Bitcoin Cash (BCH) הוא רשת של מטבעות קריפטוגרפיים ועסקאות תשלום מקוונות. היא הוקמה בדצמבר 2017 כתוצאה של מזלג ביטקוין קשה, מתוך כוונה להגדיל את כמות העסקאות בחלון זמן קטן יותר..

אין ספק שניירות ערך אלקטרוניים מבוזרים, עמיתים לעמית, הם כלי שימושי לקראת עצמאות כלכלית, ואין שום שאלה לגבי ביטקוין מזומן (BCH) שיעזור לך להגיע לשם. עם זאת, תמיד חשוב להישאר מעודכן ובקיא בכל מה שיש לדעת על BCH.

מה זה מזומן ביטקוין?

ביטקוין מזומן (BCH) מחזיק במסגרת רשת תשלומים אך הוא גם מטבע קריפטוגרפי. זה הגיע ממזלג קשה עם ביטקוין בשנת 2017 כדי להגדיל את יכולת העסקה ואת המהירות. הוא מבוזר לחלוטין, ללא בנק מרכזי ואינו דורש התערבות של צדדים שלישיים.

מכיוון שהביטקוין קאש הוצא בגלל מזלג עם ביטקוין, שאלה נפוצה היא מה ההבדל בין ביטקוין מזומן לביטקוין? אז בואו נסתכל.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין:

גודל בלוק

לביטקוין, הידוע ככל היותו המטבע הראשון, חסרונותיו. זמן תהליך העסקה שלו הוא איטי למדי, והמטרה עם ביטקוין קאש הייתה לחסל את זה. אחת הסיבות העיקריות למהירותה היא גודל הגוש שלה. יש גבול לגודל כל חסימת ביטקוין – 1 מגהבייט, בעוד שכאשר נוצר ביטקוין מזומן, הייתה מגבלה של 8 מגהבייט. כיום הוא גדל ל -32 מגה בייט, מה שהופך אותו לאחד המטבעות העיבוד המהיר ביותר ומאפשר השלמת עסקאות במהירות רבה יותר.

אלגוריתמים

ביטקוין וביטקוין קאש שונים באלגוריתמים שלהם. זה מצביע על כך שכפול אינו אפשרי עוד בין שתי רשתות החסימה. קיים מנגנון בטיחות חוזר ונמחק אם ביטקוין קאש יישבר בעתיד. עם זאת, ההנחה היא כי כל הרשתות יתקיימו במקביל עם אי נוחות מינימלית עבור המעורבים אם קורה מזלג.

התאמת קשיי חירום (EDA)

מזומנים בביטקוין משתמשים באלגוריתם מודרני שמטרתו להבטיח את הפעולה הסדירה של הרשת במידה ומספר הכורים יעבור בצורה דרסטית. זה ממשיך להעניק לקריפטוגרפי יותר יציבות.

איפה התחיל ביטקוין מזומן?

BCH הוקמה על ידי כורי ומפתחי ביטקוין שדאגו באופן דומה לפוטנציאל המטבע הקריפטוגרפי וליכולתו לצמוח בהצלחה. באוגוסט 2017 הם התחילו את מה שמכונה מזלג קשה, שבקיצור, יוצר מטבע חדש. זה הקים בלוקצ’יין חדש וייחודי ל- BCH עם מפרט משלו.

כאמור לעיל, התכונה האטרקטיבית ביותר של ביטקוין קאש הייתה גודל החסימה בהשוואה לביטקוין, שהביא את תשומת ליבם של המשקיעים מכל עבר. ההערכה ההשוואתית מגלה כי בעוד שחסימות ביטקוין טיפלו ב -1,000 עד 1,500 עסקאות לחסימה, עד 25,000 עסקאות לבלוק היו מסוגלות להיות מטופלות על ידי ביטקוין מזומן..


המטבע הקריפטוגרפי חווה מזלג נוסף בנובמבר 2018, וכך נוצר Bitcoin Cash ABC ו- Bitcoin Cash SV (Satoshi Vision).

מאז השקתו, אחד הקיזוזים הפופולאריים ביותר של ביטקוין היה ביטקוין מזומן. משקיע מפורסם ומאמץ ביטקוין, רוג’ר ור הוא חובב ביטקוין, המתאר אותו כ’ביטקוין האמיתי ‘. ור היה תומך בולט של הביטקוין כבר בשנת 2011, כדרך לעודד עצמאות כלכלית, המכונה נרחב’ ביטקוין ‘. יֵשׁוּעַ.’

ספקנים בנושא מזומן ביטקוין

התנודתיות תמיד נמצאת ברשימת הדאגות כאשר רוצים להשקיע בכל מטבע קריפטוגרפי. אין תשובה מוגדרת לנושא זה כאשר בוחנים את חוסר היציבות של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל Bitcoin Cash. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים יכולה למחוק את הכסף תוך זמן קצר ולהכפיל אותו בתוך דקות.

עליך לוודא שאתה נוקט בכל אמצעי הזהירות בגלל הסיכונים הכרוכים בהשקעה של BCH. אל תמסור יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולעקוב אחרי אנשי מקצוע אמינים וחובבי קריפטו בכל עת. לאור הפוטנציאל הבסיסי, Bitcoin Cash עשוי להיות הזדמנות השקעה לטווח ארוך; עם זאת, BCH לא נשארת רלוונטית אם הביטקוין המקורי ימשיך לטפל בכל הבעיות הקשורות לעיכובים ועלויות העסקה.

קרא עוד: האם כדאי להשקיע ב- BCH בשנת 2021?

מדוע להשקיע במזומן של ביטקוין?

ישנן מספר רב של סיבות מדוע כדאי להשקיע בביטקוין מזומן.

1. קיימות ובטוחה

BCH בטוחה באופן סביר ויש לה טכנולוגיות בלוקצ’יין מוגנות במיוחד בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים שאינם צפויים מאוד, המונעת כל הפרת נתונים או אובדן כספים..

2. ביזור

ביטקוין מזומן בנוי על רשת עמית לעמית מבוזרת, בדומה לביטקוין ואת’רום, מה שמבטיח שלאף אדם דומיננטי אחד אין כמות מוגזמת והשפעה על המטבע הדיגיטלי..

3. חסכוני בעלויות

BCH מספקת עמלות עסקה שהן בעצם אפסות. זה מרמז שמבלי לחשוב על עלויות שירות מופרזות, אנשים יכולים לשלוח ולקבל כל סכום כסף.

4. קמפיינים ייעודיים

מכיוון ש- BCH אינה כוללת את החיובים הבנקאיים מהחישוב, באמצעות מנגנון תשלום חלופי זה, הספקים עשויים לספק מחירים, הנחות ומבצעים טובים יותר..

5. מהירות

Bitcoin Cash משתמש בלוקים גדולים יותר – 32 מגהבייט, שם הכורים יכולים לעבד יותר עסקאות בקצב מהיר יותר בצורה אמינה ובטוחה.

אז למה נוכל לצפות מביטקוין מזומנים בעתיד? הדפוס הכללי של האימוץ עם ביטקוין מזומנים כאמצעי תשלום מקוון שימש עד כה לאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים בענף התשלומים בכללותו, ומשמע שהוא מוגבל..

Bitcoin Cash הוא אחד מארבעת המטבעות הקריפטוגרפיים שאתה יכול לקנות ב- Paypal. שירותי תמיכה בקריפטו כמו BitPay, Coinify ו- GoCoin תומכים בכך גם. רוג’ר ור הודיע ​​על פתיחת קרן מערכת אקולוגית בסך 200 מיליון דולר בנובמבר 2019 עבור חברות סטארט-אפ שמטרתן ליצור תוכנה וטכנולוגיות על גבי Bitcoin Cash..

גם היזם קים דוטקום אמר בטוויטר שאנשים צריכים להסתבך בביטקוין מזומן.

כשאנחנו מסתכלים על התרשים רואים שבחודשים האחרונים מחיר ה- BCH עלה במידה ניכרת. כעת הוא מתקשה לטפס מעבר לסמן של 500 דולר. זה נשאר מעל הממוצעים הנעים שלכאורה הם צרים ורחבים יותר. זה עדיין בדיוק מתחת לשיא של 497 דולר בשנה שעברה, אם כי מדד הצבירה והאספקה ​​המשיך להתגבר. בטווח הקצר, לעומת זאת, מחיר ה- BCH עשוי להתחיל לטפס כאשר השוורים מכוונים ל -500 דולר חזקים להתנגדות הבאה..

תרשים טכני של Bitcoin Cash (BCH). מקור: Prime Investing Cube

קרא עוד: ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

כיצד להשקיע במזומן ביטקוין?

הדרך הקלה ביותר להשקיע במזומן של ביטקוין היא באמצעות חילופי נכסים דיגיטליים, כמו eToro. אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין, ליטקוין או את’ריום עבורו או שתוכל להשתמש במטבע הפיאט המקומי שלך כדי לקנות מזומן של ביטקוין..

אם אתם מעוניינים להשקיע בביטקוין מזומן, חשוב לציין כי ביטקוין קאש הוא מטבע דיגיטלי. זה לא כאילו אתה רוכש מניות של BCH ומקבל דיבידנדים; אתה מחליף את מטבע הפיאט שלך במטבע קריפטוגרפי של Bitcoin Cash. המטרה היא להגדיל את הערך של ביטקוין מזומן, ובמקרה זה תחליף את המטבעות בחזרה לדולרים (ממי שמחפש להחליף).

אז מאיפה נתחיל? אתה יכול להשקיע בביטקוין מזומן בבורסות קריפטו. eToro הוא המקום הטוב ביותר בו אתה יכול לקנות ביטקוין מזומן. eToro מציעה פלטפורמה זולה וידידותית לשיפור חווית הקריפטו שלך.

מוכן להשקעה ביטקוין מזומן BCH?

טיפים לפני השקעה במזומן ביטקוין

1. שמור על אבטחת ה- BCH שלך באמצעות ארנק דיגיטלי

בעיקרו של דבר, ארנקים דיגיטליים הם מכשירי חומרה קטנים בהם אנשים מאחסנים את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. למי שמתכוון לשאת סכומים גדולים יותר, זה רעיון חכם להשיג אחיזה בארנק לשמירה. לכל ארנק יהיו מפתחות פרטיים שרק לך תהיה גישה אליהם, מה שמבטיח את ההגנה. eToro השיקה את הארנק האותנטי שלה eToroX שם תוכלו לשמור את המטבעות בבטחה.

2. אל תגיעו רחוק מדי למגרש הכדורים

תמיד בריא לזכור שאסור לך להוציא יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד, במיוחד כשאתה מעוניין להשקיע בביטקוין מזומן. בעוד שהמחירים יכולים לעלות וערך ה- BCH שלך יכול לצמוח, תוך מספר דקות ערך זה יכול לרדת פתאום ויכול להשאיר אותך במצב לא רצוי מבחינה כלכלית. כל הקריפטות ידועות בתנודות הפתאומיות שלהן, לכן שמרו על כספי החירום שלכם היכן שהם צריכים להיות, וכשהזמן מתאים, השקיעו בחוכמה.

3. תחשוב לטווח ארוך

אלא אם כן אתה מישהו שמתכנן להיכנס לסחר יומי, זה חכם לבחון את הגדרת ה- BCH שלך לטווח ארוך. זה מהווה פחות סיכון ומאפשר לך לחכות לעליית ערך גבוהה. עם התחזיות החיוביות עבור ביטקוין מזומנים, אולי כדאי לזכות בסבלנות לקבלת תגמולים גבוהים יותר.

4. הישאר מעודכן

אחת השיטות המכריעות להשקעה בקריפטו היא לפקוח על מגמות וסימנים. שלטים יודיעו לכם שאולי זה זמן טוב להתכונן להשקעה. מגמות השוק יעזרו לזהות כיצד ביצועי BCH עשויים להיות לאורך זמן ובעתיד הקרוב. עם זאת, טוב לזכור גם גורמים חיצוניים.

ישנם אינדיקטורים מסוימים המשפיעים גם על מחירי BCH. Covid-19 יכול לשמש כדוגמה טובה כאן. בעוד שבתחילה, שוק הקריפטו נבלם במרץ 2020, העולם ראה את תהילתו עולה כיוון שרבים חוששים מסכנות האינפלציה כתוצאה מכך..

5. קחו בחשבון היבטים משפטיים

יש כיום מסגרות משפטיות לגבי השקעה במטבעות קריפטוגרפיים בארה”ב. הם נופלים תחת רווחי הון ובמקרה שאתה מרוויח מהחלפת ה- BCH שלך, ישנם חוקי מיסים החלים. רווחי הון תלויים גם בכמה זמן שהחזקת את הנכסים, לכן אל תשכח לשמור תיעוד של ה- BCH שלך כדי להסיט את הבעיות בעתיד.

אחת האפשרויות החדשות ביותר של קריפטוגרפיה שפתוחות למשתמשים היא Bitcoin Cash. למרות שהוא טרי, הוא עדיין מבוסס לגמרי על ביטקוין, אך הוא התפרסם, כיוון שעם הזמן פתאום נעשה קל להגיע אליו – אז המשיכו לזכור זאת כשאתה מעוניין להשקיע. דע כי קיימת רמת סיכון ראויה אם אתה חושב להשקיע בביטקוין מזומן. כשהמחיר עולה, הדרך היחידה לנצל אותו היא למכור אותו.

התחל להשקיע במזומן ביטקוין עם eToro

אם אתם מעוניינים להתחיל להשקיע במזומן של ביטקוין, eToro הוא המקום הטוב ביותר לעשות זאת. eToro היא פלטפורמה ידידותית וזולה המספקת חוויות מצוינות למשקיעי קריפטו.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין מזומן BCH

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • ביטקוין קאש נוסד בדצמבר 2017 כתוצאה של מזלג ביטקוין קשיח.
  • ההבדל הגדול ביותר בין ביטקוין לביטקוין מזומן הוא גודל החסימה.
  • חסימות ביטקוין יכולות להתמודד עם 1,000 עד 1,500 עסקאות לבלוק, בהשוואה ל 25.000 עסקאות לבלוק עבור Bitcoin Cash.
  • ביטקוין מזומנים בנוי על רשת עמית לעמית מבוזרת, בדומה לביטקוין ואת’רום.
  • מחיר ה- BCH עשוי להתחיל לטפס כאשר השוורים מכוונים לכדי 500 דולר חזקים להתנגדות הבאה.
  • רוג’ר ור הודיע ​​על פתיחת קרן מערכת אקולוגית בסך 200 מיליון דולר בנובמבר 2019 עבור חברות סטארט-אפ שמטרתן ליצור תוכנה וטכנולוגיות על גבי Bitcoin Cash..
  • ארנקים דיגיטליים הם חיוניים לשמירה על ה- BCH שלך.
  • הכינו תוכנית ושקלו התחייבויות מס בעת השקעה בביטקוין מזומן.

אם אתה חושב להשקיע בביטקוין מזומן, זכור כי יש סיכון גבוה במיוחד.

האם אתה מתכנן לקנות או למכור ביטקוין מזומן?

איך קונים ביטקוין מזומן – מדריך למתחילים

מה יניע את מחיר המזומן של ביטקוין בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector