גורמים המשפיעים על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים

הבנת הגורמים המשפיעים על מחיר המטבע הקריפטוגרפי

מטבע קריפטוגרפי, או כל נכס אחר, מונע על ידי גורמים שונים. תנועת המחירים תלויה בהיצע וביקוש בשוק. אך ישנם גם גורמים אחרים המשפיעים על מחיר הקריפטו.

אם אתה רוצה להבין מה משפיע על שוק הקריפטוגרפים, מאמר זה הוא בדיוק בשבילך. כאן נדון בגורמים המשפיעים על תמחור הקריפטו.

מה משפיע על שוק הקריפטו: מבוא

שוק המטבעות קריפטו שינה את המגזר הפיננסי לנקודת אל-חזור, והציע לאנשים גישה למזומנים דיגיטליים, עסקאות חוצות גבולות וממשל מבוזר. מטבעות קריפטוגרפיים גרמו לאנשים לתהות אם אנחנו עדיין זקוקים לבנקים!

לנוכח הפוטנציאל של שוק הקריפטו, אין זה מפתיע שמשקיעים רבים פנו להשקעה בקריפטוגרפים לפי הסדר לגוון את התיקים שלהם ולגדול את עושרם.

עם זאת, קריפטוגרפי אינו נע באותה צורה כמו מניות ומט”ח. למרות שיש כמה קווי דמיון חשובים, השקעה בקריפטוגרפים היא מגזר חדש לחלוטין.

יש מגוון גורמים שנזרקים לתערובת שמשפיעים על מחירי הקריפטו, שרבים מהם הרבה יותר טכניים, כולל היצע וביקוש, כרייה, ממשל פנימי ותקנות קריפטו.

היבט מרכזי נוסף שיש לציין לגבי שוק הקריפטו הוא כי מתי ביטקוין נכנס למגמת ירידה, וכך גם מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים (במיוחד אלה הדומים בפונקציונליות). או שלפעמים כשביטקוין מאבד ערך, סוחרים עוברים למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, שעשויים לעלות.

ניתן לומר את אותו הדבר גם לגבי אתריום ושאר מטבעות קריפטוגרפיים המתמקדים בפיתוח חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות (dApps).

אמנם יש מגוון גורמים שעשויים להשפיע על המסחר בקריפטו, דבר חשוב לזכור הוא שלא תמיד ניתן לקבוע את רוב הגורמים המוזכרים להלן. תחזיות מחירים הן ספקולטיביות!

הדרך היחידה להעריך באמת לאיזה כיוון קריפטוגרפיה עשויה להתקדם היא באמצעות יישום ניתוח בסיסי או טכני, והישאר מעודכן בחדשות הקריפטו, בהתקדמות הטכנולוגית וברגש השוק.

אם אתם מחפשים לצלול לשוק הקריפטו, עם 0% דמי עמלה, לבדוק Exchange eToro!

גורמים המשפיעים על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים

עם אלפי מטבעות קריפטוגרפיים קיימים, הבנת שוק הקריפטו יכולה להיות משימה מאתגרת, במיוחד למתחילים. אז הנה כמה מהגורמים העיקריים המשפיעים על שוק הקריפטו.


מה משפיע על מחיר המטבע הקריפטוגרפי?

1. עדכונים לקוד

אחד הגורמים העיקריים המשפיעים על מחיר הקריפטו הוא עדכונים לקוד. למה?

ובכן, מטבעות קריפטוגרפיים משתנים ללא הרף כאשר אלמנטים חדשים מתווספים לעיתים קרובות. בדרך כלל מתווספים עדכונים לקוד כדי לשפר את ביצועי המטבע הקריפטוגרפי ולשפר את אימוץ הכספים המבוזרים ברחבי העולם.

לדוגמא, ביטקוין שמתעדכן להוספת רשת הברקים הוא שינוי עצום, כמו גם מעבר של Ethereum מאלגוריתם הוכחה לעבודה להוכחת המוקד..

שים לב כי הכרזות יכולות להשפיע גם על מחיר מטבע קריפטוגרפי, אך מה שהכי חשוב הוא כאשר שינויים אלה מיושמים סוף סוף ושמישים..

אם לא ניתן לבצע שינויים שהוכרזו או שאינם פועלים, זה יכול לגרום למשקיעים לאבד את אמונם בפרויקט.

זכור, אם כבר היו צפויים עדכונים לקוד, הם עשויים שלא להשפיע על מחיר הנכס. כולנו מצפים השקת Ethereum 2.0 עם אלגוריתם ההוכחה שלו, תוהה כיצד זה ישפיע על מחירי Ethereum.

2. היצע וביקוש

היצע וביקוש הם עיקרון מכריע במגזר הפיננסי, במיוחד בהשקעה בקריפטו. זהו גורם די פשוט שיש להיזהר ממנו; גורם שמשפיע על כל דבר שאתה סוחר בו (בין אם זה מניות, מט”ח או קריפטו).

אם משהו חסר, ערכו יגדל; אם יש שפע של משהו, הערך עשוי לרדת. זה לא סוד שההשפעה של היצע וביקוש על האינפלציה והדפלציה משמעותית.

ככל שהביקוש גבוה יותר וההיצע נמוך יותר, כך מחיר הקריפטו יהיה גבוה יותר.

כאן עלינו לציין כי בניגוד למטבעות פיאט, לקריפטוסים רבים יש היצע מוגבל. לפיכך, רבים טוענים זאת מחסור הוא כוח מרכזי בשוק הקריפטו.

כשמדובר במחסור, כרייה חשובה גם מכיוון שאם לקריפטוגרפיה יש היצע מוגבל, זה ישפיע גם על ההיצע והביקוש שלה..

ובל נשכח מתהליך החצי. מטבעות קריפטוגרפיים עשויים לעבור מחצית, כלומר כאשר מטבע קריפטוגרפי מגיע למספר מסוים של חסימות (או זמן שחלף) ובהמשך, תגמול החסימה עבור כל בלוק מופחת.

אמנם ישנם גורמים שונים המשפיעים על היצע וביקוש, אך סוחרי קריפטו צריכים להסתכל על נפח בגלל נפח מקדים לעתים קרובות תנועות מחירים.

3. עלות ייצור

עלות הייצור היא גורם נוסף שמשפיע על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים. תהליך הכרייה מתואם לא רק עם ביקוש והיצע אלא בעלויות.

כשמדובר בביטקוין למשל, עלינו להזכיר שתהליך החילוץ או הכרייה הופך להיות יותר ויותר מסובך ויקר, עם זמן חסימה צפוי של 10 דקות.

צריכת חשמל מעלה גם כמה חששות אקולוגיים שעשויים להשפיע גם על השקעה בקריפטו. האם ידעת ש לביטקוין כמעט אותה צריכת אנרגיה כשוויץ?

4. שערוריות בהן מעורבים מפתחים

תאמינו או לא, לשערוריות בהן מעורבים מפתחים יש גם השפעה משמעותית על שוק הקריפטו.

ותמיד יש דרמה בתעשיית הקריפטוגרפיה והרבה בוץ בין פרויקטים.

אחת הדוגמאות הידועות ביותר היא עם IOTA. יו”ר ה- IOTA אמר כי חוקר אבטחה עצמאי ‘צריך סטירהלאחר ביקורת על הפרויקט. זה הביא לכך שהאוניברסיטאות קולג ‘בלונדון הסירו את תמיכתם, מה שהשפיע לרעה על ה- IOTA כאשר המשקיעים איבדו אמון.

לעומת זאת, מפתחים שעסוקים מאוד בקידום הפרויקטים שלהם יכולים להשפיע לטובה על המטבע הקריפטוגרפי שלהם. ג’סטין סון מטרון הוא דוגמה כזו, אם כי יש להזכיר שחלק מההודעות שלו שנויות גם במחלוקת.

5. רגולציה

אולי אחד הגורמים העיקריים המשפיעים על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא הרגולציה. זה לא סוד שתקנות הקריפטו משתנות בין מדינות ל ליפול בתחום שיפוט אפור כלשהו.

כתוצאה מכך, ויסות הקריפטו משתנה תמיד – יש הרואים בעובדה זו דבר טוב בעוד שאחרים לא. הרגולציה היא למעשה טובה יותר עבור הסוחרים מכיוון שהיא מספקת ערבות ואבטחה מסוימים, כאשר הסבירות או ICO פחות נוטים להיעלם.

ארה”ב וסין הן שתי השחקניות הגדולות ביותר בכל הנוגע לוויסות הצפנה. ארה”ב מכיוון שרוב המדינות ימלאו אחר המדיניות שלהן וסין משום שיש משקיעים סיניים רבים העוסקים במסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

וכמובן ששתי המדינות הללו הן שתי הכלכלות הגדולות בעולם.

בעוד שסין החמירה במיוחד לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, ארה”ב חוששת יותר אם מטבעות קריפטו נחשבים ניירות ערך או סחורות. למעשה, ארה”ב מנסה לכופף את המטבע הקריפטוגרפי בכדי להשתלב במדיניות הרגולציה שכבר יש להם במקום לקבוע תקנות חדשות.

דבר אחד בטוח: הכרזות רגולטוריות משפיעות משמעותית גם על שוק הקריפטו. האמת היא ש אם הדרישות שהנהיגו הרשויות הלאומיות הופכות מגבילות יותר, מחירי הקריפטו עשויים לרדת.

ככל שעובר הזמן, סביר להניח שהרגולציה תהפוך לגורם גדול יותר. מתי זה יקרה עדיין לא נראה – פשוט בגלל נוהלי המשפט עדיין מנסים לעמוד בקצב ההתפתחויות הטכנולוגיות.

שים לב שייתכן שכאשר יפתח סוף סוף מאזניים של פייסבוק, הרגולציה עשויה להיות מכריעה – פשוט מכיוון שמאזניים עשויים לתת גישה למטבע החוץ למיליוני אנשים.

אחרי הכל, cryptos כבר לא שמורים למקורבי טק ומשקיעים גדולים אבל רגיל אֲנָשִׁים.

6. שירות

בשוק הקריפטו השירות תואם את המחירים. לפי זה, אנו מתכוונים כיצד ניתן להשתמש בקריפטו חוץ מלשלם עבור מוצרים ושירותים.

כדי שיהיה ערך שימושי כלשהו, ​​אסימון חייב להיות בעל מטרה מוגדרת היטב, תפקיד ספציפי במערכת האקולוגית שלו ותכונות יעילות; במילים אחרות, הערך שלו נובע מהפונקציות שיש לו. זה יכול להיות קשור לחוזים חכמים או dApps, למשל!

שתי דוגמאות נהדרות לאסימון שירות הם Binance Coin ו- LEO, שניתן להשתמש בהם בבורסת Binance וב- Bitfinex בהתאמה, כדי לקבל הנחה.

שירות יכול לכסות גם מאפיינים אחרים, כמו שימוש מעשי.

דוגמה אחת יכולה להיות מטבעות יציבים, כמו Tether, שתוכנן להיות קשור לדולר האמריקני להפחתת סיכונים. במילים פשוטות, סוחרים יכולים להשתמש ב- Tether כדי לגדר את המסחר שלהם כאשר השוק תנודתי מכדי לסחור.

7. משקיעי לוויתן

ההשפעה שיש למשקיעים לווייתנים על שוק הקריפטו ניכרת. כאן עלינו לציין משקיעים לווייתנים הם משקיעים עם כמות הון גדולה מאוד. הם יכולים להיות יחידים או, ככל הנראה, מוסדות גדולים.

משקיעים בלווייתנים יכולים להשפיע על השוק באמצעות השקעה של סכום גדול בשוק או מכירת סכום גדול.

קשה לחזות מתי לווייתנים יסתבכו בשוק. יש להם יעדי מסחר משלהם ומה שנראה כמו שער גבוה לקנות אצל סוחרים רגילים אולי נראה להם לא הרבה.

מעורבות לוויתן בשוק יכולה לסמן את מצב הרוח בקריפטו מסוים. אם לווייתנים קונים, זה עשוי לסמן שהם מאמינים שהשוק יעלה. אם הם ימכרו, המשמעות היא שהם מאמינים שהשוק יירד.

עליכם לזכור שלרוב לווייתנים עומדים על משאבים רבים ויכולים לראות את השוק טוב מכם.

יחד עם זאת, לווייתנים יכולים לשער ובכוונה לקנות ולמכור כמויות גדולות כדי לגרום לתנודות קצרות טווח ולזעזע את שוק הקריפטו.

כל מה שאתה יכול לעשות עם משקיעים בלווייתנים הוא להגיב ולקחת בחשבון את פעולותיהם בעת סחר בקריפטוסים.

שקלת להשקיע ב שוק הקריפטו?

8. חדשות שוק

מכיוון שעוצמתה של התקשורת ניכרת, אין זה מפתיע כי חדשות השוק הן גורם מרכזי שיכול להשפיע על שוק הקריפטו.

למעשה, חדשות השוק הן הדבר הראשון שצריך לצפות בו כשמדובר במסחר במטבעות קריפטוגרפיים – גורם שיכול לכלול כל דבר ברשימה זו.

חדשות מניע מצב רוח בקרב משקיעי קריפטו; הם יכולים להגביר את הביקוש או לגרום לבהלה.

חדשות על אירועים פוליטיים יכולים גם לדחוף אנשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. לדוגמא, אם הדולר האמריקני ירד, אנשים עשויים לסחור בביטקוין אם יש תנועה חיובית.

כמו כן, אם הכלכלה גרועה, משקיעים עשויים להעביר יותר כסף לקריפטו. כל שעליך לעשות הוא לחפש אחר אינדיקטורים מרכזיים לפיהם הכלכלה עלולה להיות גרועה או טובה, כגון שיעורי תעסוקה ותוצר מקומי גולמי (תוצר).

כאמור לעיל, חדשות השוק צריכות להיות אחד הדברים העיקריים שאתה בודק מדי יום בעת סחר בקריפטו.

נוסף על כך, אל נשכח שאפשר להשתמש בהם בתקשורת לחנך סוחרים על מטבעות קריפטוגרפיים ומשפרים את רצונם של אנשים להיות בעלי קריפטו.

9. תחרות

תחרות היא גורם נוסף שיש לו השפעה חזקה על שוק הקריפטו. כאשר קריפטוגרפיה חדשה מופיעה במקום – מטבע קריפטוגרפי שמנסה לעשות משהו דומה לזה שכבר קיים – זה יכול להעלות מחירים.

יש הרבה מקרים של מטבעות קריפטוגרפיים המציעים פתרונות משופרים לפרויקטים קיימים. לדוגמה, את’ריום ו EOS שניהם מתחרים על חוזים חכמים ודומיננטיות של dApps.

ישנם גם כמה מטבעות קריפטוגרפיים המציעים פתרונות פרטיות כמו מונרו, דאש ו- Zcash.

מטבע קריפטוגרפי חדש עשוי להציע תכונות חדשות ו להיות משווקים טוב יותר ממה שכבר קיים, מה שעשוי להעלות את מחירו ולערער את יריביו. אם יתגלה כנכון שאחד טוב יותר מאחר, סביר להניח שאנשים יעברו לחלופה.

למעשה, האופן שבו משווק מטבע הוא מכריע. למרבה הצער, יש הרבה מטבעות מוערכים עם פוטנציאל גדול שלא הספיקו לעשות להם שם בתחום הקריפטו. כמה מטבעות מעניינות הן פולקדות, אנג’ין ופיוז’ן.

מדברים על מטבעות חדשים, אל נשכח כי הצעות מטבע ראשוניות (ICO) מתרחשות כל הזמן עקב חסמי כניסה נמוכים, כך שהתחרות עשויה לשמור על מחירים נמוכים.

מוכן לצלול אל תוך שוק הקריפטו?

10. מזלגות קשים

גם אם אתה מתחיל, אולי לא תופתע לשמוע שמזלגות קשים אכן משפיעים על שוק הקריפטו. מזלג קשה הוא כאשר בלוקצ’יין מפוצל לשניים – אירוע שמופעל לעיתים קרובות בגלל סכסוך פנימי בין מפתחים וכורים..

כמובן, זה תלוי כמה דרמה יש ביחס למזלג הקשיח; לפעמים יש הרבה ולפעמים אין.

ברוב המקרים, ההיסטוריה לפני המזלג זהה, אבל אחרי המזלג, שתי החסימות עשויות ללכת לכיוונים שונים באופן פיתוחן.

נושא המדרגיות הוא נקודת כאב מרכזית במגזר הקריפטו, למשל. אחת הדוגמאות הגדולות למזלג קשה שערורייתי היא ביטקוין וביטקוין מזומן, ואז ביטקוין מזומן וביטקוין SV. אבל עוד לפני כן – את’ריום ואת’ריק קלאסי!

לא כל המזלגות הקשים דרמטיים. רבים ממשיכים בדרמה מועטה אם הם מפתחים את עצמם. דאש וליטקוין הם תוצאות של מזלגות קשים ולא ראו את אותה דרמה.

11. אימוץ

אימוץ נתפס לרוב כגורם החשוב ביותר ש- Cryptocurrency זקוק לו בכדי להתקדם ולהחליף מטבע פיאט.

זה לא סוד שביטקוין הוא הקריפטו המקובל ביותר והפופולרי ביותר מבחינת שווי השוק. עם זאת, האימוץ מתרחש גם עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ואין להתעלם ממנו.

אימוץ חשוב גם לגבי חוזים חכמים ו- dApps, המייצגים תעשיות שונות לחלוטין. בעצם, סביר יותר ש- dapps יאומצו מוקדם יותר. ויש הרבה מכשירי dapp שנבנו על גבי את’ריום!

לאמיתו של דבר, טכנולוגיית הבלוקצ’יין כבר מאומצת במגזרים שונים, מעבר למימון, כמו גיימינג, רפואה ומוסיקה.

ייתכן שייקח יותר זמן לאמץ חוזים חכמים, אך אם הם מועסקים במסגרות אמיתיות על ידי עורכי דין וארגונים אחרים, הם עשויים לשפר את מחירי הצפנה..

אין הפתעה כי את’ריום, EOS, NEO, וקריפטוסים רבים אחרים נלחמים על שליטה, מה שגורם למשקיעים לתהות אם את’ריום ימשיך להיות מלך החוזים החכמים בשוק הקריפטו.

12. זמינות

זמינות היא גורם נוסף שיכול להשפיע על תחום הקריפטו. אם קל להשיג מטבע קריפטוגרפי לבורסה, תהיה לכך השפעה חיובית על המחיר, במיוחד אם המטבע רשום בבורסה פופולרית..

ככל שההחלפה פופולרית יותר, כך היא מקבלת יותר משתתפים.

למשל, eToro הוא אחד המובילים בתחום ומאפשר למשקיעים לרכוש נכסים וגם לסחור ב- Contract for Difference (CFD) של עד 90 זוגות..

הדבר נכון גם אם מטבעות קריפטוגרפיים מתקבלים על ידי מתווכי CFD, אשר עשויים להיות בעלי טווח רחב בהרבה בקרב סוחרים בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיים. בעוד שתקנות הצפנה הן עדיין אזור אפור, CFD מאפשרים לסוחרים שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות קריפטוסים בפועל – במיוחד ביטקוין – לגשת לשוק הקריפטו..

ביטקוין הוא, למעשה, נכס בסיס בקרנות הנסחרות בבורסה, בחוזים עתידיים ובמוצרים אחרים.

זמינות ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים תהיה השפעה חיובית גם כן. אם קריפטוגרפיה חדשה תהיה זמינה בארנק פופולרי, מחירו עשוי לעלות.

בנוסף, מספר הכספומטים, הקמעונאים והמתקנים המקבלים מטבעות קריפטוגרפיים הוא חיוני בכדי לקבוע את השימוש והזמינות האמיתיים, מה שיכול להעלות את המחירים ואת האימוץ..

eToro – בורסת המטבעות הטובה ביותר עבור משקיעים וסוחרים כאחד

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

13. בעיות אבטחה

בעיות אבטחה הן בין הגורמים העיקריים המשפיעים על שוק הקריפטו.

לצערי, פריצה והונאה הם עדיין בעיה עבור משקיעי קריפטו. זה, כמובן, לא דבר טוב שיקרה.

מטבעות קריפטו אמורים להיות בטוחים יותר מעסקאות רגילות וכאשר זה נכשל, אנשים מבינים ששוק הקריפטו אולי לא מאובטח כמו שדמיינו..

אחת ההתקפות הגדולות בתקופה האחרונה הייתה הפריצה הידועה לשמצה של Ethereum DAO; כאשר האקר הבין שהם יכולים להמשיך ולמשוך מה- DAO (הארגון האוטונומי המבוזר) סכומי כסף משמעותיים.

אמנם זה לא היה בהכרח מתקפה על את’ריום, אבל זה לא עזר לתדמית שלה והוביל לכך שהאת’רום הוזנק לאת’רום ולאת’רום קלאסי. זה נעשה כדי להפוך את הפריצה ולהחזיר לאנשים את האסימונים שלהם.

שים לב כי Ethereum Classic משתמש בבלוקצ’יין הישן שבו הפריצה עדיין התרחשה.

גם באגי אבטחה פוטנציאליים יכולים להוות בעיה מכיוון שהם עשויים לסמן שמשהו לא מקודד כראוי וכי פריצות עשויות לקרות בעתיד.

פריצות לבורסה היו גם הרסניים ולא עזרו לתדמיתם של מטבעות קריפטוגרפיים. הפריצה הגדולה ביותר בביטקוין אי פעם הייתה ההתקפה על הר. חילופי גוקס.

שים לב כי פריצות לעיתים קרובות מעוררות קריסת מחירים. דוגמה לכך היא ההתקפה הידועה לשמצה על Exchange Binance שגרמה לקריסה של 10.8 מחשבים אישיים.

אחרון חביב, לשימוש במטבעות לפעילויות בלתי חוקיות יש השפעה שלילית ומטשטש את שוק הקריפטו.

14. סנטימנט שוק

סנטימנט השוק הוא גורם חשוב נוסף שיכול לעזור למטבע לבסס את הדומיננטיות שלו. שים לב שהרגש בשוק מתייחס ליחס הכללי של המשקיעים כלפי נכס או שוק.

זה גם הקהל פְּסִיכוֹלוֹגִיָה סביב השקעה נתונה.

בעוד כמה מטבעות עוררו מחלוקת ברחבי העולם, ישנם מטבעות רבים עם תכונות מבטיחות שהופכות פופולריות יותר ויותר, כאשר המחירים עולים למרות המגיפה המתמשכת..

קח למשל את טזוס. למרות הפיודים הרבים סביב המטבע החדשני הזה, הצליח טזוס לרכוש את אמונם של המשקיעים בממשל הדמוקרטי שלו וב- הוא כעת אחד הקריפטוסים הצומחים ביותר בשוק.

15. משברים פיננסיים

בדיוק כמו השקעות אחרות, שוק הקריפטו מושפע ממשברים פיננסיים, חששות בריאותיים וסערות חברתיות.

למעשה, למשברים כלכליים יש השפעה חזקה על מחירי הקריפטו. אם מערכות פיננסיות מסורתיות קורסות, אנשים עלולים להיבהל ולהשקיע בנכסים חלופיים. ככל שאנשים משקיעים יותר בקריפטו, כך ההיוון שלה גדול יותר.

כאשר המשקיעים מאבדים אמון לא רק בכסף פיאט אלא בממשלות, רבים עשויים לפנות לשוק הקריפטו, מה שידחוף את המחירים עוד יותר..

יש הטוענים כי למרות רמות התנודתיות הגבוהות בתחום הקריפטו, מטבעות קריפטוגרפיים עשויים עולים על הביצועים זהב כנכס מקלט בטוח.

נקודות מפתח

אם אתה זוכר משהו ממאמר זה, הגדיר לו את נקודות המפתח הבאות:

  • ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר מטבע קריפטוגרפי. על ידי הבנה מה הם, אתה יכול לסחור בצורה יעילה יותר.
  • תמחור קריפטו מושפע מגורמים כמו: היצע הקריפטו והביקוש בשוק אליו.
  • עקוב תמיד אחר חדשות הקריפטו. זה המקום בו תוכלו לשמוע על אירועים שיכולים להשפיע על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים.
  • גורמים טכניים יחד עם סנטימנט השוק הם אלמנטים ייחודיים לקריפטו. הם יכולים לציין כיצד פועלים קריפטוסים מסוימים ולהשוות עם יריביהם, דבר שיכול להשפיע על המחירים.
  • זמינות ואימוץ הם ללא ספק הגורמים הגדולים ביותר המשפיעים על שוק הקריפטו. ככל שאנשים משתמשים יותר בקריפטו, כך הוא יהפוך ליקר יותר.

אם נהנית לקרוא את המאמר שלנו מה משפיע על שוק המטבעות. הבנת הגורמים המשפיעים על שוק הקריפטו, אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

קרא עוד

השקיעו באדווה: מה יניע את מחיר ה- XRP של אדווה בשנת 2021?

האם אדווה היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע באפל?

7 כללי זהב להרוויח כסף בשוק הקריפטו

טיפים והשקעות על השקעות מטבעות

השקיעו בביטקוין: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

כמה יהיה שווה מזומן של ביטקוין בשנת 2021 ואילך?

כיצד לבצע סחר יומי במטבעות

איזה 10 מטבעות מטבעות ראשונים יתפוצצו בשנת 2021?

מיטב Altcoins לסחור בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector