האם Ripple XRP יעלה או יקרוס? קרא את חיזוי המחיר שלנו ל- Ripple XRP 2021 – 2025

בחיפוש אחר תחזיות אדווה? או שהתאמצת לענות על השאלה ‘האם אדווה היא השקעה טובה?’ המשך לקרוא. גלה את תחזית החיזוי העליונה של Ripple XRP Price לשנת 2021 ואילך וגלה כמה שווה Ripple.

כאשר שוק המטבעות משתנה באופן כמעט יומיומי, מה המחיר הבא של Ripple XRP? בזמן כתיבת שורות אלה, מחיר הנכס האימתני היה 0.4371 דולר ושווי שוק של 19.8 מיליארד דולר. זה נשמע חיובי כשמשווים אותו למחירו בחודש אוקטובר. כששיתפנו לראשונה רשימה של תחזיות מחיר Ripple לקראת סוף 2020, מחיר ה- XRP היה 0.2261998 דולר ושווי השוק שלה היה 11,8 מיליארד דולר. עם זאת, למרות ששני המספרים הללו גדלו, הריפל נופלת במהירות מאחורי מתחרותיה.

כיום, Ripple XRP הוא מטבע הקריפטו השביעי בגודלו בעולם – המיקום הנמוך ביותר זה שנים. הנכס היה הקריפטו הרביעי בגודלו בעולם מאז ש- Tether stablecoin ניצח אותו למקום השלישי, ולכן השפל האחרון איכזב מאוד את המשקיעים..

ככל הנראה שהריצה של השוורים עדיין הולכת חזקה (לפחות בחלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים), אנשים רבים תוהים אם אדווה יחזיר את ההובלה שלה או ימשיך לרדת מאחור.

במאמר זה ריכזנו כמה תחזיות מעודכנות במחיר ה- Ripple XRP. אנו בוחנים את הסיכויים לטווח הקצר והארוך לנכס זה, ומנסים לענות על השאלה ‘האם אדווה תעלה?’. המשך לקרוא כדי לברר מה מומחי הצפנה המובילים מאמינים שמצפים במחיר ה- XRP בשנים 2021-2025.

אדווה XRP הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם – ואחד המסקרנים ביותר. בניגוד לביטקוין, את’ריום ושמות גדולים אחרים, הוא לא משווק את עצמו על ביזורו. במקום זאת, הקריפטו מתואם באופן הדוק עם מספר בנקים, חברות השקעות ועסקים ברחבי העולם.

זה עשוי להיראות מניעה כאשר סוחרים רבים מאמינים כי נקודת המכירה הגדולה ביותר של קריפטוגרפיה היא החירות שלה מחברות חיצוניות. עם זאת, מומחי קריפטו טוענים יותר ויותר שזה יכול להיות גורם המפתח שעומד מאחוריו ההצלחה של אדווה. למרות שקשה לחזות את עולם המטבעות הקריפטוגרפיים ידוע לשמצה, יש הסבורים כי עמדת השוק הייחודית של Ripple XRP פירושה שהוא יכול להימלט מחלק מהסערות שעלולות להרעיד את הענף בשנים הקרובות..

בין אם אתה תוהה ‘האם ריפל היא השקעה טובה 2021?’ או פשוט רוצה להקדים את מגמות המטבעות הקריפטוגרפיים, המשך לקרוא כדי לגלות כמה מהתחזיות העיקריות למחיר אדווה לשנת 2021 ואילך..

אם אתה רוצה לקנות Ripple XRP במהירות ובקלות, עם 0% הנציבות, לבדוק Exchange eToro!

מה זה Ripple XRP?

כדי להבין כל חיזוי מחיר של Ripple, חשוב להבין בדיוק מה זה Ripple XRP ומדוע הוא שונה מרוב הקריפטות האחרות בשוק..

Ripple הושק לראשונה בשנת 2012 ו-, יותר כמו את’ריום, שמו משמש בדרך כלל לתיאור הן פלטפורמת התשלומים שלה והן המטבע המקורי. למעשה נקראת הפלטפורמה שלה RippleNet, בעוד שהקריפטו שלו הוא Ripple XRP. (בבורסות זה לרוב רק רשום כ- XRP).

מרבית האלטקוינים שנכנסו לשוק נועדו לפתור כמה מהבעיות שמקימיהם האמינו שיוכלו בסופו של דבר להגביל את הצלחתו של הביטקוין, מה שמכונה מלך המטבעות. רבים, כגון מזומן ביטקוין, התמקדו בחוסר הסקלביליות של ביטקוין. עם זאת, אדווה כיוונה תכונה מגדירה נוספת של הצפנה: ביזור שלה.

במקום להציע לסוחרים ולמשקיעים דרך לבצע עסקאות מקוונות מבלי לעבור דרך גוף פיננסי מרכזי (שיכול להיות איטי, עלול להיות חסר ביטחון ויקר), ריפל נועדה להקל על אותם גופים פיננסיים מרכזיים לבצע התשלומים עצמם. תשלומים חוצי גבולות יכולים להיות איטיים עוד יותר, עם עמלות עסקאות גבוהות בהרבה, מאשר תשלומים מקומיים – ועסקים גלובליים יכולים לבצע מאות מעסקאות אלה מדי יום..


כדי למנוע עמלות עסקה גבוהות משמיים ושערי חליפין שליליים, Ripple מאפשרת לתאגידים לשלוח ולקבל תשלומים ב- Ripple XRP. הוא מספק מטבע גלובלי העוקף חלק מהנושאים שעלולים לפגוע בשניהם מטבע פיאט וקריפטות מבוזרות לחלוטין.

חלק מהבנקים והעסקים התומכים כיום ב- Ripple כוללים:

 • סנטנדר
 • בנק ציר
 • קרדיט אגריקול
 • UBS
 • הבנק המלכותי של קנדה
 • ווסטפאק
 • אמריקן אקספרס
 • מטבע חוץ בינלאומי

האם ההופעה האחרונה של ריפל הותירה אותך מבולבלת? אתה במקום הנכון. ריכזנו עבורכם כמה מהתחזיות המובילות למחירי אדווה לשנים 2021-2025, ועזרו לכם לענות על השאלה ‘האם XRP היא השקעה טובה?’

חיזוי מחיר אדווה לטווח קצר

חיזוי מחיר Ripple XRP לשנת 2021

מה צופים מומחי קריפטו ל- Ripple XRP בשנת 2021?

כששיתפנו לראשונה רשימה של תחזיות מחיר אדווה באוקטובר 2020, התחזיות לשנת 2021 היו שוריות ביותר. מהאנליסט רוברט ארט ועד בראד גארלינגהאוס (מנכ”ל Ripple), כל הדעות ששיתפנו האמינו ש- XRP צפויה לשבירת שיא.

באופן לא מפתיע, אף אחד מהם לא ניבא את היקף ריצת השוורים בשוק, שהותירה את ריפל מאחורי מתחרים כמו קרדנו ו מטבע בינאנס למרות שמחירו עלה. אז איך נשווים התחזיות מפלטפורמות הצפנה המובילות?

חיזוי המחיר הראשון שלנו לטווח קצר של Ripple XRP מגיע ממחיר מטבע דיגיטלי. כפי שניתן לראות מהגרף שלהלן, Digital Coin Price מאמין כי אדווה תעבור מכוח לעוצמה – אם כי למרות תקופות של תנודתיות לאורך כל השנה..

במהלך ששת החודשים הראשונים של השנה, פלטפורמת ניתוח ההשקעות מאמינה שנראה כי מחיר ה- Ripple יעבור סדרה של שיאים ושפל לפני יציאתו באוגוסט 2021. מנקודה זו ואילך, המחיר יטפס בצורה יציבה יותר ויעלה מ- $ 0.6224337 ל- $ 0.709158 עד סוף דצמבר. זה לא יהיה השיא השנתי של הנכס – זה יתרחש מוקדם מוקדם יחסית, כאשר מחיר ה- XRP יעמוד על 0.726403 $ בחודש מרץ..

על פי החישובים של Digital Coin Price, המחיר הנמוך ביותר שאליו יגיע ריפל במהלך 2021 יהיה 0.574406 דולר. זה כבר גבוה משמעותית ממחירו הנוכחי של 0.4371 דולר, מה שמראה שהתחזיות שלו כבר התיישנו מעט.

כאשר השוק משתנה כל כך מהר, פלטפורמות רבות נאלצות להתאים את התחזיות שלהן בהתראה קצרה מאוד כדי לעמוד בקצב. זה לא אומר שאנחנו צריכים להכפיש את שאר התחזיות של Digital Coin Price, אבל זה יכול להצביע על כך שהוא היה אופטימי מדי להערכתו..

עם זאת, זו לא הפלטפורמה היחידה שמאמינה שלריפל עדיין יש מקום לצמוח. על פי ניתוח שנערך על ידי האנליטיקאית Shyna ב- Trading View, ניתן לקבוע כי מחיר ה- XRP יפרוץ רמת התנגדות של 0.5 $..

תרשים מחיר אדווה

במאמר שפורסם על ידי Inside Bitcoins, אנליסט הסחר אזיי מוסטפה טען כי אם ריפל תגיע בהצלחה ל 0.5 $ בחודשים הקרובים, נוכל לצפות לראות את המגמה השורית של הנכס..

כאשר ה- XRP-USD צובר באופן עקבי יותר מ -4% בסדרה של תקופות של 24 שעות, הצמיחה שלו הותירה משקיעים רבים להוטים ליותר. אך מוסטפה הדגיש כי בשלב זה, תנודת המחירים עדיין עשויה לעבור בשני הכיוונים. כמו אנליסטים רבים, הוא לא פוסל אפשרות של התאמה דובית – במיוחד אם Ripple לא מצליחה לפרוץ את נקודת ההתנגדות שלה של 0.5 $ בתוך ממוצע נע של 21 יום..

למרבה הצער, הפלטפורמה Long Forecast תומכת בבירור בתיאוריה הדובית. על פי חישוביו, מחיר ה- Ripple XRP אמור לרדת חזרה לרמותיו לפני שנת 2021, מה שמרמז על כך שהריצה לשוורים שלה היא באמת ובאמת בדרך החוצה..

תחזיות מחיר XRP לשנת 2021

חודש פתוח נמוך-גבוה סגור
לְקַלְקֵל 0.42 דולר 0.27 $ – 0.47 $ 0.38 דולר
אפריל 0.38 דולר 0.31 $ – 0.46 $ 0.33 דולר
מאי 0.33 דולר 0.27 $ – 0.33 $ 0.29 דולר
יוני 0.29 דולר 0.29 $ – 0.36 $ 0.34 דולר
יול 0.34 דולר 0.27 $ – 0.34 $ 0.29 דולר
אוגוסט 0.29 דולר 0.29 $ – 0.36 $ 0.34 דולר
ספטמבר 0.34 דולר 0.32 $ – 0.36 $ 0.34 דולר
אוקטובר 0.34 דולר 0.27 $ – 0.34 $ 0.29 דולר
נובמבר 0.29 דולר 0.29 $ – 0.34 $ 0.32 דולר
דצמבר 0.32 דולר 0.32 $ – 0.40 $ 0.37 דולר

תחזית ארוכה ניבאה לשפל שנתי של 0.27 דולר ולשיא שנתי של 0.47 דולר. בתחילה זה נראה כמו חדשות טובות, בהתחשב במחיר הנוכחי של ריפל הוא 0.4371 דולר – אך הפלטפורמה צופה כי השפל והשפל השנתי יתרחש בתחילת השנה. כאשר ה- Ripple יסתיים בסוף מרץ, הדרך היחידה היא משם, והקריפטו לא יכה 0.40 $ שוב עד סוף השנה..

זה מצביע על כך שנכס ה- Ripple יתקדם מעט מאוד במהלך שנת 2021. למרות שכל המחירים בטבלה מהווים שיפור בערכי Ripple במהלך שנת 2020, הם עדיין מאכזבים למדי, במיוחד כאשר אנו משווים אותם לתחזיות של Digital. מחיר מטבעות.

חלק מהמשקיעים לא מאמינים שהמגמה הדובית היא מה לדאוג. האנליסט הנודע ‘רונין’ מ- TradingView מאמין כי מחיר ה- Ripple XRP כרגע עוקב אחר דפוס גל, מה שאומר שברגע שהמחיר יגיע ל- 0.21 $ הוא יתחיל להחזיר לעצמו.

טבלת מחירים של אדווה / USD

ישנן אינדיקציות נוספות לכך ש- Ripple XRP עשוי להתקיים בשנת 2021 משגשגת יותר. בסוף אוגוסט 2020, בן זוגה של Ripple, רשת התלקחות, הודיעה כי היא מתכננת לבנות גשר דו כיווני חסר אמון עם את’ריום.

זה יאפשר ליישומים המבוססים על פלטפורמת Ethereum לגשת לפנקס ה- XRP, וכן להיפך. על ידי שילוב של Ethereum חוזים חכמים עם Ripple רשת Flare תוכל לשפר את הפונקציונליות של הקריפטו – מה שעלול להגדיל את הביקוש ל- XRP.

האנליסט רוברט ארט גם היה אופטימי יותר לגבי התחזית לטווח הקצר של ריפל. מכיוון שאמנות היא פרו-XRP חריפה למדי, יש משקיעים שמאמינים שהתחזיות שלו יותר שוריות מכפי שמוצדק בהתחשב בעדויות האחרונות..

עם זאת, אחרים סבורים כי החזקת תפקידים ארוכי טווח בקריפטו כמו Ripple היא הגישה ההגיונית ביותר – אחרי הכל, אם המשקיעים המוקדמים ביותר בביטקוין היו מתעלמים מהמתבטאים והדבקו ברובם, הם היו רואים חזרה מדהימה. יכול להיות שזה נכון גם לגבי XRP?

באופן לא מפתיע, מנכ”ל Ripple בראד גארלינגהאוס בהחלט חושב שכן. עוד בשנת 2018, הוא הפציר בכל משקיעי Ripple לחשוב במונחים של חודשים ושנים, בניגוד לימים ושבועות, כשמדובר בציפייה לרווחים מההשקעה שלהם..

בראד הצביע על עצרת שוק הקריפטו לאחרונה באומרו כי ‘עניין המשקיעים המוסדיים מרקיע שחקים’. יתר על כן, הוא גם תיאר ביטקוין (BTC) כגידור שימושי מפני אינפלציה. לגבי Ripple XRP, Garlinghouse, שוב, הזכיר כי XRP חשוב ושימושי לפתרונות תשלום.

לפי רוברט ארט, מחיר ה- Ripple XRP יגיע יום אחד ל -200 דולר. לאחרונה בטוויטר הוא ניבא כי “XRP יניב תשואות טובות יותר מביטקוין. למה? לביטקוין יש פי 16 מההון שהושקע בו. העברת 8 מיליארד דולר ל -80 מיליארד דולר זה הרבה יותר קל מלהעביר 140 מיליארד דולר ל -1.4 טריליון דולר. “

באופן דומה, חברת Crypto Coin צופה כי מחיר ה- XRP יגיע ל- 0.95 דולר לפני סוף שנת 2021, המהווה עלייה של כ- 325% לעומת מחירו הנוכחי.. CoinLiker.com גם הוא אופטימי לגבי סיכויי Ripple XRP בשנת 2021. הוא צופה כי המחיר יגיע ל -0.64 דולר בארבעת החודשים הקרובים.

האם היית שוקל לקנות אדווה XRP?

מה יקרה למחיר האדווה (XRP) בשנת 2021?

הפער בין התחזיות מקשה לענות על השאלה ‘מה יקרה למחיר ה- Ripple XRP בשנת 2021?’ בוודאות רבה. בעוד שמחירי המטבעות הדיגיטליים צפו לראות ש- XRP יגיע לשיאים חדשים של 0.7 $, Long Forecast חושב שהנכס יירד חזרה לרמה של 0.27 $..

העובדה שמחיר המטבע הדיגיטלי כבר עלה מעט על יכול להצביע על המשקיעים להישאר זהירים, במיוחד מכיוון שאייזז מוסטפה מאמין שהמחיר עלול לרדת אם הנכס לא יפרוץ את נקודת ההתנגדות של 0.5 $..

האם מחיר האדווה יעלה בשנת 2021?

על פי מחיר המטבעות הדיגיטליים, מחיר ה- XRP יעלה בשנת 2021 ויעלה לגובה של 0.5-0.7 דולר.

תחזיות מחירים נוספות עבור XRP בשנת 2021 כוללות:

 • חיות מסחר: 0.72 דולר
 • Previsioni Bitcoin: $ 1.156056
 • משקיע ארנק: 0.5 דולר

חיזוי מחיר אדווה לטווח ארוך: 2022-2025

מה צופים מומחי קריפטו ל- Ripple XRP בשנת 2022 ואילך?

אם אתה תוהה ‘האם עלי להשקיע ב- Ripple XRP’, תחזיות הקריפטו לטווח הקצר אינן חותכות במיוחד. אבל במבט קדימה לשנת 2022 ואילך, מה היינו מצפים לראות בטווח הארוך?

עכשיו, אחרי שראינו מה כמה מהפלטפורמות המובילות ביותר לניתוח קריפטו מאמינות במחיר של Ripple XRP בשנת 2021, בואו נסתכל קדימה עד 2022-2025. האם התחזיות לטווח הארוך יעזרו למשקיעים להחליט איזו מהתחזיות לטווח הקצר היא הסבירה ביותר?

לאחר ניבוי שיאים של מעל 0.7 $ לשנת 2021, פלטפורמת Digital Coin Price נתנה את התחזיות הבאות לשנת 2022, 2023, 2024 ו- 2025:

תרשים חיזוי מחיר אדווה

אם תחזית זו נכונה, נוכל לצפות במחירי האדווה הבאים בשנים הקרובות:

 • 2022: 0.75 דולר
 • 2023: 0.86 דולר
 • 2024: 1.08 דולר
 • 2025: 1.37 דולר
 • 2026: 1.55 דולר
 • 2027: 1.34 דולר
 • 2028: 2.03 דולר

למעשה, מחיר המטבעות הדיגיטליים חושב שמחיר האדווה יעמוד על 0.7 $ 2021, ויעלה ל 0.75 $ עד סוף 2022, 0.86 $ עד סוף 2023, 1.08 $ עד סוף 2024, ו -1,40 $ מרשים בסוף 2025.

אם תהיתם האם Ripple XRP יגיע ל- $ 1?. מחיר המטבע הדיגיטלי מצפה שהנכס יגיע לאבן הדרך של $ 1 עד 2024, כאשר המחיר ימשיך לטפס עד 2028.

למעשה, הפלטפורמה מאמינה שמחיר ה- Ripple יוכפל כמעט בין השנים 2024 ל -2028. למרות שהתקדמות זו לא תביא את הנכס מעבר לשיא הנוכחי (ATH) הנוכחי של מעל 3 דולר בשנת 2018, היא עדיין מציגה הבטחה משמעותית – והיא הרבה יותר אופטימית מחלק מהתחזיות העגומות בשוק.

אחת התחזיות העגומות הללו מגיעה מ- Long Forecast. בדומה לציפיותיו לשנת 2021, תחזיתו לשנים 2022-2025 לא צפויה להיות חדשות מבורכות למשקיעים. הפלטפורמה מאמינה שמחיר ה- Ripple XRP ימשיך לרדת בשנים הקרובות, וצנח מתחת ל -2.2 דולר בשנת 2023 ואף מתחת ל -0.1 דולר בשנת 2024. בשנת 2022, 2023 ו -2024 היא רשומה את הנמוכות והשיאים השנתיים הבאים:

 • 2022: גבוה שנתי = 0.39 $, נמוך שנתי = 0.19 $
 • 2023: גבוה שנתי = 0.26 $, נמוך שנתי = 0.10 $
 • 2024: שנתי גבוה = 0.11 $, נמוך שנתי = 0.06 $

זה מראה על מגמה דובית חזקה לאורך זמן, כאשר מחיר ה- Ripple XRP יורד למחירו הנמוך ביותר מאז 2017.

למרבה המזל, לפלטפורמה צ’אנג’לי יש תפיסה אופטימית יותר.

על פי התחזיות שלה, Ripple תנוע בין $ 0.5 ל- $ 1 בשנת 2022 ותעלה ל -3.84 $ בשנת 2023, $ 4.20 בשנת 2024, ו -5.10 $ בשנת 2025.

עם זאת, היא מודה שמדובר בתרחיש הטוב ביותר, שמודה בכך שהמציאות אולי לא כל כך בהירה.

חברת מטבעות הקריפטו עומדת בתחזית האופטימית שלה וטוענת כי הם מצפים שמחיר ה- XRP עשוי להגיע ל -2.50 דולר בשלב כלשהו במהלך 2022 – עלייה עצומה של 854%. ישנם מספר גורמים העלולים להניע את רמת השינוי הזו. ככל שממשלות נתונות ללחץ הולך וגובר להסדרת תעשיית הקריפטוגרפים, הריפל ממוקמת טוב יותר מרוב הקריפטוסים הקונבנציונליים לעמוד בפגיעות רגולטוריות..

לדברי האנליסט CryptoWhale: “הפרויקט היחיד בכל השוק הדוחף לתקנות קריפטו הוא XRP. הם יודעים שברגע שהתקנות האלה יתווספו, זה ישמיד לחלוטין את כל האלטקוטים האחרים, ויגרום לדרישת XRP לרקוף שחקים. ”

CryptoWhale מאמינה שאם ממשלת בריטניה או ארה”ב תגיעו להסכמה על תקנות מטבע החוץ, הביקוש לאפל ירקיע שחקים. מכיוון ש- Ripple “עובדת בשקט עם סוכנויות ממשלתיות בכדי להבטיח תאימות” במשך שנים, הרבה פחות סיכוי שיינשך על ידי כללים חדשים או אמצעי מיסוי העלולים לגרום למשקיעים לברוח מקריפטוסים קונבנציונליים יותר.

גורם נוסף שעלול לאותת על 2022-2025 שורי יותר הוא הדבר ששיגר את שוק הקריפטו בסחרור במארס אשתקד – וירוס הקורונה. ZyCrypto שיערה כי המגפה עלולה לגרום לעליית מחיר ה- Ripple XRP, מכיוון שהיא מקלה על עסקאות מרחוק הרבה יותר בקלות מאשר הרבה ספקי תשלום מסורתיים יותר. למרות שזה עדיין משוער בשלב זה, האם נוכל לראות תחזיות מחיר אופטימליות יותר של Ripple XRP בחמש השנים הבאות?

נראה שזה יכול להיות המקרה. הפלטפורמה WalletInvestor מציעה את אחד התחזיות הדוחות ביותר של Ripple XRP לטווח הקצר, ומרחיק לכת ואומר כי לא מדובר בהשקעה טובה לשנה, מכיוון שמחירה יכול לרדת ל -0.24 דולר..

עם זאת, כהשקעה ארוכת טווח, היא מקרינה שאפל יכול לבצע ביצועים טובים בהרבה. על פי התחזיות שלה, ערך אסימון ה- Ripple XRP יכול לעלות ל 0.76 $ עד סוף 2021, ויעלה ל 0.98 $ בשנת 2022, וישיג מחיר ממוצע של 2.32 $ עד 2025..

Cryptoground נתנה הקרנה דומה. באמצעות אלגוריתם הלמידה העמוק הביתי שלה כדי לנתח את ביצועי העבר של Ripple XRP, המערכת שלה ניבאה את המחירים הבאים לקראת שנת 2025:

תרשים חיזוי מחיר xrp

למעשה, Cryptoground סבור שמחיר האדווה יעמוד על 0.6 דולר בשנת 2021, ל -1.18 דולר בסוף שנת 2022, 1.56 דולר לסוף שנת 2023, 1.78 דולר לסוף שנת 2024, ו -2.10 דולר מרשים בסוף שנת 2025.

האם מחיר האדווה (XRP) יעלה בשנים 2022-2025?

לאחר הרווחים הפוטנציאליים של 2021, 2022 עשויה להוכיח שנה מסוכנת. למרות שמחיר המטבעות הדיגיטליים וצ’אנגלי אופטימיים לגבי הפוטנציאל של ריפל, ומנבאים שהוא יכול להיות שווה 0.5-1 $ ו 0.754248 $, בהתאמה.,

חבר המושבעים בחוץ. עם כל כך הרבה פערים בתחזיות שלמעלה, ריכזנו עבורכם תחזיות מחיר נוספות של Ripple XRP לשנים 2022-2025:

בואו נסתכל על כמה תחזיות מומחים של Ripple XRP בשנים הקרובות:

2022

 • אגודת מטבעות הקריפטו: 2.5 דולר
 • CryptoWhale: 3.2 דולר
 • WalletInvestor: $ 1.45

2023

 • חיות מסחר: 0.7 דולר
 • קינגייפ: 10 דולר

2024

 • קינגייפ: 15 דולר
 • משקיע ארנק: 1.247 דולר (מקסימום)

2025

 • Cryptoground: 1.9 דולר
 • מטבעות: 6.20 דולר
 • פריים XBT: 6 דולר
 • השקעת הייבן: 20 דולר
 • חדשות מטבעות אדווה: 70 דולר
 • משקיע ארנק: 1.465 דולר (מקסימום)

מסקנה: תחזית חיזוי מחיר של אדווה (XRP)

נתוני החיזוי שלהלן מתארים חלק מהנתונים פוטנציאל תחזיות חיזוי מחירים גבוהות ונמוכות של Ripple (XRP) בשנים 2021, 2022, 2023, 2024 ו -2025 המוצעות על ידי אנליסטים טכניים ומומחים בתעשייה.

שָׁנָה גָבוֹהַ נָמוּך
2021 0.95 דולר 0.25 דולר
2022 2.5 דולר 1.2 דולר
2023 7.5 דולר 3.2 דולר
2024 15.3 דולר 4.1 דולר
2025 26 דולר 5.6 דולר

האם היית שוקל לקנות XRP?

קנה אדווה

כיצד השתנה מחיר האדווה בעבר?

מחיר ריפל מעולם לא הגיע לגבהים המסחררים של הביטקוין, שהגיע לדצמבר 2020 לסכום של 23,000 דולר לאסימון, אך הוא עדיין חווה תנודות דרמטיות במשך 8 השנים מאז שהושק לראשונה..

ניתוח ביצועי העבר של מטבע קריפטוגרפי הוא אחד הצעדים החשובים ביותר לנקוט אם אתם מחפשים אחר הקריפטוסים המובילים להשקיע בהם, אז בואו נסתכל כיצד מחיר ה- Ripple XRP השתנה בעבר..

Ripple XRP הונפקה לראשונה בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים ב -4 באוגוסט 2013 במחיר של 0.01 דולר. מאז ועד דצמבר 2019 אנו יכולים לראות כיצד מחיר זה עלה על ידי התבוננות בתרשים של Coinlib.io:

גרף מחיר xrp

כפי שניתן לראות מהתרשים, מחיר ה- Ripple XRP נותר יציב יחסית עד 2017. השנה הייתה שנת שיא בתעשיית הקריפטו. מחיר הביטקוין עלה ב -2,000% – אבל זה לא היה כלום לעומת ריפל, שגדלה ב -36,000% מדהימים! ההתרסקות שלאחר מכן הייתה מהירה להפליא, אך היא מעולם לא הגיעה לשפל שחוותה בחמש השנים הראשונות שלה (עדיין). אם התחזיות הקודרות של Wallet Investor ו- Long Forecast נכונות, ניתן לשנות זאת.

אדווה יוצאת דופן מכיוון שמחירו נותר יחסית עמיד במהלך התרסקות וירוס הכורון במארס 2020. בין ה -1 במרץ ל -1 באפריל, מחיר הנכס עלה מ 0.163 $ ל 0.215 $, קצב צמיחה שעמד במגמת השוק הכללית. זה גם היה לפני המשחק כאשר ריצת השוורים בענף התרחשה בסוף 2020. בעוד שרוב הנכסים ראו את עליית המחירים שלהם בדצמבר, הריפל התחילה לצמוח כבר ב -1 באוקטובר..

בין ה -1 באוקטובר ל -1 בנובמבר עלתה XRP ממחיר של 0.242 דולר ל -0.625 דולר. זה היה המחיר הגבוה ביותר של הנכס מאז 2018. למרבה הצער, הוא עדיין לא תאם לזה – אם כי אם כמה מהתחזיות שכללנו במאמר זה נכונות, זה עשוי להיעשות בקרוב.

אילו גורמים משפיעים על מחיר ה- XRP של אדווה?

בנוסף לניתוח המחירים ההיסטוריים של ריפל, חשוב לזהות את גורמי המפתח שיכולים להשפיע על מחירו בעתיד. זה יקל עליך לבצע תחזיות משלך על סמך מגמות קריפטוגרפיות עכשוויות ובסופו של דבר למצוא תשובה מושכלת לשאלה ‘האם עלי להשקיע באפל?’

בואו נסתכל על הגורמים המובילים שיכולים להשפיע על מחיר ה- XRP.

התביעה של SEC

בסוף דצמבר 2020 הגישה רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) תביעה נגד פלטפורמת Ripple XRP, מנכ”ל בראד גארלינגהאוס, ויו”ר בגין מכירת ניירות ערך לא רשומים בשווי 1.3 מיליארד דולר. גרלינגהאוס כינה את התביעה ‘התקפה על הצפנה בכללותה’ – ולמרות שלאירוע עדיין לא הייתה השפעה הרסנית במיוחד על מחיר ה- XRP, המשקיעים בהחלט יכולים לצפות לקרוס מחירים אם התביעה תצליח..

גארלינגהאוס אמר ל- CNN: "ה- SEC טועה ביסודו כחוק ועובדה. ה- SEC אפשרה ל- XRP לתפקד כמטבע במשך למעלה משמונה שנים, ואנו מערערים על המוטיבציה להביא לפעולה זו ימים ספורים לפני שינוי הממשל.."

תקנות מטבעות קריפטוגרפיים

שחר התקנות החדשות של קריפטוגרפיה עשוי להשפיע על מחיר כמעט כל קריפטו בשוק. אך כפי שהזכרנו מוקדם יותר במאמר זה, מומחים רבים מאמינים כי אדווה ממוקמת טוב יותר להתמודד עם סערת ההתערבות הממשלתית הקפדנית. כתוצאה מכך, בעוד שתקנות חדשות עלולות לגרום לחוסר וודאות של המשקיעים ויכולות להוריד את מחיר הקריפטו הקונבנציונאלי, אך היא עשויה להעלות את מחיר האדווה..

היצע וביקוש

ככל שהביקוש לכל מטבע קריפטוגרפי גבוה יותר והיצע נמוך יותר, כך הסיכוי שנראה עליית מחיר גבוה יותר. בניגוד לקריפטו כמו ביטקוין, הערך של ריפל נשלט באופן הדוק על ידי חברת האם שלו, מעבדת אדווה. החברה מחזיקה כיום ביותר ממחצית מכלל אסימוני ה- Ripple על מנת לשמור על השליטה במחיר. עם זאת, אם לפתע החליטה Ripple Lab למכור אותם, היא תציף את השוק באסימונים חדשים, שישפיעו מאוד על המחיר..

לווייתן בוטים

הנוכחות של מה שנקרא בוטים לווייתנים בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים ניתן לתפעל בצורה מאסיבית את מחיר אסימוני הצפנה. בוטים לווייתנים הם מחזיקים גדולים שמפעילים תוכנה שמבצעת עסקאות באופן אוטומטי, לרוב במספר עצום של פלטפורמות ונכסים שונים בו זמנית. זה מביא ליצירת תנודתיות מלאכותית, אשר כתוצאה מכך מעלה או מטה את מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים.

שינוי דיגיטלי במגזר הפיננסי

טרנספורמציה דיגיטלית היא אחת ממילות המפתח הגדולות ביותר בתחום הפיננסי כיום. למעשה, על פי נתונים סטטיסטיים עדכניים, שליש מכל חברות השירותים הפיננסיים בבריטניה זיהו “טרנספורמציה דיגיטלית” כעדיפות העסקית העליונה שלהן בשנים הקרובות..

עם שערי חליפין גבוהים ומערכות מדור קודם שמקשות על חברות לבצע תשלומים מקוונים, סביר יותר שיותר יסתכלו על טכנולוגיה כמו Ripple. החדשות ש- Ripple יוכלו להציע בקרוב חוזים חכמים הופכות את זה ליותר סביר – ואם יותר בנקים יתחילו לאמץ את זה, הביקוש ל- XRP יגדל, ויעלה בהצלחה את המחיר.

האם היית שוקל לקנות XRP?

קנה אדווה

נקודות מפתח

 • נכון לעכשיו זו הקריפטוגרפיה השביעית בגודלה בעולם, לאחר שנפלה מהמקומות ה -3 וה -4 שלה.
 • בניגוד לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים, Ripple XRP שותפה עם מספר בנקים גדולים על מנת להקל על תשלומים חוצי גבולות.
 • חברת Ripple הושקה בשנת 2012 והיא הונפקה לראשונה בבורסת קריפטוגרפיה באוגוסט 2013 במחיר של 0.01 דולר
 • סנטנדר, הבנק המלכותי של קנדה ו- Crédit Agricole הם רק שלושה מהבנקים התומכים ב- Ripple XRP
 • מספר האזכורים שקיבלה Ripple XRP בטוויטר ירד ב -16% ברבעון הראשון
 • התחזיות האופטימיות ביותר של Ripple XRP טוענות כי היא עשויה להגיע למחירים של 200 דולר בתקופה הקרובה
 • על פי חישובי מחיר המטבע הדיגיטלי, המחיר הנמוך ביותר שאליו יגיע ריפל במהלך 2021 יהיה 0.574406 דולר. היבט זה של חיזויו כבר לא עבר תאריך.
 • על פי ניתוח שערכה האנליטיקאית שינא ב- View View, ניתן לקבוע כי מחיר הנכס יפרוץ רמת התנגדות של 0.5 $ כדי להגיע לסכום של 1 $..
 • תחזית ארוכה ניבאה שפל שנתי של 0.27 דולר וגובה שנתי של 0.47 דולר לשנת 2021.
 • מחיר המטבע הדיגיטלי מצפה שהנכס יגיע לאבן הדרך של $ 1 עד 2024, כאשר המחיר ימשיך לטפס עד 2028.
 • לונג תחזית מאמינה שמחיר ה- Ripple XRP ימשיך לרדת בשנים הקרובות, וצנח מתחת ל- 0.2 דולר בשנת 2023 ואף נמוך מ- 0.1 דולר בשנת 2024.
 • לדברי צ’אנג’לי, ריפל תנוע בין 0.5 $ ל -1 $ בשנת 2022 ותעלה ל -3.84 $ בשנת 2023.
 • גורמים שיכולים להשפיע על מחיר ה- Ripple XRP כוללים את תביעת ה- SEC, תקנות מטבעות קריפטוגרפיים, הקשר בין היצע וביקוש, בוטים לווייתנים ושינוי דיגיטלי במגזר הפיננסי..
 • השנה הנפוצה ביותר של ריפל הייתה 2017, אז מחיריה זינק ב -36,000%

אם חיפשת תחזיות מחיר של Ripple XRP לשנים 2021-2025, אנו מקווים שמצאת מאמר זה מועיל. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים הינה מסוכנת לשמצה וחיוני לקיים אסטרטגיית ניהול סיכונים חזקה אם אתה שוקל להוסיף את Ripple XRP לתיק שלך – במיוחד מכיוון שתחזיות הקריפטו הנוכחיות משתנות מאוד כשמדובר במחיר XRP בשנים 2021-2025.

על פי התחזיות הללו, ועצתו של מנכ”ל מעבדת ריפל בראד גארלינגהאוס עצמו, נראה כי עדיף להשקיע ב- Ripple XRP אם אתה מוכן לשחק במשחק הארוך. לא סביר שנראה עליית מחירים דרמטית, אך התרשימים מצביעים על כך שזו יכולה להיות השקעה חכמה למי ששמח לנקוט בתפקידים ארוכי טווח..

אם אתה מרגיש השראה לשקול סחר אדווה, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידיעת המסחר הקיימת שלך, יתכן שתשמח לדעת ש- etoro מספק את היכולת לסחור בנכסי קריפטו ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

eToro – קנה אדווה עם עמלה בשיעור 0%

אדווה מסחר

הירשם עבור eToro והתחל לסחור ב- Ripple או להעתיק משקיעי XRP מובילים ללא תשלום נוסף. אין כרוך בדמי ניהול או בעלויות נסתרות אחרות.

מתווך etoro

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

האם XRP יכול להגיע ל -10 $?

על מנת ש- Ripple XRP יגיע לשווי של 10 $, ההיצע הנוכחי במחזור יצטרך להיות שווה סביב 10 מיליארד דולר, בעוד שההיצע הכולל (99,990,887,319 XRP) יצטרך להיות שווה כ 23 מיליארד דולר..

מכיוון שההיצע של אדווה במחזור עומד כרגע על 45,312,488,850 XRP, יש לנו דרך ארוכה לפני שתחזית זו עשויה להתממש. אלה עשויות להיות חדשות מאכזבות עבור כל מי שנואש לדעת ‘האם XRP יגיע ל -10 דולר?’ עם זאת, למרות שזה מאוד לא סביר שיקרה בחמש השנים הקרובות, מומחי הצפנה אינם פוסלים שנוכל לראות את ה- XRP יכה 10 דולר בשנת 2030 או 2040 אם הדולר האמריקאי היה מתרסק בעקבות נגיף העטרה, היעד הזה יכול להיפגע הרבה יותר מוקדם.

האם XRP היא השקעה טובה לשנת 2021?

התשובה ‘האם XRP היא השקעה טובה לשנת 2021’ תהיה תלויה בסופו של דבר באסטרטגיית ההשקעה שלך. אם אתם מחפשים מטבע שיכול להביא לכם זכיות מהירות בשנת 2021, Ripple XRP ככל הנראה אינו ההימור הטוב ביותר שלכם מכיוון שבדרך כלל צופים ששווי המטבע יירד לפני שהוא מתחיל לעלות שוב..

עם זאת, אם תוסיף XRP לתיק שלך בשנת 2021 מתוך כוונה להחזיק בתפקידך בחמש השנים הבאות, זו יכולה להיות השקעה חכמה עבורך..

האם XRP יגיע ל- $ 1000?

לא, Ripple XRP לעולם לא יגיע ל- $ 1000. הסיבה לכך היא שהמחזור הכולל שלה הוא פחות ממאה מיליארד, מה שאומר שהיא תצטרך לקבל שווי שוק של 100 טריליון דולר כדי להגיע למחיר של 1000 דולר..

כמה שווה XRP בשנת 2021?

XRP עשוי להגיע ל- $ 1.40 עד 2021.

מה יהיה שווה Ripple XRP בשנת 2025?

Ripple XRP עשוי להיות שווה מעל $ 4.5 בשנת 2025.

לקריאה נוספת:

האם אדווה היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע באפל?

מה יניע את מחיר ה- XRP של אדווה בשנת 2021?

עשרת המטבעות המובילים להשקעה בשנת 2021

Ethereum VS. אדווה: איזה מהם צריך להיות בתיק העבודות שלך?

היתרונות והחסרונות של השקעה באפל, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

Ripple הוא אחד מטבעות המטבעות הפופולריים ביותר בארצות הברית?

עשרת מטבעות המטבע החשובים ביותר אחרים מאשר ביטקוין

כמו תמיד, תחזיות מחיר אדווה שנדונו במאמר זה הן השקפותיהם של אנליסטים בענף. ככזה, אנו ממליצים בחום על מחקר עצמאי ו / או התייעצות עם איש מקצוע מוסמך לפני קבלת החלטות השקעה כלשהן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector