מה המטבע הטוב ביותר לרכישה עכשיו?

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לקנות עכשיו הוא ביטקוין או את’ריום.

שנת 2020 תישאר בהיסטוריה של הכספים כאחת השנים הדרמטיות ביותר שבחנו כלכלות ברחבי העולם.

יחד עם זאת, משקיעים רבים ראו השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כהזדמנות נהדרת וכגדר מפני איומים כלכליים ומיתון.

יתר על כן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין אומצה באופן נרחב בתחומים, כמו רפואה, זיהוי ואפילו הצבעה, בגלל הפוטנציאל שלה להקל על יכולת פעולה הדדית ובטיחות..

אפילו ענקים מסורתיים כמו ג’יי.פי מורגן פנה לבנקאות קריפטו.

אם השקעתם מחשבה גם בקריפטוגרפיה, בואו נסתכל על 7 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים להשקיע בהם כעת מבחינת אימוץ, זמני עיבוד, התלהבות בשוק ופוטנציאל הצמיחה..

מכמה מטבעות פופולריות למתחרים פחות מוכרים, הנה המטבעות הטובים ביותר לקנות עכשיו:

7 המטבעות הטובים ביותר לרכישה עכשיו:

1. ביטקוין

2. מזומן ביטקוין

3. ליטקוין

4. את’ריום

5. מטבע בינאנס

6. טרון


7. יוֹטָה

אם אתה רוצה לצלול לשוק הקריפטו במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

כיצד לבחור את המטבע הטוב ביותר לקנות

בכל הנוגע לאיסוף המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר, עליכם לבחון גורמים חשובים שונים.

אחד הגורמים הגדולים ביותר המשפיעים על מחירי הקריפטו הוא ביקוש והיצע. כידוע, ככל שהביקוש גבוה יותר, כך המחיר גבוה יותר, ולהיפך. מכיוון שמטבעות רבים מספקים היצע מוגבל, מומחים סבורים כי הדבר עלול להוביל לעליית מחירים.

כאשר היצע הביטקוין מגיע ל -21 מיליון, למשל, המחירים כבר לא יהיו תלויים במנגנון האינפלציה המלאכותי של חציית תגמולי הביטקוין..

אל לנו לשכוח שלמרות שלמטבעות קריפטוגרפיים אין צורה פיזית, יש להם עלות ייצור אמיתית. קריפטוסים המסתמכים על כרייה, למשל, תלויים בעלות המיצוי. אם העלויות ימשיכו לעלות, גם המחירים יושפעו.

כשמדובר בביטקוין, עלינו להזכיר שביטקוין דורש כמויות עצומות של כוח וציוד יקר. הנתונים מראים זאת כריית ביטקוין צורכת יותר כוח מכל דנמרק כולה!

תקנות קריפטו הם גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת הקריפטו הטוב ביותר לרכישה. אמנם התקנות יכולות להיות חיוביות, אך כללים מגבילים עשויים להוביל לדיכוי ולירידה במחירי הקריפטו. למרבה הצער, בהיותם באזור אפור חוקי, קריפטוסים עדיין מנסים למצוא איזון בין טכנולוגיה לתקנות.

מדיה היא זרז נוסף לעליית מחירים. אין ספק שסנטימנט השוק והספקולציות מניעות מצב רוח בענפי הקריפטו ומשפיעות על הביקוש. מניפולציות הנגרמות על ידי לוויתני קריפטו יש גם השפעה על השקעה בקריפטוגרפים.

תחרות, חידושים טכניים וממשל פנימי הם סליל נוסף שמניע מחירים. עם הצעות מטבע ראשוניות חדשות (ICO) שנמצאות כל הזמן באופק, התחרות יכולה להיות קשה, במיוחד מבחינת מהירות וקנה מידה..

כאן עלינו להזכיר זאת הזמינות של חילופי קריפטו היא גם מכריעה. ככל שהבורסה פופולארית יותר, כך המטבע פופולרי יותר. הפופולריות של בינאנס, למשל, סייעה לביננס מטבע לבסס את עצמה כאחת המובילות בתחום.

אחרון חביב, כשבוחרים קריפטו לקנות עלינו לשקול המצב הכלכלי במדינה המודאגת. שנת 2020 הייתה דוגמה מובהקת לכך שמשברים פיננסיים משפיעים על מחירי הקריפטו. כאשר מערכות מסורתיות קורסות, משקיעים רבים פונים לנכסים חלופיים; ככל שאנשים פונים יותר להשקעה בקריפטו, כך ההיוון של שוק הקריפטו גדול יותר.

בכל מקרה, המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות להלן נותנים לך אפשרות לבחור בין סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים.

אז פשוט בחרו את המטבעות שתוכלו להבין. המשך לקרוא כדי לגלות את 7 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לקנות עכשיו.

1. ביטקוין (BTC)

עם שווי שוק של 686,328,177,991 דולר, הביטקוין הוא ללא ספק אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר ששווה לצפות כעת.

מאז השקתו בשנת 2009, ביטקוין יצר היסטוריה. זה שינה את כל המגזר הפיננסי והביא ליצירת אלפי אלטקוינים.

ביטקוין הוא יותר מקריפטו ושיטה דיגיטלית לביצוע תשלומים חוצי גבולות! ניתן לטעון כי ביטקוין הוא תקן הזהב בהשקעה בקריפטו.

ולמרות שגם מטבעות אחרים צברו עליות מדהימות, הביטקוין נותר המטבע הקריפטוגרפי הנסחר והמאומץ ביותר בשנת 2021. הביטקוין הוא כמו נכס של שבב כחול!

למרות מסעו המשובש וההתאגדות עם האינטרנט האפל, הביטקוין זינק ביותר מ- 40,000 דולר בינואר 2021, כאשר ביטקוינים היוו יותר מ- 69% משוק הקריפטו. למחזיקים לטווח הארוך זו הייתה הזדמנות נהדרת.

עם זאת, הביטקוין נותר מאוד תנודתי. שים לב שאחרי ש- BTC הגיעה לשיאי כל הזמנים, היא איבדה כמעט 26% מערכה בפחות מ -32 שעות, מה שהיה מכירה דרסטית.

עם זאת, האנליסטים אופטימיים ביחס למחירי ה- BTC בהתבסס על ביקוש מוסדי ועמדות שליליות כלפי המדיניות המוניטרית המסורתית. שים לב שאם אם הדולר האמריקני יחזור לשלטון, זה עשוי להפעיל לחץ על BTC ונכסים דיגיטליים אחרים.

אז בואו נראה מה מחזיקה שנת 2021 עבור הביטקוין וכל שוק המטבעות!

2. מזומן ביטקוין (BCH)

Bitcoin Cash הוא עוד קריפטו שכדאי לשקול עכשיו. ביטקוין מזומן, כשמו כן הוא, מקושר באופן טבעי לביטקוין. Bitcoin Cash הוא אחד המזלגות הפופולאריים ביותר של Bitcoin שנוצר בשנת 2017.

למעשה, עם שווי שוק של 7,900,800,002 דולר וקהילת משתמשים מרשימה, ביטקוין קאש הוא אחד ממזלגות הביטקוין הגדולות. בהתחשב בתמיכה שהיא מקבלת בתחום הקריפטו – כאשר רוג’ר ור (המכונה Bitcoin Jesus) הוא בין תומכיו הנלהבים ביותר – אין שום הפתעה שכדאי לצפות בביטקוין Cash עכשיו.

אל לנו לשכוח את זה ביטקוין קאש הוביל גם למגמה של זיוף הבלוקצ’יין של הביטקוין.

כאן עלינו להסביר כי ביטקוין מזומן תוכנן לפתור את בעיות ההרחבה של ביטקוין על ידי שינוי מגבלת הגודל של בלוקים מ -1 מגה-בייט ל -8 מגה-בייט, והגדילה עוד יותר ל -32 מגה-בתים. חסימות גדולות יותר מובילות גם לזמני עיבוד מהירים יותר ולעלות נמוכה יותר.

בגלל הפוטנציאל שלה, מומחים רבים מאמינים כי BCH תעלה בערכה בעתיד ועשויה להיות השקעה רווחית. שים לב שעל פי כמה תחזיות אופטימיות, מחירי BCH עשויים לנוע בין 500 $ (דק ‘) ל -1,900 $ (מקסימום) בשנים הקרובות.

אימוץ המונים עשוי לייקר את מחירו עוד מעט אחרי ינואר 2021, אז בואו נשמור על BCH ברשימת המעקב שלנו!

3. ליטקוין (LTC)

אם אתה חדש בעולם ההשקעות בקריפטוגרפים, אז שים את Litecoin גם ברשימה שלך. קריפטו זה נוצר בכדי לעזור למשתמשים להבין את הטכנולוגיה הבסיסית בשוק הקריפטו צור גרסת לייט של ביטקוין.

כמו שאנשים רבים אומרים, ליטקוין הוא הכסף לזהב של ביטקוין.

Litecoin נוצר בשנת 2011 על ידי קרלי לי במטרה לשפר את זמני העיבוד של הביטקוין. למעשה, Litecoin הוא אחד הקריפטוסים עם זמני העיבוד הנמוכים ביותר מבחינת כרייה.

שים לב שבניגוד לליטקוין, לוקח 10 דקות לאמת עסקאות בביטקוין.

אין שום הפתעה שלמרות שליטקוין אינו המטבע הראשון שמופיע בביצועים הראשונים, הוא מעולם לא עזב את העשירייה הראשונה מזה שנים; כרגע הוא מדורג במקום ה- 8 לפי CoinMarketCap. מומחים רבים מאמינים כי 2021 לא יהיה יוצא מן הכלל, וטוענים כי LTC עשויה לטפס עד 347 דולר בעוד כמה שנים.

על פי כמה תחזיות אופטימיות עוד יותר שנעשו על ידי CoinSwitch, LTC עשויה להגיע ל- $ 600 בשנת 2021!

עלינו להזכיר כי המחירים עשויים להיות מונעים עוד יותר על ידי חידושים ופרויקטים, כגון משחק הווידאו הראשון מבוסס התפקידים ב- Litecoin. LiteBringer. כידוע, המשחק הוא אחד הענפים הגדולים והמתרחבים ביותר בעולם, כאשר טכנולוגיית הבלוקצ’יין מהווה כוח מרכזי בפיתוח המשחקים כיום..

כך LTC בהחלט עדיין במשחק!

4. אתריום (ETH)

Ethereum הוא אחד הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לרכישה עבור משקיעים חדשים בסוג הנכסים.

בעוד שאחד הרעיונות העיקריים מאחורי ביטקוין ומטבעות אחרים הוא ביזור הכסף והתשלומים, את’ריום לקחה צעד קדימה ובזזה לא רק תשלומים אלא שירותים.. הכנסת חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות (dApps) הובילה למהפכה מוחלטת במגזר הפיננסי.

את’ריום יצר גם את המחשב העולמי של את’ריום, מחשב אחד לכל העולם עם צמתים שמפוזרים ברחבי העולם.

חוץ מזה, בתחילה פותחו מטבעות רבים בבלוקצ’יין את’ריום, מה שהגדיל את הפופולריות של את’ריום.

Ethereum תומכת גם בפלטפורמות קריפטו שונות הפעילות באזור מימון מבוזר (DeFi). שים לב שבשנת 2020, המערכת האקולוגית של DeFi הגיעה לשיאים חדשים ולזרם משתמשים.

לא פלא שהמטבע המקורי של את’ריום Ether (ETH) הוא אחד המטבעות הנסחרים ביותר בתחום הקריפטו. עם שווי שוק של 161,726,694,608 דולר, את’ריום היא השנייה רק ​​לביטקוין.

Ethereum הציגה ביצועים מצוינים במהלך שנת 2020, שהייתה שנה מאתגרת לכלכלות, וחוותה התחלה שורית לשנת 2021. על פי הנתונים, ETH עלה ב -13.09% בימים האחרונים (עד 24 בינואר).

מומחים מאמינים כי ETH עשוי לפרוץ רמות של 1500 דולר ועשוי לבדוק התנגדות ב -1,750 דולר. אנחנו יכולים רק לחכות ולראות!

5. מטבע בינאנס (BNB)

מטבע בינאנס הוא עוד מטבע קריפטוגרפי מוביל ששווה לקנות השנה. מטבע בינאנס נוצר במקור בבלוקצ’יין את’ריום אך מאוחר יותר עבר לבלוקצ’יין משלו, Binance Chain. היא השלימה את הצעת המטבע הראשונית שלה בשנת 2017 ותוך פחות מכמה שנים היא הפכה לאחד המטבעות המובילים ששווה לשקול.

מטבע Binance נוצר על ידי הבורסה הפופולרית Binance כשיטה חלופית לתשלום דמי מסחר ולפעול כקופון הנחה. אסטרטגיית הנחות זו היא בהחלט אבן שואבת למשתמשים!

אל נשכח כי עסקאות בשווי מיליארדים מתקיימות על Binance, וזו אחת הסיבות שבינאנס מבסס את עצמו כמוביל בתחום הקריפטו.

מטבע Binance, לעומת זאת, הוא הרבה יותר מזה והתרחב והפך לאחד המטבעות עם המקרים הטובים ביותר לשימוש. באמצעות מטבע Binance ניתן לבצע תשלומים עבור סחורות ושירותים, כולל רכוש, נסיעות ומתנות וירטואליות.

בגלל מגוון השימושים הרחב שלה, BNB הפכה למטבע עם מאגרי נזילות עמוקים ושווי שוק של 6,776,923,662 דולר.

בעוד שגורמים רבים יכולים להשפיע על מחירי BNB, כולל סיום ההנחות המוצעות, מומחים צופים כי מטבע בינאנס יעלה בערכו.

על פי נתוני TradingBeasts, BNB תגיע עד 34.557 $ עד תחילת פברואר, עם מחיר מקסימלי צפוי של 43.584 $ ומחיר מינימום של 29.637 $..

6. TRON (TRX)

ובעוד אנו משייכים קריפטוסים למסחר ולהשקעה בקריפטו, האמת היא שלנכסים דיגיטליים יש פוטנציאל להפוך אזורים הרבה מעבר למימון, כולל תעשיית הבידור.. טרון הוא אחד המנהיגים שמטרתם לדמוקרטיזציה ולשפר את יצירת התוכן ואת חוויית המשתמש.

TRON היא רשת עמית לעמית שנוצרה בשנת 2017 שיכולה לשמש גם כפלטפורמה לשיתוף תוכן. מי שיוצר תוכן מקבל תגמול. TRON שקוף הרבה יותר מערוצי מדיה חברתית ואינו דורש מתווך כמו AppStore.

במילים אחרות, TRON לא עוסקת בגניבת נתונים כמו שירותים אחרים אלא בהגנה על לקוחותיה ואפילו מתגמל אותם באמצעות Tronix (TRX).

תאמינו או לא, עסקאות ה- dApp של TRON עברו אפילו את אתריום מבחינת נפח, מה שהופך את TRON לאחת המתחרות העיקריות של את’ריום. אין שום הפתעה ש- TRON משתפת פעולה עם חברות בעלות פרופיל גבוה כמו סמסונג ובאופנג, המכונה נטפליקס הסינית.

למרות הצלחתה, הפיתוח של TRON לא נעצר: בשנת 2020 פרוטוקול המסע הגדול של TRON 4.0 יושמה כשדרוג, תוך הצגת תכונות פרטיות. זה הופך את המומחים לחיוביים לגבי העתיד השורי של TRON.

לפיכך, 2021 עשויה להיות שנה חיובית עבור TXR, המדורגת כרגע במקום ה -21. TradingBeasts צופה שעד סוף השנה הזו ל- TRON יש אפשרויות טובות להגיע ל -0.4 דולר לתקופה מסוימת.

7. IOTA (MIOTA)

וכשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים חלופיים, איננו יכולים להתעלם מ- IOTA ופוטנציאל ההשקעה שלה בשנת 2021!

IOTA תוכנן להפוך לשכבת העברת נתונים חדשה וליישוב עסקאות עבור האינטרנט של הדברים (IoT).

ל- IOTA יש פוטנציאל לאסוף נתונים בין מיליוני אנשים, מכונות ומכשירים יומיומיים, ומשפר את יכולת הפעולה ההדדית בין השירותים.

מכיוון שהאינטרנט של הדברים מסתמך על חיישנים, תוכנות וחידושים אחרים כדי לחלץ ולהחליף נתונים, רבים מאמינים כי האינטרנט של הדברים הוא חכם יותר מהאינטרנט. שימו לב שעל פי הנתונים, ישנם מיליארדי מכשירים המחוברים לאינטרנט של הדברים.

טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר שלה סְבַך הוא מה שמייחד את המטבע הזה בתחום הקריפטו; רבים מאמינים שהסבך מאובטח ויעיל יותר מאשר רשתות חסימות המשמשות קריפטוסים אחרים.

למרות ששווי השוק של IOTA ירד משיאי 2017, רבים מאמינים כי IOTA תמשיך להשתפר לאורך 2021. כמה תחזיות ל למשל, בפברואר 2021, מציעים כי MIOTA תגיע ל -0.502 דולר.

האם עלי לקנות מטבעות מטבעות עכשיו?

אמנם יש לקחת בחשבון גורמים רבים לפני רכישת מטבעות קריפטוגרפיים, אתה צריך תמיד לבצע מחקר עצמאי ולשקול את סובלנות הסיכון שלך. עיין בתרשימים היסטוריים, נתוני ניתוח טכני והודעות קריפטו.

שים לב שהמחירים הנוכחיים אינם הגורם היחיד שיש לקחת בחשבון; שימו לב לרגשות השוק, למחזור ולשווי השוק במקום. נסו להבין את הטכנולוגיה ואת הבעיות שהקריפטו שאתם מעוניינים בו מנסה לפתור.

ICOs, למשל, מציעים לך הזדמנות טובה להשיג רווחים גדולים מבלי להסתמך על נתוני העבר אלא על המגמות האחרונות.

חקרו גם את הנהגת המטבע! כדי לתת דוגמה, אף על פי שכעת טזוס היא אחת הפלטפורמות החדשניות ביותר, הפרויקט התחיל מהמורות כיוון שה- ICO שלו היה אחריו דרמה פנימית וסוגיות משפטיות שונות..

כדי להפיץ את הסיכון שלך, חפש יציבות וחזק את תיק ההשקעות שלך על ידי פיזורו. מטבעות עם תנודות במחירים נמוכים הם אידיאליים, במיוחד למתחילים בקריפטו. עם זאת, אף על פי שביטקוין מאוד תנודתי, הוא עדיין נחשב כהשקעה בטוחה!

לפני שבוחרים קריפטו, לדבוק בעובדות, ולא להחלטות רגשיות, ולהישאר ערניים כדי להבטיח תשואות משתלמות אפשריות.

מילות אחרונות על הקריפטו הטוב ביותר לרכישה

שנת 2021 החלה בהבטחות נוקבות לאימוץ נרחב של מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין.

בתוך הפנדמי של נגיף הכילהג, העניין בתחום הקריפטוגרפי ממשיך לגדול. פשוט מכיוון שאנשים רבים רואים בקריפטוסים חלופה בטוחה לקריסת מערכות מסורתיות!

ביטקוין שעלה ל- 40,000 $ בינואר 2021 היה רק ​​אחד הסימנים שהוכיחו כי הקריפטוסים כאן כדי להישאר הרבה אחרי סוף 2021.

לפיכך, למרות שהקריפטו נשאר מסוכן ותנודתי, מומחים מאמינים כי השנה תהיה שנה טובה לכל השוק. יותר ויותר מוצרים חדשים מיוצרים בסביבות מוסדרות, עם יותר ויותר מקרי שימוש באופק.

חוץ מזה, העלייה בהתעניינות בקרב המשקיעים המוסדיים תמשיך להעלות את המחירים עד שנת 2021. גם הבנקים המרכזיים יצטרפו למגמה ויתחילו לייצר אסימונים משלהם. היואן הדיגיטלי של סין הוא דוגמה מובהקת לעליית המטבע הקריפטוגרפי!

האמת היא ש -2021 יאפשר לקריפטוסים לשגשג עוד יותר. לפיכך, מכיוון שרשימות הקריפטו הטובות ביותר לרכישה משתנות לעתים קרובות, כדאי לשקול ענקים אחרים כמו Cardano, Ripple, Dash, EOS, NEO, ChainLink ו- Tezos, כל אחד עם היתרונות והאתגרים שלו.

Cardano, למשל, הוא אחד המטבעות המבטיחים ביותר בשנת 2021 שיש לו מבנה דו שכבתי לשיפור שתי העסקאות ופיתוח חוזים חכם. טזוס, לעומת זאת, ממשיך למשוך יותר ויותר משקיעים בממשל הדמוקרטי שלה; ואילו ChainLink שואפת לחולל מהפכה בתחום על ידי מתן אפשרות לפלטפורמות בלוקצ’יין לגשת לנתונים בעולם האמיתי.

רשימת המטבעות הפופולריים והמוכרים פחות, המוערכים לעתים קרובות, נמשכת ונמשכת. דבר אחד בטוח: גם אם חיסון המוני מתגלה כיעיל, מטבעות קריפטוגרפים כאן כדי להישאר הרבה אחרי סוף 2021

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

מַפְתֵחַ נקודות

  • המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לקנות עכשיו הוא ביטקוין או את’ריום.
  • שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת לכלכלות ברחבי העולם. עם זאת, בזמן שהנגיף הדביק השקעות, הצפנה הצליחה לעלות לגידור חדש נגד אינפלציה ומיתון.
  • הביטקוין הוא עדיין המטבע הנסחר ביותר, עם שווי השוק הגדול ביותר ואימוץ הקמעונאות.
  • Bitcoin Cash הוא אחת האלטרנטיבות הפופולאריות ביותר לביטקוין המציעה זמני תהליך מהירים וחסימות גדולות יותר.
  • Litecoin, הידוע בכסף לזהב של ביטקוין, מציע גם זמני עיבוד מהירים.
  • את’ריום, ידוע כמלך החוזים החכמים, היא השנייה רק ​​לביטקוין, ומציעה הזדמנויות מרשימות לפריסת חוזים חכמים ולפריסת dApp.
  • מטבע Binance גדל בפופולריות, אשר נתמך על ידי האישורים המרשימים של Binance עצמה – אחת מחילופי הקריפטו הגדולים ביותר.
  • TRON הוא אחד המטבעות המובילים שיכולים להפוך את תחום הבידור ולשפר את יצירת התוכן.
  • IOTA מציעה אלטרנטיבות מרשימות לחסימות רשת ועשויה להפוך את המערכת האקולוגית של האינטרנט של הדברים בכללותה.
  • קריפטוסים אחרים שיש לקחת בחשבון עכשיו הם Cardano, Ripple, Dash, EOS, NEO, ChainLink ו- Tezos.

מטבעות קריפטו כאן כדי להישאר! אז אם אתה רוצה לבחור את הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות עכשיו, פשוט הירשם באמצעות eToro המאפשר לך לקנות ולמכור קריפטוסים, כמו גם לסחור ב- CFD של מעל 90 זוגות עם עמלה של 0%.

אם אהבת את המאמר שלנו המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לקנות עכשיו, אנא שתף ​​אותו עם כל מי שמעוניין להשקיע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector