים, כולל:

  • סוחרי יום הקריפטו שרוצים לנצל את תנודות המחירים הפוטנציאליות ב- Litecoin ולאלף את התנודתיות שלו.
  • משקיעים ארוכי טווח המאמינים בעתידו של ליטקוין ורוצים להחזיק LTC. אחרי הכל, ממשלות לא יכולות להיות מניפולציות על LTC מה שהופך אותו לקיים יותר לעומת מטבעות פיאט.
  • חובבי בלוקצ’יין שמאמינים בעתיד המסחר באלטקוין, כמו גם תומכי אלגוריתם הכרייה של ליטקוין Scrypt.

אף על פי שיש הטוענים כי ליטקוין אינה מציעה דבר חדש מבחינת הטכניות, האמת היא שפוטנציאל ההשקעה של ליטקוין הוא יותר ממרשים..

אחרון חביב, השקעה ב- LTC היא גם נכס נהדר עבור אלה שפשוט רוצים לגוון את התיקים שלהם על מנת להפחית סיכונים ולהפיץ תגמולים.

משקיע ב- Litecoin מסוכן?

למרות שהשקעה בליטקוין שווה את זה, השקעה בליטקוין יכולה להיות מסוכנת. אל לנו לשכוח את זה השקעה ב- Litecoin וב- cryptocurrency יכולה להיות מסוכנת מאוד לאור התנודתיות בשוק.

למשל, באוגוסט 2020, ליטקוין הגיעה ל -70 דולר ובתוך מספר ימים היא עברה ל 45 דולר. שים לב שרמה זו של 45 דולר יכולה לשמש כעת כרצפה לעצמאות של LTC, כמו גם כמחסום פסיכולוגי למשקיעים..

נוסף על כך, בדיוק כמו כל מטבע מטבע אחר, שינויים רגולטוריים יכולים להפחית את דרישת הקריפטו. כאן עלינו להזכיר שכמה כלכלות גדולות כמו סין הטילו אמצעים דרקוניים להפחתת אימוץ הקריפטו.

לכן, על המשקיעים להחליט בעצמם אם השקעה בקריפטוגרפיה מתאימה למטרותיהם הכספיות. עליכם – ורק עליכם – להחליט אם אתם מוכנים להסתכן ולהשקיע ב- LTC.

אם תחליט להשקיע בליטקוין, חקור את פרופיל תגמול הסיכון של Litecoin לפני שאתה קופץ ויוצא מכל סחר. המשך בזהירות תמיד בכל הנוגע לניהול סיכונים ורווחים; תמיד להתמקד במהלכים עקביים ומשמעת עצמית.

תאמינו או לא, לפסיכולוגיה של סחר יש תפקיד מכריע כדי לעזור למשקיעים להתמודד עם לחץ ולאמץ סיכונים.

כמה יכול להיות שווה ליטקוין?

בעוד שחיזוי המחירים של Litecoin הוא ספקולטיבי, בהתבסס על נתוני מחירים וניתוחים טכניים, סוחרים רבים רואים את הפוטנציאל של Litecoin, במיוחד בטווח הקצר..

למעשה, בטווח הקצר, עדיין יש סנטימנט חיובי כלפי ליטקוין, שעשוי להוסיף למגמת השור שלו.

בואו נזכיר כי החל מה -30 בנובמבר LTC אחד נסחר במחיר של 80.02 דולר.

מעניין, אף על פי שקריפטוסים הם אנטי-מתואמים לנכסים אחרים, ליטקוין מתואם איכשהו לביצועים של מדדי שוק רחב ונכסים אחרים, בהתאם להון. אז במקרה של התמוטטות חדה בש ‘&P500, למשל, ככל הנראה תהיה מכירה חדה של Litecoin.

למרות שביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים, במבט לאחור, עלינו לציין זאת בדצמבר 2017 הגיעה ליטקוין לשיא כל הזמנים של 360.93 דולר. בהשוואה למחירו בשנת 2018, זו הייתה עלייה של 8200%.

