חיזוי מחיר ביטקוין: טיפות BTC לאחר כישלון במחיר של 39,400 דולר

ניתוח טכני של Bitcoin BTC יומי

  • מחיר הביטקוין יושב כרגע בראש רמות התמיכה הבריאותיות.
  • אחוז ההיצע במחזור שלא עבר לפחות שנתיים הגיע לשפל של חודש.

מחיר הביטקוין ירד מ -39,400 דולר ל -38,225 דולר, ואיבד את הערכת הערך הכוללת שלו קצת יותר מ -1,000 דולר. בשבת זו, BTC פלרטט עם הרמה הפסיכולוגית של 40,000 $ לפני ששב. בואו נסתכל מקרוב על ידי ניתוח טכני.

מחיר ביטקוין יושב על תמיכה בריאה

לפני הפעולה הדובית של היומיים האחרונים, מחיר הביטקוין היה בעיצומה של עלייה שורית, בה הוא קפץ מ -30,300 דולר ל -39,400 דולר, כלומר עלייה של כמעט 9,000 דולר בהערכת השווי הכוללת. מדד החוזק היחסי (RSI) ירד מ -64 ל -61 בעקבות פעולת המחירים השלילית האחרונה.

תמונה: BTC / USD מדי יום

אם מסתכלים על ה- IOMAP של IntoTheBlock, מחיר הביטקוין יושב על חבורה של חסמי תמיכה בריאים. קו התמיכה הקרוב ביותר הוא 37,600 דולר. בעבר, 805,000 כתובות רכשו כאן קצת יותר מ -470,000 BTC.

תמונה: IntoTheBlock

טבלת המחירים של הביטקוין בת 4 שעות הבהיקה שלושה אותות שליליים:

  1. ה- MACD מראה תנופה בשוק דובי מתמשך.
  2. ה- SMA בעל 20 הבר הפך מתמיכה להתנגדות.
  3. ה- SAR הפרבולי הפך משורי לדובי.

תמונה: BTC / USD 4 שעות

ביטקוין נמצא בתנועה


בהתאם ל- Glassnode, אחוז היצע הביטקוין שמסתובב שלא עבר לפחות שנתיים הגיע לשפל של חודש של 46.168%. השפל הקודם של חודש אחד של 46.200% נצפה ב -7 בפברואר 2021. נכון לעכשיו לא ברור אם זה סימן חיובי או שלילי. עלינו לחכות ולצפות.

מייק נובוגרץ: ראלי ביטקוין שורי יתארך בשנת 2022

בראיון שנערך לאחרונה בפודקאסט אלפא טריידר, שיתף מייק נובוגרץ, מנכ”ל גלקסי דיגיטל, את מחשבותיו על שוק השוורים של ביטקוין. נובוגרץ אמר כי שוק השוורים רחוק מלהסתיים מכיוון ש- BTC צפוי לעלות גבוה יותר ב -22 החודשים הבאים. הוא מצפה שבנקים גדולים יתחילו להציע שירותי קריפטו בקרוב.

מה שאני באמת משוכנע בכך שאנחנו עדיין ממש מוקדמים במחזור האימוץ של מוסדות גדולים. עוד לא ראיתם שהבנקים הגדולים יוצאים עם הצעותיהם. תן לי לומר לך בוודאות, הם באים. אני ממש אהיה מופתע אם הביטקוין לא יהיה גבוה יותר השנה וגדל בשנה שלאחר מכן.

כאשר ביטקוין ממשיך בריצה המורחבת שלו, מנכ”ל גלקסי דיגיטל הדגיש גורמי מפתח המניעים את צמיחת נכס הקריפטו הדגל.

קוביד שינה הכל ברקע המאקרו של נכסים קשים, והביטקוין מפותח כל כך, נוצר כדי להיות נכס קשה שעקומת האימוץ האיצה. פול טיודור ג’ונס הביט בזה ואמר, “וואו, זה באמת עובד כנכס קשה …”

זהו הנכס המופץ הגדול ביותר אי פעם מחוץ לדולר, ולכן יש לך את בניין הקהילה הזה שממשיך לספר את הסיבה מדוע זה חשוב

נובוגרץ חשפה גם את האיפור הנוכחי של תיק הקריפטו של גלקסי דיגיטל. כרגע, התיק מורכב מ- 70% ביטקוין, 25% אתר ו- 5% דפי (פיננסים מבוזרים).

כרגע, אנחנו כנראה 70% ביטקוין, 25% את’ריום (ETH) ו -5% דפי (פיננסים מבוזרים). זה מרגיש לי לגבי התיק הנכון המותאם לסיכון ומתואם לתנודתיות.

סקוט מינרד של גוגנהיים: ראלי ביטקוין לא בר קיימא אבל יכול להגיע לסכום של 600,000 דולר

סקוט מינרד, מנהל ההשקעות הראשי (CIO) של גוגנהיים, אמר כי לביטקוין יש פוטנציאל להגיע למחיר של 600,000 דולר בסופו של דבר. בראיון שנערך לאחרונה ב- CNN, ציין מינרד כי המחקר שעשה החברה עשור בביטקוין מראה כי הנכס הדיגיטלי יכול להגיע לרמת מחירים זו..

על פי חישוביו, אם ההיצע של ביטקוין יהיה שווה לזהב, אז המחיר יהיה בין $ 400,000 ל- 600,000 $.

אם אתה מחשיב את היצע הביטקוין ביחס לאספקת הזהב בעולם, ומהו הערך הכולל של הזהב, אם הביטקוין היה הולך לסוגים כאלה של מספרים, היית מדבר על 400-600,000 דולר לביטקוין..

הביטקוין נמצא במפגן מחירים מאז נובמבר 2020. הוא הגיע לשיאו בינואר כאשר המחיר זינק לשיא חדש בכל הזמנים של מעל 41,000 $. עם זאת, הוא ירד לרמה של 30,000 $, והשאיר את קהילת הקריפטו תוהה אם זה שוק דובים חדש או סתם ריבית ל -20,0000 $.

מינרד אמר כי retracement הוא כי השתתפות מוסדית עדיין אינה חזקה דיה בכדי לתמוך בעצרת מהירה שכזו. עם זאת, הוא בטוח כי ההשתתפות המוסדית תרחיב ותגדיל את הפוטנציאל של ביטקוין לקיים את צמיחתו ככל שיהפוך לנכס רלוונטי יותר בכלכלה העולמית..

מטבעות קריפטו נכנסו לתחום המכובדות וימשיכו להיות חשובים יותר ויותר בכלכלה העולמית.

יעד המחיר של 600,000 דולר לביטקוין הוא תיקון כלפי מעלה מ -400,000 $ שמינרד העניקה בעבר כיעד המחיר. בעקבות השינוי ב- BTC, אנליסטים של ג’יי.פי מורגן אמרו כי גרייסקייל, פלטפורמת ניהול הנכסים הדיגיטליים הגדולה בעולם, תשחק תפקיד מפתח בהחזרת המחיר מעל לרמה של 40,000 דולר ממנה צנח..

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

מחיר הביטקוין יירד ככל הנראה לתמיכה של 37,600 דולר כאשר הדובים ישתלטו על פעולת המחיר. לאחר מכן, BTC עשוי לעלות אם מדובר בתיקון זמני.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map