ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • דובי הביטקוין צנחו ליום הרביעי ברציפות.
  • ה- MACD בתרשים היומי הפך משורי לדובי.

דובי הביטקוין נותרו בשליטה כבר היום הרביעי ברציפות. במהלך קטע זה, מחיר הביטקוין ירד ב -40,000 דולר ל -34,250 דולר, ואיבד כמעט 5,750 דולר בשווי. בואו נראה איך הדברים מאחורי הקלעים.

קריסות ביטקוין ליום הרביעי ישר

במהלך התרסקות זו, המחיר ירד מתחת לרמות הפסיכולוגיות של 40,000 $ ו- 35,000 $. עקב התרסקות זו, המומנטום בשוק הפך משורי לדובי, כפי שמעידים ההתכנסות / הסטייה הממוצעת הנעית (MACD).

תרשים יומי btc / usd 011221

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

לפי ה- IOMAP של IntoTheBlock, מחיר הביטקוין יכול לרדת ל -31,000 דולר לפני שיעמוד בתמיכה משמעותית. בעבר ברמה זו, 350,000 כתובות רכשו 262,000 אסימונים של BTC.

תרשים נפח btc / usd 011221

תמונה: IntoTheBlock

האם השוורים הולכים להחזיר מחירים?

אם מסתכלים על התרשים של ארבע שעות, אפשר לראות שהתרשים של 4 שעות הצליח להפוך את ה- SAR הפרבולי מדובי לשורי. מדד הכוח היחסי (RSI) מרחף לאורך 42.45. זה מראה שהקונים מוכנים להעלות את המחיר אם הם יחזרו לתנופה.

תרשים btc / usd 4 שעות 011221

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

התרשים בן 4 השעות הבזיק אות קנייה עם פמוט אדום-תשע במחוון הרצף של TD באותו פרק זמן זה. לאחר שהבהב שלט זה, המחיר קפץ מ- 31,450 $ ל -35,500 $ לפני שנתקל בהתנגדות ב- SMA של 50 בר..


תרשים btc / usd 4 שעות 011221

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

2.4 מיליארד דולר בשווי ביטקוין ומטבעות אחרים חוסלו ביום אחד

נכסי מטבע קריפטוגרפי (ביטקוין, את’ר, XRP ועוד אסימונים) בשווי של יותר מ -2.4 מיליארד דולר חוסלו בבורסות נגזרים ביום אחד, על פי ביט. זה בא לאחר שמחיר הביטקוין קרס לאחרונה לשער של שבוע אחד של 33,447 דולר בבורסת Bitstamp.

תרשים חותמת סיביות btc / usd 011221

תמונה: Tradingview.com

הביטקוין ירד ב -20.5% משיאו בכל הזמנים שהיה 42,000 דולר (ב -8 בינואר). אלטקוינים חוו מכה משמעותית אף יותר, כאשר את’ר (ETH) צנח ל -1,010 דולר לאחר שנפל ממגמת השיא הוותיקה שלו בכל הזמנים, 1,448 דולר..

מתוך מחיקות של 2.4 מיליארד דולר, עמדות ארוכות מהוות 88.42% (2.16 מיליארד דולר). מכנסיים קצרים בשווי 282.63 מיליון דולר בלבד חוסלו במהלך 24 השעות. בינאנס היה עד להיקף הפירוק הגבוה ביותר (903.31 מיליון דולר), אחריו חובי (523.53 מיליון דולר) וביביט (494.55 מיליון דולר).

על פי דיווח של בלומברג, ויג’יי אייר של לונו אמר שזה יכול להיות התחלה של תיקון תלול בהרבה..

יש לקבוע אם זו תחילתו של תיקון גדול יותר, אך ראינו כעת את הפרבולה הזו נשברת כך שזה יכול להיות פשוט.

גאב מקדם ביטקוין כשהפלטפורמה מוצפת על ידי תומכי טראמפ

עם כ -5000 משתמשים שהצטרפו ביום ו -18 מיליון ביקורים באתר, Gab – פלטפורמת הרשתות החברתיות – עוברת מתקפת DDoS טבעית. מנכ”ל גאב אנדרו טורבה אמר לאחרונה כי:

התנועה רק הולכת וגדלה תלויה חזק, ושרתים רבים עוד יותר בדרך היום.

הפלטפורמה מפעילה שרתים משלה והצליחה להשיג אפליקציה סלולרית בלתי ניתנת להסרה באמצעות מסטודון, על פי דו”ח Trustnodes. מאחר שפרלר נאסר לאחרונה על ידי גוגל, אפל ואמזון, למשתמשי הפלטפורמה (שמורכבים בעיקר משמרנים) אין ברירה אלא לנסות את גב..

מכיוון שגב נאסר על פלטפורמות רבות בשנת 2018 (כולל מעבדי תשלום), אין לו שירותי מיינסטרים כמו ענן אמזון. הפלטפורמה אימצה את הביטקוין ובתכנית להופיע כאלטרנטיבה של טוויטר, Gab מתפנה כרגע להודיע ​​למשתמשים שלהם על מקום הימצאה של BTC. “ביטקוין הוא כסף חופשי לדיבור,” נאמר. החברה הוסיפה:

יותר ויותר עסקים ואנשים פרטיים מנותקים מעיבוד תשלומים מסורתי, בנקים ועוד ברשת. זה כולל את Gab.com ומייסדנו אנדרו טורבה, ששניהם הועמדו ברשימה השחורה על ידי VISA וכן מעבדי תשלום כמו Paypal. ביטקוין פותר את הבעיה הזו.

מבחינת הביטקוין, כ -70 מיליון מצביעי טראמפ העוברים לגאב עשויים להגביר את המודעות לביטקוין. הפלטפורמה מסבירה כיצד משתמשים יכולים להשתמש בה לתמיכה בפלטפורמות המספקות להם כעת דרך לנהל דיון ציבורי.

HSBC אוסרת ביטקוין

אחד הבנקים הגדולים בבריטניה, HSBC, לא יאפשר לביטקוין לפדות את הרווחים שלהם בעקבות עצרת שוברת השיא של הנכס, לפי הדיווח של טיימס. בינתיים, בנקים גדולים אחרים מסרבים לקבל כרטיסי אשראי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

מזה שנים רבות, מפעלים בנקאיים רבים בבריטניה התנגדו למטבעות קריפטוגרפיים. על פי דיווח מוקדם יותר של ארה”ב היום, HSBC וברקליס חסמו חשבונות של סוחר אופניים בבריטניה לאחר שביצע עסקה לבורסת מטבעות קריפטו..

החששות מהלבנת הון מצוטטים במידה רבה כסיבה מאחורי חוסר הרצון שלהם להתמודד עם נכסים וירטואליים. עם זאת, דני סקוט, מנכ”ל חילופי המטבעות מטבעות מטבעות CoinCorner, אומר כי בנקים בריטים עוינים באופן מסורתי מתחממים כעת לביטקוין..

לא היו לנו בנקים שמסרבים או מקשים על לקוחותינו לחסל את הביטקוין שלהם מזה זמן מה. אני חושב שהבנקים נעשים נוחים יותר עם הביטקוין – כל עוד מקור הכספים ברור, אין בעיות.

רמות מחיר BTC לצפייה

הרמה המכריעה ביותר לצפייה בביטקוין היא SMA של 50 בר (36,000 $) בפרק הזמן של 4 שעות. אם הקונים יצליחו לעבור את הרמה הזו, הם יהפכו את המומנטום השלילי בטווח הקצר. בצד החיסרון, אם הדובים ישללו תיקון שורי קצר טווח זה, הם יוכלו להוריד את המחיר למחסום התמיכה של 31,000 דולר. על הקונים להגן על רמה זו בכל מחיר כדי למנוע הפסקה הנמוכה מ- 30,000 דולר לביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector