ניתוח יומי של Bitcoin BTC

  • מחיר הביטקוין יושב כרגע על קיר תמיכה בריא.
  • התרשים של ארבע שעות עמד ליצור את דפוס הצלב השורי, אך ה- SMA של 20 הפסיכולוג וה- 50bar התבדל משם.

מחיר הביטקוין ירד מ -36 אלף דולר ל -31 אלף דולר לאחר שנכשל ב- SMA בן 20 הימים. מאז, המחיר קפץ ממכשול התמיכה של 31,000 $ והוא עובר אופקית מעל לרמה של 32,000 $.

מחיר הביטקוין ממשיך במגמה האופקית

בארבעת הימים האחרונים, מחיר הביטקוין נע כמעט אופקית מעל 32,000 דולר. מדד הכוח היחסי (RSI) עבר גם אופק סביב 48, מה שמספר לנו שהשור והדובים עדיין נלחמים על השליטה..

תרשים יומי btc / usd 012621

תמונה: BTC / USD מדי יום

ה- IOMAP של IntoTheBlock אומר לנו ש- BTC יושב כעת על קיר תמיכה בריא אחד במחיר של 31,000 דולר. בעבר, ברמה זו, 469,000 כתובות רכשו קצת פחות מ -344,500 אסימוני BTC.

תרשים נפח btc / usd 012621

תמונה: IntoTheBlock

בצד ההפוך, קיים מחסום התנגדות בינוני סביב 33,000 $, העולה בקנה אחד עם ה- SMA בגודל 20 ו -50 בר. אם שורי BTC יצליחו להתגבר על כך, הם יתמודדו עם מחסום התנגדות חזק נוסף בסך 35,000 דולר. רמה זו נראית חזקה מספיק כדי להתגבר על כמות גדולה של לחץ קנייה.

תרשים 4 שעות של btc / usd 012621

תמונה: BTC / USD 4 שעות

כשמסתכלים על התרשים בן 4 השעות, אנו יכולים לראות כי ה- SMA בעל 20 הבר היה על סף מעבר על ה- SMA של 200 הבר כדי ליצור דפוס צלב שורי. עם זאת, שתי הרמות הללו נבדלו זו מזו. במהלך שלושת המפגשים האחרונים, BTC צנח מ- 34,500 $ ל -32,200 $, והפך את ה- SMA של 20 בר, 50 בר ו- 200 תמיכה מהתמיכה להתנגדות..

ויסות הקריפטו יעבוד לטובת הביטקוין – מנכ”ל MicroStrategy


מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy, אמר לאחרונה כי תקנות קריפטו מוגברות יוכיחו שורי עבור הביטקוין. בראיון ל שיחות מלח הגיב סיילור לתגובותיה של המועמדת לשר האוצר של הנשיא ג’ו ביידן, ג’נט ילן. היא הביעה דאגה משימושים אסורים במטבעות קריפטוגרפיים.

סיילור אמר כי בדיקה מוגברת תועיל וכי כללים חדשים יאיצו את ההשקעה ב- BTC.

במידה שיש לנו גופים מוסדרים העוסקים בביטקוין, אני חושב שזה רק יאיץ את דריסת הכסף המוסדי לביטקוין..

סיילור ציין כי מרבית המשקיעים כבר רכשו ביטקוין באמצעות בורסות מוסדרות, המחויבות לציית לחוקים מחמירים נגד הלבנת הון (AML) ולדעת את הלקוחות שלך (KYC). לדבריו, לחץ מצד ממשלות יתגלה כמועיל לקריפטוגרפי הדגל.

אני לא חושב שזה מתנפץ לארץ. אני לא חושב שזה יהיה שלילי עבור הענף. למעשה, אני חושב שזה ההפך […] אני לא חושב שיש צורך להסדיר את הביטקוין כדי להצליח. אני חושב שביטקוין פשוט צריך להיות טוב יותר מזהב כדי להצליח.

SEC ו- CFTC ראו כי נבחרו ראשי קרוא וכתוב

נשיא ארצות הברית ג’ו ביידן חתם על למעלה מ -15 פעולות ביצועיות הקשורות לתחומי מדיניות שונים תוך מספר ימים בלבד לאחר ההשבעה. חלק מהשינויים שנכפו לאחרונה משפיעים על גופים הקשורים לתעשיית הקריפטו.

הית ‘טרברט יפטור בקרוב מתפקידו כיו”ר נציבות הסחר העתידי בסחורות (CFTC). כריס ברומר הוא המועמד המוביל כמחליפו של טרברט. ברומר ידוע במחקריו הקשורים לטכנולוגיה דיגיטלית, מימון בינלאומי ומטבעות קריפטוגרפיים. חדשות המינויים הרשמיות צפויות בקרוב.

ממשל ביידן מינה את המפכ”ל אליסון לי כממלא מקום יו”ר הרשות לניירות ערך בארה”ב (SEC). אדווה ציפה לאפשרות שגארי גנסלר יכהן בתפקיד יו”ר ה- SEC. הוא פרופסור לבלוקצ’יין ב- MIT.

לי, לעומת זאת, אין ניסיון ספציפי הקשור ישירות לנכסים דיגיטליים. בעקבות הידיעה על השמתה כיו”ר ה- SEC, היא הצהירה:

בתקופתי כנציב התמקדתי באקלים וקיימות, ונושאים אלה ימשיכו להיות בראש סדר העדיפויות עבורי.

מינוי CFTC יהווה מהלך חיובי עבור ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. אך מינוי ה- SEC בשלב זה לא מראה השפעה חיובית או שלילית.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

מכיוון שמחיר הביטקוין תקוע בין רמות חזקות, אנו יכולים לצפות שהוא ימשיך להתמזג מעל אזור 32,000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector