היתרונות והחסרונות של השקעה באפל, האם טוב להשקיע באפל?

למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של השקעה ב- Ripple דוחף אותך קדימה כדי לדעת אם זה רעיון טוב להשקיע ב- Ripple.

אדווה פשוט יכול להיות החלק החסר בתיק ההשקעות שלך. זו הסיבה שאתה יכול לשקול השקעה ב- Ripple, היתרונות והחסרונות, ומה בדיוק לחפש.

לפני שאתה משקיע באפל, זה חיוני שתבין מה זה שאתה נכנס אליו. אדווה היא לא רק צורת מטבע נוספת, כמו ליטקוין או ביטקוין, אלא סוג חדש של פרוטוקול תשלומים שנועד לייעל תשלומים בינלאומיים וחוצי גבולות ברחבי העולם..

אדווה אינה המטבע הקריפטוגרפי הממוצע שלך. במקום זאת, הוא מציע משהו שונה לחלוטין מכל סוג אחר של מטבע דיגיטלי. ולמרות שהדבר מהווה הזדמנות השקעה מוצקה, חשוב שתבין מה זה אדווה, מה היא עושה וכל דגל אדום אפשרי להיזהר כספקולנט..

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע ב- Ripple XRP במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

מה זה אדווה?

אַדְוָה

Ripple היא טכנולוגיה שפועלת כ- Cryptocurrency (XRP) ורשת תשלומים דיגיטלית לעסקאות פיננסיות. הוא הוקם יחד על ידי מתכנתי המחשב כריס לארסן וג’ד מק’לב ושוחרר בשנת 2012 אף כי חברתם האמריקאית Ripple Labs Inc..

המערכות המעבדות תשלומים כספיים לרוב מסובכות ומקוטעות מדי. המשמעות היא שהתשלומים יכולים להיות יקרים, גוזלים זמן ולא אמינים. Ripple מציעה פלטפורמה חלופית שיכולה להקל על תשלומים חוצי גבולות שהם 100% מאובטחים, מיידיים ולמעשה בחינם. יתר על כן, אדווה יכולה להקל על תשלומים בכל סוג כסף, כולל מטבעות קריפטוגרפיים.

מוכן להשקעה אַדְוָה?

שנה בלבד לאחר שהוציאה את ה- XRP, Ripple Labs נבחרה לאחת מ- 50 החברות החדשות החכמות ביותר על ידי חוקרים מאוניברסיטת MIT, הנחשבת לאחת מאוניברסיטאות המחקר הפרטיות הטובות בעולם.

ואז בשנת 2013, בנקים וארגונים פיננסיים אחרים החלו לגלות עניין בשימוש במערכת התשלומים של ריפל. חמש שנים מאוחר יותר, יותר מ -100 מכונים פיננסיים אימצו חלק מהטכנולוגיה של ריפל. כיום, ה- blockchain המתקדם של RippleNet משמש רשת הולכת וגדלה של יותר מ -300 ספקים המשתרעים על פני 40 מדינות על פני 6 יבשות.

כמה מאמצעי השמות הגדולים ביותר של ריפל כוללים את אמריקן אקספרס, סנטנדר וחברת העברת הכספים האמריקאית MoneyGram / מה עוד שיש לחישות ש- VISA ו- Western Union שוקלים ברצינות לעבור לפלטפורמת Ripple בעתיד הלא רחוק..


עבור אנליסטים רבים של קריפטו ופיננסים, ל- Ripple יש פוטנציאל להחליף את SWIFT כרשת מספר אחת לתשלומים גלובליים מאובטחים, סטנדרטיים ואמינים. למעשה. לזה בדיוק מכוונים מייסדי ריפל. בראיון מוקדם יותר השנה אמר היוצר המשותף של ריפל כריס לארסן:

"XRP יכול להוות תחליף למערכת הלא יעילה (SWIFT) … זה ייקח קצת זמן, זה ייראה מתסכל לפעמים, אבל אני חושב שנגיע לשם. “

אז כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת בנוגע למהלך השוק הבא שלכם, הנה היתרונות והחסרונות של השקעה ב- Ripple.

היתרונות של השקעה באפל

יתרונות אדווה

מהם היתרונות של השקעה באפל?

הרבה אנליסטים וספקולנטים קריפטו חושבים שלריפל יש עתיד גדול, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית עבור סוחרים חדשים ומבוססים. אז הנה מבט מהיר על היתרונות של השקעה באפל.

Aff זה משתלם

Ripple נסחרת כיום במחיר של 0.26 דולר למטבע. במילים אחרות, זה זול בהשוואה לרמה הגבוהה הקודמת שלו בשנת 2018! אתה יכול לאסוף כמות רצינית של אדווה בפחות מכמה מאות דולרים. ואילו אפילו סכום זעיר של 50 $ יביא לך יותר מ 200 מטבעות.

Ripple הגיע לשיא כל הזמנים של מעל 3.10 $ בשנת 2018, אך חלק מאנליסטי השוק מאמינים שהיא תעבור מעבר למכשול של 1,000 $ בתוך 10 השנים הקרובות. תחזיות אחרות אופטימיות בהרבה. אז בהתחשב במחיר הנמוך ובמשיכה המיינסטרים ההולכת וגוברת, הצמדת Ripple היא אפשרות בסיכון נמוך יחסית עם פוטנציאל להחזר השקעה גדול.

✅ זה פותר בעיות ויוצר הזדמנויות

אדווה פותר בעיות עבור מוסדות פיננסיים גדולים. זה גם מאיץ את זרם ההון, וזה מצוין לכלכלה. אבל ריפל יכולה לעבוד גם עבור בעלי עסקים קטנים. אם היא תאומץ באופן נרחב, פלטפורמת Ripple תספק למיליוני סוחרים ויזמים יחידים גישה לכלכלה העולמית.

Cap שווי שוק של אדווה

עם שווי שוק של 25.9 מיליארד דולר. Ripple היא המטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו בעולם. שווי שוק גדול הוא סימן חזק לביטחון המשקיעים והופך את הנכס לעמיד יותר בפני מחזורי שוק או ירידות שוק.

✅ אדווה אינה סתם מטבע מטבע נוסף

אדווה היא יותר מטבע קריפטוגרפי או טכנולוגיה; זו חברה מן המניין. ל- Ripple Labs Inc מעל 500 מעסיקים במשרה מלאה, כולל מומחי יחסי ציבור ושיווק המקדמים את הטכנולוגיה לבנקים, למשקיעים, למשתמשים חדשים ולציבור..

אל תחמיצו: איזה 10 מטבעות מטבעות ראשונים יתפוצצו בשנת 2021?

חסרונות ההשקעה באדווה

חסרונות של אדווה

כמו כל השקעה, הכנסת הכסף שלך לאדווה אינה נטולת סיכון. אז הנה מה שעליך לדעת על הסיכונים של השקעה באפל.

❌ לא תהיה עוד אדווה חדשה

יהיו רק 21 מיליון ביטקוין. ולמרות שכמות האת’ריום היא בלתי מוגבלת, הייצור יאט לאורך זמן. היצע מוגבל זה עשוי לדחוף את הביקוש בעתיד, ולהוביל לעליית מחירים גדולה ולרווחים גדולים יותר עבור משקיעים מוקדמים. אדווה שונה. כל מטבעות ה- XRP ממוקשים מראש וכבר במחזור.

ריפל מחזיקה בנתח עצום של XRP

יו”ר אדווה כריס לארסן מחזיק כשליש מכלל ה- XRP. מנכ”ל ריפל בראד גארלינגהאוס מחזיק גם בסכום משמעותי, כמו גם חברי דירקטוריון בכירים אחרים. עם כל כך הרבה XRP מרוכז בכמה ידיים בלבד, יש סיכוי שהמחיר עשוי להיות מנופח יתר על המידה.

זה לא מבוזר

עבור טהרני בלוקצ’יין, XRP אינו מטבעות קריפטוגרפי ‘אמיתי’. רבים טוענים שזה נוגד את עקרונות הביזור והאוטונומיה הכלכלית. בניגוד לביטקוין, שנכרה ואז מוחלף באופן אנונימי בין משתמשים, ריפל תוכננה במיוחד עבור תעשיית הבנקאות והפיננסים. מטרתו העיקרית היא לפתור סוגיות בענף הבנקאות, במקום לחולל מהפכה באופן שבו אנשים רגילים מחליפים או מאחסנים ערך.

הקצאת Altcoins

בניגוד לאת’ריום וביטקוין, כל מטבעות ה- XRP של ריפל מוגדרים מראש, כלומר, לא ישוחררו עוד מטבעות לשוק. זה הביא לכך שהמפתחים שלה מחזיקים באחוז ניכר מהם (יו”ר ריפל, כריס לארסן, מחזיק כיום כמעט בשליש מכלל ה- XRP), וזה דאגה, מכיוון שהוא מנוגד לרעיון הביזור שהוא הליבה לפילוסופיית הקריפטו..

❌ יריבות חזקה

היריבה הגדולה ביותר של Ripple היא SWIFT, כיום רשת התשלומים הבינלאומית הגדולה ביותר והבחירה המועדפת על כ- 11,000 מוסדות פיננסיים. אדווה תצטרך לשכנע את מגזר הבנקאות הלודיטי הידוע לשמצה כי פרוטוקולי התשלומים שלו מציעים פיתרון טוב יותר, מהיר ובטוח יותר מאשר SWIFT.

מסקנה: כך אדווה היא השקעה טובה?

מרבית ההשקעות מסתכמות בגורם הסיכון לעומת הגמול. במילים אחרות, האם התגמולים הפוטנציאליים עולים על התוצאות האפשריות של הסיכונים?

לאדווה יש בהחלט כמה גורמי סיכון. המייסדים מחזיקים במספר רב של מטבעות, הדרך רחוקה מלהאתגר את יריבתה העיקרית בשוק, והיא לא הטכנולוגיה הפופולארית ביותר לטהרני הבלוקצ’יין.

שקלת להשקיע ב אַדְוָה?

מצד שני, ריפל נהיה יותר ויותר מיינסטרימי ויש לו גיבוי של כמה מוסדות פיננסיים גדולים.

בנוסף, המחיר הנוכחי הוא חסם כניסה נמוך עבור מתחילים חדשים בקריפטו, כמו גם הזדמנות טובה למשקיעים מבוססים לגוון את תיק ההשקעות שלהם מבלי להוציא כמות גדולה של נכסים אחרים..

במילים פשוטות, אדווה היא השקעה בסיכון נמוך עם הרבה תגמולים פוטנציאליים. זה בהחלט צריך לעשות מחקר לפני שתשקול להוסיף אותו לתיק העבודות שלך.

שאלת ההשקעה האמיתית של אדווה אם כן, האם זה באמת עובד? אם אתה מוכן להשקיע את הזמן והאנרגיה, אז בשבילך, זה בהחלט יכול לעשות.

האם אדווה יהיה מיליונר-מייקר?

במובן מסוים זה כבר – ל- XRP יש שווי שוק של 33.33 מיליארד דולר בזמן כתיבת שורות אלה, וכפי שדנו, זה ממשיך לעלות ככל שהיישום של פרוטוקולי התשלומים שלו מאומץ יותר.

בהיותו משאב סופי, הערך של ריפל עשוי לגדול עוד יותר, מכיוון שמחסור נוטה לקדם צמיחה במחיר. זכור, כל השקעה כוללת סיכון כלשהו. אז השקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם ועשו כמה שיותר מחקר לפני שתקבלו החלטה סופית.

עכשיו אתה יודע את היתרונות והחסרונות של השקעה באפל. אם אתה מרגיש מספיק השראה להתחיל להשקיע ב- XRP, או אם מאמר זה סיפק תובנה נוספת לידע המסחרי הקיים שלך, ייתכן שאתה שמח לדעת כי eToro מספק יכולת לסחור עם נכסי קריפטו ו- CFD על עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – קנה Ripple XRP עם עמלה של 0%

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

אם נהנית לקרוא יתרונות וחסרונות של השקעה באפל מאמר, אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

לקריאה נוספת:

תחזיות מחיר אדווה: כמה אדווה תהיה שווה בשנת 2021 ואילך?

האם אדווה היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע באפל?

מטבעות המטבעות הפופולריים ביותר בבריטניה

10 מטבעות קריפטוגרפיים שיש לקחת בחשבון בשנת 2021

Ethereum VS. אדווה: איזה מהם צריך להיות בתיק העבודות שלך?

המטבעות הפופולריים ביותר בארצות הברית

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים.

מקורות:

[1] https://strategictechinvestor.com/acq/pros-cons-investing-ripple/

[2] http://money.cnn.com/2018/01/02/technology/what-is-ripple-cryptocurrency/

[3] https://www.bitcoinmarketjournal.com/top-10-altcoins/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector