המשך לשמוע על ביטקוין ותוהה איך אתה יכול לקנות ביטקוין? קרא את המדריך למתחילים כיצד לקנות BTC היום!

שמעתם את הבאז סביב הביטקוין ומחפשים להיכנס לפעולה? אם כן, מעולם לא היה כל כך קל לקנות ביטקוין מהנוחות שבביתכם. למעשה, אם יש בידכם כרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני – תוכלו לקנות ביטקוין בפחות מ -10 דקות.

אם אתה מעוניין לבצע רכישה עכשיו אבל אין לך מושג קלוש מאיפה להתחיל, הגעת למקום הנכון.

בזה כיצד לקנות מדריך ביטקוין, נדון בדרכים הרבות בהן תוכל להשקיע במטבע דיגיטלי חדשני זה. אנו נכסה איזה סוג עמלות עליכם לצפות לשלם, כיצד לבחור את המתווך הטוב ביותר בביטקוין, ובסופו של דבר – הצעדים הנדרשים לרכישת ביטקוין כיום..

תוכן

כיצד לקנות ביטקוין: 5 שלבים

שלב 1: בחר מתווך Bitcoin או Exchange

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

שלב 3: פתח חשבון ברוקר ביטקוין

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

שלב 6: אחסון הביטקוין שלך

שלב 7: מכירת הביטקוין שלך

דרכים אחרות לרכישת ביטקוין בשנת 2021

כיצד לקנות ביטקוין 2021 – פסק הדין


כיצד לקנות ביטקוין בחמישה שלבים

לרכישת BTC, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הפקדת כספים, בחירת ביטקוין מרשימת פלטפורמת המסחר ובסוף לבדוק & אשר את ביטקוין שהוסיפו לארנק שלך.

להלן נסביר את חמשת השלבים הנדרשים לרכישת ביטקוין כעת:

שלב 1: פתח חשבון אצל מתווך ביטקוין מוסדר

שלב 2: להפקיד כספים באופן מיידי באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני

שלב 3: עבור לאזור המסחר בקריפטוגרפים ובחר ביטקוין

שלב 4: הזן את הסכום שאתה רוצה לקנות

שלב 5: אשר את ההזמנה והוסף את המטבעות לארנק שלך

לְהַלָן, אנו מראים לך כיצד לקנות ביטקוין היום. נדריך אותך בשלבים של בחירת מתווך, הבנת הסיכונים והתגמולים הפוטנציאליים והשלמת ההשקעה שלך בביטקוין בצורה הבטוחה ביותר.

שלב 1: בחר מתווך Bitcoin או Exchange

אל תטעו בקשר לזה – אם תרצו לקנות ביטקוין באופן מקוון תצטרכו קודם פתח חשבון עם מתווך או חילופי צד שלישי. אם תבחר לשעבר, תוכל לקנות ביטקוין ישירות מהמתווך.

והאחרון – זה אומר שתחליף ביטקוין עבור מטבע מטבע אחר כמו Ethereum או Ripple. ללא ספק, שימוש במתווך ביטקוין מוסדר הוא ללא ספק האופציה הטובה יותר – לא רק מבחינת נוחות וחסכוניות אלא גם בטיחות..

בסך הכל, ישנם גורמים רבים שעליך לשקול לפני שתבחר ספק לקנות ממנו ביטקוין – שרבים מהם נדון בהמשך.

גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת בורסת ביטקוין

1. רגולציה

בראש ובראשונה, אנו ממליצים בחום שתשתמש רק בפלטפורמה מוסדרת. בכך, אתה יכול להרגיש בטוח שהכסף שלך נמצא בידיים בטוחות.

אחרי הכל, תעשיית הקריפטוגרפיה רצופה סיפורים על פריצות של מיליארדי דולרים רבים – אז בטיחות וביטחון צריכים להיות בראש רשימת העדיפויות שלכם..

מצד אחד, יש לך מתווכים כמו eToro שמוסדרים על ידי ארבעה גופים נדבכים נפרדים. זה כולל את ה- FCA (בריטניה), CySEC (קפריסין), ASIC (אוסטרליה) ו- FinCEN (ארה”ב). זה מגיע עם המון יתרונות רגולטוריים – כמו דרישה להפרדת כספי לקוחות.

בקצה השני של הספקטרום, יש לך חילופי מטבעות קריפטוגרפיים של צד שלישי הפועלים באופן לא מוסדר ב 100%.

אלה פופולריים לרוב עבור אלה המעוניינים לקנות ביטקוין באופן אנונימי או במינוף. אבל הכסף שלך נמצא בסיכון חמור בבחירת פלטפורמה שאינה מורשית על ידי גוף מכובד – באופן כה מכריע – היצמד למתווכים מוסדרים כמו eToro..

2. אמצעי תשלום

בתקופה שלא לפני כל כך הרבה זמן, היכולת לקנות ביטקוין באינטרנט הייתה סיוט. היית צריך לפתוח חשבון בבורסה חסרת מצפון שאפשרה לך רק להפקיד כספים באמצעות בנק בנק.

במקרים מסוימים ייקח לזיכוי הכספים עד חודש. קדימה קדימה לשנת 2021 ומעולם לא היה קל יותר לקנות ביטקוין – לא מעט מכיוון שהמתווכים הטובים ביותר יקבלו כרטיסי חיוב / אשראי.

זה מאפשר לך להפקיד כספים באופן מיידי וכך – לקנות ביטקוין מייד. אתר המסחר הפופולרי eToro מאפשר לך גם להפקיד כספים באמצעות Paypal, Skrill ו- Neteller. ארנקים אלקטרוניים פופולריים אלה נהדרים להוספת שכבת אבטחה נוספת ברכישתך.

מהצד השני, כדאי להימנע מתווכי ביטקוין שמקבלים העברות בנקאיות בלבד – מכיוון שרכישתכם תתעכב בכמה ימים..

3. עמלות ועמלות

כאשר אתה קונה ביטקוין באינטרנט דרך מתווך – תצטרך, כמובן, לשלם אגרה כלשהי. הסכום שתשלם ישתנה במידה ניכרת, כמו גם דרך החיוב שלך.

עם זאת, הרוב המכריע של מתווכי הביטקוין יגבו עמלה משתנה. לדוגמא, מתווך ידוע Coinbase גובה כ -1.5% למסחר. המשמעות היא שתחויב כשאתה קונה ביטקוין ושוב כשאתה מוכר.

לדוגמה, אם קניתם ביטקוין בשווי 1,000 דולר, עמלה של 1.5% תביא לעמלה של 15 דולר. ואז, אם אתה מזומן את הביטקוין שלך כאשר הוא מוערך ב -1,300 דולר, העמלה שלך בשיעור 1.5% תעלה לך 19.50 דולר.

כמו כן, נציין כי Coinbase גובה 3.99% מהפקדות בכרטיס חיוב – כך שהשקעה של 1,000 דולר זה 39 דולר נוספים. בסך הכל – רכישת ביטקוין בשווי 1,000 דולר בלבד ב- Coinbase עלתה לכם 73.50 דולר.

זה יקר במיוחד, ולכן אנו מציעים להשתמש בברוקר ביטקוין בעלות נמוכה כמו eToro. אותן נסיבות המפורטות לעיל לא יעלו לכם בעמלות – מכיוון שהמתווך מאפשר לכם לקנות ביטקוין ללא עמלה.

אם אתה רוצה לקנות ביטקוין BTC במהירות ובקלות, עם עמלה של 0%, בדוק Exchange eToro!

אם הפקדת כספים במטבע שאינו דולר ארה”ב – תשלם עמלת מט”ח של 0.5%. ככזה, הסכום המקסימלי שהיית משלם לרכישת ביטקוין בשווי 1,000 דולר ב- eToro הוא רק 5 דולר – לעומת 73.50 דולר ב- Coinbase!

4. גורמים חשובים אחרים

בנוסף לרגולציה, אמצעי תשלום נתמכים ועמלות / עמלות – ישנם גורמים רבים אחרים שעליך לבדוק לפני שתבחר מתווך ביטקוין..

זה כולל:

  • ידידותיות למשתמש: אם אתם מחפשים לקנות ביטקוין בפעם הראשונה, הגיוני שתבחרו בפלטפורמה חביבה למתחילים. בכך אנו מתכוונים כי על המתווך להציע תהליך השקעה חלק וברור שאינו דורש ידע מוקדם במסחר או בביטקוין.
  • השקעה מינימלית: ביטקוין הוא סוג נכסים ספקולטיבי ביותר. ככזה, אם אינך רגיל לתנודתיות מחירים משופרת, ייתכן שתרצה לבחור מתווך המאפשר לך להשקיע סכומים קטנים. eToro, למשל, מאפשרת לכם לרכוש ביטקוין בהשקעה של 25 דולר בלבד. זהו סכום חסר חשיבות לרוב האנשים.
  • אִחסוּן: למרות שאנו מכסים את האחסון בפירוט רב יותר בהמשך, עליכם להבין מה קורה לביטקוין שלכם לאחר ביצוע הרכישה. לדוגמא, בעוד שהמתווך המוסדר eToro מאחסן את הביטקוין בשמך, פלטפורמות אחרות דורשות ממך למשוך את המטבעות לארנק פרטי. האחרון לא יתאים למתחילים.

כפי שניתן לראות מהאמור לעיל, יש הרבה מה לשקול בבחירת פלטפורמה מקוונת לרכישת ביטקוין. זה יכול להיות זמן רב כאשר לוקחים בחשבון את מאות הספקים הפעילים במרחב.

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

יש תוכנית, איך לקנות ביטקוין

לפני שתגיע לשלב של רכישת ביטקוין באינטרנט, הגיוני לתכנן תוכנית השקעה. זה יבטיח שיש לך יעדים ברורים, לעומת השקעה בעיניים עצומות.

עם זאת, להלן תמצא מגוון מדדים שיש לקחת בחשבון בעת ​​הגדרת תוכנית השקעה בביטקוין.

לטווח ארוך או לטווח קצר

ראשית עליך להעריך אם אתה מחפש לקנות ביטקוין כהשקעה לטווח הארוך או להרוויח מתנועות מחירים לטווח הקצר. אם זה הראשון, זו ידועה כאסטרטגיית ‘קנה והחזק’.

במילים אחרות, תקנה ביטקוין ותחזיק את המטבעות שלך במשך חודשים או שנים רבות. זה מתאים יותר למשקיע ‘הממוצע’ מכיוון שתהיה פחות מודאג מתנודתיות לטווח הקצר.

במקום זאת, תקנה ביטקוין וסביר להניח שתשכח מזה עד שמגיע לפדיון. מצד שני, יש אנשים שמשקרים לקנות ביטקוין כדי ליהנות מרמות התנודתיות הגבוהות מהרגיל של המטבע הקריפטוגרפי.

לדוגמא, לא נדיר שמחירו של ביטקוין יעלה ויורד ב5-10% ביום מסחר אחד. ככזה, אם יש לך ניסיון מסחר לטווח קצר, ביטקוין יכול להיות נכס מצוין שיש לקחת בחשבון.

מחיר ה Bitcoin

אמנם לא חובה, אך הרבה משקיעים מנוסים יכוונו ליעד מחיר. לדוגמא, נניח שקניתם ביטקוין כשהיה שווה 8,000 דולר. השקעתם סך של 10,000 דולר ורוצים להכפיל את כספכם. ככזה, יעד הרווח שלך הוא צמיחה של 100%.

קרא עוד: חיזוי מחיר של ביטקוין: כמה זה יהיה שווה בשנת 2021 ואילך?

לחלק ממשקיעי הביטקוין אין עניין ברווחים של 100% ויראו בכך צנוע. הסיבה לכך היא שרבים מאמינים שביטקוין בסופו של דבר יהפוך למיינסטרים – איך שזה נראה.

מכריע, חשוב לזכור שמחיר הביטקוין היה שווה פחות מסנט אחד לפני עשור. עם גבהים של 20,000 $ בכל הזמנים, המשמעות היא שביטקוין צמח בכמעט 200 מיליון אחוז בהשוואה לשנתיים המסחר הראשונות שלו..

שקול השקעות רגילות

תזמון שוק המסחר בקריפטוגרפים יעיל הוא מאתגר במיוחד. הסיבה לכך היא שסצנת המסחר הספציפית הזו נעה באופן בלתי צפוי. בשונה משוקי המניות המסורתיים – הנהנים מכמעט 100 שנה של נתונים משתנים, הביטקוין הושק רק בשנת 2009.

ככזה, הדרך הטובה ביותר למקד לביטקוין עשויה להיות השקעות קטנות ולא חשובות. לדוגמא – וכפי שצוין קודם לכן, המתווך המוסדר eToro מאפשר לך להשקיע רק 25 דולר לסחר.

המשמעות היא שאתה יכול בקלות להשקיע קצת בסוף כל חודש. בנוסף לכך, השקעה קבועה של ביטקוין תאפשר לכם ליהנות מממוצע עלות דולר. המשמעות היא שבכל פעם שתקנה יותר ביטקוין תעשה זאת במחיר אחר.

במילים פשוטות, אם אתה מאמין שהביטקוין כאן כדי להישאר, זה מאפשר לך לקנות את המטבע הדיגיטלי בהנחה כאשר ערכו הולך במגמת ירידה..

שקלת לקנות ביטקוין?

שלב 3: פתח חשבון ברוקר ביטקוין

לאחר שבחרתם מתווך מקוון לרכוש ממנו ביטקוין, מדובר במקרה של פתיחת חשבון. זה עובד בדיוק באותה צורה כמו רישום אצל מתווך מניות, במידה ותצטרך לספק מידע אישי כלשהו.

זה כולל את שמך המלא, לאום, כתובת ביתך, תאריך לידתך ופרטי יצירת הקשר שלך. עכשיו, אם אתה משתמש במתווך מוסדר לרכישת ביטקוין – מה שאתה אמור להיות, אז אתה בהחלט צריך לאמת את זהותך..

זה ידוע בתור תהליך הידע שלך-לקוח (KYC) וזה משהו שדורשים הרגולטורים. כל שעליך לעשות הוא להעלות עותק של תעודת הזהות שהונפקה על ידי הממשלה (דרכון, רישיון נהיגה, תעודת זהות לאומית) והוכחת כתובת (הצהרת חשבון בנק, חשבון שירות וכו ‘).,

החדשות הרעות הן שלרבה מתווכי ביטקוין לוקח כמה ימים לאמת את המסמכים שלך, מכיוון שהם מסתמכים אך ורק על צוותי אימות ידני. החדשות הטובות הן שפלטפורמות העידן החדש כמו eToro להפוך את תהליך האימות לאוטומטי. המשמעות היא שברוב המקרים חשבונך יאושר באופן מיידי.

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

לאחר שפתחתם חשבון אצל המתווך שבחרתם בביטקוין, הגיע הזמן להוסיף כמה כספים. בין אם זה תהליך חלק או לא יהיה תלוי בסוגי אמצעי התשלום הנתמכים.

לדוגמה, תוכלו לבחור בין כרטיס חיוב, כרטיס אשראי, Paypal, Neteller ו- Skrill. כל אלה הן שיטות הפקדה מיידית, כלומר תוכלו לקנות ביטקוין מייד.

למרבה הצער, כמה פלטפורמות ידועות תומכות רק בהעברות בנקאיות מסורתיות. כפי שצוין קודם, פירוש הדבר שתצטרך להמתין 2-3 ימי עבודה עד שהכספים יגיעו. בשלב זה, אולי פספסת את ההזדמנות לקנות ביטקוין במחיר נוח!

עלינו לציין כי ברוב פלטפורמות הביטקוין תהיה מדיניות הפקדה מינימלית. בדומה לדמי תיווך, זה יכול להשתנות בפראות. עם זאת, עליכם לצפות להפקיד לפחות 50 – 200 דולר, תלוי בפלטפורמה שתבחרו.

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

לקנות ביטוצין, הזמנת ביטקוין

בין אם אתה קונה ביטקוין, מניות עם שבב כחול או כל סוג נכס לצורך העניין – תצטרך להגדיר הזמנת מסחר כלשהי. במילים פשוטות, זה מאפשר למתווך לדעת מה הוא מחפש להשיג.

למרות שפריסת טופס ההזמנה הספציפית יכולה להשתנות בין מתווך למתווך, בדרך כלל עליך למלא את השדות הבאים:

קנה הזמנה

פלטפורמות מסחר מסוימות מאפשרות לך לשער על מחיר הביטקוין שעולה ויורד. אם זה המקרה, אז תוצע לך ‘קנה’ וגם ‘מכר’.

מבלי להתכוון לציין את המובן מאליו, אם אתה רוצה לקנות ביטקוין מכיוון שאתה חושב שערכו יעלה, עליך לבחור ‘הזמנת רכש’.

תתפלאו כמה מתחילים עושים את הטעות הזו, אז היו ערניים במיוחד.

הגבלה או סדר שוק

סוכני ביטקוין מובילים כמו eToro מעניקים לך גמישות רבה יותר בכל הנוגע לבחירת מחיר קנייה. אחרי הכל, ערך הביטקוין ישתנה על בסיס שנייה לשנייה, ולכן הגיוני להשקיע במחיר הכי נוח שאפשר.

לכן, אם היית בוחר בהזמנה ‘מגבילה’, זה מאפשר לך לבחור את המחיר שאתה משלם כדי לקנות ביטקוין. לדוגמא, בואו נניח שביטקוין מתומחר כרגע ב 15,000 $ אבל אתם רק רוצים להשקיע בקריפטוגרפיה ממשיכים לטפס ומגיעים ל 16,000 $.

על ידי ביצוע הזמנת מגבלה, רכישת הביטקוין שלך תבוצע רק אם וכאשר המחיר יגיע ל- $ 16,000. אם לא, ההזמנה שלך תישאר בהמתנה עד שתבטל אותה.

עם זאת נאמר, הרוב המכריע של המצטרפים החדשים ייצמד לסדר ‘שוק’ קלאסי. במילים פשוטות, זה יבצע את רכישת הביטקוין שלך באופן מיידי.

מבחינת מה שתשלמו, תקבלו את המחיר הבא הזמין. לדוגמא, אם מחיר הביטקוין הוא 14,500 דולר – סביר להניח שתמלא את ההזמנה כמה דולרים מעל או מתחת לנתון זה..

לְהַמֵר

אתה, כמובן, צריך גם ליידע את המתווך שבחרת כמה ביטקוין אתה מבקש לקנות. אתה יכול בדרך כלל לבחור כל סכום שאתה אוהב כל עוד אתה עומד במינימום הנקוב.

שוב, מדובר ב- $ 25 בלבד ב- eToro – אך חלק מהמתווכים דורשים סכום השקעה גבוה משמעותית.

אשר הזמנה

לבסוף, ברגע שאתה מרוצה מההגבלה / הזמנת השוק שלך ומגודל ההימור המוצהר, עליך לאשר את ההזמנה. לאחר שתעשה זאת, הביטקוין יתווסף לתיק שלך אצל המתווך שבחרת.

שלב 6: אחסון הביטקוין שלך

ארנק דיגיטלי, לקנות ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שאינו קיים בצורה פיזית כמו שטרות לירה או שטרות דולר. במקום זאת, הביטקוין חי על ספר ספר מבוזר שנקרא ‘בלוקצ’יין’. במילים פשוטות, המשמעות היא שרשת הביטקוין אינה בבעלות או בשליטה של ​​אדם או גוף כלשהו.

אם ניקח זאת בחשבון, התהליך הסטנדרטי של אחסון הביטקוין מחייב ארנק דיגיטלי. ניתן להוריד את זה למכשיר השולחני או לטלפון הנייד שלך באמצעות אפליקציה. יש גם ארנקי רשת המאפשרים לך לגשת לביטקוין שלך באמצעות דפדפן מקוון.

אף על פי שהרבה חובבי ביטקוין אוהבים את הרעיון למשוך את מטבעותיהם לארנק פרטי – ובעקבות כך לתת להם שליטה של ​​100% בכספים שלהם, זה לא ממש מתאים למישהו ללא הידע הנדרש..

זו הסיבה שאנחנו חושבים שעדיף לקנות ביטקוין ממתווך מוסדר שהם ישמרו לכם את ההשקעה שלכם בבטחה. לדוגמא, ברגע שאתה קנו ביטקוין ב- eToro, אתה לא צריך לדאוג לשלוח לו ארנק דיגיטלי מבוזר. במקום זאת, הכספים יישארו ב- eToro עד שתחליט לפדות.

שלב 7: מכירת הביטקוין שלך

חלק זה יראה אותנו מסכימים את המדריך שלנו לרכישת ביטקוין בשנת 2021. בסופו של דבר, אם אתם מחפשים לקנות ביטקוין באופן מקוון, זה כנראה בגלל שאתה מחפש להשיג רווח כספי..

כלומר, מטרת העל היא למכור את הביטקוין תמורת יותר ממה ששילמתם במקור. כשיגיע הזמן בסופו של דבר, תרצה לפדות את הביטקוין שלך בצורה הקלה והמשתלמת ביותר.

בין אם אתה מסוגל לעשות זאת ובין אם לא, יהיה תלוי בשיטה בה נקטת כשקנית את המטבעות. לדוגמא, אם ביצעת רכישה באמצעות מתווך מהימן, תוכל למכור את הביטקוין שלך בחזרה למזומן תוך שניות ספורות.

למעשה, מכיוון שניתן לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים 24 שעות ביממה ב- eToro, ברגע שלוחצים על כפתור ‘מכירה’ הכסף יופיע בחשבון eToro שלכם. לאחר מכן, תוכל למשוך את הכסף ישר בחזרה לחיוב / כרטיס אשראי, ארנק אלקטרוני או חשבון הבנק שלך.

עם זאת, אם בחרת לקנות ביטקוין ואז למשוך אותו לארנק פרטי, תהליך הפדיון הוא הרבה יותר מסורבל. ראשית, עליך להעביר את הכספים מהארנק הפרטי שלך לארנק של בורסת המטבעות שבחרת.

לאחר מכן תצטרך להמיר את הביטקוין במטבע אמיתי כמו USD או EUR. זה, כמובן, כרוך בתשלום. לאחר מכן, תצטרך לבצע העברה בנקאית.

דרכים אחרות לרכישת ביטקוין בשנת 2021

מחפש דרך ספציפית לרכוש ביטקוין בשנת 2021 שלא ממש כיסינו במדריך זה? אם כן, בדוק את האפשרויות המפורטות להלן שעומדות לרשותך גם.

קנה כרטיס חיוב של ביטקוין

לרוב המבקרים הראשונים יחפשו לקנות ביטקוין עם כרטיס חיוב. הסיבה לכך היא שכרטיסי חיוב הם משהו שרובנו מחזיקים בו – ועסקאות בדרך כלל מעובדות באופן מיידי.

בנוסף לכך, בכל הנוגע לפדיון הביטקוין שלך רוב הפלטפורמות מאפשרות לך להחזיר את הכספים לאותו כרטיס חיוב.. eToro, למשל, מאפשר לך להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב בלחיצת כפתור.

כל שעליך לעשות הוא להזין את פרטי הכרטיס שלך ולעמוד בפיקדון מינימלי של 200 $ ואתה יכול לצאת לדרך. סוגי כרטיסי חיוב נתמכים כוללים ויזה, ויזה אלקטרונים, מאסטרקארד ומאסטרו.

קנה כרטיס אשראי של ביטקוין

אם אתה רוצה לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי, זה אפשרי. עם זאת, עלינו להבהיר כי מנפיק כרטיסי האשראי שלך עשוי לגבות עמלה ‘מקדמה במזומן’ עבור הרכישה.

זה לא תמיד המקרה, אבל אם כן – בדרך כלל זה מסתכם ב -3% מסכום הרכישה. הריבית על תשלומי מקדמה מזומנים נכנסת מייד, אז זכור זאת.

עם זאת, eToro מאפשר לך שוב להפקיד כספים באמצעות כרטיס אשראי. העסקה מעובדת באופן מיידי ותוכל למשוך את כספך בחזרה לאותו כרטיס בכל הנוגע לפדיון הביטקוין שלך.

קנו ביטקוין פייפאל

Paypal היא אפשרות נוספת שעומדת לרשותך בכל הקשור לרכישת ביטקוין באינטרנט.

למעשה, אם תצליחו למצוא פלטפורמה שתומכת בארנק אלקטרוני פופולרי זה, בדרך כלל תרוויחו מעסקה מיידית.

המשיכות מעובדות בדרך כלל מהר יותר מכרטיסי חיוב / אשראי. eToro מציע מבחר טוב של ארנקים אלקטרוניים – כולל Paypal. הוא תומך גם בסקריל ובנטלר.

כספומט ביטקוין

עלינו להתייחס גם לכספומטים של ביטקוין. במילים פשוטות, מדובר בכספומטים פיזיים הפזורים ברחבי העולם המאפשרים להכניס מזומנים קשים. בתורו, אתה מקבל סכום שווה ערך של ביטקוין – פחות עמלות.

מצד אחד, זו אופציה נהדרת לאלו מכם שרוצים להימנע מקניית ביטקוין באינטרנט ובמקום זאת מעדיפים חוויה לא מקוונת. עם זאת, כספומטים של ביטקוין – למרות שהם נוחים, מגיעים עם מספר חסרונות.

לדוגמא, לעתים קרובות עמלות יעלו לכם יותר מ -10% – וזה עצום. אתה צריך גם להיות נוח עם הפעלת ארנקים Bitcxoib פרטיים, מכיוון שתצטרך להעביר את הכספים לאחר ביצוע הרכישה..

ניתן לעשות זאת על ידי סריקת קוד QR בארנק הנייד שלך. לחלופין, על ידי ביצוע העברה ידנית מאוחר יותר מהמפתחות הפרטיים המוצגים בקבלה שמדפיס כספומט הביטקוין.

כיצד לקנות ביטקוין 2021 – פסק הדין

קניית ביטקוין

לסיכום, מדריך זה הציג את הדברים הרבים שעליך לשקול בעת רכישת ביטקוין באינטרנט. כפי שהסקנו, הדרך הקלה והמשתלמת ביותר היא שימוש במתווך.

לדוגמא, הפלטפורמה המובילה שלנו eToro – אשר מוסדר על ידי ארבעה גופים מכובדים, מאפשר לך לקנות באופן מיידי ביטקוין עם כרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני.

הדבר הטוב ביותר ב- eToro הוא שהוא לא גובה עמלות כלשהן – כך שתוכל לקנות ביטקוין בסביבה נטולת עמלות של 100%!

וכמובן, מכיוון שאין דרישה למשוך את הביטקוין שלך לארנק פרטי, לוקח שניות ספורות לפדות את ההשקעה שלך.

כל תהליך רכישת הביטקוין שתואר לעיל לקח פחות מחמש דקות. צור חשבון, אמת את מספר הטלפון הנייד שלך, הוסף אמצעי תשלום, קנה ביטקוין ובדוק את הארנק הדיגיטלי של ביטקוין.

eToro – קנו ביטקוין בעמלה של 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

שאלות נפוצות

כמה קל לקנות ביטקוין?

עכשיו קל מאוד לקנות ביטקוין – אך בסופו של דבר זה יהיה תלוי בפלטפורמה המקוונת שבחרת.

לדוגמה, תרצה לבחור מתווך שיקבל אמצעי תשלום מיידי כמו כרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני. בכך תוכלו לקנות ביטקוין מנוחות ביתכם בכמה לחיצות בלבד.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות ביטקוין?

הדרך הבטוחה ביותר לקנות ביטקוין היא להשתמש במתווך מקוון מוסדר לחלוטין. זה צריך לכלול גוף רישוי מכובד כמו FCA (בריטניה), ASIC (אוסטרליה) או SEC (ארה”ב).

האם אני יכול לקנות 100 דולר של ביטקוין?

אתה בהחלט יכול. למעשה, הוא משתמש במתווך מוסדר eToro – אתה יכול לקנות מ- $ 25 בלבד של ביטקוין!

אתה יכול להפסיד כסף על ביטקוין?

בין אם מדובר במניות, איגרות חוב, תעודות סל או ביטקוין – כל הנכסים הפיננסיים יכולים לגרום להפסד. אחרי הכל, ערך הביטקוין יעלה ויורד בשוק הפתוח. בסופו של דבר, אם תמכור את הביטקוין שלך בפחות ממה ששילמת, תאבד כסף.

מה הכי שווה הביטקוין?

הביטקוין הגיע לאחרונה לשיאי כל הזמנים בשנת 2021 – שם הגיע למחיר של 58,000 דולר.

אם השתמשת במדריך זה כיצד לקנות ביטקוין ומצאת שהוא מועיל, אנא שתף ​​אותו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector