תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • טסלה הודיעה כי רכשו BTC בשווי של 1.5 מיליארד דולר.
  • מחיר הביטקוין קופץ ביום שני הקרוב ב -6,000 דולר.

מחיר הביטקוין צפוי להגיע ל -50,000 דולר לפני שיתמודד עם התיקון

יום שני התגלה כיום בלתי נשכח למחיר הביטקוין. טסלה בראשות אילון מאסק הודיעה בהגשת ה- SEC שלהם כי רכשה ביטקוין בשווי של 1.5 מיליארד דולר. ברגע הידיעה, מחיר ה- BTC הגיב מיד והגיע לשיא חדש בכל הזמנים של 47,131.35 $..

טסלה רוכשת BTC בשווי 1.5 מיליארד דולר

חברת טסלה אינק, חברת הרכב החשמלי בהובלת אילון מאסק, רכשה לאחרונה ביטקוין בשווי 1.5 מיליארד דולר, על פי הדו”ח השנתי שהוגש לרשות ניירות ערך בארה”ב (SEC). קרל קווינטנילה מ- CNBC שיתף קטע מהדיווח בטוויטר שזכה לתשומת לב קהילת הקריפטו.

“טסלה 10-K: ".. השקענו סכום כולל של 1.50 מיליארד דולר בביטקוין במסגרת מדיניות זו ועשוי לרכוש ולהחזיק נכסים דיגיטליים מעת לעת או לטווח ארוך. יתר על כן, אנו מצפים להתחיל לקבל ביטקוין כאמצעי תשלום עבור המוצרים שלנו בעתיד הקרוב..

זמן קצר לאחר פרסום הידיעה, הביטקוין זינק שוב מעל קו 40,000 $. מנכ”ל טסלה, אילון מאסק, הוסיף את ההאשטג #bitcoin לביו בטוויטר שלו לפני כמה ימים. רק זה הספיק כדי לדחוף את מחיר המטבע ב -20%. מאסק הודה כי הוא מאחר למסיבת הביטקוין והיה צריך לקנות את BTC לפני “שמונה שנים” במהלך צ’ט במועדון.

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא העניין וההשקעה המסיבית בביטקוין של MicoStrategy בתקופה האחרונה. עם השקעה של יותר ממיליארד דולר בביטקוין, MicroStrategy עלתה לכותרות מאז השנה שעברה. רק לפני כמה ימים אירחה החברה כנס גדול שהציג את ביטקוין ואת מקרי השימוש שלו בפני מוסדות מכל רחבי העולם.

יש לציין כי מנכ”ל MicroStrategy, מיכל סיילור, ניהל שיחה עם אילון מאסק בדצמבר 2020 על ביטקוין. מאסק צייץ מם פרובוקטיבי על BTC אליו הגיב סיילור באומרו:

אם אתה רוצה לעשות לבעלי המניות שלך טובה של 100 מיליארד דולר, המיר את המאזן של TSLA מ- USD ל- BTC. חברות אחרות ב- S&P 500 היה עוקב אחר ההובלה שלך ועם הזמן הוא יגדל ויהפוך לטובת טריליון דולר.

מאסק שאל אז את סיילור אם עסקאות של מיליארד דולר אפשריות עם ביטקוין. על כך אמר סיילור:

כן. רכשתי מעל 1.3 מיליארד דולר ב- # BTC בחודשים האחרונים & אשמח לשתף אתכם בחוברת המשחק שלי במצב לא מקוון – מדען רקטות אחד למשנהו.

CoinShares CSO: מוסדות צריכים כעת להקצות לביטקוין

Meltem Demirors, מנהל האסטרטגיה הראשי ב- CoinShares, הזהיר כי כרגע זה מסוכן עבור משקיעים מוסדיים שלא יהיה ביטקוין בתיק שלהם. בראיון ל- CNBC, Demirors התייחס לחששות מכך שלדוביות של ביטקוין יש מגבלת זמן. בסופו של דבר, רגולטורים כמו שרת האוצר האמריקאית ג’נט ילן יכפשו את שטח הקריפטו.


ההנהלה ציינה תפיסה מוטעית לפיה ביטקוין אינו מוסדר, שלדעתו הוא “שקרי בהחלט”. הוא הוסיף כי CoinShares מקדיש זמן רב לציות. לדברי Demirors, הקצאת כספים לביטקוין היוותה סיכון למשקיעים בשנת 2020. עם זאת, בשנת 2021, הוא מאמין כי “זה סיכון לא להקצות לביטקוין.”

בהתייחסו לאימוץ המוסדי של ביטקוין, דימירר דיבר על MicroStrategy, שהכפילה יותר את עתודות האוצר שלה בגלל הקצאת הביטקוין שלה. הוא גם הזכיר את אירוע ועידת הביטקוין האחרון שערכה MicroStrategy בהשתתפות יותר מאלף גזברים ארגוניים. לדעת demirors, מדינות לאום מתחילות כעת לבדוק ברצינות איזה תפקיד יכול ביטקוין למלא בעתיד כלכלתן.

Demirors הוסיפו כי הפעם, עניין מוסדי מוביל את הפעלת השור בביטקוין בעוד שסוחרים קמעונאיים מתמקדים יותר בנכסי קריפטו קטנים יותר ובמטבעות מם..

עניין רב בביטקוין מגיע ממוסדות. כאשר אנו בוחנים מגמות בצד המסחר, מצד המוצרים המובנים בו אנו פועלים ומנהלים נכסים של 4 מיליארד דולר עבור לקוחותינו, הרבה מהזרמים מגיעים ממוסדות שמקצים דרך מוצרים או קרנות הנסחרות בבורסה. יש השתתפות קמעונאית, אבל זה לא קרוב למה שראינו בשנת 2017.

איפה שאנחנו רואים שההשתתפות הקמעונאית היא בדברים כמו Dogecoin (DOGE) ובסוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים קטנים יותר בשווי השוק המעניקים יותר “memefication” ומה שאנחנו מכנים “מטבעות מם” או “מניות מם”, אם אתה מסתכל על GameStop ו- AMC. באמת מה שמניע את הביטקוין בעיניי הוא השינוי המהותי ברגשות.

מייסד שותף של BlockTower Capital: מחיר הביטקוין עשוי להגיע ל -400,000 דולר

ארי פול, מנהל המידע של BlockTower אמר לאחרונה כי הוא מאמין שביטקוין יכול להשיג מעל 10x רווחים בשנתיים הקרובות. פול לקח לטוויטר לציין כי שוק השוורים עשוי להימשך עד סוף 2022, כאשר הביטקוין צפוי לגדול בין 153% ל -915% ממחירו הנוכחי..

“לפי הזמן, אני מניח שיש לנו 9-22 חודשים. מבחינה מחירית – אני מניח ש- BTC מסיים את הפרת השור בין $ 100-400 אלף דולר והמטבעות טובים יותר. “

בראיון אמיתי לראיית חזון עם שור הביטקוין ראול פאל, הסביר פול כי בעוד שהוא שורי לטווח ארוך על ביטקוין, הוא מאמין כי אלטקוינים יביאו יותר מביצועי BTC בתקופה הקרובה.

אז אם שוק השוורים הזה דומה לאלה שהגיעו לפניו, ואני חושב שזה צפוי, השליש האחרון של הפעלת השוורים, כל המטבעות, באופן כללי, עשויים להעלות על ביטקוין. וזה קרה בכל פעם בעבר. זה נוטה לקרות בשווקים מסורתיים, שבהם אתה מקבל – בעיקרון, מכסים קטנים באיכות נמוכה יותר מאשר איכות. והסיבה היא שסובלנות הסיכון של אנשים גוברת.

מחיר הביטקוין מתלכד מעל 45,000 דולר

לפני יום שני זה, מחיר הביטקוין עלה מ- 30,450 $ ל -39,000 $ במהלך 10 הימים האחרונים. בעקבות החדשות, BTC חצה את הרמות של 40,000 $, 41,000 $, עד 47,000 $. עם זאת, הקפיצה האחרונה הזו דחפה את מדד החוזק היחסי (RSI) לאזור שנקנה יתר על המידה, מה שמראה שהנכס הוא במחיר מופרז ועשוי להתמודד עם תיקון זמני..

תרשים יומי btc / usd 020921

תמונה: BTC / USD מדי יום

אם תיקון זה אכן קורה, מחסום התמיכה בסכום של 38,500 דולר – שבו 708,500 כתובות רכשו בעבר 390,000 אסימוני BTC – נראה חזק מספיק כדי לספוג לחץ מכר רב..

תרשים נפח btc / usd 020921

תמונה: IntoTheBlock

תרשים מחירי הביטקוין בן 4 השעות מראה שני סימנים חיוביים – ה- SAR הפרבולי הפך מדובי לשורי, בעוד ש- MACD מצביע על מומנטום שורי הולך וגדל. כל זה אומר לנו ש- BTC עשוי לזחול למחסום של 50,000 $ לפני שיתמודד עם תיקון זה.

תרשים btc / usd 4 שעות 020921

תמונה: BTC / USD 4 שעות

יתרת ביטקוין בבורסות שנופלות

תרשים צמת זכוכית btc / usd 020921

היצע ה- BTC בבורסות ירד לרמות שנראו לאחרונה בינואר 2018, ממש בשיא. מאז, עוד 1.8 מיליון BTC הגיעו למחזור, שכולם עברו לידיים חזקות שהצטברו. זהו סימן חיובי למחיר הביטקוין מכיוון שהוא מראה שאנשים מעדיפים להחזיק במקום למכור.

כתובות אקטיביות של ביטקוין גדלות

תרשים חזית btc / usd 020921

בתרשים לעיל אנו רואים עלייה עקבית בממוצע הנע של 200 יום לכתובות פעילות (כתובות ייחודיות המתקשרות ברשת של $ BTC). זה מראה לנו שרשת הביטקוין מתחזקת בהתמדה.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

אנו מצפים שמחיר הביטקוין יגיע ל -50,000 דולר לפני שניצב בתיקון. הטכניים נראים די חזקים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector