יתרונות וחסרונות של השקעה במזומן ביטקוין, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של השקעה בביטקוין מזומן דוחף אותך קדימה כדי לדעת אם זה רעיון טוב להשקיע בביטקוין מזומן BCH.

מעוניין להשקיע בביטקוין מזומן? מתלבטים לגבי היתרונות והחסרונות של השקעה בביטקוין מזומנים והפוטנציאל שלה להיות יצרן מיליונרים? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה ב- BCH.

אנו בחינוך המסחרי כאן כדי להציג את היתרונות והחסרונות של השקעה בביטקוין מזומן כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת ולהחליט בעצמך אם שווה להשקיע בביטקוין קאש.

בהתחשב בכך ש- Bitcoin Cash הוא מטבע פופולרי שעושה טוב בשוק – כיום מדורגת שביעית לפי שווי שוק – ברור של- Bitcoin Cash יש יתרונות רבים ויכול להיות יצרן מיליונרים. יחד עם זאת, יש להתייחס גם לחסרונות של ביטקוין מזומנים בכדי לעזור למשקיעים לחזות הצפנה מדויקת.

אז בואו נצלול למורכבות של ביטקוין מזומן – אחד המטבעות השנויים במחלוקת ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים.

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע בביטקוין מזומן BCH במהירות ובקלות, עם עמלה של 0%, בדוק Exchange eToro!

מה זה ביטקוין כסף מזומן?

אז מה זה ביטקוין מזומן מלכתחילה? Bitcoin Cash הוא מטבע קריפטוגרפי שהושק בשנת 2017 כמזלג של Bitcoin על מנת לפתור את בעיות קנה המידה הנגרמות על ידי הפופולריות של ביטקוין עצמו (או כאשר ה- backend אינו יכול להתמודד עם כמות העבודה והמשתמשים ההולכת וגדלה).

כאן עלינו לציין כי מזלג קשיח מתייחס לשינוי משמעותי בפרוטוקול של רשת המוביל לפיתוח של שתי רשתות חסימות. מעניין לציין כי החסימה האחרונה שחלקו ביטקוין וביטקוין קאש הייתה בלוק 478558.

Bitcoin Cash תוכנן, כאמור לעיל, לסייע לביטקוין לפתור את בעיות קנה המידה שלו ולשפר את מהירותו ויעילותו. הבלוקים של ביטקוין קאש תוכננו פי שמונה (8 מגהבייט) גדולים יותר מביטקוין ועלו עוד ל -32 מגהבייט.

חסימות גדולות יותר יכולות להגדיל את זמני אימות העסקאות ולאפשר לרשת להתמודד עם יותר עסקאות בשנייה.

לעומת זאת, לביטקוין יש חסימות של 1 מגהבייט, שמטרתן לשפר את האבטחה במקום את המהירות. הבעיה היא ש ביטקוין מעבד רק כשבע עסקאות בשנייה, כאשר חסימות של 1 מגהבייט מתווספות כל עשר דקות. זה הופך את הביטקוין ליעיל עבור כלכלה עולמית, במיוחד בהשוואה לוויזה ואמצעי תשלום אחרים.

למרות שלביטקוין יש מזלגות בולטים שונים, כולל Bitcoin XT, Bitcoin Classic ו- Bitcoin Gold, Bitcoin Cash הוא עדיין מזלג הביטקוין הגדול ביותר לפי שווי שוק..

המטבע המקורי של ביטקוין קאש BCH זול בהרבה מביטקוין (BTC). BCH אחד נסחר במחיר של 247.63 דולר, בהשוואה למסחר ב- BTC בלמעלה מ -17,000 דולר – עובדה ההופכת את ביטקוין קאש להשקעה אטרקטיבית בקרב חובבי הקריפטו.

שקלת להשקיע ב מזומן ביטקוין?


היתרונות של השקעה בביטקוין מזומן

היתרונות של השקעה במזומן ביטקוין

מהם היתרונות של השקעה בביטקוין מזומן BCH?

עם מפת הדרכים החדשנית שלה, ברור שביטקוין מזומן עורר את קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. ולמרות שביטקוין מזומן אינו יכול להשוות לביטקוין הקדמון מבחינת שווי השוק, האמת היא שישנם יתרונות שונים של השקעה בביטקוין מזומנים..

אז הנה מבט מהיר על היתרונות של השקעה בביטקוין מזומן.

✅ מזומן של ביטקוין מבוזר:

בדיוק כמו ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים, הערך של ביטקוין קאש טמון בעובדה שהרשת מבוזרת, מבטלת את הצורך בבנקים מרכזיים ומוציאה את ההיצע הכספי מידי הרשויות. עם התפשטות צמתים ברחבי העולם, Bitcoin Cash הוא גם חסין מפני התקפות פוליטיות, וזה מקצוען העיקרי של השקעות BCH.

✅ Bitcoin Cash ניתן להרחבה:

אחד היתרונות העיקריים של ביטקוין קאש בהשוואה לביטקוין הוא המדרגיות שלו. הצוות שעומד מאחורי Bitcoin Cash מהיר ליישם שינויים ולהפוך אותו ליותר מדרגי, מה שאומר שיותר אנשים יכולים לבצע עסקאות ותשלומים בו זמנית. החל מנובמבר 2020, ביטקוין קאש בגודל של 32 מגהבייט (לפי CoinMarketCap). מדרגיות גבוהה פירושה שגם פוטנציאל האימוץ העתידי של ביטקוין קאש הוא גבוה.

✅ זה יעיל ביותר:

אחד היתרונות העיקריים של ביטקוין מזומן הוא היעילות הגבוהה שלו. עם חסימות גדולות בהרבה מביטקוין, Bitcoin Cash יכול לרשום יותר עסקאות בכל בלוק ולבצע תשלומים מהירים יותר ובעלויות נמוכות יותר בהשוואה לביטקוין. הצוות שעומד מאחורי ביטקוין קאש קבע מפת דרכים ברורה ושוקל להגדיל שוב את גדלי החסימה כדי לפתור בעיות מדרגיות אפשריות. עם עומס הרשת הנוכחי, תור העסקאות הלא מאושרות נמוך יחסית ולרוב אינו עולה על 200-250 עסקאות.

✅ לביטקוין מזומן עלויות עסקה נמוכות:

עם עליית הסקלביליות הכוללת של ביטקוין מזומן, זמני האימות ודמי העסקאות יורדים. עמלות לעסקה של 236 בתים עשויות לעלות לשולחים סכום של עד $ 0.001- $ 0.008, כפי שדווח על ידי Bitcoin.com.

✅ Bitcoin Cash הוא פופולרי מאוד:

למרות שביטקוין – מקורו של ביטקוין מזומן – הוא עדיין אחד המטבעות הפופולריים ביותר מבחינת נפח המסחר ושווי השוק, איננו יכולים להתעלם מאחד המקצוענים הגדולים ביותר של השקעת ביטקוין קאש: הפופולריות שלו. ביטקוין קאש זכה לפופולריות על ידי גורואים רבים של קריפטו, כולל רוג’ר ור, המכונה ביטקוין ישו. ור מנסה לשכנע את העולם שביטקוין מזומן הוא הביטקוין האמיתי, במיוחד אם ביטקוין ממשיך להיאבק בבעיות מדרגיות ומאבד את הדומיננטיות שלו על פני מטבעות אחרים..

✅ קל לרכוש את BCH:

קל לרכוש את המטבע המקורי של ביטקוין קאש BCH. זה רשום בבורסות המובילות כמו eToro, שמניע אימוץ המונים ומשפר את פוטנציאל ההשקעה בשוק הקריפטו.

החסרונות של השקעה בביטקוין מזומן

חסרונות של השקעה במזומן ביטקוין

למרות של- Bitcoin Cash יש יתרונות שונים על פני Bitcoin ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, כמו כל השקעה, הכנסת כספך ל- Bitcoin Cash BCH אינה נטולת סיכון.

אז הנה מה שעליך לדעת על הסיכונים של השקעה בביטקוין מזומן.

❌ ביטקון מזומנים בעל אימוץ נמוך:

למרות הפופולריות והפוטנציאל של ביטקוין קאש, הביטקוין קאש מאמץ יחסית נמוך. בהשוואה לביטקוין, לביטקוין קאש עדיין אין הרבה אמון של משקיעים ומראה חדירה נמוכה יותר לשוק. למרות שרוג’ר ור מנסה באופן פעיל לקדם ביטקוין מזומנים, האימוץ ההמוני עדיין נמוך. וכולנו יודעים ששיעורי האימוץ הם חיוניים בכדי להניע את הצמיחה של כל מטבע קריפטוגרפי.

❌ ל- Bitcoin Cash יש בעיות מיתוג:

אחד החסרונות העיקריים של השקעה בביטקוין מזומנים הוא נושאי המיתוג שלו, שעלולים להשפיע לרעה על אמונת המשקיעים. Bitcoin Cash נאבק להבדיל את עצמו מביטקוין והיו לו גם כמה פיצולים, כולל Bitcoin SV. בעוד רוג’ר ור הצבעוני מנסה בכל כוחו לתמוך בביטקוין קאש ובהכרת שם המותג שלו, האמת היא שלביטקוין קאש יש דרך ארוכה לעבור.

Mining כריית מזומנים בביטקוין פחות משתלמת:

מורכבות המחשוב של הרשת היא חסרון גדול מכיוון שהיא משפיעה על מהירות חילוץ הנתונים. למעשה, כריית ביטקוין מזומנים דומה לכריית ביטקוין. ההבדל העיקרי הוא שכורי ביטקוין קאש מקבלים פחות רווח, שעשוי להשפיע על המוטיבציה שלהם. ולמרות שאתה לא צריך להיות מומחה IT או כורה כדי להשקיע בביטקוין מזומן, זה לא סוד שכרייה משפיעה על הערך של מטבע כלשהו..

❌ ל- BCH יש נזילות נמוכה יותר מ- BTC:

אם ניקח בחשבון נפח עסקאות בשרשרת ותנודתיות בתשואות היומיות בין גורמים פיננסיים אחרים, ברור שעסקאות ביטקוין מזומן הן פחות מעסקאות ביטקוין. משמעות הדבר היא כי ל- BCH יש נזילות נמוכה יותר בהשוואה ל- BTC, כאשר זוגות BCH נסחרים פחות מזוגות BTC – חסרון שעשוי להשפיע על מחירים עתידיים ואימוץ המוני..

האם מזומן של ביטקוין הוא השקעה טובה?

כן, ביטקוין קאש הוכיח את עצמו כהשקעה טובה, ומדורג כיום במקום השביעי לפי שווי שוק – עובדה משמעותית המגדילה את פוטנציאל ההשקעה שלו.

אף על פי שחלק מהמבקרים אינם רואים בביטקוין מזומן השקעה טובה לטווח הארוך, אלא כלי ספקולטיבי בטווח הקצר, הנתונים מראים כי ביטקוין מזומנים גדל. שים לב שבזמן הכתיבה, לביטקוין מזומן נפח של 24 שעות ביממה הוא 1,925,093,750 דולר.

תרשים מחיר מזומנים בביטקוין

בהתחשב בכך שביטקוין מזומן הוא אחד המזלגות הבולטים של ביטקוין, יותר ויותר משקיעים מתעניינים במטבע זה. BCH הוא נכס מבוקש, עם BCH אחד שנסחר ב 247.63 $ החל מה -19 בנובמבר 2020.

אחרי הכל, Bitcoin Cash הוא פרויקט שאפתני שמטרתו להחליף את הביטקוין. כמו ור לאחרונה צייץ: “דמיין שאתה משקיע היום בביטקוין, אך לא מבין שתמיד נועד להיות מזומן. ביטקוין מזומן ”

ככזה, להשקעה בביטקוין מזומן יש עתיד מבטיח, במיוחד עבור אלה המאמינים בעתיד המסחר בקריפטוגרפים. על פי כמה תחזיות, BCH עשויה להגיע ל -320 דולר עד סוף 2020 – שנה שהיתה סוערת לא רק למשקיעים אלא לכלכלות ברחבי העולם.

במיוחד רוג’ר ור מאמין כי ביטקוין מזומנים עשוי אפילו להכפיל את מחירו בשנת 2021.

משקיעי קריפטו אחרים מציעים גם כי BCH עשויה להיות עדה למגמת עלייה ולעלות לשיאים חדשים. DigitalCoinPrice היא אחת הפלטפורמות המובילות שהכריזו על אפשרות השנה הקרובה לשווי עבור BCH, כמו גם תחזיות חיוביות לשנים 2021-2025.

במילים פשוטות, Bitcoin Cash BCH היא השקעה בסיכון נמוך עם הרבה תגמולים פוטנציאליים. זה משהו שאתה בהחלט צריך לעשות קצת מחקר לפני שאתה שוקל להוסיף BCH לתיק העבודות שלך.

האם ביטקוין מזומן BCH הוא השקעה בטוחה?

כן, ניתן להניח כי השקעה בביטקוין מזומן היא השקעה בטוחה. זה מבוסס על שלושה גורמים: אימוץ, פיתוח ותמיכה.

ליתר דיוק, אחד הגורמים שעשויים להשפיע על אורך החיים של Bitcoin Cash הוא השימוש המעשי או יכולת המשתמש לשלם עבור סחורות ושירותים. החדשות הטובות הן שלביטקוין מזומנים יש יישומים בעולם האמיתי והוא מתקבל על ידי יותר מ- 945 קמעונאים מקוונים ולבני טיט, מה שמגדיל את פוטנציאל ההשקעה שלו..

שני הגורמים האחרים שעשויים להשפיע על ביטקוין קאש כהשקעה בטוחה – צוות פיתוח פעיל וקהילה גדולה של תומכים – נמצאים גם הם ברמה טובה. כאמור לעיל, לביטקוין קאש יש נוכחות תקשורתית מרשימה בקרב משקיעי ביטקוין, כאשר רוג’ר ור השנוי במחלוקת הוא תומך פעיל.

עם זאת, השקעה בקריפטו היא מיזם פיננסי בסיכון גבוה.

האם השקעה במזומן של ביטקוין שווה את זה?

כן, השקעה בביטקוין מזומן יכולה להיות שווה את זה. פשוט מכיוון שביטקוין מזומנים הוא המזלג הנפוץ ביותר של ביטקוין שצומח מבחינת שווי שוק ונפח המסחר!

יתר על כן, למפתחים ולתומכיה יש תוכניות שאפתניות רבות ליישומים העתידיים שלה ולדרגיות.

אף על פי שביטקוין מהווה כיום יותר מ -50% מתעשיית הקריפטו כולה, משקיעים רבים מעדיפים מסחר באלטקוין. המשקיע בריאן קלי, למשל, אמר פעם שביטקוין מזומן הוא קריפטו חובה.

עם זאת, למרות שההשקעה בביטקוין מזומנים קלה ומגיעה עם יתרונות רבים, זה לא אומר שאתה צריך להשקיע בביטקוין מזומן.

לפני שתתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים עליך לפתח אסטרטגיית השקעה ולהחליט אם אתה מעוניין יותר במסחר לטווח קצר או השקעה לטווח ארוך. שים לב שמשקיעים רבים רואים בזהב וירטואלי של ביטקוין ונכס מצוין להשקעה לטווח ארוך, וטוענים כי ביטקוין מזומן פשוט מתאים יותר למסחר לטווח קצר, כמו גם לשימוש מעשי בקריפטו ללא עיכובים..

כמה עלי להשקיע בביטקוין מזומן?

הכלל הכללי בתחום השקעות הקריפטו הוא להשקיע רק כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולעולם לא להסתכן ביותר מ -1% מחשבונך בעסק אחד..

עליכם לשקול גם את פרופיל תגמול הסיכון של ביטקוין מזומנים ולפתח אסטרטגיית ניהול סיכונים מוצלחת להפחתת סיכונים ואולי העלאת רווחים.

בגלל התנודתיות בשוק, כמה מומחים פיננסיים מציעים כי יש להשקיע רק עד 5% מההון שלהם בקריפטו.

אחרי הכל, התנודתיות בשוק הקריפטוגרפי ידועה לשמצה. קחו לדוגמא ביטקוין. קניית טלוויזיה ב -500 דולר עשויה לעלות בערך 250 ביטקוין לפני עשור (למשל, בדצמבר 2011), ורק חלק קטן מהביטקוין עכשיו..

האם ביטקוין מזומן יהיה יצרן מיליונרים?

עם שווי שוק של 4,578,427,768 דולר, אנו יכולים לומר שביטקוין מזומן הוא כבר יצרן מיליונרים.

אם היית אחד המשקיעים שהיו להם ביטקוין לפני שהתפצל לביטקוין קאש בשנת 2017, היית מגדיל את הרווח שלך על ידי קבלת ביטקוין מזומן, בוודאות. עובדה שכאשר מתרחש מזלג קשיח, למחזיקי המטבע המקורי שיש להם מפתחות פרטיים תהיה גישה לנכסים בשתי הרשתות.

אם אתה חושב להשקיע בביטקוין מזומן עכשיו, זכור שיש מידה גבוהה של סיכון. אם קניתם ביטקוין מזומן תמורת 75.03 דולר ב -15 בדצמבר 2018, למשל, מכירתם היום הייתה מספקת רווח של כ -200 דולר. המטרה כאן היא לחכות לעליית המחירים ולהמרת דולרים.

למרות שתחזיות מחירים הן בעיקר ספקולטיביות בגלל התנודתיות הגבוהה בשוק הקריפטו, הערך של BCH עשוי לעלות עוד יותר בשנים הבאות. כיוון שמחסור מקדם צמיחה. וכולנו יודעים שכמו ביטקוין, לביטקוין מזומנים יש היצע מוגבל של 21 מיליון מטבעות, עם היצע מטבע של 18,576,031 מטבעות..

עכשיו אתה יודע את היתרונות והחסרונות של השקעה בביטקוין מזומן. אם אתה מרגיש מספיק השראה להשקיע ב- BCH, אתה יכול להיות שמח לדעת זאת eToro מספק יכולת להשקיע בנכסי קריפטו, כולל מזומנים של ביטקוין ומניות CFD שנסחרות עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה.

eToro – קנו ביטקוין מזומן BCH עם עמלה של 0%

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

  • Bitcoin Cash הוא מזלג של Bitcoin שהושק בשנת 2017. למעשה, Bitcoin Cash הוא אחד המזלגות הפופולאריים ביותר של הביטקוין.
  • ביטקוין קאש תוכנן עם חסימות גדולות יותר מביטקוין כדי לפתור בעיות מדרגיות של ביטקוין ולהפוך עסקאות למהירות ויעילות יותר.
  • לביטקוין קאש יש יתרונות רבים שגורמים למשקיעים להאמין שביטקוין מזומנים ילך בכיוון שונה לחלוטין מביטקוין. חלק מהיתרונות של השקעה בביטקוין מזומנים כוללים עמלות עסקאות נמוכות, זמנים מהירים ורמות מדרגיות גבוהות.
  • אף על פי שרבים מאמינים בתכונות החדשות ובמפת הדרכים של ביטקוין קאש, וטוענים שהוא עשוי להחליף את הביטקוין, ישנם חסרונות מסוימים שיש לשקול. כמה חסרונות של BCH כוללים בעיות מיתוג, אימוץ נמוך ותנודתיות גבוהה.
  • בעוד ש- Bitcoin Cash עשוי להיות יצרן מיליונרים, יש לקחת בחשבון את פרופיל תגמול הסיכון של Bitcoin Cash ולהחליט בעצמם אם השקעה בביטקוין Cash מתאימה ליעדים הכספיים והמומחיות שלהם..

האם היית שוקל להשקיע בביטקוין מזומן או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים?

אם נהנית לקרוא את המאמר שלנו היתרונות והחסרונות של השקעה במזומן ביטקוין, האם זה יהיה יצרן מיליונרים, אנא שתף ​​עם כל מי שמעוניין להשקיע בביטקוין מזומן ובקריפטוגרפים.

האם עלי לקנות ביטקוין מזומן או ביטקוין?

זה נוגע אך ורק למטרות ההשקעה והאמונות שלך. שים לב שכמה מהיתרונות העיקריים של ביטקוין מזומנים על פני ביטקוין הם יכולת הרחבה מוגברת, עמלות עסקאות זולות יותר וזמני עיבוד מהירים יותר. מצד שני, הביטקוין מדורג במקום הראשון מבחינת שווי השוק ויש לו זיהוי שמות מפיץ. בין אם החלטתם לרכוש BCH או BTC, אל תשכחו שהשקעה בקריפטו היא השקעה בסיכון גבוה.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map