ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • מחיר הביטקוין איבד כמעט 9,000 דולר בהערכת השווי הכוללת שלו.
  • ה- SAR הפרבולי הפך משורי לדובי.

במהלך 48 השעות האחרונות, מחיר הביטקוין ירד מ -57,380 דולר ל -48,750 דולר. כפי שציינו בעבר וכפי שציין ג’וזף יאנג, קו התמיכה של 48,000 $ הוא קריטי בהחלט. בואו נראה מה קורה מאחורי הקלעים.

מחיר הביטקוין צונח למטה

מחיר BItcoin צנח בכמעט 9,000 $ כאשר המוכרים השתלטו על השוק המלא. ישנם שני סימנים נוספים שאומרים לנו כי התחזית הכוללת לא נראית טוב במיוחד:

  • ה- MACD עומד להפוך משורי לדובי.
  • ה- SAR הפרבולי הפך מחיובי לשלילי.

תרשים יומי btc / usd 022321

תמונה: BTC / USD מדי יום

מחיר הביטקוין יושב ברמות התנגדות חזקות. בצד החיסרון, יש תמיכה חזקה משמעותית ב- SMA בן 20 הימים (48,000 $). התמיכה בה היא קריטית, שכן הפסקה נוספת מתחת לקו זה תוביל את BTC ל- SMA ל -50 יום (40,000 $).

תרשים נפח btc / usd 022321

תמונה: IntoTheBlock

ג’נט ילן: ביטקוין אינו יעיל לעסקאות

ג’נט ילן, מזכירת משרד האוצר האמריקני שמונתה לאחרונה, אמרה כי נעשה שימוש תכוף בביטקוין בעסקאות אסורות וכי מדובר בתשלום לא יעיל. באירוע האחרון של פרויקט המדיניות של DealBook DC, ילן הגיבה על הצעדים שעל ארה”ב לנקוט בהתאוששותה הכלכלית לאחר COVID-19. יש לציין כי היא דנה בתפקיד שמילאו הנכסים הדיגיטליים בכך שהם יכולים להקל על שיטות תשלום “מהירות וזולות יותר”.

עם זאת, לדעת ילן, הצורות הנוכחיות של מטבעות קריפטוגרפיים מציגות “סוגיות רבות” שיש ללמוד היטב. חלק מהבעיות הללו כוללות “הגנת צרכנים והלבנת הון”. מעניין שתגובותיה הגיעו במהלך תיקון תלול במחיר הביטקוין.

היא המשיכה לבסס את הצפנת הדגל באמרה שהיא “לא יעילה ביותר לביצוע עסקאות” וזה נכס ספקולטיבי ביותר. ילן טענה בעבר כי עליית תעשיית הקריפטו הגדילה את הסיכונים לפגיעות מאחר שעבריינים נוטים להעסיק אותם לפעולות בלתי חוקיות.

ילן גם רמזה כי הפדרל ריזרב האמריקני יכול להצטרף לבנקים מרכזיים אחרים בעקבות המגמה ההולכת וגוברת של מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC). ארה”ב דנה ברעיון זה בשנים האחרונות אך נותרה לא החלטית. מצד שני, סין עשתה התקדמות משמעותית והיא בודקת באופן פעיל את הגרסה שלה בניסויים שונים.


אנליסט אומר כי תעודת סל ביטקוין בצפון אמריקה עשויה לנפץ נכסים בניהול של מיליארד דולר בקרוב

הקרן הראשונה בבורסת ביטקוין בצפון אמריקה (ETF) תגיע בקרוב למיליארד דולר בנכסים בניהול (AUM), על פי אנליסט בלומברג. בציוץ שנערך לאחרונה, אנליסט בכיר אריק בלחונאס חזה כי ה- ETF של Bitcoin מטרה יכול להחזיק יותר מכפול מה- AUM הנוכחי. מטרת תעודת הסל של Bitcoin נסחרת תחת טיקטור BTCC בבורסת טורונטו (TSX).

תעודת סל ביטקוין של קנדה BTCC נסחרה היום 350 מיליון דולר (CAD + דולר ארה”ב), זינוק של 40% מאתמול (התריס מהנשמה האופיינית ליום השני) ופי 3 יותר מכל תעודת סל אחרת (לא אמיתית). באופן פרופורציונלי, זה שווה ערך לכ -5 מיליארד דולר בנפח בארה”ב (או בערך פי 7 יותר מ- GBTC). AUM ליומיים נאמד בכ -330 מיליון דולר.

כמו כן, BTCC תגיע ככל הנראה למיליארד דולר ב- AUM עד סוף השבוע הבא. תעודת הסל הגדולה ביותר בקנדה היא 8 מיליארד דולר בלבד. השני בגודלו הוא 5 מיליארד דולר. אני לא אתפלא אם זה יעבור את אחד מהם או את שניהם בחודשיים הקרובים (אי אפשר למכור מכוער, וזה אפשרי).

מנפיק הקרן, Purpose Investments, דיווח כי תעודת הסל של ביטקוין השיגה 421.8 מיליון דולר ב- AUM בימים הראשונים להשקתה. היא טענה גם כי רשמה נפח מסחר בשווי 80 מיליון דולר בשעה הראשונה שלה בשוק.

מנכ”ל חברת סום סייף צופה כי תעודת הסל תגדל באופן משמעותי וכי הקרן תסייע להאיץ את צמיחתו של מגזר הקריפטו בכללותו. הוא ציין כי על ידי הפיכת ביטקוין לנגיש יותר למשקיעים באמצעות תעודת סל, מטרה יכולה לזרז את התהליך של “הכנסת מטבע החוץ למיינסטרים”.

מאסטרקארד וויזה עושים מקרה לביטקוין

מאסטרקארד הודיעה מוקדם יותר כי היא מוסיפה תמיכה בכמה מטבעות קריפטוגרפיים ברשת התשלומים שלה. החברה ציינה כי תוספת מטבעות קריפטוגרפיים תאפשר ללקוחותיה “לחסוך, לאחסן ולשלוח כסף בדרכים חדשות” תוך יצירת הזדמנויות חדשות גם לסוחרים..

בערך באותה תקופה, ויזה גם אישרה מחדש את תוכניותיה להמשיך לעבוד על תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים ועל רמפות, מה שמעיד כי לחברה תוכניות ארוכות טווח למגזר. הפשיטה של ​​שתי חברות התשלום בקריפטו היא רק דוגמה אחת למעורבות גוברת של טכנולוגיות מיינסטרים וחברות תשלומים שמתעמקות בביטקוין כהשקעה כמו גם אמצעי תשלום. על פי דיווח של Cointelegraph, אנליסט הביטקוין, Tone Vays, אמר:

הביטקוין עדיין לא נכנס לתחילת שלב האימוץ, הוא עדיין בשלב הספקולציות / השקעות. החדשות הגדולות ביותר סביב, אילון מאסק & טסלה קונה ביטקוין כרזרבה אסטרטגית במקום להחזיק מזומנים. מאסטרקארד & ויזה מעוניינת בצעד הראשון לאימוץ בפועל למשתמשים, אך ברגע שלמשתמשים באמת נעים להשתמש / לבזבז / לקבל ביטקוין באמצעות ברק, הם מתחילים לאט לאט לאט את ויזה & מאסטרקארד מחייהם.

ההודעה של מאסטרקארד מגיעה בזמן שמספר התשלומים המאושרים ביום ברשת הביטקוין גדל בהתמדה. מספר התשלומים ברשת נמדד במספר המקבלים המקבלים כספים בעסקה.

תרשים blockchain btc / usd 022321

תמונה: Blockchain.com

המדד מדגיש את ערכה של רשת הביטקוין כדרך אמינה להעברת כספים ללא מעורבות של צדדים שלישיים. במהלך השנה האחרונה, התשלומים המאושרים ליום הגיעו לשיאם מממוצע של כ -500,000 ל -869,000.

הפרטים כיצד ויזה ומסטרקארד מתכוונים לגשת לעיבוד תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים דרך הרשתות שלהם עדיין לא ברורים. עם זאת, ברור שחברות אלה העוברות למרחב הקריפטוגרפי יחזקו את הלגיטימיות של הענף.

מאז ש- PayPal החלה לאפשר ללקוחות לקנות, למכור ולהחזיק קריפטו בפלטפורמה שלה, ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים קיבלו לגיטימציה נוספת כמחלקת נכסים המקובלת כעת על ידי חברות פיננסים מסורתיות. בהתייחס לאימוץ המיינסטרים של ביטקוין, יבין, השותף המנהל של קרן Cointelligence, אמר ל- Cointelegraph כי מטבעות קריפטוגרפיים אכן “צוברים תאוצה יותר מאי פעם”.

השקעות ארגוניות מסיביות של חברות כמו טסלה ומיקרו-סטרגטי הגדילו מאוד את הפופולריות של ביטקוין. עם זאת, גוגל טרנדס הראו כי עניין החיפוש אחר “ביטקוין” עדיין נמוך מהרמות שנראו בשנת 2017, למרות עליית המחירים המשמעותית והאימוץ הארגוני הגובר..

משמעות הדבר היא כי לווייתנים ותאגידים מריצים את השוק, בעוד שמשקיעים קמעונאיים נותרים במידה רבה בשוליים. עם זאת, הקבלה של ענקים אלה עשויה לשנות את האופן בו קמעונאים ואנשים בודקים נכסים דיגיטליים. לדברי ארבל עריף, מייסד ומנכ”ל Shopping.io, חברות גדולות הפועלות כ”גשר המחבר בין הקונה המשותף למטבעות קריפטוגרפיים מסוג זה מהותיות עבור כל התעשייה שכן קריפטו נלקחת ברצינות ברחבי העולם כאמצעי תשלום. “

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

אנו מצפים שמחיר הביטקוין יירד ל- SMA בן 20 הימים (48,000 $). עם זאת, מה שקורה אחרי תלוי לחלוטין בפעולות שהקונים והמוכרים מבצעים סביב אזור זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector