יתרונות וחסרונות של השקעה בקרדנו, האם זה טוב להשקיע בקרדנו?

למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של השקעה בקרדאנו דוחפים אותך קדימה כדי לדעת אם זה רעיון טוב להשקיע בקרדנו..

Cardano פשוט יכול להיות החלק החסר בתיק ההשקעות שלך. זו הסיבה שאתה יכול לשקול השקעה בקרדאנו, היתרונות והחסרונות, ומה בדיוק לחפש.

לפני שתשקיע בקרדאנו, זה חיוני שתבין מה זה שאתה נכנס אליו. Cardano היא לא רק צורה אחרת של מטבע קריפטוגרפי, כמו Ethereum או Bitcoin, אלא סוג חדש של פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין מבוזרת..

אז בואו ללמוד עוד על Cardano – אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ששווה לצפות השנה. אבל מה זה בכלל קרדאנו?

מה זה Cardano?

לפני שננתח את היתרונות והחסרונות של החזקה והשקעה בקרדאנו, עלינו להסביר יותר על המטבע בפועל. Cardano היא פלטפורמה ציבורית מבוזרת המבוססת על בלוקצ’יין אחת הרשתות קוד פתוח וביקורות עמיתים ראשונות בקיום.

Cardano שואפת לספק תכונות מתקדמות המבוססות על תהליך מדעי ומחקרי קפדני. מייסדי קרדאנו – עם צ’רלס הוסקינסון אחראי – הטילו על אנשי אקדמיה ומומחים ממוסדות חינוך שונים לעיין בפרוטוקול של קרדאנו..

המטרה העיקרית הייתה ליצור פלטפורמה מהדור השלישי שתוכל לשפר את פריסת החוזים החכמים ולפתור את בעיות המדרוג של הביטקוין, מטבע מהדור הראשון. לא פלא מדוע מומחים רבים מאמינים שאם Cardano ימלא את הבטחותיו, הוא עשוי להחליף את Ethereum, מטבע דור שני.

Cardano משתמשת בשתי שכבות: אחת להסדרת עסקאות ואחת לחוזים חכמים; שכבת ההתיישבות Cardano (CSL) ושכבת הבקרה, בהתאמה.

לבו של Cardano הוא האלגוריתם של הוכחת המימוש שנקרא Ouroboros. בניגוד לפרוטוקולים של הוכחת עבודה, הפרוטוקול של Cardano פחות צורך אנרגיה ומשתלם יותר. באופן מוזר, Ouroboros הוא תמונה קדומה של דרקון שאוכל את זנבו.

איך Cardano עובד?

ל- Cardano ארכיטקטורה ייחודית דו-שכבתית. כאמור לעיל, האחד משמש לטיפול בעסקאות בעלות עמלות מינימליות, והשני משמש להפעלת חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות.

ראוי לציין שבניגוד לפרוטוקולים של הוכחת עבודה, חסימות הוכחה על המוקד אינן דורשות כמות עצומה של חשמל והן יותר ידידותי לסביבה.

עדיין, פרוטוקול Ouroboros שונה לחלוטין מאלגוריתמים אחרים של הוכחת יתד. הבלוקצ’יין מחולק לתקופות, שעשויות מתקופות קבועות הנקראות חריצים.

יש מובילי משבצות שאחראים על הוספת בלוקים. עליהם ליצור חסימות עסקה של 50% בתוך תקופה אחת, עם בלוקים שאושרו על ידי תומכי קלט שבחירתם מבוססת על ההימור שלהם.

כדי להבטיח השתתפות משוחדת ותהליכי אימות הוגנים, Cardano הפעילה מערכת חישוב רב צדדית, שפועלת כזריקת מטבע דיגיטלי..

התגמולים הכלכליים מתחלקים בין תומכי הקלט, בעלי העניין בחישוב רב-צדדי ומובילי המשבצות.

מָקוֹר: BraveNewCoin

עם מנגנון ההסכמה המדרגי שלו, המודל של Cardano מאפשר גם לעבד יותר עסקאות בשנייה, מה שעוזר לה להישאר תחרותית מערכות תשלום מסורתיות, כגון ויזה.

מה זה ADA?

המטבע המקורי של קרדנו נקרא ADA. ל- ADA היצע מוגבל של 45 מיליארד מטבעות. נכון להיום יש 31,112,484,646 מטבעות במחזור.

מעניין ש- ADA זכתה בשמה מהמתמטיקאית והסופרת מהמאה ה -19 עדה לובלייס (בתו של לורד ביירון) שהציעה את המחשב המכני הראשון..

בהיותו מטבע מבוזר, ADA הוא נכס אטרקטיבי בענפים שונים מכיוון שהוא מספק שקיפות מוגברת ויעילות פרוצדוראלית.

עד כה החברה שעומדת מאחורי Cardano, פלט קלט הונג קונג (IOHK) הציעה שירותים שונים, כולל Atala SCAN שמטרתה להגן על משתמשים מפני מוצרים מזויפים ומוצרי תרופות לא מורשים; PRISM של Atala המספק מערכת אקולוגית חסינת טמפ ‘להסמכות אקדמיות ולהנפקת תעודות; Atala Trace / EMURGO להסמכת מוצרים בתחום החקלאי.

כמובן ש- ADA יכול לשמש גם כאמצעי תשלום או ככלי הצבעה בתוך המערכת האקולוגית.

אך מהם היתרונות האחרים של השקעה בקרדנו בשנת 2021?

קָשׁוּר: 3 סיבות מדוע Cardano יכול להכפיל את כספכם השנה

האם היית שוקל להשקיע קרדנו ADA?

היתרונות של השקעה בקרדנו

יתרונות אדווה

מהם היתרונות של השקעה בקרדנו?

הכרת היתרונות של השקעה בקרדנו חיונית כדי לעזור לך להחליט בעצמך אם ADA היא השקעה טובה ורווחית. אז הנה מבט מהיר על היתרונות של השקעה בקרדנו.

Development צוות פיתוח נהדר:

Cardano, שהוקם על ידי צ’רלס הוסקינסון וג’רמי ווד, מייסדי שותף של Ethereum, צבר פופולריות רבה לאחר שחרורו הרשמי בשנת 2017. Cardano נבדקת גם על ידי עמיתים כדי להבטיח שאין חולשות בפרוטוקול. שים לב שכדי למנוע באגים ופריצות, Cardano בדקה פרוטוקולים שונים ופיתחה בלוקצ’יין מתקדם.

✅ Cardano משתמשת בשכבות מרובות:

זהו אחד היתרונות העיקריים של Cardano. על ידי הטמעת שכבת יישוב ושכבת חישוב, Cardano מבטיחה מדרגיות בלתי מוגבלת ועסקאות מהירות. זה גם מאפשר לבצע עדכונים מבלי להפריע לתשלומים ולעסקאות.

✅ פלטפורמת קוד פתוח:

הפוטנציאל של Cardano כפלטפורמת קוד פתוח לחלוטין עם קוד כתוב ב תכנות Haskell שפה שווה גם לשקול. כאן עלינו לציין כי Haskell היא שפה פונקציונאלית שכולה פונקציות וחוסמים המבצעים משימות בעת הצורך.

✅ דור שלישי של בלוקצ’יין:

קרדאנו מוכרזת כבלוקצ’יין מהדור השלישי. זה נחשב לאמין יותר מאשר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שכן ADA ממשיכה להתגבר על אתגרים שפלטפורמות אחרות נתקלו בהן. זה גם ניתן להרחבה מאשר אתריום ומבוזר יותר מביטקוין שכן הוא מתרחש בצורה אופקית (דרך הפרוטוקול שלו אורובורוס הידרה).

✅ Cardano מאובטח:

Cardano הוא פרוטוקול של הוכחת יתד המבטיח בטיחות מוכחת מתמטית. לאור המספר המוגבר של מתקפות סייבר בתחום הקריפטו, אין ספק שהאבטחה היא קריטית. שים לב כי למערכת של Cardano תוכניות ללא תחרות לניהול אבטחה ופרטיות.

✅ Cardano יכולה לספק זהות דיגיטלית:

בדיוק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, Cardano נשענת על ביזור. החדשות הטובות הן ש- Cardano יכולה לספק זהות דיגיטלית לאזרחים שאינם בנקים ברחבי העולם, במיוחד במדינות מתפתחות ברחבי העולם. למעשה, Cardano החלה לשתף פעולה עם למעלה מ -54 מדינות. שים לב שעל פי הנתונים, אוכלוסיית העולם ללא גישה לשירותים פיננסיים היא מעל 1.7 מיליארד.

החסרונות של השקעה בקרדנו

חסרונות של אדווה

בעוד שלקרדאנו יש כמה יתרונות מרשימים על פני מטבעות אחרים, הן סוחרים והן משקיעים צריך להכיר את החסרונות של השקעה ב- ADA על מנת לקבל החלטה מושכלת.

כמו כל השקעה, הכנסת כספך לקארדאנו אינה נטולת סיכון. להלן מספר חסרונות רציניים בהשקעה בקרדנו:

❌ Cardano עדיין מתפתח:

למרות שקרדאנו ידוע כבלוקצ’יין האקדמי שעבר בדיקה ובדיקה חיוניים, האמת היא שקרדנו עדיין מתפתח ומתפתח לאט. תוך ניסיון לעמוד בקצב המתחרים וההתקדמות הטכנולוגית, Cardano ייקח את הזמן להתפתח. נכון לעכשיו, Cardano מאבדת את מעמדה בקרב Ethereum ו- EOS מכיוון שהיא עדיין מתמודדת עם תקני חוזים חכמים ואסימונים מלאים.

כתוצאה מכך, קשה לאנשים שרוצים להתחיל את הצעות המטבע הראשוניות שלהם (ICO) בפלטפורמה. כמו כן, Cardano עדיין עובדת על היבט המדרגיות שלה ובעוד קריפטוסים כמו Ripple יכולים לעבד 1,000 עסקאות בשנייה, Cardano יכולה לעבד רק 257 עסקאות בשנייה.

❌ קרדאנו רוצה להטמיע מערכת הצבעה:

למרות שקיימת מערכת הצבעה פתוחה בה ניתן להציע שדרוגים ולהצביע בעד / נגד זה גורם מושך, זהו חסרון אפשרי אחד. פשוט מכיוון שמחזיקי אסימונים אינם תמיד בעלי ידע טכנולוגי ועשויים להצביע להחלטה בלתי סבירה! חוקר ההוכחה של את’ריום ולד זמפיר טוען כי הצבעה ברשת יכולה להיות מסוכנת ועשויה לכפות שינויים על צמתים מלאים.

❌ בעיות עם הסנכרונים שלו בין ספרים:

אף על פי שקרדאנו הטמיע אלגוריתם ייחודי, יש מבקרים שטוענים כי הנחותיו של קרדאנו לפנקסים יסונכרנו בכל נקודת זמן נתונה אינן מציאותיות לבלוקצ’יין עולמי. נוסף על כך, רבים אומרים כי התקפות של הוצאה כפולה או 51% עדיין אפשריות. תומכי קלט, למשל, עשויים בסופו של דבר לאשר את אותן עסקאות משני מובילי משבצות.

מסקנה: כך שקארדנו היא השקעה טובה?

כן, למרות כל הביקורת, קרדאנו היא השקעה טובה. למעשה, קרדנו היא יותר מהשקעה טובה.

הוא מדורג במקום ה -7 כפי שדווח על ידי CoinMarketCap.

מכיוון שמספר האסימונים הכולל מוגבל, הסיכון לאינפלציה מוגבל ככל שהביקוש למטבע ממשיך לגדול. ישנם גם יתרונות טכניים רבים, כמו האופי המבוזר של Cardano וארכיטקטורת שכבות ההופכים את Cardano להשקעה טובה.

עם זאת, כדי לענות אם שווה להחזיק ב- ADA, עלינו לשקול מגוון רחב של גורמים וסיכונים פוטנציאליים. ההצלחה של Cardano תלויה גם במספר החוזים החכמים ו- dApps שהיא תוכל לארח. אף על פי שאופיו הנבדק על ידי עמיתים הופך אותו לבטוח, יש הרבה מה להתפתח הלאה.

אנחנו יכולים רק לומר של- ADA יש סיכוי טוב להשיג את חלקה ההוגן בתחום ההשקעות בקריפטו.

זה נע כלפי מעלה וכובש בהתמדה 10 המובילים של CoinMarketCap מבחינת שווי השוק ונפח המסחר.

רמת הכניסה הנמוכה שלו הופכת אותה להשקעה אטרקטיבית עבור סוחרים ומתחילים, כמו גם משקיעים ארוכי טווח. ADA היא גם הבחירה הנכונה עבור אנשים שפשוט רוצים לגוון את התיקים שלהם.

במילים פשוטות, Cardano היא השקעה בסיכון נמוך עם הרבה תגמולים פוטנציאליים. זה בהחלט צריך לעשות מחקר לפני שתשקול להוסיף ADA לתיק העבודות שלך.

שאלת ההשקעה האמיתית של Cardano, האם זה באמת עובד? אם אתה מוכן להשקיע את הזמן והאנרגיה, אז בשבילך, זה בהחלט יכול לעשות.

כמה להשקיע בקרדנו?

סחר קרדנו

אם אתה מאמין שהיתרונות של Cardano עולים על חסרונותיה, מה שהופך אותה להשקעה טובה בטווח הקצר והארוך, ייתכן שתרצה לדעת כמה להשקיע ב- ADA.

כאמור קודם, המחירים הנוכחיים של ADA הופכים אותה לנכס אטרקטיבי הן לסוחרים מתחילים והן מנוסים.

עם זאת, רק בגלל שההשקעה בקרדאנו נגישה מאוד, זה לא אומר שאתה צריך לסכן את כל החסכונות שלך. לעולם אין להשקיע יותר ממה שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד.

זכור כי מטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד תנודתיים והשקעה ב- ADA עלולה להיות מסוכנת.

אבל הנה מעולה: לקנות ADA יכול להיות קל. עם eToro אתה יכול לקנות ולמכור ADA ולסחור CFD של עד 90 זוגות קריפטו.

מוכן להשקעה Cardano ADA?

האם קרדנו יהיה יצרן מיליונרים?

עם שווי שוק של 9,672,163,390 דולר (בזמן כתיבת שורות אלה), אנו יכולים לומר שקרדנו כבר יצרנית מיליונרים.

מעניין שאף שביטקוין הוא המטבע הגדול ביותר מבחינת שווי השוק, ADA עברה את הביצועים הגבוהים יותר מביטקוין בחודשים האחרונים.. Cardano גדלה ביותר מ -500%!

המגמה השורית הכללית הופכת כעת גם מטבעות מובילים כמו ADA להשקעה רווחית.

מרבית התחזיות מסכימות כי ADA תמשיך לגדול בתוך המומנטום השורי בסקטור הקריפטו. רבים מאמינים בכך משבר וירוס הכורון יוביל לשימוש מוגבר בטכנולוגיות קריפטו וטכנולוגיית בלוקצ’יין, מה שעלול להוביל לעליית ערך ADA.

כאן נציין כי הערך הגבוה של ADA בכל הזמנים התקיים ב -4 בינואר 2018, אז הגיע ADA ל -1.33 דולר.

אם Cardano מצליח לבסס את עצמו כמפעיל חוזים חכם, ייתכן ש- ADA תגיע ל- $ 1,5-2 דולר בשנים הקרובות.

המומחה אדם ווב מציע כי לקארדאנו יש פוטנציאל לקפוץ מעל 10 דולר למטבע בחמש השנים הבאות.

קרא את המאמר שלנו על תחזיות המחיר של ADA כאן.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה Cardano ADA

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

  • Cardano היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין המובילות בתחום הקריפטו.
  • האופי המבוזר של Cardano והארכיטקטורה השכבתית הם רק כמה מהיתרונות שהופכים את Cardano להשקעה טובה.
  • אסימון ה- ADA המקורי של Cardano ראה עלייה מרשימה בהשוואה לענקיות דיגיטליות אחרות, כך שמומחים מסוימים טוענים כי ערכו עשוי להגיע למעל $ 2 בשנים הבאות.
  • עם זאת, השקעה בקרדנו נותרה מיזם פיננסי מסוכן, כאשר המערכת המתפתחת שלה היא אחד החסרונות העיקריים של השקעה ב- ADA..

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

האם אתה חושב שהיתרונות של קרדאנו עולים על חסרונותיה?

אם אהבת את המאמר שלנו יתרונות וחסרונות של השקעה בקרדנו, אז אנא שתף ​​את זה עם כל מי שיכול להתעניין בטכנולוגיות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין.

שאלות נפוצות

האם Cardano (ADA) טוב יותר מאשר Ethereum (ETH)?

למרות שלקרדאנו יש מנגנון היערכות יעיל יותר מאשר את’ריום – כשצ’רלס הוסקינסון טוען שלקרדאנו יש את הקוד הטוב ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים – קרדאנו עדיין מתפתחת, ולכן מוקדם לדעת. בעוד שלקרדו יש עתיד מבטיח, הנתונים מראים כי את’ריום עדיין מובילה בתחום החוזים החכמים ופריסת ה- dApps, ומדורגת כעת במקום השני מבחינת שווי השוק ונפח המסחר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me