• הביטקוין מעודד חדשות מעודדות מהפד, ועולה בציפיות האינפלציה בארה”ב אך עדיין זהיר.
  • את’ריום מסתכן בירידה לקראת השפל ביום שלישי בגין כישלון למצוא הסכמה מעל 1650-1700 דולר.
  • אדווה תקועה בין ממוצע המפתח בתרשים היומי, ממתינה לזרז חזק לפריצת טווח.

לאחר שהציגו מופע מחריד בתחילת השבוע, נראה כי שורי הקריפטו מצאו את רגליהם, כשגאות של אופטימיות גורפת את לוח הקריפטו ביום חמישי. למרות המהפך ברגשות, השווקים עדיין נותרים חסרי עצב על רקע זמזום הרפלציה האחרון והערות לא מעודדות כל כך מעשירי העולם.

מוקדם יותר, מכירת שוק הקריפטו התרחשה, כאשר המשקיעים העריכו מחדש את ריצת השיא האחרונה בעקבות דבריהם הזהירים של שר האוצר האמריקני ג’נט ילן, מייסד טסלה, אילון מאסק ומייסד מייסד מיקרוסופט, ביל גייטס..

עם זאת, לאחר שהפדרל ריזרב האמריקני (פד) פרסם את התנאים המוקדמים החדשים להנפקת דולר דיגיטלי ולהעלאת ציפיות האינפלציה, השוורים הפכו שוב לתקווה. התנאים המוקדמים של הפד רמזו כי דרך ארוכה עד להשקת המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC).

בינתיים, ציפיות האינפלציה בארה”ב עלו לגבוהות מזה קרוב לעשור, המונעות על ידי סיכוי לחבילה פיסקלית גדולה, התקדמות בהשקת חיסונים וביקוש צרכני מאולץ, מה שהופך את מטבע הדגל, ביטקוין, לאטרקטיבי יותר כהגנה מפני אינפלציה..

בנוסף הוסיפה האופטימיות בשוק הרחב יותר, Coinbase Global Inc., בורסת המטבעות הגדולה ב- S, הגישה להנפקה לציבור, עם הרישום הגדול הישיר הראשון שהתקיים בנאסד”ק, הודיעה החברה בהגשתה לניירות ערך בארה”ב. נציבות החליפין ביום חמישי.

בתוך האופטימיות המחודשת, בואו נסתכל אם התרשימים הטכניים משקפים את אותו הדבר עבור כמה מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר..

שוורי ביטקוין מתעקשים אך עדיין לא מהעץ

תשומת הלב פונה שוב לעבר סף $ 60,000, מכיוון שנראה כי ביטקוין מצא תמיכה מוצקה בסביבות 45,000 $. עם זאת, שוורי BTC עשויים להתמודד עם קרב עלייה צפונה, כפי שמתואר בתרשים של ארבע שעות.

התרשים הנתון מראה כי הנכס הדיגיטלי המועדף ביותר בעולם כבש מחדש את הממוצע הנע של 21 פשוטים (SMA) שעמד על 50,899 דולר, לאחר שהגן בחוזקה על 50-SMA האופקי ב -50,094 דולר בשתי הפעלות המסחריות האחרונות.

למרות שהעלייה המחודשת ב- BTC / USD נגמרה בקיטור מתחת לרמת 52,000 $, שכן המחיר נאבק ב -51,000 $, נכון לכתיבת שורות אלה. מדד החוזק היחסי (RSI) עולה גבוה יותר אך נשאר מתחת לקו האמצע, דבר המצביע על כך שהטיה במכירה נותרה בעינה..

לכן, אם התמיכה הקריטית ב- 50 SMA תפנה את מקומה, ירידה חדה לקראת השפל השבוע קרוב ל 45,500 $ עשויה להיות בפתח. היעד הרלוונטי הבא לדובים נראה ב 42,569 $, שם 200-SMA מעט שורי מיושר.

BTC / USD: תרשים של ארבע שעות


לחלופין, יש צורך בפמוט של ארבע שעות שנסגר מעל מחסום 21-SMA כדי שתנופת ההתאוששות תשיג אחיזה. הנתון העגול בסך 52,000 דולר יאתגר את התחייבויות הרוכשים ויחשוף את 100-SMA האופקי ב -52,733 דולר.

קבלה מעל האחרונה עשויה לראות עלייה אדירה לעבר שיאי השיא של 58,367 דולר. ההימור הטוב ביותר הבא עבור השוורים הוא רף 60,000 $.

אתריום: הגנה על ה- 200-SMA היא קריטית עבור השוורים

את’ריום רוכב גבוה יותר על הטון האופטימי שנראה על פני מתחם הקריפטו, ומתבונן במהלך מתמשך מעל למכשול של 1700 דולר. ראוי לציין כי שורי ה- ETH לא הצליחו למצוא דריסת רגל חזקה מעל האחרונה מאז שניסתה להתאושש ממכירת השבוע לרמות של 1350 דולר..

מנקודת מבט טכנית, המוכרים ממשיכים לארוב ברמות גבוהות יותר, מכיוון ש- RSI נסחרת ללא רף מתחת לקו האמצע, כיום 45.50. בינתיים, השוורים זקוקים להרשעה כדי לחצות את ה- 21-SMA הדובי במחיר של 1648 דולר. עם זאת, רק מהלך מתמשך מעל לרמה של 1700 דולר יכול להחיות את המומנטום השורי.

צלב דוב ממשמש ובא בטווח הזמן האמור, כאשר ה- 50-SMA מבקש לנקב את ה- 100-SMA מלמעלה, מגבה גם את המקרה לירידה מאיימת של מטבע הצפנה מספר 2.

השפל של 1500 ביום רביעי יהיה ברדאר של המוכרים, כאשר יעד החיסרון הבא נראה ברמה של 1400 דולר..

ETH / USD: תרשים של ארבע שעות

מהצד השני, התנגדות חזקה מחכה בסביבות 1800 $ – מפגש ה- 1 ו- 50 SMA, אם לחץ הקנייה יואץ מעל לשיא יום רביעי של 1714 $..

אל תחמיצו: חיזוי מחיר אתריום

אדווה מאחד את קריסת השבוע, סיכוני החיסרון נול

שורי ה- XRP ניסו להקפיץ פושר ביום חמישי, כשהם מחליפים מגמת ירידה של יומיים, אם כי הסיכונים נותרים מוטים לחיסרון, מכיוון שהמדדים הטכניים ממשיכים להעדיף את הדובים..

בתרשים היומי, XRP / USD הקים פמוט של דוג’י, מה שמרמז על כך שהשוררים חסרים מעקב למרות הטיה לאחר שהמקום קרס עד 0.4397 מוקדם יותר השבוע.

ה- 14-RSI גם יורד מתחת לרמה של 50.00, דבר המצביע על כך שהחיסרון נראה משכנע יותר עבור סוחרי האדווה..

הצעד המיידי נמוך יותר יכול להיות שמור על ידי ה- 100-SMA השורי במידה נמוכה ב -0.4293 דולר אם המוכרים מוציאים את השפל השבועי..

דרומה יותר, 50-SMA המשתפל כלפי מעלה במחיר של 0.3992 דולר יכול לבוא להצלתם של שורי ה- XRP. אם לחץ המכירה מתגבר, ניתן לערער על התמיכה האופקית הקריטית ב- 200 SMA של 0.3427 $.

XRP / USD: תרשים יומי

אם הרוכשים יצליחו להתנגד מעל השפל (השבועי) של יום רביעי, הריבאונד יכול לצבור תאוצה לעבר המגדל הפסיכולוגי של $ 0.50.

התנגדות חזקה ב- 21-SMA של 0.5162 $ עשויה להיות המכשול המשמעותי הבא למטבע מספר 7.

לסיום, יש צורך בזרז חזק שיעזור לאשר פריצה ל- XRP / USD לשני הכיוונים. עד אז, משחק הטווח עשוי להימשך גם בימים הקרובים.

צ’ק-אאוט: איך לקנות אדווה – מדריך למתחילים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector