השקעה בטזו בשנת 2021 הסביר

מה זה Tezos (XTZ)? האם כדאי להשקיע ב- XTZ בשנת 2021? האם שוק הקריפטוגרפים יתאושש מהמגפה המתמשכת? האם Tezos יעקוף ענקי קריפטו, כמו ביטקוין, Ethereum ו- Ripple? המשך לקרוא כדי לברר מידע נוסף על סחר בקריפטוגרפים וטכנולוגיית בלוקצ’יין.

לפני שנבדוק את Tezos כהשקעה, נענה על שאלה מהותית נוספת: “מה זה טזוס?”

מה זה Tezos?

Tezos מוגדר כפלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין מהדור הרביעי המשמשת לביצוע תשלומים חוצי גבולות, חוזים חכמים ויישומים מבוזרים.

העובדה שטזוס כן רשת מבוזרת בקוד פתוח המאפשרת שורה של פונקציות הוא אחד היתרונות הגדולים של Tezos, המושך חוקרים, מפתחים וסוחרים ברחבי העולם.

לא רק האופי המבוזר שלה הוא זה שמייחד את טזוס. Teos מבוסס על מודל ממשל ברשת, מה שאומר שמשתמשים יכולים להשתתף במערכת האקולוגית לקבלת ההחלטות ולהקל על שינויים אוטומטיים מבלי להסתכן בהופעת מזלגות קשים..

זה גם הופך את Tezos אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הדמוקרטיות ביותר בתחום המטבעות קריפטוגרפיים.

כפי שהצהירו המפתחים: “Tezos נוקט גישה שונה במהותה על ידי יצירת כללי ממשל לבעלי העניין כדי לאשר שדרוגי פרוטוקולים אשר נפרסים אוטומטית ברשת. כאשר מפתח מציע שדרוג פרוטוקול, הוא יכול לצרף חשבונית שתשלם לכתובתם עם אישור הכללת השדרוג שלהם. “

כאן נציין כי Tezos משתמש במנגנון קונצנזוס משופר של הוכחת העניין, שמשמעותו שמשתמשים יכולים לאשר עסקאות ללא ציוד יקר או ידע טכני; במילים אחרות, הצורך בכרייה מתבטל לחלוטין.

למעשה, Tezos וההערכה הידידותית למשתמש שלו הובילו לפופולריות של XTZ ועליית מחירו בשנים 2019 ו- 2020. תאמינו או לא, מחירם של Tez שילש בין אוקטובר 2019 לפברואר 2020!

ההיסטוריה של טזוס

לטזוס – מטבע מטבע חדיש ששווה לצפות בו בשנת 2021 – התחילה סוערת. טזוס הוצע בשנת 2014 על ידי ארתור וקתלין ברייטמן, תחת שם בדוי LM, המכוון לחיסרון גדול בטכנולוגיית הבלוקצ’יין: מודל הממשל הידוע לשמצה המבוסס על מזלג.

שלוש שנים לאחר מכן השיקה קרן טזוס את אחת מהצעות המטבע הראשוניות (ICO) המרשימות ביותר עד כה והצליחה לגייס 232 מיליון דולר בפחות משבועיים..

למרות תחילתו המבטיחה, טזוס היה מוטרד מעיכובים שונים, דרמה פנימית ותביעות משפטיות. עדיין, הרשת הצליחה לשחזר את תדמיתה והיא הושקה בשנת 2018.


לאחר שקבע נוכחות איתנה יותר בשוק הקריפטו, יישם Tezos שני תיקוני פרוטוקול (אתונה ובבל) כדי להפוך את ההימור ופיתוח החוזים החכם ליעילים יותר..

בנוסף, Teos התחיל לחלוק מענקים והזדמנויות הכשרה כדי למשוך חוקרים וחובבי קריפטו כאחד.

בגלל תכונותיו המבטיחות ותמונת המדיה החברתית, כעת Tezos עובד עם ארגונים מובילים שונים לתמיכה בדיגיטציה של שוקי ההון, כולל נדל”ן. לדוגמה, Tezos משתף פעולה עם tZero ו- Alliance Investments כדי לסמל נדל”ן בבריטניה, כמו גם את קבוצת Fundament בגרמניה כדי לשפר את אג”ח הקניין הדיגיטלי..

איך Teos עובד?

מה זה טזו

אז איך Tezos עובדים בדיוק? כאמור לעיל, Tezos היא פלטפורמת קוד פתוח לנכסים דיגיטליים, חוזים חכמים ו- dApps. אבל מה מייחד את זה?

