יתרונות וחסרונות של השקעות טזוס

יתרונות וחסרונות של השקעה ב- XTZ: מבוא

רואים את Tezos (XTZ) כהשקעה? בוחן את הפוטנציאל שלו כיצרן מיליונרים? אם אתה מעוניין ב- Tezos ובכשרון ההשקעה שלו, עליך להכיר את כל היתרונות והחסרונות של השקעה ב- XTZ.

המשך לקרוא כדי לברר פרטים נוספים על Tezos – אחד הפעמונים החדשניים ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים – והחליט בעצמך אם תגמולים פוטנציאליים עולים על הסיכונים האפשריים..

עם מגוון חומרים חינוכיים וקורסים אינטראקטיביים, אנו בחינוך המסחרי כאן כדי לתמוך בך במסע המסחר שלך בקריפטו להצלחה. מי יודע: השקעה ב- XTZ עשויה להיות הצעד הראשון שלך להפוך למלך הקריפטו הבא!

מה זה Teos?

Tezos היא פלטפורמה חדשנית מבוססת בלוקצ’יין התומכת בעסקאות חוצות גבולות, חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות, המכונה גם dApps.

הוצע בשנת 2014 על ידי ארתור וקתלין ברייטמן, Tezos הושק בשנת 2018 לאחר הצעת מטבע ראשונית (ICO). ICO של Tezos התקיים בשנת 2017; זה נמשך 13 יום במהלכם התקבלו 232 מיליון דולר.

כעת, רק כמה שנים לאחר שחרורו הראשוני, Tezos הוא אחד מבתי ההצפנה המובילים מבחינת רגש השוק ושווי השוק.. שים לב שטזוס מדורג כרגע במקום ה -19ה, לפי CoinMarketCap.

תרשים מחירים היסטורי של tezos

בדיוק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, Teos מסתמך על ממשל רשת מבוזר – מה שהופך גם את XTZ לחלופה מצוינת למערכות בנקאיות ופיננסיות מסורתיות.

אבל לא רק האופי המבוזר והטכנולוגיה המתקדמת הם שמביאים את Tezos לבלוט: Teos לקחה את התשתית שלה צעד נוסף קדימה ומאפשרת למשתמשים להצביע על הצעות שדרוגים בבלוקצ’יין בפועל.

כאמור בדף האינטרנט הרשמי שלה, “Tezos הוא פרוטוקול בלוקצ’יין קוד פתוח לנכסים ויישומים המגובים על ידי קהילה עולמית של מאמתים, חוקרים ובונים.”

שים לב ש המטבע המקורי של Tezos הוא XTZ, מכונה לעתים קרובות טז או טיזי. בזמן כתיבת שורות אלה XTZ אחד נסחר ב -2.10 דולר.

אז, עכשיו, כשתדעו את הדברים הטובים ביותר של טזוס, בואו נבדוק את היתרונות של סחר ב- XTZ – מטבע מטבע משופר לתיקון עצמי..

היית שוקל להשקיע ב טזוס XTZ?

להשקיע בטזוס

היתרונות של השקעה בטזוס

יתרונות אדווה

מהם היתרונות של השקעה בטזוס?

לטזוס יתרונות רבים על פני ענקיות דיגיטליות אחרות, כולל Ethereum, EOS ו- Cardano; יתרונות שגורמים למשקיעים להאמין שהאלטקוין הגמיש הזה יכול להפוך למיזם פיננסי רווחי.

להלן כמה מהיתרונות העיקריים של Tezos:

Z Tezos הוא יותר מטבע קריפטוגרפי:

Tezos היא פלטפורמה ניתנת להרחבה המבוססת על חוזים חכמים. בהתחשב בעובדה שטזוס אינו רק מטבע קריפטוגרפי אלא פלטפורמת בלוקצ’יין חדשנית, יש משקיעים שמאמינים כי לטזוס פוטנציאל צמיחה מבטיח כלשהו.. ניתן להשתמש בטזוס בכל סוג של עסק, כולל משחקים, שהוא אחד הענפים הגדולים והצמחים במהירות ברחבי העולם.

✅ לטזוס יש ממשל מרשים ברשת:

אחד היתרונות הגדולים ביותר של Tezos הוא העובדה שיש לו ממשל מרשים ברשת. משמעות הדבר היא שכל בעלי המטבעות של Tezos יכולים להציע ולהצביע לשינויים, וליצור חבר העמים בו ניתן לשמוע את כל המשתמשים ולבטל החלטות מלמעלה למטה.. בניגוד לקריפטוסים אחרים, Tezos בנה קבלת החלטות ברשת המשתמשים ולכן Tezos לא צריך להסתמך רק על מפתחים וכורים. אופיו הדמוקרטי מאפשר גם ליישם שינויים מתמידים ללא מזלגות קשים רדיקליים.

✅ Tezos הוא בלוקצ’יין לתיקון עצמי:

Tezos הוא מאוד גמיש ויש לו שדרוג אוטומטי, המכונה לעתים קרובות תיקון עצמי. מטבעו של שינוי עצמי, המשמעות היא ששדרוגים מתרחשים מבלי לפצל לשתי רשתות חסימות שונות. במילים אחרות, ככל שהמשתמשים מחליטים על שינויים, התרחשותם של מזלגות קשים מתבטלת. תכונה מועילה זו למעשה מבטלת קיפאון ומשפרת את יישום השיפורים עם צאתם.

✅ Tezos מסתמך על תהליך חדשני המכונה אפייה:

תהליך הממשל של הרשת הייחודית שתואר לעיל נקרא אפייה. Tezos מתאר את האפייה כ”מעשה של חתימה ופרסום בלוקים לבלוקצ’יין Tezos “. אפייה היא תהליך רב-שלבי המחייב את המשתמשים להפקיד פיקדון ולהפקיד גליל של 8,000 XTZ. תהליך האפייה הוא לא רק נגיש אלא גם דרך נהדרת לייצר הכנסה על ידי קבלת תגמולים ב- XTZ, וזה מקצוען נהדר להשקעה ב- XTZ..

✅ Teos משתמש במנגנון משופר של הוכחת נוקשה:

Tezos משלב את מיטב ההוכחה המסורתית וההוכחה המוקדשת. אופים שלוקחים חלק במערכת ההסכמה להוכחה של Teos יכולים להפיק לא רק פרסים אלא לתרום לרשת. כאן עלינו לשים לב כי הוכחת המימוש המסורתית היא כאשר צמתים נועלים אסימונים משלהם כדי לאמת חסימות, בעוד שהוכחת המימורים המואצלת מאפשרת למשתמשים פחות עשירים לומר גם כן. Tezos מאפשר לאופים לקבל אסימונים מואצלים, מה שמאפשר גם למשתמשים בעלי אחזקות קטנות יותר להשתתף.

✅ שפת תכנות חכמה מאובטחת:

Teos משתמש בשפה בשם Michelson המאפשרת אימות רשמי של חוזים חכמים. ההיבט החשוב ביותר הוא שמישלסון יכול להוכיח בצורה מתמטית את נכונות הקוד השולט בעסקאות. זֶה אימות רשמי – משמש לעתים קרובות בהגדרות קריטיות למשימה (למשל, חלל) – יכול גם למנוע התרחשות של באגים במערכת. ככזו, שפת תכנות זו גם מאובטחת וגמישה יותר משפות אחרות.

✅ מערכת בטוחה ואמינה:

על ידי שילוב שפה המשפרת את האימות הפורמלי, Tezos נחשב לפרויקט בטוח. מבחינת תקינות הקוד, Tezos הוא אידיאלי למקרי שימוש בעלי ערך רב ומספק התנגדות לתוקפים והונאות קריפטו..

✅ Tezos הוא נכס מוערך בקרב המשקיעים:

בגלל הטכנולוגיה והאידיאולוגיה החדשנית שלה, טזוס מוערך מאוד בקרב המשקיעים. כדי לתת דוגמה, כאשר Tezos פרץ לקיומו, הוא זכה להשקעות בולטות מחברות כמו PolyChain Capital. טזוס נכנס גם לשותפויות מגוונות עם מוסדות פיננסיים גדולים, כמו אחד הבנקים המובילים בברזיל, בנקו BTG פקטואל. מעניין לציין כי איש ההון סיכון טים דרייפר הוא אחד המשקיעים שמאמינים ב- XTZ.

Community קהילת תומכים הולכת וגדלה:

אחד המקצוענים הטובים ביותר של Tezos הוא העובדה שהצוות מציע מענקים נדיבים למפתחים ללמוד את הפלטפורמה. הם עובדים עם אוניברסיטת קינגסלנד בכדי לספק הדרכה למתעניינים ב- XTZ ופעילים גם ברשתות החברתיות. על פי הנתונים הסטטיסטיים שמספק Hacker Noon, ל- Teos יש יותר מ -1,600 מנויים לפייסבוק, 25,000 עוקבים בטוויטר ו- 22,600 חברי Reddit.

חסרונות של השקעה בטזוס

חסרונות של אדווה

אמנם לטזוס יתרונות רבים על פני קריפטוסים אחרים, אך הכרת החסרונות של השקעה בטזוס היא חיונית כדי לעזור למשקיעים להחליט בעצמם אם Teos יכול להוביל לתשואות מספקות.

אז הנה כמה מהחסרונות הגדולים ביותר של השקעת טזו:

❌ ICO של Tezos הגיע בעקבות עיכובים, לחימה ותביעות:

אחרי ה- ICO המצליח של Teos בשנת 2017 הגיעו מחלוקות ותביעות רבות, שעדיין נתפס כחיסרון גדול. לדוגמה, קרן טזוס ובריטמנים עברו סכסוכים רבים מכיוון שקרן טזוס לא שיתפה פעולה בנוגע לשימוש בכספים שנאספו לשיפור הבלוקצ’יין.. כל הסכסוך הפנימי הוביל לעיכוב בהנפקת אסימונים, שהביא לחקירות בנושא XTZ ותביעות שונות.

❌ ירידה בפופולריות שלו:

בגלל הבעיות הפנימיות שלה, הפופולריות של Teos סבלה. למעשה, Tezos עדיין נחשב לפלטפורמה לא בשלה על ידי כמה משקיעים שמעדיפים להיצמד לשחקנים גדולים, כמו Ethereum ו- Bitcoin. למרות שטזוס הצליח להחזיר את הדימוי הציבורי שלו, עם טזוס שהגיע לשיאו בכל הזמנים באמצע פברואר השנה, לפלטפורמה יש דרך ארוכה לעבור מבחינת האימוץ ההמוני.

❌ Tezos הוא ספר ספרים צעיר:

למרות הטכנולוגיה המרשימה שלו, Tezos עדיין צעיר וחסר תמיכה מסחרית. למרות ש- XTZ היא השקעה אטרקטיבית, מי שרוצה להשתמש בקריפטו שלהם לעסקאות יומיומיות צריך לזכור שטזוס אינו נתמך באופן נרחב בעסקאות מסחריות.. הפלטפורמה לא הגיעה ליכולתה ועדיין נאלצת להתמודד עם עמלות עסקאות עתידיות, מהירות ונושאי משלחות כאשר הרשת ממשיכה לצמוח..

האם טזוס הוא השקעה טובה?

להשקיע בטזואים

כעת, כאשר אתה יודע מה היתרונות והחסרונות של טזוס, תוכל גם לשאול אם טזוס הוא נכס טוב ששווה להשקיע בו. האמת היא שכל ההשקעות מסתכמות בגורם פשוט: מה שנקרא יחס תגמול הסיכון או אם תגמולים פוטנציאליים עולים על הסיכונים האפשריים.

לטזוס יש כמה סיכונים, נכון! יש לה עוד דרך ארוכה מבחינת תמיכה ואימוץ מסחריים בהשוואה ליריבים בשוק, כגון EOS, NEO ופלטפורמות בלוקצ’יין אחרות התומכות בחוזים חכמים ו- dApps..

במקביל, לטזוס יש טכנולוגיה מרשימה והצליחה לבסס את עצמה כאחד הקריפטוסים המובילים בשוק. למעשה, בגלל כמה בעיות מדרגיות שאיתרום מתמודד איתם כרגע, לטזוס יש הזדמנות מצוינת להפוך למובילה בתחום השקעות מטבעות חליפין ואפילו למלך הבא של חוזים חכמים..

עם היכולת לתמוך בממשל ברשת, ורמת יתד של מעל 80% הפרושה על 450 מאמתים ו -13,000 נציגים, טזוס היא בהחלט השקעה טובה.

לכן, אם אתה מוכן להשקיע ב- XTZ, אל תהסס לעשות מחקר משלך ולהשקיע בניהול סיכונים. פשוט בגלל שהשקעה ב- XTZ באמת יכולה לעבוד גם בשבילך!

רק זכרו מנטרה חשובה במגזר הפיננסי: לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולעולם לא תסכן יותר מ -1% מחשבונך בעסקאות בודדות.

מוכן להתחיל להשקיע ב טזוס XTZ?

להשקיע בטזוס

האם טזוס יהפוך ליוצר מיליונרים?

עם שווי שוק של 1,586,468,102 דולר, במובן מסוים, טזוס הוא כבר יצרן מיליונרים.

מכיוון שתמיד טוב להשוות מטבע מול ביטקוין, מטבע הקריפטו מספר 1 הבלתי מעורער, אנו יכולים לומר כי טזוס לא רק ביצע ביצועים טובים בהשוואה ל- BTC, אלא היה בעל פיתוח מחירים נהדר. לדוגמה, ב -1 בינואררחוב, 2019, XTZ אחד היה 0.47 דולר, ואילו ב -1 בינואררחוב, 2020 היא הגיעה ל -1.35 דולר (עלייה של + 186%).

השוואת מחירי מטבעות קריפטוגרפיים

מָקוֹר: האקר צהריים

הערך של Tezos עשוי לעלות עוד יותר ככל שהפרוטוקול יאומץ באופן נרחב יותר.

בהתחשב ביתרונותיו ביחס למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מומחים מאמינים כי Tezos היא השקעה רווחית. בהתבסס על ניתוח טכני מעמיק, Wallet Investor צופה כי השקעה בטזוס לטווח הארוך עשויה להוביל לתשואות של כ + 318.51% בחמש השנים הקרובות. במילים אחרות, השקעה שוטפת של 100 דולר עשויה להיות עד 418.51 דולר עד שנת 2025.

למרות הדרך המשובשת להצלחה ומספר יחסי ציבור גרועים, לטזוס יש פוטנציאל לקפוץ לאור הזרקורים ולהפוך לאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בקרוב. לדברי קפטן אלטקוין, אם Tezos מספק את המוצר המתוכנן ויוצר בסיס משתמשים יציב, יש לו פוטנציאל לגדול פי 10-100 יותר משיאו הקודם בכל הזמנים..

בעוד שחיזוי מחירים, במיוחד של נכסים חדשים ונדיפים, נותרים ספקולטיביים ויש לקחת אותם תמיד עם גרגר מלח, יש מומחים שטוענים כי Tezos עשויים להגיע לאלף דולר בשנים הבאות..

למעשה, אל לנו לשכוח שפרויקטים של הוכחת יתד כמו Tezos עשויים לגרום לשוק הצפנה הבא. זה נכון! זה מנגנון ההשקעה של Tez שיכול להפוך למניע מחירים מרכזי ולעזור ל- Tezos לעשות את זה מהמהומה הפיננסית המופעלת על ידי נגיף העטרה, שכלכלות נאבקות בה עכשיו..

עם זאת, זכור כי מחירי מטבעות קריפטוגרפיים תלויים גם בעקרונות הביקוש וההיצע, התקנות, האימוץ וחדשות הקריפטו, כך שטזוס וכל השקעה אחרת בקריפטו נשארים בלתי צפויים, ולכן מסוכנים!

נקודות מפתח

  • Tezos היא אחת הפלטפורמות החדשניות ביותר המבוססות על בלוקצ’יין המשמשות לתשלומים מקוונים, חוזים חכמים ו- dApps.
  • למרות שלטזו הייתה התחלה גסה שסימנה נושאים ותביעות פנימיות רבות, במונחים טכניים, טזוס מושך מאוד את המשקיעים: היא מציעה מנגנון הוכחת השתתפות משופר, אבטחת חוזה חכם ונהלים לתיקון עצמי.
  • אחד היתרונות העיקריים של השקעה בטזוס הוא אופיו הדמוקרטי המאפשר למשתמשים עשירים עוד יותר להשתתף בקבלת החלטות ובהצבעה על מנת לשפר את המערכת האקולוגית כולה..
  • לטזוס יש גם קהילה תומכת וכמות נכבדת של אופים – גורם שעשוי לעזור לטזוס להפוך לנכס דומיננטי במרחב הצפנה..
  • XTZ אחד נסחר כרגע ב -2.10 דולר, מה שהופך אותה גם להשקעה משתלמת למתחילים.
  • עם שווי שוק של 1,586,468,102 דולר, לטזוס יש פוטנציאל להפוך ליצרן מיליונרים בשנים הבאות..
  • יש מומחים שטוענים כי XTZ עשויה להכות 1,000 דולר בשנים הקרובות.

עכשיו אתה יודע את היתרונות והחסרונות של השקעה ב- XTZ. אם אתה מרגיש מספיק השראה להתחיל להשקיע ב- Tezos, או אם מאמר זה סיפק תובנה נוספת לידע המסחרי הקיים שלך, אתה עשוי להיות שמח לדעת כי eToro מספק יכולת לסחור בנכסי קריפטו, כולל XTZ ו- CFD על עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Tezos XTZ

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

האם אתה חושב שתגמולי טזוס עולים על נסיונותיו? תודיע לנו!

אם אהבת את המאמר שלנו יתרונות וחסרונות של השקעה בטזוס (XTZ), האם טזוס יהיה יצרן מיליונרים? אנא שתף ​​אותו עם כל מי שמעוניין גם בהשקעה בקריפטוגרפים.

שאלות נפוצות

האם Tezos היא השקעה טובה יותר משל Ethereum?

במונחים טכניים, טזוס עשוי להיחשב כהשקעה טובה יותר מאשר אתריום. Tezos הוא בלוקצ’יין שפעל תמיד בתוך מערכת אקולוגית של הוכחת יתד, מה שהופך אותה לחזקה יותר מהקונצנזוס הנוכחי של הוכחה לעבודה של Ethereum. בכל אופן, מבחינת שווי שוק, אימוץ ושווי שוק, את’ריום – המכונה לעתים קרובות מלך החוזים החכמים – הוא עדיין המטבע השני בגודלו של המטבע הציבורי אחרי הביטקוין..

האם כדאי להשקיע בטזוס?

כן, טזוס היא השקעה ראויה על רקע המגיפה המתמשכת. למרות שלזמן כתיבת שורות אלה טזוס נסחר ב -2.10 דולר, שלא ניתן להשוות אותו לקריפטוסים מובילים אחרים, טזוס פתח את הדלת להשתתפות המואצלת ויש לו עמדה איתנה מבחינת נזילות. יש מומחים שטוענים כי XTZ עשויה להכות 1,000 דולר בשנים הקרובות.

כמה אתה צריך לאפות XTZ?

כדי לאפות XTZ צריך שורה של XTZ או מינימום 8,000 XTZ. ככל שיש לך יותר XTZ, כך גדל הסיכוי לאמת חסימות ולהרוויח תגמולים. עם זאת, מי שאין לו הון מספיק יכול להאציל את חלקו לאופה שייבחר באופן אקראי מבין אופים אחרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me