בניתוח נתוני העבר, נציין גם כי שנת 2019 הייתה שנה טובה עבור Litecoin. מחיר ה- LTC עלה מ -32 דולר ליותר מ -140 דולר ונעצר ב -42.75 דולר ב -31 בדצמבר. לכן, משקיעים שהחזיקו LTC מתחילת הדרך ועד סוף 2019 הרוויחו משמעותית.

לשם השוואה, שנת 2020 הייתה דרמטית יותר עבור המשקיעים והכלכלות ברחבי העולם: LTC צנחה ל- $ 30.93 ב- 12 במרץ 2020, המכונה יום חמישי השחור..

אולם מאז, LTC הצליחה להתאושש ממגפת הווירון.

למעשה, אף על פי שליטקוין עברה לחץ כלשהו כלפי מטה שנגרם על ידי שוק שורי שלאחר הפנדמיה ועניין גבוה יותר במטבעות קריפטוגרפיים, לייטקוין הייתה יציבה יחסית למרות המגיפה המתמשכת – כשהמשקיעים קיוו כי הפעלת השוורים תמשיך..

למעשה, מומחים רבים מאמינים כי זינוק בביטקוין ישפיע לטובה על ליטקוין, כאשר המשקיעים מקווים כי BTC יגיע לשיאים חדשים השנה..

על פי LongForecast, LTC עשויה להגיע ל -150 דולר בשנים הבאות. חלק מפלטפורמות הצפנה אפילו צופות כי LTC עשויה להגיע ל -10,000 דולר עד שנת 2025.

האם עלי להשקיע בליטקוין?

להשקיע ב- litecoin

אמנם עליכם להחליט אם ליטקוין היא השקעה טובה או לא, אל נשכח שליטקוין הוא אחד המטבעות הפופולאריים ביותר מבחינת שווי השוק.

לא זו בלבד, אלא ש- Litecoin עשוי להפוך לכלי העתיד של שירותים מקוונים ומימון מבוזר. ככל שיותר חנויות מקוונות מתחילות לקבל קריפטו, יותר ויותר משקיעים עשויים להתחיל להשקיע בליטקוין.

אחרי הכל, העלייה בפופולריות של ליטקוין היא לעתים קרובות בתגובה לדרישה ל- LTC. למה? פשוט מכיוון ששוק הקריפטו נשלט על ידי עקרונות הביקוש וההיצע!

מעניין כי משקיעים עשירים רבים פונים גם להשקעות LTC. הנתונים מראים שיש יותר מ -283 כתובות Litecoin עם יותר ממיליון דולר LTC בכל אחת מהן. כוכב ה- NFL, ריצ’רד שרמן, למשל, הוא אחד המשקיעים הגדולים שאמרו שהוא השקיע כסף בליטקוין.

אז, אתה חושב שזה ליטקוין זו השקעה טובה?

כמה עלי להשקיע בליטקוין?

אם אתה שואל את עצמך “כמה כדאי לי להשקיע בליטקוין כרגע?”, הנה דבר קטן: לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להפסיד.

בעוד שהמנטרה העיקרית בתחום הקריפטו היא לקנות נמוך ולמכור גבוה, אל תשכח שהשקעה ב- LTC יכולה להיות מסוכנת, אז אל תשקיע את חיסכון החיים שלך ב- LTC או בכל נכס אחר. מומחים מציעים להשקיע לא יותר מ -1% מהכספים שלך בעסק אחד.

למד תמיד את השוק כדי לקבוע את מחיר הכניסה ואת מחיר היציאה הנכונים עבורך ו עקוב אחר חדשות הקריפטו כדי לקבל החלטות השקעה נכונות.

מעניין לציין כי חלק מהאנליסטים טוענים שלליטקוין יש הרגל להוביל ביטקוין מבחינת תנועת השוק, לכן הישאר מעודכן בשוק הקריפטו..

עם זאת, השקעה ב- LTC לא חייבת להיות מורכבת. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים פתוחה לכל אחד ואפשר להתחיל להשקיע בקריפטו עם סכום של עד 100 דולר בלבד.

LTC נסחרת גם בפלטפורמות מסחר רבות של קריפטו ויש לה שיעור אימוץ טוב למדי בהשוואה לנכסים דיגיטליים אחרים. עם eToro, למשל, קל להתחיל לקנות ולסחור LTC כמו גם עד 90+ זוגות קריפטו.

האם ליטקוין היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע בליטקוין?:

נקודות מפתח

  • Litecoin הוא אחד המזלגות הפופולריים ביותר של ביטקוין. שים לב שהמטרה העיקרית שלה הייתה להפחית את זמני אישור החסימה מ -10 ל -2.5 דקות.
  • בהתבסס על אינדיקטורים טכניים ונתוני עבר, ל- Litecoin פוטנציאל אמיתי לצמיחה ואימוץ. אין זה מפתיע שליטקוין נותרה אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם, ומדורגת כעת במקום ה -7 מבחינת שווי השוק.
  • LTC נסחר במחיר של 80.02 דולר בעת כתיבת שורות אלה ויש לה שווי שוק של 5,284,797,633 דולר, כפי שדווח על ידי CoinMarketCap.
  • רבים מאמינים כי ליטקוין ימשיך להיות הכסף לזהב של ביטקוין וטוענים כי ליטקוין יעלה ערך בשנים הבאות.

Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבוססים ביותר במגזר הפיננסי, כך שאם אתם מרגישים השראה להתחיל להשקיע ב- LTC, אולי תשמחו לדעת שאנו בחינוך המסחר מספקים קורסי מסחר שונים שיעזרו לכם להבין את שוק הקריפטו..

יתר על כן, eToro מאפשר לך לקנות קריפטו ולסחור ב- CFD של עד 90 זוגות.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר לסוחרים וגם למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

אם אהבת את המאמר שלנו האם Litecoin היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע ב- Litecoin? אנא הפץ את הבשורה ושתף אותה עם כל מי שיכול להיות מעוניין בהשקעה בקריפטוגרפים.

שאלות נפוצות

האם כדאי להשקיע ב- LTC?

כן, כדאי להשקיע ב- LTC. ליטקוין הוכיח פעם אחר פעם שמדובר בהשקעה ראויה. בהתחשב באותות טכניים ובסיסים שונים, מומחים רבים מאמינים כי Litecoin תיכנס למגמת עלייה של שור, מה שהופך את ההשקעה ב- Litecoin ליותר ראויה..

האם זה חכם להשקיע בליטקוין?

כן, זה חכם להשקיע בליטקוין. בהתחשב בפוטנציאל הטכנולוגי של Litecoin וההחזר ה- ROI המשמעותי שעלול לייצר Litecoin, חשיפת עצמך להשקעות LTC יכולה להיות חכמה וגם רווחית. יחד עם זאת, אל תזלזלו בתנודתיות בשוק הקריפטו ותמיד המשיכו בזהירות.

יכול להיות ש- Litecoin תהיה השקעה טובה יותר מביטקוין?

אף על פי שמשווים לעיתים קרובות לייטקוין לביטקוין מכיוון ששני הקריפטוסים קשורים זה לזה והשפיעו זה על זה, במונחים טכניים השקעה בליטקוין יכולה להיות השקעה טובה יותר. פשוט מכיוון שעסקאות LTC יאושרו ארבע פעמים מהר יותר מאלה שעסקו ב- BTC, מה שמתורגם גם לדמי עסקה נמוכים יותר לרכישה ומכירה של LTC. עם זאת, הביטקוין הוא עדיין המטבע הפופולרי והנסחר ביותר מבחינת שווי השוק – הביטקוין מדורג במקום הראשון בסקטור הקריפטו ובעל שווי שוק של 346,244,653,427 דולר..

היכן להשקיע בליטקוין?

למרות ש- Litecoin נגיש בקלות, המקום הטוב ביותר להתחיל להשקיע ב- LTC הוא באמצעות eToro. הבורסה eToro מאפשרת למשקיעים לקנות ולמכור קריפטו ולסחור CDF של עד 90 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים ללא עמלות או עמלות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector