חיזוי מחיר אדווה

חיזוי מחיר אדווה לשנת 2021, 2022, 2025 ו- 2030

 • מומחים מאמינים כי ריפל עשויה להתגבר מרמת המחירים הנוכחית של 0.46 דולר ל -2 דולר בשנת 2021.
 • מומחי קריפטו המנבאים כי עד שנת 2023 ערך אדווה יכול להגיע ל -3 דולר.
 • כמה מומחים חזו שאם אימוץ XRP יתרחש ברמות הצפויות, נוכל לראות את מחיר ה- Ripple יוצא לרוץ שור, ומחירו של XRM עשוי לעלות ל -5 $ בשנת 2024.
 • XRP יכול לרחף בין הסביבה של $ 4- $ 8. רוב התחזיות קובעות כי הערך של אדווה יהיה איפשהו בסביבות 6 דולר במשך רוב 2025.
 • חיזוי המחירים לטווח הארוך של XRP קובע כי מטבע הדיגיטל יכול להגיע ל- 17 דולר עד 2030.

מטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים יותר ויותר, כאשר משקיעים מסתכלים מעבר לביטקוין ומשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Ripple, יחד עם ביטקוין, Ethereum ו- Tether, הוא אחד ממובילי החלל הקריפטוגרפי. Ripple עומד להפוך לנכס השקעה חיוני וכאשר מטבעות קריפטוגרפיה אמורים לחוות שלב שורי בשנת 2021, הבה נבחן את חיזוי ה- Ripple Price, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך..

מה זה אדווה?

Ripple היא פלטפורמה למטרות רווח וקריפטוגרפיה שפותחה על ידי Ripple Labs. Ripple מספקת שירותי הסדר תשלומים בזמן אמת ושירותי המרת מטבע לבנקים ומוסדות פיננסיים.

כיום, למעלה מ -100 חברות ברחבי העולם חברו ל- Ripple, תוך שימוש בפלטפורמה לעסקאות המהירות וללא החיכוך שלה. XRP, המטבע המקורי של Ripple, הוא המטבע השלישי בגודלו מבחינת שווי שוק.

התפקיד העיקרי של XRP הוא לספק נזילות לבנקים ולהקל על עסקאות חוצות גבולות, אם כי אנשים יכולים גם לקנות XRP. כל אסימוני XRP ממוקשים מראש, ומעבדת Ripple שולטת בעת שחרור מטבעות חדשים. יש 39 מיליארד XRP במחזור, ומעבדת ריפל משחררת מעת לעת מטבעות חדשים כדי לשמור על תפוצה.

עסקאות בפלטפורמת Ripple אינן מוגבלות ל- XRP. הפלטפורמה תומכת גם במטבעות מסורתיים כמו דולר, אירו, ין, לירה ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ריפל משמש כמנחה להמרת מטבע וגם כמעבד תשלומים. Ripple מביאה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לענף התשלומים החוצה גבולות, ומתחרה בפלטפורמות כמו Swift ו- ACH.

היסטוריית מחיר אדווה

ריפל נכנסה לשוק במחיר של 0.0058 דולר ושמרה על מחיר זה. מחיר ריפל ראה תנועה במרץ 2017, כאשר המטבע קפץ ל -0.03 דולר. המטבע הקריפטוגרפי עלה עוד יותר ל- 0.2 דולר בחודש מאי. זינוק זה במחיר הונע על ידי הידיעה על שותפות אדווה עם בנק טוקיו.

מחירו של ריפל המשיך להשתנות במשך רוב שנת 2017 לפני שעבר מסלול כלפי מעלה, בהתאם לצמיחת הביטקוין. הודות לעצרת הביטקוין בשנת 2017, גם מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ripple התגייסו. כתוצאה מכך, מחירו של ריפל עלה ל -1 דולר וחצה 3 דולר בינואר 2018, וכמעט עבר 3.50 דולר.

עם זאת, לאחר עצרת זו, ריפל הייתה עדה לירידה משמעותית בערך, וצנחה ל -0.07 דולר לפני שעלתה שוב ל -1 דולר. המטבע ירד לחודש 0.5 באפריל והמשיך לרדת עד שהמחיר התייצב על 0.26 דולר. שחרורו של xRapid הביא למחיר של ריפל לטפס שוב. המטבע הקריפטוגרפי נע סביב סימן 0.5 $ עד נובמבר לפני שנפל ל 0.28 $. ריפל ביצעה התאוששות נוספת במאי, ועלתה ל -0.45 דולר. נכון לעכשיו, ריפל נסחרת בסביבות 0.46 דולר. בהתאם לחיזוי מחיר האדווה שלנו, הערך של XRP נקבע לעלות בשנים הקרובות.

ניתוח מחיר אדווה

XRP היה עקבי יחסית בשלושת החודשים האחרונים, עם כמה קפיצות במחיר.


XRP עלה מ -0.44 דולר ל -0.69 דולר ב -25 בנובמבר 2020. המטבע נשאר בין 0.52 דולר ל -0.69 דולר עד ה -22 בדצמבר 2020, לאחר מכן ירד ל -0.26 דולר. אדווה לא הצליחה לעבור את רף 0.32 $ עד 30 בינואר 2021, כאשר ערך המטבע עלה ל 0.50 $..

ניתן לייחס את העצרת הזו למשאבת קהל שחוותה GameStop. מחיר ריפל זינק ב -56%, מונע על ידי חברי קבוצת טלגרם בשם Buy & לְהַחזִיק. זינוק זה במחיר אדווה מחק את ההפסדים שנגרמו כאשר המטבע צנח מ- 0.55 $ ל 0.20 $. נכון לעכשיו, ריפל נסחרת ב -0.46 דולר והיא צפויה לגדול עוד יותר.

חיזוי מחיר אדווה 2021

Ripple הצהירה כי היא מתכננת ליצור מערכת תשלומים בה הבנקים יוכלו להשתמש כדי להעביר כספים בינלאומיים ומקומיים. Ripple הודיעה על שותפויות עם כמה בנקים ומוסדות פיננסיים כמו JP Morgan, HSBC Holdings, Banco Santander, Mizuho Financial Group ו- MoneyGram. HSBC בנק מוגבל הצטרף לרשת Ripple גם באוגוסט 2020.

Ripple מיצבה את עצמה כאלטרנטיבה למערכת התשלומים SWIFT. הדוח הרשמי של מוסדות פיננסיים ומוסדיים פיננסיים (OMFIF) קובע כי טכנולוגיית DLT, עליה פועלת XRP, יכולה לטפל בבעיות מרכזיות במגזר הבנקאי. הדו”ח קובע גם כי בנקים יכולים להחליף את SWIFT ובמקום זאת להשתמש במאגר XRP, מה שהופך את העסקאות ליעילות ומהירות.

מודי’ס הצהיר גם כי לריפל יש הרבה תוכניות בפתח. עם כניסת הרשת לשותפויות עם יותר בנקים ומוסדות פיננסיים, מומחים מאמינים כי ריפל עשויה להתגבר מרמת המחירים הנוכחית שלה של 0.46 דולר לסימן של 2 דולר או אפילו יותר אם יש עניין מוסדי מתמשך..

חיזוי מחיר אדווה 2022

התחזית למחיר Ripple קובעת כי Ripple צפויה להיסחר ב 0.55 $ בתחילת 2022. עם זאת, מומחים צופים כי Ripple עשויה להתגייס לקראת סוף 2021 אם תחזוקת האינטרס המוסדי עשויה להשפיע על התחזית הזו. עם זאת, המטבע הדיגיטלי צפוי להחזיק בין 0.55 $ ל 0.60 $. מטבע הצפנה צפוי להחזיק ברמה זו במשך רוב שנת 2022.

חיזוי מחיר אדווה 2023

Ripple צפויה לראות עליית ערך במהלך 2023. לצוות Ripple יש לא מעט פרויקטים שיראו אור יום בשנת 2023. הרשת אמורה גם להיות שותפה עם יותר מוסדות פיננסיים ומקווה לראות אימוץ מיינסטרים ניכר בשנת 2023 זה יכול לדחוף את מחיר ה- XRP גבוה מכפי שהיה אי פעם, כאשר מומחים צופים שעד שנת 2023 המטבע יכול להגיע ל -3 דולר..

חיזוי מחיר אדווה 2024

לפי הניתוח שלנו ותחזית מחיר ה- Ripple, XRP עשוי לדחוף את רף ה -5 דולר בשנת 2024. מומחי קריפטו מאמינים כי XRP עשוי לראות אימוץ משמעותי בשנת 2024. יש מומחים שחזו שאם אימוץ XRP יתרחש ברמות הצפויות, נוכל לראות את המטבע הקריפטוגרפי צאו לריצת שור, ומחירו של ריפל יכול לעלות עוד יותר.

חיזוי מחיר אדווה 2025

התחזית של Ripple לשנת 2025 היא די אופטימית, כאשר מומחים צופים ש- XRP ינוע בין הסביבות של $ 4- $ 8. מרבית התחזיות קובעות כי הערך יהיה איפשהו בסביבות 6 דולר במשך רוב שנת 2025. האימוץ ההמוני של ריפל יכול לראות שהקריפטוגרפיה הופכת לנכס השקעה סביר שעשוי לעלות עוד יותר בערך. ל- Ripple תוכניות לשתף פעולה עם בנקים גדולים באירופה ובאמריקה הלטינית, ולקדם את Ripple ו- XRP. זה יכול להוביל לעלייה משמעותית במחיר ה- XRP.

חיזוי מחיר אדווה 2030

בשנת 2030 תראה ריפל צמיחה משמעותית, הודות לאימוץ מוגבר ולמקרי שימוש גדולים יותר. תחזית המחירים לטווח הארוך של XRP קובעת כי המטבע עשוי להגיע ל -17 דולר עד 2030.

תחזיות מחיר אדווה מצד סוחרי אנליסטים ומטבעות מטבעות מובילים

Capital.com

Capital.com חזתה כי XRP תיסחר במחיר ממוצע של 0.60 דולר בשנת 2021. היא תדחף 0.7 דולר בשנת 2022 ותסגור את השנה סביב 0.80 דולר. תחזית המחירים של Capital.com קובעת כי עד שנת 2025, ריפל תיסחר בסביבות 1.50 $ – 3.60 $

השקעת הייבן

ל- Investment Haven תחזית מחיר שורית עבור Ripple. הפלטפורמה טוענת כי ריפל עשויה להרוויח 20 דולר בתקופה הקרובה אם XRP תראה אימוץ על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים.

חדשות מטבע אדווה

חיזוי המחירים של Ripple Coin News קובע כי מחירו של Ripple יהיה יציב במהלך 2021-2022. השותפות של ריפל עם מוסדות פיננסיים ובנקים תעלה את מחירו ל -10 דולר עד שנת 2025.

מודי’ס

תחזית ה- Ripple Price של מודי קובעת כי בשל השותפויות של Ripple עם מוסדות פיננסיים, Ripple והטכנולוגיה יראו אימוץ גדול יותר, מה שידחוף את מחירו גבוה יותר. מודי’ס צופה ש- XRP עשוי לעלות ל -2 דולר עד שנת 2021.

אורקל טיימס

התחזית של אורקל טיימס קובעת כי אדווה עשויה לעלות בשיעור של עד 2000%. עם זאת, הם מציינים כי סוג צמיחה זה אפשרי רק אם אדווה הייתה האופציה הטובה ביותר לתשלומים חוצי גבולות.

רוב התחזיות של Ripple הציבו את הגבול העליון של $ 10 למחיר ה- Ripple. עם זאת, מחיר של 5 דולר הוא מציאותי יותר, המהווה החזר ROI פי 15 על ההשקעה.

קרא עוד: כמה אדווה שווה בשנת 2021 ואילך?

חיזוי מחיר אדווה: מסקנה

מרבית התחזיות למחירי אדווה הצהירו כי מטבע הקריפטוגרפיה צפוי להישאר יציב לטווח הקצר והטווח הארוך.

כאשר Ripple נקשר עם יותר מוסדות פיננסיים ובנקים ברחבי העולם, הוא צפוי לראות עלייה במקרי האימוץ והשימוש. זה משמעותי מכיוון שהוא יכול לדחוף את מחיר ה- XRP גבוה יותר.

אדווה היא השקעה בטוחה למדי כרגע, ומשקיעים יכולים להיכנס לשוק ולהפיק רווח פוטנציאלי מההשקעות שלהם.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר להשקיע בה אדווה XRP

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות על חיזוי מחיר אדווה

מה זה אדווה?

Ripple הוא פרוטוקול קוד פתוח שיצא בשנת 2012. כריס לארסן וג’ב מק’לב ייסדו אותו. Ripple מאפשרת למשתמשים להעביר כספים בצורה של מטבעות קריפטוגרפיים או מטבעות פיאט מסורתיים. אדווה היא פלטפורמה מבוזרת, ולכן אין רשות מרכזית השולטת בפלטפורמה או קובעת את כללי הפלטפורמה והיא מיצבה עצמה כאלטרנטיבה ל- SWIFT לעסקאות חוצות גבולות.

מה זה RippleNet?

RippleNet היא מערכת המרת המטבע וההעברה של ריפל. זה עוזר לבצע תשלומים חוצי גבולות בצורה מאובטחת וללא כל חיכוך. Ripple שותפה עם למעלה מ- 200 בנקים, מוסדות פיננסיים ומעבדי תשלומים, והפכה את Ripple לרשת התשלומים הנגישה ביותר בעולם. שותפויות אלה הן קריטיות לאימוץ RippleNet. כמה מהמוסדות הפיננסיים הגדולים שאיתם שותפה ריפל הם:

 • ברקליס
 • אמריקן אקספרס
 • מריל לינץ ‘
 • בנק אמריקה
 • סנטנדר
 • בנק TD
 • ג’יי.פי מורגן
 • גרם של כסף
 • אקסנטור

מה ההבדלים בין אדווה ל- XRP?

Ripple היא החברה המספקת פתרונות לעסקאות חוצות גבולות באמצעות רשת התשלומים שלה RippleNet. XRP הוא נכס דיגיטלי, הוא נוצר באופן עצמאי מ- Ripple. הטכנולוגיה שמאחורי XRP היא ספר החשבונות XRP.

מה זה XRP, ואיך אוכל לסחור בזה?

XRP הוא נכס דיגיטלי מבוזר המיועד למערכות תשלום. אתה יכול לסחור ב- XRP ביותר מ- 100 בורסות ברחבי העולם.

מדוע המחיר של XRP כה תנודתי?

XRP, כמו כל נכס אחר, מתמודד עם תנודתיות במחירו בשל תנאי השוק הרווחים. תנאים אלה יכולים להשתנות בכל רגע, וזה בא לידי ביטוי בתנודות המחירים של ה- FRP.

מהי נזילות לפי דרישה?

נזילות לפי דרישה מאפשרת למשתמשי RippleNet למנף XRP כדי לגשר על מטבעות. זה מבטיח שהתשלומים מתבצעים במהירות ונשלחים / מתקבלים במטבע המקומי. XRP אידיאלי לתשלומים חוצי גבולות מכיוון שהוא מהיר יותר, זול יותר וניתן להרחבה יותר מנכסים דיגיטליים אחרים.

קרא עוד על אדווה:

איך להשקיע באפל 2021: המדריך למתחילים האולטימטיבי להשקעה ב- XRP

10 תחזיות מחיר ביטקוין מודגש לשנת 2021

האם אדווה היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע באפל?

ניתוח מחיר אדווה לשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map