מה זה TRON? מדריך למתחילים ל- TRON וטיפים להשקעה ב- TRX

ל- TRON היה אחד המעקבים הבולטים ביותר בתחום מאז שהצטרף לשוק הקריפטו בשנת 2017. מבחינת שווי השוק, מטבע זה מינו את האינטרס ההדדי הזה ואת התכונות הטכנולוגיות המיוחדות שלו כדי להפוך לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הבולטים..

TRON מוסיף עוד היבט מעניין לשוק הקריפטו – הוא מיועד לשימוש גם בתעשיית המשחקים וההימורים, במטרה לפתח ולהגדיל משחקים מבוססי בלוקצ’יין מסוג הימורים חוקיים..

בשנת 2017, פלטפורמת הקריפטוגרפיה מבוססת בייג’ינג נוצרה על ידי קרן TRON והוקמה במקור על ידי ג’סטין סאן.

סאן הוא בעל עסק סיני אשר ידוע כבר כמוח מאחורי PEIWO, אפליקציית סמארטפון נייד המתמקדת בשידור חי של פסיפיק רים.

אין ספק שלטרון צפוי עתיד מזהיר כאחד הקריפטוסים החדשים יותר, כך שאם אתה מסתכל לקראת השקעה, אתה צריך לשאול את עצמך כמה שאלות. הנה כמה מידע חשוב שעליך לדעת על TRON.

מה זה TRON?

TRON היא מערכת הפעלה מבוססת בלוקצ’יין בה ניתן לפתח אפליקציות מבוזרות ולשתף תוכן מדיה. אסימון ה- TRX עצמו משמש להשגת גישה למאפייני התקני פעולה כאלה. לכן, המטרה העיקרית של האסימון היא לשימוש ברשת TRON. מכיוון שניתן לקנות ולמכור בבורסות, ניתן להגדיר אותו גם כמטבע וירטואלי.

TRON מסייעת למפתחי Dapp, בדומה לאת’ריום, לבנות ולהשתמש בפרוטוקולים מורכבים באמצעות חוזים חכמים הנמצאים בבלוקצ’יין המקורי שלה. הרשת מוכרת ביותר כיום בשיעורי העיבוד שלה ובמנכ”ל הכריזמטי שלה. הפלטפורמה מסוגלת במיוחד ל -2,000 עסקאות בשנייה. החשוב מכל הוא בעלויות עיבוד אפסיות ב- TRON. בתוך שניות תוכלו לשלוח TRX בשווי מיליון דולר למיקום אחר בעולם ולא לשלם ולו סנט אחד.

הרכישה של BitTorrent ואז הנפקת אסימון עבורה בפרוטוקול TRON הייתה ככל הנראה הפעולה המוצלחת ביותר של בסיס TRON. זה אפשר לפרויקט לפרסם את שירותיו למיליוני משתמשי שיתוף קבצים של עמיתים לעמית.

נראה כי הרעיון של רשת גלובלית לא יקרה עד לאחרונה. כוח המחשוב העולמי עדיין לא היה סטנדרטי. למרות זאת, עבור משימה כזו בדיוק, קיומן הפתוח של רשתות בלוקצ’יין מעניק להן יתרון. זו בדיוק הפונקציה ש- TRON שואפת ללכוד.

איפה הכל התחיל?

טרון, הידועה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין המבוזרת שלה, החלה בשנת 2017. היא התחילה כארגון ללא כוונת רווח, קרן טרון שהוקמה בתחילה על ידי ג’סטין סאן. הרעיון שעומד מאחוריו היה לעקוף מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מבחינת אינטרנט מבוזר ונגישות.

ג’סטין סאן כבר היה דמות ידועה בתחום הבלוקצ’יין, עם תווית תחת “סין 30 מתחת לגיל 30” של פורבס. בנוסף לכך, סאן לפני הקמת טרון, היה הנציג הראשי של ריפל, ועזר לו ליצור רשת גדולה יותר של אנשים שהעניקה לו את היד העליונה ביצירת טרון..

טרון התחיל עם ICO מסיבי, לאחר שגייס כ -70 מיליון דולר כאשר מטבעות היו בשווי שוק משוער של 0.0019 דולר. זה איפשר למשקיעים לסחור באסימונים האחרים שלהם עבור TRX והעניק לקרן טרון את היתרון של דחיפה גדולה במהלך ההשקה הראשונית שלה..


כשהושקה לראשונה בשנת 2017, טרון רכשה גם את BitTorrent, צעד גדול לתעשיית הבידור, והולידה את פלטפורמת שיתוף הקבצים הגדולה ביותר הידועה כיום. בסך הכל, המטרה העיקרית של טרון היא לספק נגישות לתוכן ואחסון בחינם וקלים באינטרנט ולאפשר מתן כוח ושליטה ליוצרי תוכן, במקום שיהיה להם גמישות מוגבלת על פני בעלות עם פלטפורמות גדולות כמו יוטיוב. הפלטפורמה תומכת ביוצרי תוכן כמו אמנים, מוזיקאים, יוצרי קולנוע ועיתונאים, בין היתר. כיום, לטרון יש שווי שוק של כ -2.4 מיליארד דולר ומדורגת בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים עד כה.

ספקנים ב- TRON

ל- TRON את העליות והירידות כמטבע כשלעצמו, אבל זה שום דבר חדש בעולם הקריפטו. אולם הבעיה הגדולה ביותר היא שיש כל כך הרבה ספקולציות לגבי המטבע, כאשר פלטפורמת TRON האמיתית עדיין לא זמינה לשימוש..

במציאות, מסגרת זמן הייצור המוצעת בעיתון הלוח של TRON היא ארוכה מאוד, ובסופו של דבר פירוש הדבר שלא נראה את הפרויקט בכל עת בעתיד המיידי. כל מה שאנחנו יכולים לעשות, אם כן, הוא לקנות TRON ולמכור אותו כמו כל קריפטו אחר.

מדוע להשקיע ב- TRON?

טרון היא מערכת בלוקצ’יין מבוזרת די ייחודית מאחרים, עם דגש מיוחד על בידור. משתמשים יכולים ליצור ולשתף תוכן כגון קטעי וידאו, תמונות, פוסטים וכו ‘… בפלטפורמת TRON. מטבע ה- TRX, במקרה זה, מאפשר למשתמשים לגשת לפלטפורמה ולעשות שימוש בתכונות יוצאות הדופן שלה. נוסף על כך, המטבע הדיגיטלי עדיין שווה ערך וניתן לסחור עם מטבעות אחרים בפלטפורמות מסחר שונות.

אחד המאפיינים האטרקטיביים ביותר שהוא מתגאה בו הוא דמי העסקה הנמוכים שלו. הסיבה לכך היא שקובעי דמי העסקה על טרון הם רוחב הפס והאנרגיה. ברוב המקרים, ערך זה נמוך במיוחד ובכך נוטה למשוך משקיעים וסוחרים לשים יד על המטבע.

לא רק ש- Tron מתקשר עם עלויות נמוכות כל כך, אלא שגם המהירות שלו חופשית. טרון מסוגלת לעבד עד 25,000 עסקאות בשנייה, וזה הרבה יותר ממה שהביטקוין או את’ריום יכולים להגיע אליו. בדומה ל- EOS, ל- Tron יש DPOS (Delegated Proof-of-Stake) המאפשר למטבע לעבד כל כך הרבה עסקאות כמעט תוך זמן קצר..

אחת התכונות העיקריות מאחורי המסגרת של TRON היא התמקדות בתעשיית הבידור. מטרתו לאפשר הקצאת תוכן ברחבי האינטרנט בעלויות נמוכות ובתהליך קל בהרבה. זה מקל על עבודתם של יוצרי תוכן שרוצים לפרסם את עבודתם בבעלות מלאה, כמו גם עבור צופי תוכן המחפשים דרך קלה ונגישה למצוא קטעי וידאו ותמונות, בין שאר סוגי הבידור..

במבט קדימה לשנים הקרובות של TRON, יתכנו סיכויים טובים יותר לכך שמחיר מטבע TRX יעלה עם התחלת הפרויקט. לדוגמא, TradingBeasts צופה כי מחירו של טרון של 0.13 $ עשוי להיות צפוי בסוף שנת 2021 ו 0.30 $ צפוי עד 2022.

חיזוי מחיר TRX 2021 ומעבר למקור: Capital.com

כיצד להשקיע ב- TRON?

זה פשוט להשיג ולהשיג את היד שלך לאסימון המהפכני הזה. בצד ההטבה של הדברים, TRON קיימת ברוב הבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים. כל שעליך לעשות הוא ליצור חשבון באחת מאותן בורסות ולקנות TRON באמצעות מטבע פיאט.

לאחר שרכשתם את המטבעות עליכם לבחור ארנק ולאחסן אותם. ארנקים הם התקני חומרה קטנים או פלטפורמות תוכנה בה אנשים מאחסנים את הקריפטו שלהם. באופן אידיאלי, אם אתה מתכנן להשקיע ב- TRX, תרצה שהארנק שלך יתמוך ברשת TRON.

טיפים לפני השקעה ב- TRON

1. אחסן את ה- TRX בארנק מאובטח

כאמור לעיל, ארנקים דיגיטליים הם למעשה כלי חומרה זעירים או בחלק מהמקרים פלטפורמת תוכנה כמו אפליקציה, בה המשקיעים והסוחרים שומרים על המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם..

מומלץ להחזיק ארנק למי שמתכנן להשקיע סכומים גדולים. לכל ארנק יהיו מפתחות פרטיים אליהם תהיה רק ​​גישה, מה שמבטיח את האבטחה. ייתכן שתרצה לשמור על המפתחות הפרטיים ולספק תכונות אבטחה כגון קוד PIN ואימות רב חתימה או דו צדדים.

2. השקיע ככל שתוכל להרשות לעצמך להפסיד

זה בדרך כלל נבון לשמור על השקעה ראשונית שלך ב- TRON קטנה למדי, בהתחשב בהיסטוריה הקצרה שלה ועדיין בהתנהלות תנודתית ביותר. כמו כן, משקיעים מנוסים התחייבו רק בשיעור חד ספרתי מההון שלהם ב- TRON תוך שהם מחזיקים את היתרה בניירות ערך פחות מסוכנים. ושמרו על משמעת ההשקעות שלכם, בין ספקולציות ותחזיות, קנייה הייתה בדיוק כפי שניתן לצפות להיכשל תיאורטית ולא להיתפס עם הבטחות של עליות ענק.

3. תחשוב לטווח ארוך

זה חכם להסתכל על אחסון ה- TRX שלך לטווח הארוך, אלא אם כן אתה מישהו שמתכנן לצאת למסחר יומי. זה יוצר פחות סיכון, מה שמקל עליכם לצפות לעליות בערך גבוה. עם הצבת התחזיות האופטימיות עבור TRON, כל שווה סבלנות לפרמיות גבוהות יותר עשויה להיות שווה לרכוש.

4. הישאר מעודכן

אחת האסטרטגיות העיקריות למסחר בהצפנה היא לפקוח עין על תבניות ואותות. סימנים יודיעו לכם שאולי זה זמן טוב להשקיע. דינמיקה בשוק עשויה לסייע בזיהוי האופן שבו תהיה ההצלחה של TRX בעתיד הקרוב ולאורך זמן. עדיין טוב לזכור השפעות חיצוניות. ישנם אינדיקטורים מסוימים המשפיעים גם על מחירי TRX. אפשר לקחת את קוביד 19 בחשבון כאן. למרות ששוק הקריפטו נפל במרץ 2020, העולם ראה את תהילתו מתגברת ממש מאחר שרבים חששו מאיומי האינפלציה שמגיעים מכספי פירוק..

5. תקנות משפטיות

חוקים חדשים ישפיעו גם על אחריות המס, בנוסף לסבירות להליכי דיווח מורכבים. משמעות פסיקת ארה”ב בנוגע לרכוש כי הרווחים שלך נתפסים כעת כמס רווחי הון (15 אחוז), ולא מס הכנסה רגיל (עד 25 אחוז). תנאי המס במטבעות קריפטוגרפיים שונים באזורים, ורבים יכולים להסתגל כשהם נענים לביקוש המשתנה.

יתר על כן, TRON מצליחה להמשיך כל הזמן בכותרות הצפנה. פרויקט זה ממשיך לתפוס את כושר ההמצאה ואת ליבם של צרכני הקריפטו ברחבי העולם, החל ממנכ”ל אכילת ארוחת הצהריים שלו עם וורן באפט ועד לחשיפת פלטפורמת DeFi חדשה. כיף עכשיו לראות מה הבא לצוות המפתחים החדשני הזה בשרוול.

קרא עוד: מה יניע את מחיר טרון בשנת 2021?

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת TRON

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • TRON היא מערכת הפעלה מבוססת בלוקצ’יין בה ניתן לפתח אפליקציות מבוזרות ולשתף תוכן מדיה.
  • בשנת 2017, פלטפורמת הקריפטוגרפיה מבוססת בייג’ינג נוצרה על ידי קרן TRON והוקמה במקור על ידי ג’סטין סאן.
  • TRON מסייע למפתחי Dapp, בדומה ל- Ethereum, לבנות ולהשתמש בפרוטוקולים מורכבים באמצעות חוזים חכמים השוכנים על הבלוקצ’יין המקורי שלה..
  • TRON הוא מטבע מוביל לפי שווי שוק הודות לבלוקצ’יין הרחב והמהיר המאפשר תוצר גבוה יותר של עסקאות בטווח זמן פחות משמעותי..
  • בעת כתיבת שורות אלה, מחיר ה- TRON הוא 0.053 דולר ושווי השוק שלה הוא 3.7 מיליארד דולר.
  • מבחינת שווי השוק, מטבע זה מינו את האינטרס ההדדי הזה ותכונותיו הטכנולוגיות המיוחדות והפכו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הבולטים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map