תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • המחיר נמצא כעת במשא ומתן עם קו ההתנגדות של 34,500 דולר.
  • מספר הכתובות החדשות שנכנסות לפרוטוקול עלה באופן דרמטי בין התאריכים 1 בינואר ל -5 בינואר.
  • מספר הכתובות המחזיקות לפחות 1,000 BTC הגיע לשיא של כל הזמנים.

למרות מחירו המתמשך של ביטקוין, זהב הוא בערך פי 4.6 מהשווי השוק הנוכחי של ביטקוין בסך 5.85 מיליארד דולר. ובכל זאת, אסטרטגים בבנק JPMorgan Chase צופים תרחיש שבו BTC יעלה על זהב בקרוב.

דו”ח שפורסם לאחרונה ב”בלומברג “ציטט פתק של האסטרטגים של הבנק, בראשות ניקולאוס פניגירצוגלו. בהערה, המומחים שרטטו את נתיב ההשקעה הכוללת בסקטור הפרטי בביטקוין לשווי המושקע כיום בזהב באמצעות קרנות הנסחרות בבורסה או ברים ומטבעות. עם זאת, נתיב זה תלוי בתנודתיות של ביטקוין המתכנסת לזהב. לדעתם זה עשוי להימשך זמן מה.

צפיפות של זהב כמטבע ‘אלטרנטיבי’ מרמזת על הפוך גדול לביטקוין בטווח הארוך […] התכנסות בתנודתיות בין ביטקוין לזהב לא צפויה לקרות במהירות והיא בתודעתנו תהליך רב-שנתי. משמעות הדבר היא כי יש לראות את יעד המחיר הביטקוני התיאורטי של מעל 146,000 דולר כיעד ארוך טווח, ובכך יעד מחיר שאינו בר קיימא לשנה זו..

הביטקוין היה תנודתי למדי גם במסגרת מחירו האחרון. עם זאת, האסטרטגים זיהו סימנים חיוביים חזקים עבור המטבע הקריפטוגרפי, והצביעו על הצטברות עמדות ארוכות ספקולטיביות. עם זאת, הם הזהירו שקריאת נוף ההשקעות בטווח הבינוני נותרה קשה:

הערכת שווי ורקע המיקום הפכה מאתגרת הרבה יותר עבור הביטקוין בתחילת השנה החדשה […] בעוד שאיננו יכולים להחריג את האפשרות שמאניה הספקולטיבית הנוכחית תתפשט ותדחוף את מחיר הביטקוין לעבר אזור הקונצנזוס בין 50,000–100,000 $, אנו מאמינים שרמות מחירים כאלה יתבררו כבלתי קיימות.

ההמרה של ביטקוין ל 40,000 $

הביטקוין עלה מ -18,000 דולר ב -12 בדצמבר ל -34,500 דולר, וכמעט הכפיל את עצמו בהערכה. נכון לעכשיו, המטבע הציבורי המוביל הוא משא ומתן עם מחסום ההתנגדות של 34,500 דולר. לאחר הניווט בה בהצלחה, BTC אמורה להיות מסוגלת להגיע לרמת 40,000 $.

תרשים יומי btc / usd 010621

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

התרשים בן ארבע שעות מוסיף אמון נוסף על התחזיות השוריות שלנו. ישנם שני דברים שאתה חייב לציין כאן. ראשית, בארבע הפגישות האחרונות, BTC הפכה את ה- SAR הפרבולי בהצלחה מדובי לשורי. זה מראה כי המגמה הכללית של השוק כרגע כבדה בקונה.

תרשים btc / usd 4 שעות 010621

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

יחד עם זאת, ה- MACD בתרשים של 4 שעות מציג תאוצה גוברת בשוק השורי. זה גם מצביע על כך שצפויה צמיחה נוספת של מחירים. לבסוף, כשאנחנו רואים את מספר הכתובות הפעילות היומיות שנכנסות לרשת, אנו יכולים לראות שהיא עלתה בהתמדה מ- 445,500 ל- 601,500 בין ה -1 לינואר ל- 5 בינואר..


גרף כתובות bitcoin 010621

תמונה: IntoTheBlock

זהו סימן חיובי מאוד לפרוטוקול שכן הוא אומר לנו שהרשת צומחת בהתמדה ומתחזקת מאי פעם.

מספר הלווייתנים מגיע לשיא כל הזמנים

תרשים חזית btc / usd 010621

סנטימנט, פלטפורמת אנליטיקה ברשת, ציינה גם כי מספר הכתובות המחזיקות 1,000 BTC או ~ 34 מיליון דולר הגיע לשיא כל הזמנים של 2,323 כאשר מושב יום שלישי הסתיים. כדברי סנטימנט – “יתכן שלא יהיה מדד שורי בולט יותר מזה שמצביע על מחזיקים צומחים עם 33.7 מיליון דולר על הקו.”

בנקים אמריקאים יכולים כעת להשתמש באופן רשמי במוצרי גלגלים ובחסימות ציבוריות

משרד מבקר המטבע האמריקאי (OCC) פרסם לאחרונה הנחיות נוספות ידידותיות לקריפטו. זה יאפשר השתתפות רבה יותר של מוסדות פיננסיים מוסדרים במרחב הנכסים הדיגיטליים.

בהודעה לעיתונות שפורסמה לאחרונה, OCC דנה בהחלטתה לאפשר לבנקים ושכירות פדרליות שכרו להשתמש בכמויות יציבות ובחסימות ציבוריות לתפקודים בנקאיים כגון הסדרי תשלומים. ה- OCC העביר את החדשות באמצעות מכתב פרשני המתאר את כל שיטות הבנקים המשתתפים ברשתות אימות צומת עצמאיות (INVN).

על פי מכתב זה, כל בנק לאומי או עמותה חסכונית פדרלית יכולים להפעיל צמתים לאימות, אחסון כמו גם רישום עסקאות ברשתות בלוקצ’יין ציבוריות. ההנחיה ציינה גם כי בנקים יכולים להשתמש בתוכניות השקעה בנקאיות ובתמורה לתשלום כל עוד הפרוטוקולים עומדים בשיטות התעשייה הנוכחיות.

שימוש ברשתות בלוקצ’יין ומטבעות חשמל עשוי להגביר את היעילות של ארכיטקטורת הבנקאות הפדרלית תוך הבטחת יציבות התשלומים. מבקר המשחק OCC בריאן ברוקס אמר:

מכתבנו מסיר כל אי וודאות משפטית באשר לסמכותם של הבנקים להתחבר לרשתות חסימות כצמתים מאמתים ובכך לבצע תשלומי סטאבלוט מטעם לקוחות הדורשים יותר ויותר את המהירות, היעילות, האינטראופרטיביות והעלות הנמוכה הקשורים למוצרים אלה..

זה מאוד שורי עבור שוק המטבעות.

רמות מחיר מפתח לצפייה ב- BTC

נכון לעכשיו, עלינו לראות כיצד המחיר מגיב ברמה הפסיכולוגית של 34,500 דולר. לאחר משא ומתן בהצלחה על כך, המחיר אמור להגיע לרמת 40,000 $. עם זאת, אם המחיר ייפול, ה- SMA בעל 20 הבר בטבלה של 4 שעות (33,000 $) צריך להחזיק חזק כדי לשמור על המחיר באזור 30,000 $..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector