Contents

Zcash Trading 2021 | למד כיצד לסחור ב- ZEC

רוצה ללמוד לסחור ב- Zcash אבל לא יודע מאיפה להתחיל? מדריך זה מלמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת על מסחר ב- ZEC ובודק את המתווך הטוב ביותר בקריפטו.

סצנת המסחר בקריפטוגרפים זוכה לפופולריות רבה יותר בקרב אלה המחפשים שילוב של נזילות גבוהה ותנודתיות.

כמו ברוב נכסי הצפנה, אתה יכול לסחור ב- Zcash כנגד מטבע פיאט כמו דולר ארה”ב, או כנגד מטבעות דיגיטליים אחרים כמו ביטקוין או את’ריום..

למתעניינים בשוק המסחר בקריפטוגרפים, הקמנו מדריך מקיף בנושא סחר בזקאש בשנת 2021.

בתוכו אנו צוללים אל היסודות של הנכס הדיגיטלי הזה, סוגי הזמנות, אסטרטגיות סיכון / תגמול וכיצד תוכלו לבחור מתווך מקוון שיסחור ב- Zcash מהנוחות שבביתכם..

תוכן

כיצד לסחור ב- Zcash בחמישה שלבים קלים

מה זה Zcash Trading?

איך עובד מסחר Zcash?

כיצד לסחור ב- Zcash באופן מקוון – הקמת סחר

כיצד להרוויח כסף ב- Zcash

כיצד לסחור ב- Zcash 2021 – הדרכה שלב אחר שלב

כיצד לסחור במדריך Zcash – פסק הדין

שאלות נפוצות

כיצד לסחור ב- Zcash בחמישה שלבים פשוטים

כדי לסחור ב- ZEC, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הוצאת כספים, בחר Zcash מרשימת הפלטפורמות, ולבסוף קנה ZEC (go Long) או מכור ZEC (go short).

מדריך זה כיצד לסחור בזקאש יפרק הכל במונחים של ליימן כדי שלא תסחרו בצורה עיוורת. אבל, אם אין לך מספיק זמן לקרוא את כל הדרכים, זה מה שאתה צריך לעשות כדי לסחור ב- ZEC עכשיו.

שלב 1: פתח חשבון עם בורסת קריפטו מוסדרת

שלב 2: מממן את חשבונך

שלב 3: בחר בכמה Zcash אתה רוצה לסחור

שלב 4: לקנות ZEC (ללכת הרבה זמן) או למכור ZEC (ללכת קצר)

שלב 5: אשר את הסחר

מה זה Zcash Trading?

Zcash (ZEC) הוא מטבע דיגיטלי שתוכנן במטרה עיקרית אחת – להבטיח את פרטיות המשתמשים בו. זה התחיל כמזלג של הבלוקצ’יין של ביטקוין ועד מהרה התבסס כאחד הנכסים הדיגיטליים הצומחים ביותר בחלל.

Zcash מבדיל את עצמו מביטקוין באמצעות תכונת הגילוי הסלקטיבית שלו – שמבטיחה שפרטי עסקה כמו השולח, הנמען והסכום שהועבר יכולים להישמר פרטיים על פי צרכיך..

עם זאת, תחזיות השוק של מטבע דיגיטלי זה הן תנודתיות במידה רבה. כמו בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, הערך הכספי של Zcash משתנה מספר פעמים לאורך יום מסחר אחד.

בעת סחר ב- Zcash, המטרה שלך היא לחזות נכון אם מחיר המטבע הקריפטוגרפי יעלה או יירד מערך השוק הנוכחי.

במקרה שיותר סוחרים ירצו לגשת ל- Zcash על ידי קניית המטבע הדיגיטלי, אז מחיר הנכס יעלה. אם, לעומת זאת, יש יותר אנשים שמוכרים את זקש מאשר לקנות אותו, המחיר יירד.

לכן, חיזוי איך השוק יעבור והצבת העסקאות שלך בהתאם היא איך תרוויח רווח בזמן המסחר ב- Zcash.

הבה נראה לך דוגמה בסיסית לאופן שבו מסחר Zcash עובד:

 • נניח שהערך הנוכחי של Zcash הוא 75 $
 • פירוש הדבר שאתה סוחר בצמד ZEC / USD.
 • מתוך אמונה שהמחיר יעלה, אתה מבצע הזמנת קנייה ב- Zcash.
 • ההשקעה שלך בסחר זה היא 1,000 דולר.
 • בעוד שבועיים מחירו של זקש עומד על 76.50 דולר
 • זה מתבטא בעלייה של 2%.

מכיוון שהערכתם נכון, הרווחתם 20 דולר בסחר זה (בהתבסס על נתח של 1,000 דולר).

כפי שעולה מהדוגמה לעיל, יסוד המסחר בזקאש נותר זהה לכל סוגי הנכסים. כלומר, פוטנציאל הרווח שלך תלוי במידת הדיוק שאתה משער את סנטימנט השוק על מטבע הקריפטו.

איך עובד מסחר Zcash?

ראשוני המסחר של מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים פיננסיים אחרים חולקים מידה גבוהה של דמיון.

עם זאת, שוק המסחר במניות, סחורות ומט”ח קיים כבר למעלה ממאה שנים. לשם השוואה, מסחר בקריפטוגרפים קיים רק כעשור לערך.

לאור זאת, אנו מאמינים כי הגישה הטובה ביותר להתחיל לסחור ב- Zcash באופן מקוון היא להבין תחילה את יסודות שוק המסחר בקריפטו..

תנועות מחיר המסחר של Zcash

אם אתה שוקל כיצד לסחור ב- Zcash, חשוב שתדע אילו גורמים יכולים לשנות את מהלך ההיצע והביקוש שלה. למשל – אקטואליה, פיתוח טכנולוגי, חדשות כלכליות, רגולציה או אבטחה של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים.

במילים פשוטות, אם הסנטימנט כלפי פרויקט זקש יהיה חיובי, יותר סוחרים יקנו את המטבע, וזה ישקף במחירו. אם ההתלהבות הזו כלפי Zcash תדעך, המחיר ייפול כתוצאה מכך.

מה אתה יכול לסחור ב- Zcash 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, באמצעות מתווך מקוון.

כפי שאתה יכול לדמיין, המחיר של Zcash יהיה שונה במקצת בין פלטפורמות מטבעות מרובות. פלטפורמה אחת עשויה לעלות לכם 93.50 דולר, ואילו מצד שני, תראו את Zcash במחיר של 93.52 דולר.

הפרש מחירים כזה נפוץ רק בין פלטפורמות מסחר מתחרות, וללא קשר, אין לו שום השפעה על הפוטנציאל שלך להרוויח.

זוגות מסחר של זקש

ישנן שתי דרכים בהן ניתן לסחור במטבע קריפטוגרפי.

האפשרות הראשונה היא צמד קריפטו-פיאט, שבו אתה סוחר Zcash כנגד מטבע ‘פיאט’. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא ZEC / USD – עם ZEC כקריפטוגרפי והדולר האמריקאי כפיאט.

כאשר הדולר האמריקאי הוא המטבע הגלובלי בפועל, תגלה כי זקק נסחרת לרוב נגדו.

עם זאת, פלטפורמות מסחר מסוימות כגון eToro מאפשרות לך גם לסחור ב- Zcash כנגד מטבעות מרכזיים אחרים, כמו הלירה הבריטית (ZEC / GBP), אירו (ZEC / EUR), דולר אוסטרלי (ZEC / AUD) ויין יפני (ZEC / JPY).

והכי חשוב, מסחר ב- Zcash מול מטבעות פיאט יכול להביא לך גישה לנזילות גבוהה ולמחזורי מסחר.

האפשרות השנייה היא לסחור ב- Zcash כנגד מטבע מטבע אחר – כצמד קריפטו-קריפטו. לדוגמה, eToro מאפשר לך לסחור ב- Zcash כנגד ביטקוין (ZEC / BTC), Ethereum (ZEC / ETH), Stellar (ZEC / XLM), Dash (ZEC / DASH) ועוד..

בעת מסחר בזוגות קריפטו-קריפטו, אתה משער על שער החליפין של צמד המסחר. זה מחייב אותך להבין היטב את שני המטבעות הדיגיטליים המדוברים.

כתוצאה מכך, מתחילים בוחרים לעתים קרובות לסחור ב- Zcash כנגד מטבע פיאט. לא רק שקל יותר לשער, אלא גם פשוט יותר לכמת את הרווחים וההפסדים שלך.

מסחר ארוך טווח או קצר

שוק הקריפטוגרפיה רצוף חוסר ודאות. האופן שבו אתה מנצל את התנודתיות הזו תלוי באיזה מסלול מסחר אתה נוקט.

אם תבחר בהשקעה ארוכת טווח, תרכוש מטבעות של Zcash – בתקווה שמחירו יעלה בעתיד. סוחרים שמעדיפים זאת "קנה והחזק" אסטרטגיה נוטה להיאחז במטבע הדיגיטלי שלהם במשך שבועות, חודשים, או לפעמים, אפילו שנים בכל פעם.

בדרך זו, אתה שומר את הנכס הדיגיטלי בארנק ההצפנה שלך, מחכה לזמן הנכון להיפטר מנכסים אלה ולהשיב את ההחזרים הכספיים הגדולים ביותר.

בחירה באסטרטגיה ארוכת טווח מצמצמת את הצורך במעקב אחר התנודתיות לטווח הקצר בשוק. מסיבה זו, ה "קנה והחזק" גישה עשויה להתאים יותר לסוחרים מתחילים.

מצד שני, אסטרטגיית מסחר לטווח קצר מחייבת אותך להיות מומחה לניתוח טכני כדי לעזור לתהליך קבלת ההחלטות שלך. יתכן שיעברו חודשים עד שתבין את קריאת התרשימים וניתוח השוק.

אם סחר ב- Zcash על בסיס קצר טווח הוא משהו שאתה מעוניין בו – המטרה שלך היא להשיג רווחים צנועים באופן קבוע. אתה יכול להשיג זאת על ידי סחר בזוגות נזילים מאוד כגון ZEC / USD או ZEC / BTC.

סחר וזקאש

כפי שהזכרנו לעיל, אתה יכול לבחור ב- "קנה והחזק" אסטרטגיה אם ברצונך לקחת בעלות ישירה על מטבעות Zcash. אם ככה אתה רוצה להמשיך, עדיף לקנות את המטבע הקריפטוגרפי ישירות דרך מתווך מקוון מוסדר כמו eToro.

עם 17 מיליון לקוחות מאושרים, ל- eToro מוניטין רב בתחום הסחר. אתה יכול לרכוש מטבעות של Zcash ללא עמלה לחלוטין ולאחסן אותם בארנק קריפטו ייעודי ללא תשלום.

אמנם בעניין, ראוי לציין כי האסטרטגיה לטווח הארוך אינה שמורה למתחילים בלבד. ב- eToro תמצאו סוחרים מכל מערכי המיומנויות המשקיעים ב- Zcash בטווח הארוך.

Zcash המסחר

באסטרטגיית מסחר קצרת טווח אתה מנסה ליהנות מתנועות משתנות במחיר השוק של זקש.

אם אתה מעדיף לסחור ב- Zcash על ידי שימוש באסטרטגיית ‘סחר בתנופה’ או ‘סחר יומי’, תוכל לבחור במתווך מקוון המציע CFDs של Zcash (חוזה להבדלים).

מכשירי CFD הם מכשירים נגזרים העוקבים אחר תנועות המחירים בעולם האמיתי של הנכס המדובר – במקרה זה, זקש.

ישנם שני יתרונות עיקריים לנסיעת מסלול ה- CFD:

 • CFDs מאפשרים לך להיות ארוכים וגם קצרים – כלומר, אתה יכול לנצל את השווקים השוריים וגם את השוק הדובי.
 • תקני CFD של Zcash מאפשרים לך לסחור במינוף.

בנקודה זו עלינו להזכיר כי מכשירי CFD אסורים בארה”ב בהתאם לחוקי ניירות ערך מקומיים. לא רק זאת, על פי ה- FCA, גם אזרחי בריטניה אסורים על קריפטו-CFD.

מצד שני, אלה המתגוררים באירופה, אוסטרליה, ניו זילנד והרבה אזורים אחרים יכולים ליהנות מגישה בלתי מוגבלת לסצנת המסחר ב- CFD של Zcash..

אם אתה נחוש לגשת למינוף באמצעות CFD, בין אם זה חוקי במדינה שלך ובין אם לא – אתה יכול לעשות זאת באמצעות חילופי מטבעות צד שלישי. עם זאת, היזהר – כמו ברוב המקרים, פלטפורמות אלה נקיות מוויסות.

יתר על כן, אם תבחר בפלטפורמה לא מוסדרת, לא סביר שתוכל לסחור ב- Zcash כנגד מטבעות פיאט. במקום זאת, תצטרך להסתפק במסחר ‘ZEC / USDT’ במקום ‘ZEC / USD’. למודעים, ‘USDT’ הוא מטבע דיגיטלי בשם Tether, ששוויו צמוד לדולר אחד.

האם היית שוקל לסחור זקש?

כיצד לסחור ב- Zcash באופן מקוון – הקמת סחר

צו מסחר מאפשר לך להעביר את עמדתך למתווך מקוון. יש כמה הזמנות מסחר שונות בהן תוכל להשתמש כדי לציין כיצד ברצונך להיכנס לשוק הקריפטו וכיצד ברצונך לצאת ממנו.

אם כבר סחרת בתפקיד מסוים בעבר, ייתכן שכבר ידוע לך על סוגי הזמנות המסחר השונות. בלי קשר, בחלק זה, אנו נסתכל במהירות על ההזמנות השימושיות ביותר לסחור ב- Zcash באופן מקוון.

קנה או מכר הזמנה

הזמנות קנייה ומכירה הן תמיד הבסיסיות ביותר מכל הזמנות המסחר.

בכמה מילים:

 • אם אתה משער שמחירו של זקש עומד לעלות – אתה מבצע הזמנת קנייה.
 • אם אתה משער שהערך של זקש הולך לרדת – אתה מבצע הזמנת מכירה.

כל העסקאות שלך במטבעות קריפטוגרפיים ידרוש ממך ליצור גם הזמנת קנייה וגם מכירה. האחד מאפשר לך להיכנס לשוק, ואילו השני יאפשר לך לסגור את המסחר.

למשל, אם תיכנס לשוק Zcash עם הזמנת קנייה – תצא מהסחר עם הזמנת מכירה – ולהיפך.

מחיר כניסה

בעת פתיחת עסקאות Zcash עם המתווך המקוון שלך, תמיד יש לך אפשרות לציין כיצד ברצונך להיכנס לשוק. זה נעשה על ידי בחירה בין ‘צו שוק’ לבין ‘צו הגבלה.

 • אתה מציב צו שוק כאשר אתה רוצה שההזמנה שלך תבוצע באופן מיידי. למשל, נניח שמחיר Zcash הוא 90.50 $. אתה רוצה לסחור ב- Zcash במחיר זה – אז אתה יוצר הזמנת שוק. המתווך שלך מבצע זאת מייד או במחיר הקרוב ביותר שקיים. עם זאת, עקב תנודות בשוק, ייתכן שתראה הבדל זעיר במחיר בו ביצעת את ההזמנה ובמחיר שהיא בוצעה.
 • א הגבלת צו מאפשר לך לקנות או למכור את הנכס שלך ברמת מחיר מוגדרת. שוב נניח ש- Zcash מוערך ב 90.50 $. אינך רוצה להיכנס לשוק עד שמחיר ZEC יעלה ל 92.00 $. כאן נכנסת צו הגבלה. המתווך שלך יבצע את המסחר רק אם וכאשר Zcash יגיע ליעד המחיר, או אם תבטל את המסחר באופן ידני..

במקרה שאתה תוהה באיזה סוג הזמנה לבחור – זה תלוי באסטרטגיית המסחר שלך. אבל, יש להדגיש כי צווי הגבלה מאפשר לך לשמור על רמה מסוימת של שליטה בתפקידך – ולכן הם בדרך כלל מועדפים על ידי סוחרי Zcash מנוסים..

אסטרטגיית יציאה

עד כה בדקנו כיצד ניתן להיכנס לשוק בעת סחר ב- Zcash. כשתרצה לצאת מהסחר, תנצל את ההזמנות ‘קח רווח’ ו’פסק הפסד ‘.

תן לנו לעזור לך לנקות את הערפל עם הסבר על כל אחד מהם:

 • א קח-רווח כדי לנעול את הרווח מהסחר שלך ברמה מסוימת. לדוגמא, כאשר אתה סוחר ב- Zcash, אתה יכול להגדיר הזמנת רווח של 2% מעל או מתחת למחיר הנוכחי. אם זקש יגיע למחיר המטרה, המסחר ייסגר אוטומטית – מה שמבטיח את הרווח.
 • א עצור הפסד ניתן להשתמש בסדר כאשר אתה רוצה להימנע מאיבוד יותר מרמה מסוימת. לדוגמא – אם ברצונך להגביל את ההפסדים שלך ל -2% במסחר Zcash שלך, אתה יכול להגדיר את הפסד הפסד שלך ל -2% מעל לערך הנוכחי או מתחת לו. המתווך שלך יסגור את המסחר עבורך אם או כאשר מטבעות ZEC יגיעו לנקודת המחיר שצוינה.

אם אתה לומד רק לסחור ב- Zcash בפעם הראשונה, תקבל תמונה ברורה יותר של ההזמנות האלה מהדוגמה הבאה:

 • נניח שאתה סוחר ZEC / USD במחיר של 90.50 $.
 • משער שהערך יעלה – אתה מבצע הזמנת קנייה.
 • אם ZEC עולה בערכה ב -3%, אתה רוצה לפדות כסף.
 • ככזה, אתה מבצע הזמנת רווח ברמה של 93.21 $
 • יחד עם זאת, אינך רוצה להסתכן בהפסד של יותר מ -1%.
 • אז אתה יוצר צו עצור הפסד במחיר של 89.59 דולר.

בסחר זה, אם ZEC / USD יעלה ל 93.21 $, המתווך שלך יבצע את הזמנתך רווח.

נהפוך הוא, אם ZEC / USD יורד ל 89.59 $, הזמנת הפסד שלך תבוצע במקום זאת.

מרבית הסוחרים הוותיקים מעדיפים לקבוע הן צו רווח והן סטופ-הפסד באותו מיקום, בשני צידי המחיר הנוכחי. בדרך זו, לא משנה אם מדובר ברווח או הפסד, המתווך יסגור את המסחר באופן אוטומטי – במחירים שנקבעו מראש על ידכם.

כיצד להרוויח כסף ב- Zcash

הפרטים המסחריים של Zcash אינם שונים כל כך משל המניות והסחורות. בעוד שפקודות מסחר מעניקות לך שליטה מסוימת במיקומים שלך, ישנם עוד כמה שיקולים הקובעים את יכולתך להרוויח ממסחר בזקש..

להלן מספר מדדים מרכזיים שישפיעו על תוצאת העסקאות שלך ב- Zcash.

1. יתד

בראש ובראשונה, כמה אתה יכול להרוויח בעת מסחר ב- Zcash תלוי בכמות שאתה מוכן להסתכן. במסחר סכום זה נקרא יתד.

כפי שאתה יכול לדמיין, ככל שאתה מהמר יותר, כך הרווחים הפוטנציאליים שלך גבוהים יותר – כמו גם ההפסדים שלך.

כדי לתת לך נקודת מבט טובה יותר, נניח שאתה מהווה 1,000 דולר על Zcash והרווח של 5%. זה אומר שאתה מרוויח שווה ערך של 50 דולר. אם הגדלת את יתרתך ל -5,000 דולר, תרוויח 250 דולר על אותה עסקה.

עם זאת, עדיף תמיד לקבוע את ההימור שלך על סמך הסכום שיש לך בחשבון המסחר שלך. סוחרים קוראים לזה a "אסטרטגיית ניהול כספיות" – שם התכוונת לקחת לא יותר מאחוז מסוים מכספי המסחר הזמינים שלך.

לדוגמא, לרוב סוחרי ה- Zcash המנוסים יש אסטרטגיה להסתכן לא יותר מ -2% מהיתרה שלהם. לכן, אם יש לך 2,000 דולר בחשבונך, תשווה 40 דולר לכל היותר על עסקה אחת של Zcash.

כעת, רוב המתווכים המקוונים ידרשו סכום מינימלי כדי להתחיל לסחור ב- Zcash. ב- eToro תוכלו להתחיל לסחור ב- Zcash במחיר של פחות מ- $ 25 – מה שמאפשר לכם לקבל אסטרטגיית ניהול כספיות המתאימה ביותר לתקציב שלכם..

2. מינוף מסחר Zcash

אם אתה גר במדינה שבה מסחר ב- CFD הוא חוקי, אתה אמור להיות מסוגל לקבל גישה למינוף. בעוד שסחר במינוף בהחלט יכול להגדיל את הרווחים שלך, עליך לזכור שאם אתה מבצע חיזוי שגוי – ההפסדים שלך יוגדלו.

תן לנו דוגמה למסחר ב- Zcash תוך שימוש במינוף:

 • אתה מבצע הזמנת רכש בשווי 1,000 דולר ב- ZEC / USD.
 • אתה משתמש במינוף של 1: 2
 • Zcash עולה בערך ב -5%.
 • ללא מינוף, הרווח שלך במסחר זה הוא 50 דולר
 • מכיוון שהפעלת מינוף של 1: 2, הרווח שלך מסתכם כעת ב -100 דולר

כפי שעולה מדוגמה זו, מינוף יכול להגדיל את פוטנציאל הרווח שלך באופן אקספוננציאלי.

יש מתווכים המציעים מינוף עד 1:50, או אפילו 1: 100. לפני שתסחר איתם, בדוק תמיד האם התיווך מורשה לגורמי הרגולציה המתאימים. אם לא, מומלץ להתרחק מהם.

עמלות לסחר באתריום באופן מקוון

רוב המתווכים המקוונים יגבו ממך תשלום עבור סחר ב- Zcash בפלטפורמה שלהם. המפרט של עמלות אלה יהיה תלוי במתווך שבחרת.

כדי לתת לך מושג על איזה סוג עמלות אתה יכול לצפות, הכנו רשימה של הנפוצים ביותר שגובים בדרך כלל מתווכים מקוונים של Zcash..

נציבות המסחר של זקש

פלטפורמות מסחר גובות ממך עמלה בכל פעם שאתה נכנס ויוצא ממסחר. עמלה מחושבת בדרך כלל באחוזים לעומת גודל ההימור שלך.

כדי לתת לך תמונה של מה שיש שם – Coinbase גובה ממך עמלה של 1.49% לסחור ב- Zcash, פעם אחת כשאתה נכנס למסחר ושוב כשאתה יוצא ממנו.

בניגוד מוחלט, ב- eToro תוכלו לסחור ב- Zcash בעמלה של 0%. במקום זאת תידרש לשלם רק מרווח תחרותי – עוד על כך בהמשך.

ממרח זקאש

במילים פשוטות, המרווח הוא ההפרש בין מחיר הקנייה למחיר המכירה של הנכס הסחיר. כאשר אתה סוחר ב- Zcash, אתה רוצה לחפש פערים הדוקים יותר בין שני המחירים – כך שתשלם פחות למתווך המקוון שלך..

ככל שהמרווח חזק יותר, כך תוכלו לשמור לעצמכם על רווח פוטנציאלי יותר.

לדוגמא, אם המרווח הוא 1.90% על עמדת Zcash שלך, אתה מתחיל את המסחר שלך בהפסד של 1.90%. במילים אחרות, אתה צריך להרוויח 1.90% ברווח כדי לשבור את המסחר הזה.

עמלות מסחריות אחרות של Zcash

עמלות וממרחים הם רק הבסיסיים ביותר מסוגי העמלות שהמתווך המקוון שלך עשוי לגבות ממך. בנוסף, סביר להניח שתיתקל במבחר דמי ניהול בעת המסחר ב- Zcash.

זה כולל:

 • פיקדונות / משיכות: חלק מהמתווכים עשויים לגבות ממך תשלום בגין ביצוע הפקדות ו / או בעיבוד משיכות. ב- eToro, עליך לשלם עמלה קטנה של 0.5% להפקדת כספים, החלה רק אם אינך מממן את חשבונך בדולרים אמריקאים..
 • עמלת חוסר פעילות: מרבית הסוחרים דורשים ממך לשלם עמלת חוסר פעילות בגין אי קיום פעילות מינימלית בחשבון המסחר שלך. תשלום זה נגבה על בסיס חודשי, לאחר תקופה מסוימת ללא פעילות – לרוב לאחר 12 חודשים.
 • דמי לילה: נקרא גם עמלת החלפה, עמלה זו נגבית כאשר אתה שומר על עמדות המסחר שלך פתוחות בין לילה. יהיה עליך לשלם את האגרה עבור כל יום עד לסגירת המסחר. זה בדרך כלל המקרה רק אם אתה סוחר CFD או משתמש במינוף.

בסופו של דבר, אם לא נזהר, עמלות נוספות אלה יכולות תמיד לאכול את הרווחים שלך. ככזה, אנו מדגישים כי אתה בודק את העמלות והעמלות שאתה מחויב לפני שתבחר באתר מסחר של Zcash.

מוכן לצלול לתוכו זקש מִסְחָר?

כיצד לסחור ב- Zcash 2021 – הדרכה שלב אחר שלב

בשלב זה, אתה צריך להרגיש מוכן להתחיל לסחור ב- Zcash.

סקרנו את יסודות המסחר בקריפטוגרפים, סוגי הזמנות וכיצד תוכל לנהל את אסטרטגיית הסיכון / תגמול שלך כדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלך..

המדריך שלנו כיצד לסחור ב- Zcash יגיד לכם כעת את הצעדים שעליכם לבצע בכדי להתחיל לסחור במטבע דיגיטלי זה ברגע זה!

שלב 1: בחר אתר מסחר של Zcash

אחד הדברים הראשונים לעשות הוא למצוא מתווך מקוון מוסדר ומכובד למאמצי המסחר שלך ב- Zcash.

תחום הפינטק צפוף מפלטפורמות מסחר – טובות וגם רעות. חיוני שתעשה שיעורי בית שלך, כך שלעולם לא תפקיד את הכסף שהרווחת קשה בידיים הלא נכונות.

להלן כמה מהגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת ​​חיפוש מתווך מקוון לסחר ב- Zcash:

 • תַקָנָה: האם המתווך המקוון מחזיק ברישיון מגוף רגולטורי מכובד כמו ASIC, FCA או CySEC?
 • עמלות: כמה אתה צריך לשלם בעמלות, מרווחים ודמי מסחר אחרים?
 • תשלומים: באילו אמצעי תשלום תומכת פלטפורמת התיווך?
 • פיקדונות מינימליים: האם המתווך דורש סכום פיקדון מינימלי והימור הנדרש בכדי שתוכל להתחיל לסחור ב- Zcash?
 • זוגות Zcash: אילו זוגות מסחר של Zcash מציע האתר?
 • פלטפורמת מסחר: האם הפלטפורמה ידידותית למשתמש עבור סוחרים בכל הרמות?
 • אפליקציה לנייד: האם אתר המתווכים מציע אפליקציה סלולרית למסחר תוך כדי תנועה?

ברור שיש הרבה מה לקחת בחשבון לפני שתירשם לאתר סחר של Zcash.

אנו ממליצים בחום ללכת רק על פלטפורמות מוסדרות שמבטיחות כי זכויותיך כמשקיע מוגנות. לדוגמה, eToro מוסדר על ידי שלושה גופים מכובדים – CySEC, ASIC ו- FCA.

אם עדיין לא שמרת סיכה למתווך, אנו ממליצים לך לבחון eToro ראשון. פלטפורמת המסחר החברתי מציעה לך ערימות של זוגות מסחר של Zcash, בין מטבעות קריפטוגרפיים ומכשירים פיננסיים אחרים.

הפלטפורמה שיפרה את חוויית המשתמש גם לסוחרים מתחילים וגם מנוסים כאחד. אם אתה סוחר מתחילים, ל- eToro יש תכונות כגון ‘Copy Trader’ – המאפשר לך להשקיע ולהעתיק את אסטרטגיות המסחר של סוחר מנוסה..

והכי חשוב, אתה יכול לסחור ב- Zcash בעמלה אפסית ולקבל גישה לפערים תחרותיים. ההימור המינימלי הנדרש במטבעות קריפטוגרפיים הוא די בר השגה גם עבור סוחרים – רק 25 דולר לסחר.

שלב 2: פתח חשבון מסחר של Zcash

לאחר שבחרת במתווך המקוון המוסדר שלך, תוכל להמשיך לפתוח איתם חשבון. תידרש לספק את המידע האישי הבסיסי שלך, כולל שמך, כתובתך, פרטי יצירת הקשר ותאריך הלידה שלך.

בְּ eToro, תהליך זה לוקח פחות מ -10 דקות. כמתווך מוסדר העומד בכללי KYC, eToro גם יבקש ממך לאמת את חשבונך עם תעודת זהות. עם זאת, אינך צריך לעשות זאת עד שתצטרך להפקיד יותר מ -2,250 $ או לבצע משיכה.

שלב 3: הפקדת כספים

לאחר מכן תוכל להוסיף כספים לחשבון המסחר שלך.

eToro מקבלת מגוון של אמצעי תשלום, כגון העברות בנקאיות, כרטיסי בנק וארנקים אלקטרוניים כמו PayPal או Neteller.

שלב 4: בחר בשוק המסחר של Zcash

עם חשבון המסחר שלך במימון מלא, עכשיו אתה יכול לבחור בשוק Zcash שאתה מעוניין לסחור בו.

ב- eToro תמצאו את Zcash הנסחר כנגד זוגות crypto-crypto ו- crypto-fiat. כדי למצוא את שוק המסחר המתאים לך, אתה יכול פשוט לחפש אותו.

שלב 5: הצב את Zcash Trade

בשלב זה, כל שנותר לכם הוא לבצע את הסחר הראשון שלכם בזקש. אם אתה זקוק לרענון מהיר, תוכל לגלול מעלה ולקרוא את החלק שלנו בנושא "הקמת Zcash Trade" שוב פעם.

אם אתה בטוח בנוגע לחיזוי שלך, המשך והזן את הזמנת הקנייה או המכירה הראשונה שלך. בסיום, אתה יכול להכות "סחר פתוח" לבצע את המסחר שלך. וזה הכל!

כיצד לסחור במדריך Zcash – פסק הדין

מטבעות קריפטוגרפיים היו אחד ממחלקת הנכסים המניבה את הביצועים הטובים ביותר בשנת 2020. ללמוד כיצד לסחור ב- Zcash יכול לקחת זמן, אך כדאי מאוד להתאמץ.

לא משנה באיזו אסטרטגיית מסחר תבחרו, וודאו כי אתם סוחרים ב- Zcash רק באמצעות פלטפורמת מטבעות מובילה ומוסדרת. כפי שהזכרנו פעמים רבות במדריך זה, eToro משכה את תשומת ליבנו בהקשר רב.

בבחירתך ב- eToro אתה יכול ליהנות ממבצעים ללא עמלה וממרווח תחרותי על כל הנכסים הפיננסיים. החשוב מכל, פלטפורמה מוסדרת זו הינה ידידותית למשתמש ומסבירת פנים לכל המתחילים.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לסחור ב- Zcash

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

האם המסחר ב- Zcash בטוח?

כן – מסחר בזקש בטוח. עם זאת, אנו ממליצים לך לבחור מתווך מקוון עם רישיון מ- FCA, CySEC או ASIC.

איך מתחילים לסחור ב- Zcash?

כל שעליך לעשות הוא להירשם לאתר סחר מוסדר ולהפקיד כספים. ב- eToro תוכלו להתחיל לסחור ב- Zcash החל מ- $ 25 בלבד.

איך אוכל להרוויח כסף על ידי סחר ב- Zcash?

כמו בכל נכס, יהיה עליכם לשער נכון את השוק בכדי להרוויח בעסקי Zcash.

האם Zcash יכול להיסחר באופן חוקי בארה”ב?

כן, סחר ב- Zcash מותר כחוק בארה”ב. אבל אמריקאים לא יכולים לסחור ב- CFCs עם Zcash.

האם אוכל לסחור ב- Zcash במינוף?

כן – אם מסחר עם CFD מותר במקום בו אתה מתגורר, אתה יכול להשתמש במינוף באמצעות מתווך מוסדר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me