להרוויח כסף באמצעות מטבע החוץ

מאפס להשקעה הטובה ביותר בעשור. מטבעות קריפטו נולדו בתקופה כספית קשה ומהר מאוד הם הפכו להשקעה הרווחית ביותר עם הגידול המסיבי ביותר של העשור בהשוואה ליריבים..

במאמר זה תהיה לכם ההזדמנות לראות מטבעות קריפטוגרפיים בדיעבד, תחזית שוק הקריפטו כרגע ו -5 האסטרטגיות הטובות ביותר להרוויח כסף בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים..

רטרוספקטיבה מטבע קריפטוגרפי

המטבע הקריפטוגרפי הראשון היה הביטקוין שהושק בשנת 2009 על ידי סאטושי נקאמוטו, שעדיין לא ידוע אם מדובר בפרט או בקבוצת אנשים שהעלו את הרעיון הזה. בשנותיהם הראשונות, למטבעות הקריפטוגרפיים לא היה ערך משמעותי, אך בהדרגה הם התחילו לצמוח. הם התמודדו גם עם ספקנות וביקורת רבה בימיהם הראשונים ולעתים קרובות זוהו על ידי אנשים שונים כמוקדי פעילות עבריינית.

עם זאת, לאחר גאות ושפל רבים, מקרי פריצה כמו הר. בורסת Gox ואתגרים רבים אחרים, מטבעות קריפטוגרפיים עלו והפכו לדוגמא כיצד להרוויח על ידי השקעה בהם.

שווי שוק ביטקוין

טבלת מחירים של ביטקוין בכל הזמנים. מקור: Coinmarketcap

מטבעות הקריפטו הגיעו לשיאם בשנת 2017 כאשר ביטקוין הגיע לשיאו של 20,000 דולר בכל הזמנים. לאורך היסטוריית הקיום שלהם, אנשים רבים התעשרו על ידי השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

ה תאומות וינקלבוס, למשל, הרוויחו סכומי כסף מדהימים המשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים. באפריל 2013 מחיר הביטקוין היה 129 דולר ותאומי וינקלבוס השקיעו אז 11 מיליון דולר. הם החליטו להחזיק את ההשקעה שלהם, ושוויו הגיע ליותר ממיליארד דולר בשנת 2017, כאשר הביטקוין עבר את המחיר של 11,700 דולר. יתר על כן, התאומים של וינקלבוס החליטו להשקיע את כספם כדי ליצור את מה שמכונה כיום בורסת תאומים.

זו רק אחת מהדוגמאות הרבות האחרות, בהן משקיעים הרוויחו סכומי כסף גדולים הודות להשקעות במטבעות קריפטוגרפיים.

אנשים רבים אחרים הרוויחו סכומי כסף עצומים שהשקיעו במטבעות קריפטוגרפיים. דוגמא נוספת היא רוג’ר ור, שעל פי הדיווחים הרוויח סך של 520 מיליון דולר על ידי השקעה בסטארט-אפים של קריפטו.

בארי סילברט השקיעה גם 16.8 מיליון דולר כשמחיר הביטקוין היה 350 דולר ומחזיקה כעת 268.8 מיליון דולר מההשקעה הזו.

טים דרייפר גם בשנת 2014 קנו 30,000 ביטקוין. באותה עת עלה הביטקוין 413 דולר. כעת שווים של ביטקוין אלה הוא 215 מיליון דולר. למרות שהייתה באותה תקופה ספקנות רבה, דרייפר לא משך את השקעותיו אלא המשיך בהודל בהן, מתוך אמונה שיום אחד הביטקוין יגיע למחיר של 10,000 דולר. ודראפר התברר כנכון.

נוכל להמשיך בדוגמאות של משקיעים שעשו הון בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים, אך אם ברצונך לברר מידע נוסף על האנשים שהפכו למיליונרים מהשקעה בביטקוין, עיין במאמר זה..


קרא עוד: 9 המשקיעים הראשונים בביטקוין – משקיעי מיליונרים בביטקוין

מוכן לצלול לשוק הקריפטו?

Crypto Outlook: האם אתה יכול להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים?

כן אתה יכול להרוויח כסף מהקריפטו! למרות שכפי שראינו לעיל, המשקיעים הרוויחו סכומי כסף עצומים, מטבעות קריפטוגרפיים ממשיכים להיחשב כהשקעות עם פוטנציאל רווח גבוה ולכן כרוכות בדרגה גבוהה של לְהִסְתָכֵּן.

לאורך קיומם הם הצמיחו את כל היריבים. משקיעים שהשקיעו במטבעות קריפטוגרפיים הרוויחו משמעותית יותר מאשר משקיעים שהשקיעו במניות, באג”ח או בזהב.

על פי דיווחים מטבעות קריפטוגרפיים צמחו בעשור האחרון ב -9,000,000% ונבחרו כהשקעה הטובה ביותר בעשור. השנה הטובה ביותר עד כה עבור מטבעות קריפטוגרפיים הייתה שנת 2017 כאשר ביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים של 20,089 דולר.

עד 2017 חברות גדולות לא נרתעו להשקיע בביטקוין או להשיק שירותי מטבעות קריפטוגרפיים. אך זה השתנה כאשר באותה שנה השיקה CBOE Global Markets את פלטפורמת הסחר העתידית של Bitcoin.

יתר על כן, כרגע יש 7592 מטבעות קריפטוגרפיים, ושווי השוק הכולל של הקריפטו הוא 404,955,125,177 דולר..

מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים, ובכך מציעים הזדמנויות רווח רבות. שנת 2020 הייתה שנה מרשימה עבור מטבעות קריפטוגרפיים. הם חוו שפל בגלל המגפה של COVID-19 לעלות לאחר מכן, וכעת הביטקוין עומד על כ 15,000 $..

השנה החליטו חברות גדולות לצלול בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. Microstrategy ו- Grayscale השקיעו מיליוני דולרים במטבעות קריפטוגרפיים. אבל החדשות הגדולות ביותר היו Paypal שהחלה להציע שירותי קריפטו.

אחרי הכל, המעורבות של Paypal נתנה את החותם לעובדה שמטבעות קריפטוגרפיים צומחים והופכים יותר ויותר לחלק מהמערכת הפיננסית העולמית ושהם עתיד הכסף..

בדיוק כמו שמי שלא השקיע לפני 10 או 5 שנים מתחרט על כך, נראה שמי שלא ישקיע היום יתחרט על כך בחמש או עשר השנים הבאות. אם מגמה זו תימשך, מטבעות קריפטו בהחלט יעלו את ערכם ובאמת יתקבלו על ידי כולם כחנות ערך.

לכן, על ידי התבוננות בדרך שבה הדברים התפתחו עבור מטבעות קריפטוגרפיים והדרך בה הדברים מתנהלים, אנו יכולים להסיק שיש הזדמנויות אדירות להרוויח כסף על ידי השקעה בשוק הקריפטו..

לחיזויים נוספים של מחיר הקריפטו:

תחזית חיזוי מחיר ביטקוין

תחזית חיזוי מחיר אתריום

תחזית חיזוי מחיר אדווה

תחזית חיזוי מחיר מזומן של ביטקוין

תחזית חיזוי מחיר לייטקוין

תחזית חיזוי מחיר של TRON

כיצד להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים: 5 אסטרטגיות שיש לקחת בחשבון

אסטרטגיות להרוויח כסף באמצעות מסחר בקריפטוגרפים

ישנן דרכים שונות להרוויח להרוויח כסף באמצעות קריפטו ולהרוויח מהשקעה בשוק הקריפטו. התנודתיות של מטבעות קריפטוגרפיים מציעה הזדמנויות רווח הן לסוחרים מתחילים והן מנוסים.

להלן אנו מציגים חמש אסטרטגיות להרוויח באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

1. השקעה בתקופות ארוכות טווח

זו האסטרטגיה הפופולרית והמקובלת ביותר עבור כולם. יחד עם זאת, זו הדרך הקלה ביותר למתחילים, מכיוון שכל מה שנדרש הוא להשקיע סכום כסף מסוים במטבע המועדף עליכם ולחכות זמן רב למטבע הזה לעלות בערכו.

הדוגמאות שלעיל הראו לנו כיצד משקיעים הרוויחו כסף רב על ידי יישום אסטרטגיה זו, שמקורה, היא פשוטה מאוד. אם השקעתם בביטקוין למשל בארבע השנים הראשונות לקיומו, הייתם נהנים מרווחים עצומים, בהתחשב בכך שביטקוין בעשור האחרון חלה עלייה של 9,000,000% שהוא ארצי כשחושבים על זה.

אסטרטגיה זו ממשיכה להיות אופציה טובה לרווח מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים, על פי מומחים, צפויים לעלות בערכם בזמן הקרוב.

שקלת להשקיע ב שוק הקריפטו?

2. מסחר יומי

אסטרטגיית סחר יומי מועדפת יותר על ידי מומחים. מי שיש לו ניסיון במסחר במטבעות קריפטוגרפיים וששולט במלאכה יכול להרוויח רווחים בדרך זו.

עליכם לדעת לקרוא תרשימים, ניתוח טכני ולהבין היטב את תנועות הפמוטים. אם ברצונך ליישם שיטה זו, אתה בטח נמצא עם מטבעות קריפטוגרפיים זמן רב מכיוון שכך תוכל לחזות לאן השוק הולך, ותשקיע את כספך בדרך הנכונה..

מכיוון שמחיר המטבעות הקריפטוגרפיים לרוב נע מעלה ומטה במהלך היום, הסוחרים קונים נמוכים ומוכרים גבוהים. אלה אולי לא רווחים מסיביים, אך כאשר הם מחושבים בסוף החודש הם מביאים רווחים ניכרים.

3. מסחר עם חוזה בהפרש (CFD)

סחר עם CFD פירושו שעליך ליצור חוזה עם מתווך. המונח CFD מייצג Contract For Difference. עם החוזה שעושה סוחר עם תיווך, יתאפשר לאותו סוחר ליהנות מביטקוין או מצפנים אחרים מבלי שיהיה צורך להיות הבעלים שלו..

אז הדבר הטוב בשיטה זו הוא שתחשבו רק על תנועות מחירי מטבעות קריפטוגרפיים ותרוויחו מההפרש בין מחיר הכניסה לרמות מחיר היציאה. ומכיוון שלא תהיה בבעלותך שום מטבע מטבע אז, אינך צריך לדאוג היכן תוכל לאחסן אותו או לגבי אבטחתו.

אתה יכול לתפוס עמדה ארוכה או קצרה, תלוי אם אתה מצפה שמחירו של נכס יעלה או יירד. לכן, CFDs מספקים לך הזדמנות להרוויח הן מתנועות מחירים של עליות ומורדות בנכסי הצפנה הבסיסיים.

שימו לב: CFD הם מכשירים מורכבים ובאים בסיכון לאבד כסף עקב מינוף.

4. Arbitrage מטבעות קריפטוגרפיים

בבורסות קריפטו שונות יש מחירי קריפטו שונים עבור אחוז קטן. למרות שבמבט ראשון זה נראה בלתי אפשרי ליישם, עם התמקדות אמיתית ומחקר שנעשה היטב, אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות שמחירים נמוכים יותר עבורן ולמכור אותם במחירים גבוהים יותר..

כדי להבין זאת טוב יותר אנו יכולים לקחת דוגמה. אתה יכול לקנות ביטקוין ב- Binance שיכול לרשום ביטקוין תמורת 8800 דולר, ואתה יכול למכור אותו ב- Coinbase שאולי רשום ביטקוין תמורת 9000 דולר, והרווח יישאר שלך..

אפשר לשאול האם זה חוקי? זה חוקי לחלוטין מכיוון שאתה עושה משהו שכל הסוחרים עושים; לקנות ולמכור, רק בבורסות שונות.

5. מטבעות כריית מטבע

האפשרות החמישית שבחרנו היא כריית מטבעות קריפטוגרפיים. כדי ליצור מטבע פיאט, עליו להיות מודפס על ידי הממשלה. כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, הם לא מודפסים מכיוון שהם מטבעות וירטואליים, אך הם כורים על ידי כורי קריפטו.

הכרייה הייתה קלה מאוד וכל אחד יכול היה לעשות זאת מהבית דרך המחשבים שלהם. עכשיו הכרייה מסובכת, ויש חוות כריית קריפטו ברחבי העולם שמתוחכמות מאוד מכיוון שהן דורשות טכנולוגיה יוצאת דופן ומבזבזות הרבה אנרגיה.

אחרת, כורים פותרים בעיות מתמטיות קשות ואז מתוגמלים בביטקוין על פתרונן של בעיות אלה. אתה יכול לבנות אסדת כרייה בביתך אם אתה יכול להרשות לעצמך את מערכת המחשב הנדרשת ואם אתה יכול להרשות לעצמך את עלויות החשמל.

למעשה, הדרך הטובה ביותר היא לתרגל מה שמכונה כריית ענן. כריית ענן קלה מאוד מכיוון שאין עלות עם זה. באמצעות כריית ענן תוכלו לחכור את הציוד מספק אחר, או לרכוש מניות מבלי שתצטרכו להחזיק חומרה.

למדו אסטרטגיות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בחינוך המסחרי

את כל האסטרטגיות שהוזכרו לעיל ניתן ללמוד בקורסים שהכנו כאן בחינוך המסחרי. המטרה שלנו היא להכין אותך לקראת הדרך שלך להצליח במסחר ככל האפשר.

הפלטפורמה שלנו קלה מאוד לשימוש. תוכלו ליהנות מקהילת המסחר הרחבה יותר ב- Trading Education. אנחנו לא לוקחים את סחר ההוראה כמובן מאליו, אבל אנחנו מסורים ואנחנו מלמדים בלהט מלא. עיין בקורסי המסחר שלנו כאן.

אלא שאנחנו מלמדים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, אנו מלמדים לסחור במט”ח וגם במניות. אתה יכול למצוא כאן מסחר בחידונים וספרים אלקטרוניים בחינם.

התחל את הרפתקאות המסחר שלך בקריפטו באמצעות eToro

eToro היא פלטפורמת מסחר עולמית מובילה למטבעות קריפטוגרפיים, אינדקסים, סחורות, מטבעות ומניות. eToro מוסדר באופן מלא על ידי מוסדות רלוונטיים.

eToro הושק בשנת 2007, והיא חברת סחר ששמה חשיבות בקריפטוגרפיה, ומונה עד היום למעלה מ -12 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

eToro מציעה מוצרים רבים. הראשון, eToro.com, היא פלטפורמת מסחר להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים. שלא כמו בפלטפורמות אחרות, ב- eToro.com תוכלו לעקוב ולהעתיק סוחרים אחרים. תיק ה- CryptoPortfolio שלהם הוא גם ייחודי, ומאפשר לכם להשקיע בטווח הארוך במטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר ללא כל עמלות.

בשנת 2018, eToro יצא עם eToroX – בורסת מטבעות מטבע מוסדרת לחלוטין שהיא למעשה המוצר השלישי שלהם. eToroX מאפשר לך לגשת ולמשוך את הנכסים שאתה סוחר, והיא בורסה מתקדמת, קריפטו בלבד, המושלמת לסוחרים מנוסים יותר..

בסך הכל eToro הוא מקום נהדר בו תוכלו ליהנות מהרפתקאות המסחר שלכם, בין אם אתם מתחילים או סוחרים ותיקים. eToro קל לשימוש בפלטפורמה שעושה עבודה מצוינת המאפשרת לאנשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – חילופי המטבעות הטובים ביותר עבור משקיעים וסוחרים כאחד

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

אם אתה זוכר משהו מאיך להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, הפוך אותו לנקודות המפתח האלה.

  • למטבעות הקריפטו לא היה ערך בתחילת דרכם, אך בהדרגה הם התחילו לצמוח.
  • מטבעות הקריפטו הגיעו לשיאם בשנת 2017 כאשר ביטקוין הגיע לשיאו של 20,000 דולר בכל הזמנים.
  • התאומים של וינקלבוס, רוג’ר ור ובארי סילברט הם שלושה ממשקיעים רבים שהרוויחו סכומי כסף עצומים בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים..
  • השקעות ארוכות טווח ב- Cryptocurrency בסך הכל התבררו כרווחיות.
  • סוחרי יום יכולים להרוויח כסף בסחר במטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהם תנודיים.
  • מסחר CFD וארביטראז ‘של קריפטו הם שתי שיטות אחרות להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.
  • כריית ענן היא הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהיא אינה דורשת חומרה ספציפית והיא משתלמת.

יתר על כן, מרתק לציין כי גם אלו שפעם מתחו ביקורת על מטבעות קריפטוגרפיים הם כיום המשקיעים הבולטים ביותר. לדוגמא, ג’יי.פי מורגן נהג לבקר את ביטקוין בצורה חריפה, וכעת הם השקיעו בו נכסים.

זו אינדיקציה לכך שמטבעות קריפטוגרפיים חווים זמנים מיוחדים, וההשפעה שלהם הולכת וגוברת.

אנו מקווים כי מאמר זה אודות כיצד להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים – מדריך סופי היה מועיל והניע אותך להתחיל להשקיע בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. הישאר תמיד בראש החדשות האחרונות של שוק הקריפטו עם מסחר חינוך כדי לאתר את הזדמנויות המסחר הטובות ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector