מהפכת הבלוקצ’יין בעיצומה. זוהי טכנולוגיית האוהל של עידן זה בגלל הפוטנציאל המשבש שלה במיוחד במוסדות פיננסיים.

באופן טבעי, הרבה חובבי טכנולוגיה וכל אחד לצורך העניין ירצה להיכנס לפעולה. הסיבה לכך היא שטכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת מייצגת את העתיד. יש מספר עצום של דרכים ללמוד אך הערוץ הנוח ביותר הוא קורסים מקוונים של בלוקצ’יין.

חלק מהקורסים האלה יכולים לקחת אדם מסור מ- בלוקצ’יין מתחיל חדש למפתח בפרק זמן ממש קצר. הסיבה לכך היא שהם ארוזים ומדריכים אותם על ידי חדשנים ומומחים מנוסים שתובנותיהם אין כמוהם.

בואו נעבור על סקירה כללית של קורסים כאלה:

מועצת הבלוקצ’יין: מומחה מוסמך לבלוקצ’יין

מועצת בלוקצ'יין

בקצרה, מומחה בלוקצ’יין הוא אדם שמתלהב ומבין מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין. מלבד ידע פשוט, הוא / היא חייבים להיות מסוגלים לבנות dApps לעסקים. קורס מבוסס בחינות זה מותאם במיוחד לאנשים פרטיים כבנקאי השקעות, פרופסורים, מתכנתים ואחרים שלא רק רוצים לחקור בלוקצ’יין אלא רוצים ליישם את הידע שלהם כאשר הם פותרים בעיות בעולם האמיתי. כדי להתחיל, על המשתתפים להיות בעלי הבנה בסיסית במדעי המחשב, לדעת איזה בלוקצ’יין או ביטקוין ובעלי מוטיבציה להבין את הטכנולוגיה ברמה עמוקה יותר. קורס בלוקצ’יין בסך 129 דולר אורך שש שעות עם שעה של בחינה ולאחר סיום ניתנים לתלמידים תעודות תקפות למשך שנה.

קרא כיצד Blockchain ישנה את עתידנו?

קרא עוד על הסמכה זו כאן

 הדרכת הסמכת אדוריקה לבלוקצ’יין: 13K + לומדים מרוצים

אדווה בלוקצ'יין

אין ספק שבלוקצ’יין הוא אחת ההמצאות הגדולות ביותר של המאה ה -21. לא זו בלבד שהטכנולוגיה משבשת, אלא שהרבה ממשלות מבעלות על הטכנולוגיה המתהווה. למעשה, הפרויקט של הפורום הכלכלי העולמי שעד 2025, 18% מכלל התוצר העולמי יהיו מפעילות הקשורה לבלוקצ’יין. זה לא הכל, ביל & קרן מלינדה גייטס מתכננת להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לבנק את הלא בנקים. ככל שהעולם יתפתח וייהנה מהמאפיינים הטבועים בבלוקצ’יין, כך גם מומחי הבלוקצ’יין. ההערכה היא כי השכר השנתי הממוצע של מפתח אפליקציות יתרחב ל 85,000 $ בעוד ששכרו של מהנדס תוכנה בכיר יעמוד על לא פחות מ 115,000 $ בשנה. זו הסיבה שלמידת החבל היא בעלת חשיבות חיונית.

ארד בלוקצ'יין אדו

למרבה המזל, אדוריקה מניחה את היסוד לתלמידיהם. זה לא משנה כל עוד יש להט, כל אחד יכול להירשם. עם זאת, הכשרת הסמכת Blockchain מתאימה ביותר למקצוענים בתחום הפיננסים ומפתחי תוכנה.


התפור קורס הבלוקצ’יין המקוון של אדוריקה יעביר את התלמיד דרך סקירת הפלטפורמות Bitcoin, Ethereum, Hyperledger ו- Multichain Blockchain. כל מה שאתה צריך זה ידע בסיסי בשורת הפקודה ובלינוקס. זה לא הכרחי, מכיוון שבאדוריקה יש קורסים משלימים ובסיסיים המעבירים את התלמיד דרך לינוקס, Nodejs ו- JavaScript.

קרא כיצד Blockchain ישנה את עתידנו?

מ ה הדרכת הסמכת בלוקצ’יין, ללמוד כיצד Ethereum עובד יעקוב אחר החוזה החכם שלך וייצור ידע ברשתות פרטיות. חוץ מזה, ממלחין Hyperledger, תלמיד יקבל את הפרטים כיצד לפרוס רשתות עסקיות ובו זמנית ללמוד כיצד לפרוס סביבת Multichain פרטית.

קורס בלוקצ’יין תוכלו לחדד את כישוריכם ולהבין את האלגוריתמים והסוגים השונים של הקונצנזוס. מלבד זאת תוכלו:

  1. תפוס את הטכנולוגיה שמאחורי המטרה, הסוג והעבודה הפנימית של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT)
  2. למד על אלגוריתמי hashing שונים
  3. הרחב עוד על חוזים חכמים ויישומים מבוזרים
  4. דע כיצד להקים חוסמי רשת פרטיים באמצעות סביבות בלוקצ’יין נפוצות כ- Ethereum.

בהתאם לזמינות שלך, כל אצווה עולה 399 דולר 339 דולר. הדרכת הסמכת בלוקצ’יין יכול להשתנות בין 15 יום לחמישה שבועות. בסופו של דבר יונפק תעודה.

למידע נוסף על קורס הבלוקצ’יין המקוון של אדוריקה.

סיכום

לסיכום, הקורסים המפורטים הללו נותנים אפשרויות נהדרות לקפיצה על גל הבלוקצ’יין. לכל מי שמעוניין בטענות הטכנולוגיה של Blockchain אין שום תירוץ להישאר חסר ידיעה. חידוש זה מייצג את העתיד ואין טעם להבין מאוחר מדי שהעולם הועבר תחת רגליך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector