תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • מחיר הביטקוין חצה 50,000 $ ואז חזר בו.
  • BTC יושב על גבי חבורה של רמות תמיכה בריאותיות.

ב- 13 בפברואר, מחיר הביטקוין זינק מקיר התמיכה של 47,000 $ וקפץ ל 49,575 $. ביום שלישי זה, BTC הצליחה לחצות מעל 50,000 $ ומאז נסוגה חזרה.

מחיר הביטקוין יושב מעל שתי רמות תמיכה בריאותיות

בארבעת הימים האחרונים, מחיר הביטקוין הצליח להפוך את הרמה הפסיכולוגית של 49,000 $ מהתנגדות לתמיכה. בשל טיפוס שורי זה, ה- RSI זחל כעת לאורך קצה האזור שנקנה יתר על המידה. כל תנועה שורית פתאומית עשויה להפוך את ה- BTC למחיר יתר על המידה, מה שעשוי לעורר תיקון דובי.

תרשים יומי btc / usd 021721

תמונה: BTC / USD מדי יום

בצד החיסרון, למחיר הביטקוין יש שני קירות תמיכה בריאים בסכום של 49,000 ו -47,000 דולר. בעבר, ב- $ 49,000, 403,000 כתובות רכשו 301,000 אסימונים של BTC. נראה שרמה זו חזקה מספיק בכדי לספוג לחץ מכר רב.

תרשים נפח btc / usd 021721

תמונה: IntoTheBlock

כורי ביטקוין HODLing מעל מכירה

כורי ביטקוין צוברים יותר BTC בעוד שמשקיעים ארוכי טווח מממשים רווחים, על פי Glassnode. למרות מכירתם הכבדה של הכורים בינואר, מדו”ח Glassnode עולה כי זרימת הכורים התייבשה במהלך פברואר עד כה.

תרשים צמת הזכוכית של btc / usd 021721

תמונה: Glassnode

על פי הדיווח, כורים ומשקיעים ארוכי טווח הם שני המוכרים העיקריים של הביטקוין במהלך שווקי השוורים. Glassnode ציין כי ניתן להסיק את זרם הכרייה המצטמצם כשורי, כאשר הכורים כבר כיסו את עלויות ההפעלה שלהם או אגרו מטבעות. האחרון יכול להיות בתגובה להשקעת הביטקוין של טסלה בסך 1.5 מיליארד דולר.


קטע מהדוח קורא:

זה מצביע על כך שכורים השלימו מכירות נאותות לכיסוי עלויות, או שיכולים גם להיות שהם רואים בהצבעת האמון של טסלה סיבה הוגנת לשמור על אחיזה חזקה באוצר שלהם..

כאשר הכורים מחזיקים כעת בביטקוין שלהם, Glassnode סיכמה שרוב המטבעות שנמכרים בשווקים נשלחים על ידי משקיעים ארוכי טווח. חברת האנליטיקה ציינה גם כי ימי מטבעות נהרסים (CDD) מראה כי מטבעות ישנים יותר מחולקים מחדש. Glassnode הגיע למסקנה כי משקיעים ארוכי טווח צוברים רווחים מאז אוקטובר – כאשר BTC עברה את 12,000 $. CDD הוא מדד לפעילות כלכלית המעניק משקל רב יותר למטבעות שלא הוצאו זמן רב.

סקירה כללית של איסור הקריפטו בניגריה

ועדת התיאום של תעשיית הבלוקצ’יין בניגריה (BICCON), הצטרפה לשחקנים אחרים בתעשיית הקריפטו כדי לתקוף את ההנחיות האחרונות של הבנק המרכזי של ניגריה (CBN) לבנקים. BICCON הוא גוף המייצג בעלי עניין בקריפטו ובבלוקצ’יין בניגריה. ה- CBN יישם את הצו ב -5 בפברואר 2021 והוא מבקש לנתק ישויות קריפטו מהמערכת הבנקאית.

בהצהרה שפורסמה לאחרונה, BICCON דחה את טענת ה- CBN כי ההנחיה החדשה היא רק “חזרה על עצמה” על דבריה כבר בינואר 2017. ההנחיה אסרה למעשה על מוסדות פיננסיים לספק שירותים לאנשים ו / או לגופים המבצעים נכסים דיגיטליים..

BICCON גם נזפה ב- CBN בגין אי מתנה “כל הודעה נאותה או צו בית משפט של בית משפט כלשהו המוסמך.” הגוף גם הדגיש את החיפזון והיישום הלא תקין של הצו. זה המשיך לחשוף כיצד כמה חברות קריפטו הושפעו מההחלטה הזו.

מאז 5 בפברואר 2021, מספר חשבונות של אנשים וגופים נסגרו. במקרה אחד מוזר וחריג, הכספים בשני חשבונות התאגיד של חילופי מטבעות קריפטו נמחקו ואז נסגרו בסופו של דבר.

BICCON ציין כי האיסור עלול להיתקל במכשולים משפטיים מכיוון ש”כרגע אין חקיקה של האסיפה הלאומית המפלילה או לא חוקית את המסחר במטבעות קריפטוגרפיים בניגריה. ” לפני ש BICCON פרסמה את הצהרתה, כמה מחברי הסנאט הניגרי הביעו גם התנגדות להנחיית CBN. על פי הדיווחים, הסנאט הניגרי רוצה ש- CBN יסביר את ההחלטה.

יש לציין כי הסנטור סאני מוסא יצא לתמיכה בהנחיית ה- CBN. מוסא טען כי מטבעות קריפטוגרפיים, במיוחד ביטקוין, הפכו את המטבע הניגרי ל”חסר תועלת כמעט “. נציבות הביטחון והחלפות הניגרית גם אמרה כי היא תומכת בהנחיית ה- CBN.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

מחיר הביטקוין ימשיך לרדת מתחת לסף של 50,000 דולר. אנו מאמינים שבסופו של דבר BTC תעביר 50,000 $ לקו תמיכה רב עוצמה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector