ניתוח מחירי ביטקוין: שורי BTC מתמודדים עם התנגדות קריטית אחת בדרך חזרה ל -20,000 דולר

תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • התנגדות בת שבועיים עומדת בדרכו של השור.
  • RSI של 4 שעות יכול להיכנס לאזור שנקנה יתר על המידה, ולהפעיל תיקון לטווח קצר.

הביטקוין תפס את כל הכותרות של המאוחר, ומסיבה טובה. ממוסדות ועד משקיעים רגילים, נראה שכולם רוצים נתח מעוגת הביטקוין. הסנטימנט החיובי הזה בא לידי ביטוי בפעולת המחירים מכיוון ש- BTC נמצאת רק רוחב שיער מאזור 20,000 $.

התנגדות בת שבועיים בדרך

השוורים יזמו את עצרתם בסוף השבוע והצליחו לחבר ארבעה ימים חיוביים רצופים. המחיר עלה מ -18,000 דולר ל -19,360 דולר, וחצה את ה- SMA בן 20 הימים בתהליך במהלך עצרת זו. ההתכנסות / ההבדל הממוצע הנע (MACD) מרמז כי המומנטום עומד להתהפך מדובי לשורי.

תרשים יומי btc / usd 121520

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

כפי שניתן לראות, קיימת התנגדות חזקה בסך 19,725 דולר, מה שעצר את המחיר מלהתקדם שבועיים אחורה. הקונים צריכים להתגבר על רמה זו כדי לזחול חזרה לאזור של 20,000 $. עם התבוננות בתרשים של 4 שעות, אנו יכולים לראות שני מחסומי התנגדות לטווח הקצר שעליהם הקונים צריכים להתגבר במחיר של 19,375 דולר ו -19,700 דולר..

תרשים btc / usd 4 שעות 121520

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

עם זאת, מדד הכוח היחסי (RSI) נמצא במגמת סביב 66.55, ממש ליד אזור הקנייה המופרזת. אם פעולת המחיר החיובית אכן תדחוף את ה- RSI ליותר מ -70, היא עלולה לגרום לתיקון לטווח קצר.

חצי מיליארד ביטקוין נסוג מהבורסות

הוספת אמון נוסף ל- POV השורי שלנו, מתברר כי ביטקוין היה עד לאחרונה לצניחה הגדולה ביותר של יום אחד בסכומים המוחזקים בבורסות. לפי סנטימנט, כ- 29,709 ביטקוין (בשווי 570 מיליון דולר) הוצא רק כמה ימים אחורה. ההפעלה לניתוח נתונים ציינה כי מדובר בירידה המשמעותית ביותר ביום אחד מאז אפריל.

סכום ביטוצין המוחזק בגרף החליפין

תמונה: סנטימנט


נראה כי כמות ה- BTC המוחזקת בבורסות בירידה. בבורסות היה 6% מהיצע הביטקוין הכולל בתחילת השנה. המספר ירד לקצת יותר מ -4% באוקטובר ו -3.8% בנובמבר. בדצמבר סכום זה צנח עוד יותר ל -3.7% (684,000 ביטקוין בשווי 13 מיליארד דולר).

נראה כי כמות הביטקוין המוחזקת בבורסות ומחיר המטבע מתואמים במידה מסוימת. בשנת 2020 נראה כי העלייה במחיר הביטקוין מתואמת עם הירידה בכמות המוחזקת בבורסות.

על פי דו”ח של Trustnodes, הנתונים מצביעים על כך שהעלייה של 2019 ל -14,000 $ לא הייתה בת קיימא מכיוון שהיצע המכירה גדל עם יותר ביטקוין שעברו לבורסות. זה לא יכול להיות המקרה בשנת 2020 מכיוון ששני המדדים נעים בכיוון ההפוך (אולי בגלל המחצית). לכן, הכורים לא יוכלו להגביר את לחץ המכירה כפי שהם יכולים בשנת 2021 מכיוון שהם מקבלים פחות ביטקוין כעת.

עסק החזקת הביטקוין של פידליטי שנחשב למוצלח להפליא

אביגיל ג’ונסון, מנכ”לית Fidelity Investments, אמרה כי עסקי החזקת הביטקוין של החברה היו "מוצלח להפליא. ” אף על פי שהיא לא סיפקה מידע ספציפי, ציינה ג’ונסון כי פידליטי פועלת במרץ כדי לחבר את עולם המורשת לעתיד הנכסים הדיגיטליים..

בראיון שנערך לאחרונה עם בארון אמר ג’ונסון:

בניית רמפות אלה ומחוצה להן מאפשרת סחר בין מטבעות פיאט למטבעות קריפטוגרפיים זה דבר שקורה עכשיו, ואני שמח שזה עובר.

בהתחשב בביקוש הצרכני, ג’ונסון אמר כי יש צורך מאוד בעסקי משמורת הביטקוין של פידליטי. במארס 2019 פידליטי החלה להציע שירותי אחזקת ביטקוין באמצעות חברת בת נפרדת בשם Fidelity Digital Assets. מלבד החזקת הביטקוין, Fidelity Digital Assets מספקת גם שירותי מסחר וביצוע מטבעות קריפטוגרפיים.

בראיון אמרה ג’ונסון כי היא מוצאת את מרחב הקריפטו “מרתק”. לדבריה, עסקי הקריפטוגרפים של פידליטי בדרך הנכונה.

יש לנו המון מומנטום טוב כעסק, וזה ממש מרגש, וזה באמת מה שביקשתי להשיג כשעברנו ל- [crypto], אז אני ממש שמח על זה.

מוסדות להכניס 600 מיליארד דולר ל- BTC, לפי JPMorgan

אחד הבנקים הגדולים בארה”ב, JPMorgan Chase, העריך כי עד 600 מיליון דולר עשויים לזרום לביטקוין. כדי שזה יקרה, חברות ביטוח וקרנות פנסיה ביפן, אירופה וארה”ב צריכות להקצות 1% מנכסיהן למטבע הדגל..

בהערה שפורסמה לאחרונה, אנליסט JPMorgan, ניקולאוס פניגירצוגלו, אמר כי הביקוש המוסדי של BTC יגדל בשנים הקרובות. על פי דו”ח מוקדם יותר של ארה”ב היום, חברת ביטוח החיים ההדדית של מסצ’וסטס הפתיעה את קהילת הקריפטוגרפים ברכישת ביטקוין בשווי 100 מיליון דולר..

פניגירצוגלו מאמין שמוסדות נוספים הולכים ללכת בדרכה של MassMutual, ומפעילים אפקט דומינו.

רכישות הביטקוין של MassMutual מהוות אבן דרך נוספת באימוץ הביטקוין על ידי משקיעים מוסדיים. אפשר לראות את הביקוש הפוטנציאלי שעלול להתעורר בשנים הקרובות כשחברות ביטוח וקרנות פנסיה אחרות עוקבות אחר הדוגמה של MassMutual.

למרות שמנכ”ל JPMorgan, ג’יימי דימון, עדיין ביקורתי כלפי הביטקוין, נראה כי האסטרטגים של הבנק שורטים יותר ויותר לגבי המטבע. על פי הדיווח האחרון של בלומברג, האסטרטגים של הבנק אמרו כי האימוץ המוסדי של ביטקוין רק התחיל.

אימוץ הביטקוין על ידי משקיעים מוסדיים רק החל, ואילו עבור זהב אימוץו על ידי משקיעים מוסדיים מתקדם מאוד.

רמות מחיר עיקריות לצפייה ב- BTC

ההתנגדות בסך 19,725 דולר היא הרמה הקריטית ביותר שיש להיזהר ממנה. אם עוברים מעבר זה לוקח את המחיר ל -20,000 דולר. עם זאת, כישלון ברמה זו מוריד את המטבע הקריפטוגרפי המוביל ל- SMA בן 20 הימים ($ 18,670). אם המחיר יירד עוד יותר, הרוכשים יקוו לקו המגמה כלפי מעלה כדי למנוע נפילה קטסטרופלית ל- SMA בן 50 הימים (17,000 $).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map