כשאנו מעריכים את עולם הקריפטו, אי אפשר למנוע את התהילה הגואה של זקש ואת הדבקות בכוח שחוותה בשנים האחרונות. זה התפתח ממוחם הגדול של כמה מפתחים ועכשיו הפך לענק בבלוקצ’יין עם הוכחת עבודה על ממשל שרשרת..

זקש מציע את היכולת לבצע עסקאות פרטיות בבלוקצ’יין הפרטי. יתר על כן, הוא מציע משהו שלא הרבה מטבעות קריפטוגרפיים עומדים בו בקנה אחד, ומכאן שהוא פועל כמיוחד ומיוחד בהיררכיה הנ”ל..

אמנם הוא מושך כל העת שפע של תשומת לב מאנשים בכל רחבי העולם, אך עבור אנשים רבים זקש נותר תעלומה ותופעה לא ידועה. קל למדי לתמרן איתו, וקל עוד יותר להשקיע בו; בכל הנוגע לרווח, הוא חייב להחזיר סכום השקעה טוב. קל למדי להבין, ובכך באמצעות הפסקאות הקרובות, אנו נספק לך סקירה כוללת על המקום בו עומד זקש.

הנה ביוגרפיה קצרה של זקש: איפה זה התחיל, איך הוא פועל – ואיך להשקיע בזה.

מה זה ZCash?

מה זה zcash

ZCash הוא מטבע קריפטוגרפי שיש לו בלוקצ’יין מבוזר, שפועל בעיקר באמצעות הצעת פרטיות מלאה למי שמשתמש בו. אם אתה מכיר את הביטקוין, אתה יכול לדמיין ש- ZCash דומה למדי אליו, עם זאת, בעילות הפרטיות הן שונות זו מזו. לא ניתן להשוות את רמת האנונימיות ש- ZCash מספק בבלוקצ’יין לזו שביטקוין מציע בשום קרקע שכן הראשונים הם הרבה יותר פאר. הבדל מרכזי נוסף הוא כשמדובר בענייני פטריות.

“ZCash פשוט קיבלה דחיפה משמעותית. באמצעות תהליך המכונה ‘עטיפה’, גרסת סינתטית של Zcash זמינה כעת ב- Ethereum שתואמת את כל הארנקים והיישומים העיקריים שלה. המשמעות היא שזקאש זמין בהרבה ממה שהיה לפני כמה שבועות. ” הערות פורבססופר הקריפטוכיין סטיבן ארליך.

לפי Investopedia, “מזומנים מגדילים את פרטיות המשתמשים על ידי שימוש בהוכחות אפס ידע (zk-SNARK) כדי לאמת עסקאות מבלי לחשוף מידע שעלול לפגוע בפרטיות המשתמש.” זה מה שמבטיח בעיקר את הסיבות האנונימיות למשתמשים ב- ZCash. הוא מצפין את מה שהעסקאות המוגנות רואות ומכיוון שפרטי התשלום מוצפנים, הפרוטוקול משתמש בשיטה קריפטוגרפית חדשה כדי לממש ולבדוק את תקפותן..

היסטוריה מאחורי ZCash

הכל התחיל לפני כ 8 שנים כפרויקט שיזם מתיו גרין. זה היה מוצלח מאוד ובסופו של דבר גייס יותר משלושה מיליון דולר ממשקיעים. זה המקום בו Zcash נולד בתחילה. יתר על כן, הכרייה הראשונה התרחשה שלוש שנים לאחר ההשקה, והיא זכתה לביקוש גבוה במיוחד של סוחרים וכורים מכל קצוות תבל. אחרי השקת זקש הובילה היוזמה של קרן זקש, שהיא ארגון ללא מטרות רווח המגייס כסף למטרות מיטיבות..

כעת הוא עומד כהגמון בין המטבעות הדיגיטליים, ותהילתו נמצאת בעלייה היפרבולית מאז צאתה בשנת 2013. למרות שביטקוין הוא החלוץ בעולם הקריפטו, ZCash שואפת להגיע לאותם גבהים באמצעות השימוש ב תכונה של פטריות.

בעוד שהמערכת הפיננסית עדיין מפגרת במסע הדיגיטליזציה המלאה, הוא צפוי שזה יכול לקרות בזמן הקרוב. מטבעות קריפטוגרפיים בכל רחבי העולם ממשיכים להתפתח, והכל בהדמיה של מחר דיגיטלי. בנוסף, המגפה יצרה פער לא קטן עם העולם הפיזי והדיגיטלי, ואנשים נמשכים לעבר האחרון יותר בכל יום נתון..


במהלך עשור, התחום הפיננסי יגיע לשינויים רבים, אחד מהם המצב של מטבעות מקוונים לעומת ערכים כספיים פיזיים. בין אם זה זהב או מטבע פיאט, תמיד תוכלו להמיר אותו בכמויות טובות אחרות, אולם אם הראשונים יבוטלו לחלוטין מכיוון שרעיון עדיין לא יהיה עד.

האם היית שוקל להשקיע ב זקש?

שימוש מוקדם ב- ZCash

לפי CoinGecko, כרגע כתיבת מחיר Zcash הוא 147 דולר. יש לה היצע במחזור של 11 מיליון מטבעות ZEC והיצע מרבי של 21 מיליון. אבל סיפור העסקאות הראשוניות שלה לא יכול להישאר מבלי משים, עם הראשונות שראשיתן בשנת 2013.

עבור מטבע מסחר כדי להשיג את הגבהים ZCash עלה לתקופה של שמונה שנים הוא הישג מאופק. בעוד שלביטקוין יש תקלות רבות בכל הנוגע לפרטיות, ZCash היא המובילה בתחום, “Zcash משתמש בבנייה חסרת ידיעה המכונה zk-SNARK, שפותחה על ידי צוות הקריפטוגרפים המנוסים שלנו על בסיס פריצות דרך לאחרונה בקריפטוגרפיה. מבנים אלה מאפשרים לרשת לקיים ספר מאזן מאובטח מבלי לחשוף את הצדדים או הסכומים המעורבים. ” כפי שנמסר על ידי CoinGecko.

דאגות בגלל ZCash

החששות לא פשוט סובבים סביב ZCash, אלא כל מטבע דיגיטלי שם. תחום זה של עסקאות מקוונות הוא עדיין חדש למדי עבור הקהל העולמי, ולכן תמיד יהיה מרחב של ספקנות..

ZCash כמטבע דיגיטלי מיוצר בעיקר עבור משתמשי לינוקס והוא מוגבל אך ורק לכריית מעבדים. ניתן להשתמש בו גם ב- Windows או ב- MAC, אך אפשרות הכרייה היא בהחלט לא מהטובות ביותר לרווחיות. זהו אחד הנושאים הגדולים ביותר של ZCash עד כה.

למה להשקיע ב- ZCash?

השקעה zcash

Investopedia רשמה את ZCash כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הבטוחים והפרטיים ביותר, יחד עם Monero, DASH, Verge, Horizen ו- Beam..

כאשר הוא מגדיר את עצמו, ZCash מקפיד על ההצהרה הבאה ומבסס את טיעונו על העובדות הנתונות, “אם Bitcoin הוא כמו HTTP עבור כסף, Zcash הוא HTTPS," המדגיש את תכונות האבטחה והפרטיות המשופרות שלו.

Zcash הטמיע כלי הצפנה בשם Zero-Knowledge Proof ומעניק למשתתפים אפשרות לסוכך על עסקאות. זה מאפשר למשתתפים לבצע עסקאות מבלי שאף אחד מהם יגלה את כתובותיהם לאחרים. הוכחת אפס ידע גם מטשטשת את סכום העסקה. ” בנימה אחרת, Zcash ממוקש באופן דומה לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים.

כאשר המשקיעים רוצים לתעל את כספם בעולם הווירטואלי, פרטיות היא אחד ההישגים שהם לא יכולים להסתדר בלעדיהם. לפיכך, ZCash כקריפטוגרף נותר מפעיל מהימן, והוא מפנה ניסיונות פריצה זדוניים רבים בשל ההצפנה שעליה הוא בנוי. יתר על כן, כל העסקאות מוגנות ולא ניתן לחדור למשתמשים לא ידועים.

כולנו עדים לעליית ערכי הצפנה בעשור האחרון, במיוחד לאחר מגפת ה- COVID-19. אימוץ הביטקוין נמצא בעלייה מתמדת, והוא עשוי להמשיך ולעלות בכל שנת 2021. לעומת זאת, העדכונים האחרונים רק משפרים את העובדה הזו, כמו השקעת טסלה בביטקוין בסך 1.5 מיליארד דולר. מעתה זה רק מעודד את הבנקים והמוסדות לפעול ולהצטרף לנסיבות החדשות שנוצרו.

התאימות של העובדות הנ”ל יחד עם המחקר שנעשה היטב שעליו בנוי ZCash מראה לכל המשקיעים המעוניינים כי אין כל נזק לתעל את כספם בדרך זו. צוות ההנדסה המתמחה באבטחה שאחראי על ההגמון שהפך ZCash לאחרונה לוודא שפלטפורמה זו תהיה בטוחה לכל הצדדים המעורבים, ואין הפסד כסף מחכה.

תוקף המידע שמציבה החברה יחד עם קווי האבטחה הופך אותה למקום השקעה נהדר עבור הוגים עתידיים שרוצים להיות חלק מעולם הקריפטו..

Digitalcoin צופה שמחיר Zcash יכול לעלות בשנת 2021 ולעלות ל 216 $. זה אפילו יותר אופטימי כשמדובר בתחזיות לטווח הארוך, ומנבא את ZCash להגיע ל 439 $ בשנת 2025.

הסטיגמה בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים חייבת להתעכב עד אשר ניסיונות הפריצה יופחתו או לפחות יישמעו מעט. מצד שני, ZCash כערוץ קריפטו נותר אחד הבטוחים מבין הניסיונות הזדוניים כאמור ואחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים עם פוטנציאל הצמיחה הגבוה ביותר על פי התחזיות..

אל תחמיצו: תחזית חיזוי מחיר של Zcash

כיצד להשקיע ב- ZCash?

אחת הדרכים שבהן אנשים חוזרים תמיד היא לקנות ZEC באמצעות חילופי קריפטו. שם תוכלו ZCash ושאר מטבעות קריפטוגרפיים, ואף להשתמש בסוגים שונים של מטבעות פיאט לרכישה.

כשתסיים את הרכישה, עליך לחפש דרכים לסיים את העסקה מבחינת אבטחה ולאחסן את ה- ZEC שלך. הקונים משתמשים בארנקים דיגיטליים או בארגונים פיזיים. ארנקי הקריפטו הם גאדג’ט של סוחרי קריפטו בכל רחבי העולם, אך הכל מסתכם בטעם והעדפה אישיים..

מוכן להשקעה זקש?

טיפים לפני השקעה ב- Zcash

1. שקול להשתמש בארנק בטוח

כפי שציינו לעיל לאחר רכישת המטבע, תזדקק לארנק קריפטו כדי לאחסן אותו. חשוב לבחור ארנק בטוח מכיוון שתרצה לשמור על מטבעותיך. במיוחד אם אתה הולך להשקיע סכום כסף גדול. עדיף להשתמש באימות דו-גורמי ובקוד PIN. אתה יכול להשתמש בתוכנה או בארנק חומרה, בהתאם להעדפתך.

2. השקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד

עידן המטבעות הקריפטוגרפיים חל על כל סוג של השקעה, במיוחד המטבעות המוזכרים בכל הטקסט כגון ZCash וביטקוין. המחיר שלהם עובר באופן עקבי פרבולה של מחיר כלפי מעלה, ופעמים רבות מתנדנד כלפי מטה. מטבעות קריפטוגרפיים כולל ZCash הוכיחו את עצמם כמשתלמים במהלך שווקי השוורים, אך לפעמים דובים יכולים להיות אכזריים. לכן, השקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד.

3. תחשוב לטווח ארוך

כמו ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים, ניתן לתאר גם את ZCash כהפכפך. סוחרי יום אוהבים תנודתיות שכן היא נותנת להם הזדמנויות לרווחים. אבל אלא אם כן אתה רוצה להיכנס למסחר יומי להשקעה לטווח ארוך ו- HODLing יוצר פחות סיכון. לכן אם אתה קונה את ZCash ומחיריה עולה לאחר הרכישה שלך, אז תרוויח רווחים אם תחליט למכור אותה לאחר שתעבור אותה לזמן מסוים..

4. צפו בשוק הקריפטו

חשוב להישאר מעודכנים אם אתה רוצה לבצע את ההשקעה בזמן הנכון. לדוגמא, אנו עוברים ריצת שוורים ואלו שהשקיעו לפני ריצת השוורים, מרוויחים כעת רווחים. מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים קשורים לביטקוין, לכן אם הביטקוין יגדל במחיר כך גם האחרים. עם זאת, חשוב להתעדכן מכיוון שאירועים שונים ברחבי העולם עשויים להשפיע על מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים. אתה לא רוצה לקנות בשיאם. זכרו תמיד את הכלל; לקנות נמוך, למכור גבוה!

5. היו מודעים להתחייבויות המס

בארצות הברית, מטבעות קריפטוגרפיים חייבים במס. עליך להיות מודע לכך שאתה מחויב במס רווח הון כאשר אתה מוכר את המטבע ברווח. אם אתה מוציא אותו והמחיר הוערך מאז שקנית אותו, אתה מחויב במס רווחי הון. לכן, ודא שאתה רשום את העסקאות שלך.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Zcash

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • אי אפשר למנוע את התהילה הגואה של זקש ואת הדבקות בכוח שחוותה בשנים האחרונות.
  • אם אתה מכיר את הביטקוין, אתה יכול לדמיין ש- ZCash דומה למדי אליו, אולם עם זאת, הסיבות לפרטיות הן שונות זו מזו..
  • עבור מטבע מסחר כדי להשיג את הגבהים ZCash עלה לתקופה של שמונה שנים הוא הישג מאופק.
  • הסטיגמה בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים חייבת להתעכב עד אשר ניסיונות הפריצה יופחתו או לפחות ישמעו עליהם מעט..
  • אחת הדרכים שבהן אנשים חוזרים תמיד היא לקנות ZEC באמצעות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים.
  • Digitalcoin מנבא כי מחיר Zcash עשוי לעלות בשנת 2021 ולעלות ל -216 $.
  • Digitalcoin אופטימי עוד יותר כשמדובר בתחזיות ארוכות טווח המנבאות את ZCash להגיע ל 439 $ בשנת 2025.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector