קווי דמיון והבדלים בין סחר בקריפטו למסחר במט”ח

קווי דמיון והבדלים בין סחר בקריפטו למסחר במט”ח

ישנם הבדלים רבים בין מסחר בקריפטו למסחר במט”ח, אך יש גם הרבה קווי דמיון. אז בואו נסתכל על קריפטו לעומת מסחר במט”ח.

היום נדון במשהו שעשוי לסקרן רבים מכם המשקיעים והסוחרים העתידיים. אמנם יש הטוענים כי השוואה בין מסחר במטבעות חליפין למסחר במט”ח עשויה להיות כמו השוואה בין תפוחים ותפוזים, אך תראה בעצמך שזה לגמרי המקרה.

מסחר בקריפטו לעומת מסחר בפורקס

מסחר בקריפטו, בדיוק כמו מט”ח, כולל מסחר במטבעות. עם זאת, שוק המט”ח גדול ומבוסס ואילו שוק הקריפטו הוא שחקן חדש יחסית לזירה.

מט”ח כולל מתווכים, מתווכים ומוסדות שונים אחרים שבדרך כלל גובים עמלות כמעט בכל שלב בתהליך המסחר. למרות זאת, במסחר בקריפטו, אין מתווך וזה כנראה המשיכה הגדולה ביותר לכך.

הבדל גדול נוסף שעלינו להזכיר בין השניים הוא הנזילות הזמינה במט”ח והיעדרם בקריפטו, ברגע שאתה מתרחק מהמטבעות העיקריים של מטבעות קריפטו. יהיה עליכם לדבר גם על אבטחה ועל נושאים אחרים אם אתם באמת רוצים להבין את ההבדלים בין מסחר במט”ח לבין סחר בקריפטו.

אם אתה תוהה עם איזה סוג של מסחר להתחיל, מאמר זה עשוי לעזור לך. אנו נסתכל במהירות על מסחר במטבעות חליפין וגם על מסחר במט”ח לפני שנשווה אותם בכמה חזיתות. בואו נתחיל.

נוף המסחר במטבעות קריפטוגרפיים

מסחר בקריפטו, מטבעות קריפטו

כאמור, מטבעות קריפטוגרפיים הם ערך חדש יחסית בעולם הפיננסי. בהשוואה למט”ח, מדובר בפרק זמן קצר בהרבה אך זה לא באמת הופך אותו לאימתני פחות בתחום המסחר. מאז הקמת הביטקוין בשנת 2009, הקריפטו היה במקום, אם כי חווה עלייה וירידה ספורדית בשוויו. בטווח של עשר שנים, עם זאת, למרות הופעת המטבעות המתחרים והמון הונאות, הביטקוין עדיין נותר תחנת הכוח בעולם הקריפטו..

תפקיד המטבעות הקריפטוגרפיים כנכס דיגיטלי הוא לעמוד כמדיום מבוזר לעסקאות עמיתים לעמית. בשל אופיו ועצמאותו מבנקים מרכזיים וממשלות, הוא הפך בשנים האחרונות למקור כספי חלופי ומסחר עבור אנשים רבים. זו קפיצה ענקית מימי המוקדמים של מטבע הקריפטו כאשר הוא שימש בעיקר בשוק השחור.

עדכני היו למעלה מ- 40 מיליון ארנקי קריפטו שנוצרו ומעל 1,600 מטבעות קריפטוגרפיים קיימים. עם קצב צמיחה יציב מאז 2016, אפשר לומר ששוק הקריפטו הפך פופולרי למדי בקרב הסוחרים בשנים האחרונות.

בנוסף לארנקים מרובי המטבעות לנכסים דיגיטליים, ישנן חברות שכבר אפשרו שימוש בקריפטו כאמצעי תשלום עבור שירותים ומוצרים. זה פותח הזדמנויות חדשות לדבר על הנזילות העתידית של קריפטו ועל עסקאות פיאט לקריפטו (ולהיפך) כדי להגדיל את מחזורי המסחר..


ביטקוין הוא בהחלט מטבע קריפטוגרפי שיש לפקוח עליו. עם זאת, ישנן אפשרויות טובות אחרות לחפש אם ברצונך להשקיע או לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. לדוגמה, בדוק LTC (Litecoin) לביצוע עסקאות מהירות או Dash שמבטיח עסקאות כמעט בלתי ניתנות למעקב. יש, כמובן, עוד המון מה לבדוק.

בסופו של דבר, המטבע שתבחר יהיה תלוי באופן שבו אתה מעדיף לבצע את העסקאות שלך, לכן ודא שאתה מבצע את המחקר שלך מראש.

בואו נדבר קצת על ההבדלים בין השקעה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

כשאנשים מחליטים להשקיע במטבע קריפטוגרפי, בדרך כלל זה אומר שהם קונים, נניח, ביטקוין לטווח הארוך. הם מאמינים כי המחיר יעלה, ללא קשר לגורמים אחרים שעשויים למנוע זאת בדרך. אותם אנשים מאמינים בטכנולוגיה וברעיון העומד מאחורי המטבע ורוצים להשקיע בה בתקווה להחזרת השקעה עתידית.

לעומת זאת, סוחרי הקריפטו קונים / מוכרים ביטקוין (אנחנו משתמשים בביטקוין, רק כדוגמה), כדי להרוויח. סוחרים רואים במטבעות קריפטו מכשיר להפקת רווחים, בניגוד למשקיעים. לפעמים הם אפילו לא יכולים ללמוד את האידיאולוגיה או הטכנולוגיה שעומדים מאחורי המוצר בו הם סוחרים. כמו כן, מטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד תנודתיים. אתה יכול להרוויח רק אם אתה מצליח לחזות נכון מה הולך לקרות בשוק.

מכיוון שנוף הקריפטוגרפיה חדש יחסית, אין הרבה גורמים שיכולים לגרום לשינויים במחיר. העובדה שהם תוכננו כנכסים מבוזרים, נטולי כל שליטה ממשלתית / בנקאית, דברים כמו שינויים בשערים, גורמים פוליטיים, פרסומי נתונים וכו ‘לא ממש משפיעים עליהם כמו מטבעות פיאט ושוק המסחר במט”ח, כתוצאה מכך..

ישנם מספר גורמים שעשויים להשפיע על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים. אלה כוללים:

  • ליקויי אבטחה, וכתוצאה מכך מתקפות על חילופי מטבעות קריפטוגרפיים;
  • מדינות המודיעות כי הן אוסרות על מטבעות קריפטוגרפיים;
  • חילוקי דעות לגבי שדרוגים. לדוגמא, כאשר מטבע קריפטוגרפי עובר מזלג קשה (זה יכול לקרות כאשר בלוקצ’יין מתפנה לשני כיוונים נפרדים);

דבר אחרון שעליך לדעת על מטבעות קריפטוגרפיים הוא שלכל מטבע קריפטוגרפי יש מידה שונה של תנודתיות.

עליכם לזכור ששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם חלק מהשווקים התנודיים ביותר בעולם ושינויי מחירים גדולים אינם דבר נדיר.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות טוב עבורך, אך רק אם יש לך הבנה טובה בשוק, מלווה באסטרטגיית מסחר איתנה וטכניקות ניהול סיכונים..

נוף למסחר במט”ח

סחר במט

בואו נדבר על שוק המט”ח ממש מהר. שוק המט”ח (מט”ח או מט”ח) הוא השוק הפיננסי הגדול ביותר בעולם והוא כולל קנייה ומכירה של מטבעות. הסוחרים נמשכים לשוק בגלל המאפיינים המועילים שלו, כולל מגוון רחב של מטבעות העומדים לרשות המסחר, עלויות עסקה נמוכות, 23 שעות ביממה במהלך השבוע, גודל השוק ותנודתיותו..

שוק מטבע החוץ מאפשר לאנשים פרטיים, כמו גם למוסדות גדולים, ממשלות, סוחרים קמעונאיים ועוד להחליף מטבע אחד למשנהו. זה מתרחש ללא מרשם (OTC) דרך השוק הבין-בנקאי, במקום בבורסה מרכזית.

ישנם הרבה גורמים שיכולים למעשה להזיז את שוק המט”ח. אלה עשויים לכלול גורמים ספציפיים למדינה, כגון תוצר, אבטלה, התנפחות, בחירת נשיא חדש ועוד. לכן סוחרים משתמשים בלוח שנה כלכלי כדי להתעדכן במידע כזה ואירועים כלכליים חשובים אחרים שעשויים להשפיע על השוק.

אנשים תוהים כיצד להרוויח כסף במט”ח. למרות שזה תהליך פשוט זה דורש הרבה הבנה, הכנה וניסיון. אל תחשוב אפילו להפוך לסוחר ולהרוויח כסף אם אינך מחזיק בידע המסחר. לא תגיע רחוק בלעדיו.

איך הדברים עובדים בשוק הפורקס? ובכן, הרעיון פשוט – אם אתה חושב שערכו של מטבע יעלה (מעריך), אתה קונה את המטבע. זה ידוע כ”ארוך “. בעוד שאם אתה חושב שהמטבע הולך לרדת (ירידת ערך), אתה מוכר את המטבע המכונה “קצר”. יש הרבה זוגות מט”ח לסוחרים שנותנים להם הזדמנות לזהות עסקאות רווחיות ולהרוויח כסף.

סחר בקריפטו לעומת מט”ח

בואו נדבר על הדמיון בין מסחר במט”ח למסחר בקריפטו. בדוק את האינפוגרפיקה שלנו וגלה איזה סוג מסחר יאהב אותך יותר.

סחר בקריפטו לעומת מסחר בפורקס אינפוגרפי

איזה לבחור?

בין אם תבחרו לסחור במט”ח או בקריפטו, עליכם לדעת כי כל סוג של מסחר טומן בחובו סיכון ותגמולים משלו וצדדים חיוביים ושליליים..

באופן כללי, מסחר במט”ח מוגן יותר, מוסדר ויציב יותר, אולם מסחר בקריפטו יכול להבטיח לך תשואות גדולות יותר ממט”ח.

שני השווקים דומים למדי במובן זה שהם צורות מסחר אלקטרוניות של מטבע. כאמור, כל מה שאתה צריך זה גישה לאינטרנט ומכשיר מחשוב כדי להתחיל לסחור.

הנזילות של שוק המט”ח ותנודתיות שוק הקריפטו פירושה שסוחרים יצטרכו להשתמש באסטרטגיות מסחר שונות עבור שני השווקים..

בסופו של דבר, הגודל, ההתנהגות והמבנה של כל מקום בשוק שונה. יש הרבה קווי דמיון, עם זאת, השוואתם היא, כמו שאמרנו, כמו השוואה בין תפוחים לתפוזים.

אולם ההזדמנות אינה יודעת גבולות. סוחרי מט”ח רבים פנו לשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים בשל גידולו הפופולרי לאחרונה. בסופו של יום, ההחלטה אם לסחור במט”ח או במטבע קריפטוגרפי תלויה ביעדים האישיים שלך, במשאבים ובסובלנות הסיכון שלך.

אנו מקווים שהמאמר שלנו על קווי הדמיון וההבדלים בין קריפטו למסחר במט”ח נתן לך מידע תובנה בשני השווקים ועזר לך לקבל החלטה או לגבש דעה לדיונים עתידיים..

אנו גם מציעים שתקדיש זמן לניתוח ומחקר בשני השווקים לפני שתבחר באיזה אחד לסחור.

סחר במט”ח וקריפטו עם

עכשיו אתה יודע את הדמיון וההבדל בין קריפטו למסחר במט”ח. אם אתה מרגיש בהשראה להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים או במט”ח, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידע המסחרי הקיים שלך, ייתכן שאתה שמח לדעת שאטורו מספק את היכולת לסחור עם נכסי קריפטו, מט”ח ו- CFD עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים.

אם נהנית לקרוא את קווי דמיון והבדלים בין סחר בקריפטו למסחר במט”ח מאמר, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map