שפת האם של הפלטפורמה לחוזים חכמים נקראת Michelson. רבים רואים במישלסון שפה מאובטחת ביותר מכיוון שהיא מספקת אימות פורמלי וגמישות בו זמנית. כאן נציין כי מנגנון אימות רשמי זה הוא קריטי בהגדרות העולם האמיתי, כגון אסימון נכסים בעלי ערך אמיתי והלוואות..

הממשל ברשת של טזוס שהוסבר לעיל הוא פונקציונליות ייחודית נוספת. ממשל בשרשרת פירושו שתיקוני פרוטוקולים נבחרים על ידי המשתמשים; אם יאושרו, הם מיושמים באופן אוטומטי באמצעות תיקון עצמי, וכך נמנעים מלהתרחש מזלגות קשים.

ליתר דיוק, כאשר מפתח מציע שדרוג, הפרוטוקול עובר לקהילה להיבדק. לאחר תקופת הבדיקה, משתמשים יכולים להצביע על השדרוג; אם יאושר על ידי רוב המשתמשים, השדרוג ישולב באמצעות פרוטוקול המכונה החלפה חמה.

למעשה, לטזוס יש ארכיטקטורה ייחודית בכללותה. לטזוס יש סגנון מודולרי של רשת בלוקצ’יין שיכולה לשנות את עצמה על בסיס כללים מסוימים; היא משתמשת במעטפת הרשת כביכול כדי לאפשר תיקון עצמי. בדרך כלל, לבלוקצ’יין יש שלוש שכבות: רשת, עסקה וקונצנזוס. מעטפת הרשת של Teos מקלה על התקשורת בין שכבות אלה ומאפשרת למשתמשים להשתתף באופן דמוקרטי.

Tezos הוא גם המטבע הקריפטוגרפי הראשון שפופולרי את תהליך ההימור, המכונה אפיית Tezos. כאן עלינו לציין כי Tezos משלב את התכונות הטובות ביותר של הוכחת העניין וההוכחה המוקצבת, כך שאנשים ללא מספיק כספים או ידע טכני יכולים להשתתף באמצעות האצלה או השגת מישהו אחר (מאמת) שיאשר עסקאות עבורם..

על פי כמה נתונים, אפשר לעקוף תשואה שנתית של 5.61% על טזוס שהונחו.

כאן נציין גם כי המערכת מאפשרת לך לפעול בשני סוגי חשבונות: חשבונות מרומזים ומקוריים. חשבונות מרומזים מיועדים למשתמשים יומיומיים, בעוד שחשבונות שמקורם מיועדים למפתחים.

מעניין שבמרץ 2020 יישם Teos (בהיותה רשת מתפתחת) פרוטוקול בשם Carthage כדי לאפשר למפתחים להריץ אפליקציות מורכבות יותר..

מה זה XTZ?

Tezos משויך לאסימון הדיגיטלי המקורי שלה XTZ, המכונה tezzie or tez. כפי שהוסבר לעיל, XTZs אינם ממוקשים מכיוון ש- Teos משתמש במנגנון של הוכחת יתד והמשתמשים מקבלים תמריצים להשתתפות בתהליך פיתוח הליבה..

למרות שטזוס הוא הרבה יותר מטבע קריפטוגרפי – כאשר XTZ משמש בעיקר להפעלת הבלוקצ’יין, יש עניין גובר ב- XTZ מצד סוחרים ומשקיעים כאחד..

לתת דוגמה, נכון להיום לטזוס יש יותר מ -400 אופים פעילים ויחס ההימור של כמעט 80%. עניין כזה נותן ל- XTZ מקום לצמיחה ותחרות.

אמנם נכון שטוקי XTZ הם עדיין ערכים אחרונים, אך XTZ חווה צמיחה משמעותית בשנים 2019 ו- 2020. Tezos הצליחו להתאושש מהשוק הדובי המופעל על ידי וירוס והפכו לאחד הקריפטוסים המובילים מבחינת שווי השוק..

שים לב כי בעת כתיבת שורות אלה XTZ אחד נסחר ב -2.19 דולר, כאשר המחירים צפויים לעלות עוד יותר.

ונחש מה! כפי שדווח על ידי פורבס, Tezos אולי בדרך לנפץ ביטקוין.

האם היית שוקל להשקיע ב טזוס XTZ?

להשקיע בטזוס

האם כדאי להשקיע בטזוס בשנת 2021?

כן כמובן! עם שווי שוק של 1,645,701,484 דולר, Teos – כרגע מדורגת 19ה בתחום הקריפטו (לפי CoinMarketCap) – בהחלט שווה צפייה בשנת 2021.

תרשים מחירים היסטורי של tezos

משקיעים שמאמינים במנגנון הדמוקרטי ובטכנולוגיה החדשנית שטזוס מציע מרגישים נמשכים במיוחד על ידי XTZ.

רבים טוענים כי Tezos יעקוף פלטפורמות אחרות לפריסת dApps וחוזים חכמים, כולל Ethereum, המכונה לעתים קרובות מלך החוזים החכמים..

לא מפתיע שהעניין ב- XTZ גובר; כאמור לעיל, לטזוס שיעור אחוזים של כמעט 80% עם יותר מ -13,000 נציגים ו -400 מאמתים ברחבי העולם..

נוסף על כך, מכיוון שמומחים רבים סבורים כי פרויקטים של מטבעות קריפטוקיישן יביאו לשוק הקריפטו הבא, הפיתוח הפיננסי של Tez עשוי להמשיך ולגדול בפופולריות..

בעוד ש- XTZ נסחר כרגע ב -2.19 דולר, שלא ממש יכול להשוות לביטקוין, מחיר XTZ עשוי לצמוח עוד יותר בטווח הארוך. מאז יום חמישי השחור 2020, למשל, Teos הצליח להתאושש ולהישאר מעל 2.00 $.

עם זאת, כאשר בוחנים את Teos ואת פוטנציאל ההשקעה שלו, אל תשכח שכל ההשקעות מסתכמות בפרופיל תגמול הסיכון של הנכס שאתה מעוניין בו.

במיוחד מטבעות קריפטו יכולים להיות מסוכנים ביותר, לכן לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להפסיד.

כמה שווה טזוס?

אם תחליט לקנות XTZ, אתה יכול לשאול “כמה טזו יהיו שווים?”

בעוד שחיזוי מחירים הוא ספקולטיבי ביותר, מומחים רבים מצפים למגמה שורית בזכות הממשל המקוון והדמוקרטי של Tezos. אם Tezos מפגין שפל נמוך יותר ומומנטום חיובי, מגמה שורית עשויה להתפוצץ ולהוביל לשוליים גדולים.

בהתבסס על ניתוח טכנולוגי ונתוני עבר, צפוי כי טזוס עשוי להגיע ל -4,30 דולר בשנת 2021.

יתר על כן, על פי WalletInvestor, XTZ יכול להיות שווה 7.03 $ בשנת 2025. CryptoGround טוען גם כי Tezos היא השקעה טובה לטווח הארוך; על פי המקור, XTZ יגיע ל- 9.01 דולר בשנת 2025.

תחזיות קיצוניות אחרות, כמו אלה המסופקות על ידי CryptoCoinSociety, טוענות כי Tezos יגיעו ל- 24.06 $ עד 2025.

אף על פי שאיש אינו יכול לחזות כיצד הכלכלה העולמית תתאושש מהמגפה המתמשכת, השקעה ב- XTZ עשויה לייצר תשואות גבוהות הרבה מעבר לשנת 2021..

אני צריך להשקיע בטזוס?

להשקיע בטזואים

עם יתרונות שונים של Tezos על פני מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כגון שינויים אוטומטיים ואפייה נגישה, השקעה ב- Tezos יכולה להיות השקעה טובה עבורך..

עם זאת, למרות שטזוס הוא מטבע שכדאי לצפות בו, זכרו תמיד שהשקעה בקריפטוגרפים יכולה להיות מיזם מסוכן.

זה לא אומר שסחר ב- XTZ בשנת 2021 הוא רעיון רע: זה רק אומר שעליך לעשות מחקר משלך ולנתח את יחס הסיכון לתגמול של XTZ כדי להחליט אם תגמולים אפשריים עולים על הסיכונים האפשריים.

אם תחליט להוסיף XTZ לתיק העבודות שלך, תשמח לדעת זאת עם eToro, אתה יכול לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים ולסחור ב- CFD של עד 90 זוגות קריפטו.

מוכן להתחיל להשקיע ב טזוס XTZ?

להשקיע בטזוס

מי צריך לשקול להוסיף XTZ לתיקים שלהם בשנת 2021?

עם מאפיינים ייחודיים שונים ופוטנציאל צמיחה, אין ספק שההשקעה ב- XTZ נמצאת במגמת עלייה. Tezos הוא נכס פופולרי בקרב משקיעים שמאמינים ב- XTZ בטווח הארוך, כמו גם סוחרי יום שמטרתם להרוויח מהתנודתיות שלו ולגוון את התיקים שלהם כדי להפחית סיכונים..

Tezos היא גם בחירה פופולרית בקרב חובבי קריפטו המאמינים כי Tezos קרוב הרבה יותר לפילוסופיה של Satoshi מבחינת ביזור ועקרונות דמוקרטיים..

אל לנו לשכוח שהיוצר האניגמטי של ביטקוין סאטושי רצה להעמיד שירותים פיננסיים לרשות אנשים מכל שכבות האוכלוסיה ולבטל את הצורך בבנקים מרכזיים ובצדדים שלישיים יקרים..

כמובן שתאגידים מתעניינים גם ב- XTZ. לדוגמא, טזוס מוערך מאוד על ידי מוסדות פיננסיים גדולים, כמו דאלם קפיטל, Enabling Future, BTG Pactual והשקעות בברית. זה נכון! Wכשמדובר בהשקעות אסטרטגיות, טזוס זכה לגיבוי רב בגלל הבלוקצ’יין החדשני והשולט בעצמו.

בסופו של דבר, השקעה בקריפטוגרפים אינה תוכנית מתעשרת, לכן עליכם להחליט האם עליכם להשקיע בטזוס ובמנגנון השלטון העצמי הדמוקרטי שלה..

נקודות מפתח

  • Tezos היא פלטפורמת בלוקצ’יין חדשנית ומאובטחת המתאימה בעצמה, המיועדת בעיקר לפיתוח חוזים חכמים ו- dApps.
  • Tezos הושק בשנת 2018 לאחר ICO מצליח ביותר, ואחריו דרמה פנימית ותביעות שונות.
  • למרות העליות והירידות והשוק הדובי שהופעל בעקבות המגיפה המתמשכת, טזוס הצליח לבסס את עצמו כאחד הפרויקטים המובילים בשוק המטבעות.
  • טזוס הוא ייחודי מכיוון שיש לו ממשל דמוקרטי ברשת, והוא מסתמך על אפייה במקום כרייה. נוסף על כך, היא משתמשת בשפת תכנות מאובטחת המבטיחה אימות רשמי.
  • XTZ הוא האסימון המקורי של Tezos, שנסחר כרגע ב 2.19 $ (נכון ל -14 בדצמבר 2020).
  • עם שווי שוק של 1,645,701,484 דולר, Tezos היא אפשרות השקעה אטרקטיבית עבור משקיעים מתחילים ומנוסים, כמו גם מוסדות פיננסיים גדולים.
  • למעשה, מומחים פיננסיים רבים מאמינים כי טזוס יגדל עוד בטווח הארוך ויגיע לשיאים חדשים עד 2025.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Tezos XTZ

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

אם נהנית לקרוא את המאמר שלנו מה זה Tezos (XTZ) והאם כדאי להשקיע ב- Teos בשנת 2021? אנא שתף ​​אותו עם כל מי שמעוניין גם בהשקעה בקריפטוגרפים.

שאלות נפוצות

האם Teos הוא השקעה בטוחה?

כן, Teos היא השקעה בטוחה. Tezos משתמש בבלוקצ’יין מבוזר, כך שאין בסיס נתונים מרכזי שניתן לפרוץ. נוסף על כך, Tezos משתמש בשפה חדשה והצפנה קריפטוגרפית, מה שמבטיח אימות רשמי ובטיחות. אם האקרים ימצאו אי פעם דרך לגשת לרשת, לא ניתן לבצע תיקונים ללא הסכמה של בעלי העניין, מה שהופך את Tezos לבטוח ביותר. עם זאת, השקעה בקריפטוגרפים יכולה להיות מסוכנת, לכן יש להמשיך בזהירות.

האם Tezos אנונימי?

Teos הוא מטבע קריפטוגרפי חדש יחסית שעדיין מתפתח מבחינת פרטיות ואימוץ המוני. עד כה לטזוס יש אותה מידה של פרטיות כמו את’ריום וביטקוין: בעוד שהם אנונימיים, עדיין טביעת רגל דיגיטלית קיימת. מצד שני, חילופי אמין נדרשים לעמוד בתקנות הכרת הלקוח שלך והלבנת הון, כך שמשתמשים המעוניינים לסחור ב- XTZ עשויים שיהיה עליהם למסור פרטים אישיים. עם זאת, טזוס הודיע ​​על תוכניות להציג חדש תכונות הפרטיות של Zcash בחודשים הקרובים, מה שעשוי להשפיע על האנונימיות שלה בעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector