ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • ביטקוין מתמודד עם התנגדות לטווח קצר ברצועת בולינגר העליונה במסגרת הזמן של 4 שעות.
  • IntoTheBlock מראה מחסור בחסמי התנגדות חזקים במהופך.

מחיר הביטקוין יצא לרמה הפסיכולוגית של 40,000 דולר בשבוע שעבר. עם זאת, במהלך ארבעת הימים הבאים בין ה- 9 בינואר ל- 12 בינואר, מחיר הביטקוין צנח ל -34,000 דולר והגיע לשפל של 30,180 דולר. עם זאת, השוורים החזירו את השליטה לשלושת הימים האחרונים.

BTC על סף 40,000 $ הפסקה

מחיר הביטקוין הצליח להקפיץ את ה- SMA בן 20 הימים ולהפוך שתי רמות התנגדות מרכזיות לתמיכה – 35,000 ו -38,700 דולר. הקריפטוגרפיה המובילה מחפשת כעת להיכנס מחדש לרמה הפסיכולוגית של 40,000 דולר.

עם זאת, שים לב כי ההתכנסות / ההבדל הממוצע הנע (MACD) כרגע במגוון אדום, כך שמחיר הביטקוין לא יוכל להתפוצץ.

תרשים יומי btc / usd 011521

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

ה- IOMAP של IntoTheBlock מראה לנו שחסר רמות התנגדות חזקות מלפנים. מחסום ההתנגדות היחיד שיש לציין הוא 40,000 $, שבו 4,000 כתובות רכשו בעבר 39,000 אסימונים של BTC. אם הקונים ישתלטו על שליטה מלאה, לא תהיה להם שום בעיה לפרוץ את מחסום 40,000 $.

תרשים נפח btc / usd 011521

תמונה: IntoTheBlock

כאשר אנו מסתכלים על התרשים בן 4 השעות, אנו יכולים לראות כי מחיר הביטקוין עומד כעת בפני מכשול ברצועת בולינגר העליונה. כשאתה מסתכל מקרוב, אתה יכול לראות שה- BTC ניסה מספר פעמים לשבור את הלהקה העליונה של בולינגר כדי להגיע לרמה של 40,000 $, אך נכשל.

תרשים btc / usd 4 שעות 011521

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

עם זאת, ה- MACD במסגרת זמן זו מתנהל בחוזקה בירוק. ככזה, המחיר אמור להיות מסוגל לעבור את רצועת בולינגר העליונה ולהיכנס לאזור 40,000 $.

שוק האופציות של ביטקוין רואה 20% סיכוי לסכום של 50 אלף דולר בסוף החודש

נראה כי הביטקוין מתאושש מתיקון המחירים האחרון שלו, כאשר תמחור שוק האופציות היה עד 20% לסיום של 50,000 $ עד סוף ינואר. קריפטו הדגל זינק בכמעט 4000 $ (11%) תוך 24 שעות לאחרונה, לפי נתוני CoinDesk 20.

למרות ההתאוששות, BTC עדיין חסר שיא של 41,962 דולר (8 בינואר). על פי הנתונים שסיפק Skew, נתוני שוק האופציות מראים כי המשקיעים מהמרים על המשך ראלי ומקצים סיכוי של 20% לביטקוין שיעלה מעל 50,000 $ עד 29 בינואר (תפוגה חודשית).

ההסתברויות לאופציות מחושבות באמצעות הנוסחה של Black-Scholes בהתבסס על כמה מדדים מכריעים. חלק מהמדדים הללו כוללים מחירים של אופציות להתקשרות, מחירי שביתה ומחיר נכס הבסיס.

תרשים ההסתברות למחיר הביטקוין 011521

תמונה: שיפוע

הסבירות של 20% לביטקוין לנוע מעל 50,000 $ נראית מרשימה, בהתחשב בתום התפוגה החודשית רק בעוד שבועיים, והמטבע רחוק למדי מ- 50,000 $. הסבירות לעליית BTC מעל לרמה מסוימת לפני או לפני התפוגה מתואמת באופן חיובי לזמן שנותר לתום..

על פי דריביט תובנות, עצרת של 31% ל- 50,000 $ בשבועיים עשויה להיות מאתגרת להמחשה, אך היא רחוקה מלהיות בלתי אפשרית. המטבע הקריפטוגרפי התווה מהלכים משמעותיים יותר בתקופה האחרונה. לדוגמה, המחירים עלו ב -52% מ -19 אלף דולר ל -29 אלף דולר בשבועיים האחרונים של דצמבר בלבד.

MicroStrategy לארח כנס ביטקוין חינוכי

לאחר שהשקיעה יותר ממיליארד דולר בביטקוין, MicroStrategy, חברת בינה עסקית, מארחת כנס מקוון כדי לחנך ארגונים גדולים על היתרונות הפוטנציאליים של השקעה בביטקוין. הוועידה, שכונתה “ביטקוין לתאגידים”, זכתה לתמיכה מענקיות אחרות בתעשייה כמו מזל תאומים, בינאנס, Coinbase, Fidelity, Grayscale ועוד..

מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy, פנה לטוויטר כדי להודיע ​​על היוזמה. הוא כינה זאת “קורס בחינם, מקוון, מואץ באסטרטגיית וטקטיקות ביטקוין כדי להגדיל את החברה שלך וליצור ערך בעלי מניות.”

החסימה הראשונה אמורה להתקיים ב -3 בפברואר. היא תתווה כיצד ביטקוין יכול לשמש נכס עתודה לאוצר ואת הגורמים המקרו-כלכליים שעומדים מאחורי האימוץ התאגידי והמוסדי. מנכ”ל סיילור וסטונרידג ‘, רוס סטיבנס, יוביל את החלק הזה בכנס.

בהמשך, נשיא MicroStrategy וסמנכ”ל הכספים Phong Le יספק סקירה של דרכים שונות בהן התאגידים יכולים לשלב ביטקוין באסטרטגיות עתודות האוצר שלהם. כמה נושאים נוספים שיוסקרו בכנס כוללים שיקולים משפטיים ורגולטוריים, חשבונאות, מיסוי וביקורת.

קומץ חברות הקשורות לקריפטו ישחררו את המצגות שלהם ביום השני – 4 בפברואר. חלק מהשמות כוללים שירותי Fidelity Digital Asset Asset, Galaxy Digital, Coinbase, Binance, Kraken, Grayscale, Gemini ו- Genesis.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לאיזו רמה?

תחזית מחירי הביטקוין היא שורית כללית, ולכן אנו יכולים לצפות כי עצרת סוף השבוע תעלה את המחיר מעל 40,000 $. מעניין לראות עד כמה יגיע המחיר בעצרת זו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me