ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • המומנטום בשוק עומד להפוך משורי לדובי בתרשים של 4 שעות.
  • ה- SMA בן 20 הימים בתרשים היומי הועבר מתמיכה להתנגדות.

הדובים ניצחו ניצחון גדול ביום שלישי בכך שהם שברו את מחיר הביטקוין מתחת ל- SMA בן 20 הימים. המטבע הקריפטוגרפי המוביל הוא כיום במגמת קצת פחות מ -36,000 דולר. בואו נסתכל מקרוב על ידי ניתוח טכני.

מגמות BTC מתחת ל 36,000 $

לאחר צניחה מרמת 38,500 $, BTC עברה אופקית סביב 36,000 $ בארבעת הימים האחרונים. במהלך תנועה אופקית זו הצליח מחיר הביטקוין להפוך את ה- SMA בן 20 הימים מתמיכה להתנגדות.

תרשים יומי btc / usd 012021

תמונה: BTC / USD מדי יום

אם תבדוק את IOMAP של IntoTheBlock, תוכל לראות מדוע זה היה זכייה גדולה עבור הדובים. ה- SMA בן 20 הימים עולה בקנה אחד עם מחסום ההתנגדות של 36,000 $. בעבר ברמה זו, 688,000 כתובות רכשו 303,000 אסימונים של BTC.

מעבר לכך, המכשול החזק הבא עומד על 38,500 דולר. ברמה זו, 553,000 כתובות רכשו 330,000 אסימונים של BTC. אם מחיר הביטקוין איכשהו יישבר מעל ה- SMA בן 20 הימים, יהיה להם מכשול ענק שעומד על 38,500 דולר.

תרשים נפח btc / usd 012021

תמונה: IntoTheBlock

התרשים בן 4 השעות מוסיף אמון נוסף לתחזית הדובית הכוללת שלנו. ראשית, ההתכנסות / הסטייה הממוצעת הנעית (MACD) עומדת לעבור מירוק לאדום. שנית, ה- SMA של 50 המוטות חצה את ה- SMA של 20 הבר כדי ליצור את דפוס הצלב הדובי.

תרשים btc / usd 4 שעות 012021

תמונה: BTC / USD 4 שעות

אינדיקטורים אלה מראים לנו שהסנטימנט הכללי בפרק הזמן של 4 שעות הוא שלילי, ואפשר לצפות לירידת מחירים נוספת.


גווני אפור מגייסים 700 מיליון דולר תוך 24 שעות בלבד

ענקית ניהול הנכסים Grayscale Investments גייסה לאחרונה מעל 700 מיליון דולר בטווח של 24 שעות. מנכ”ל החברה, מייקל זוננשיין, פנה לטוויטר לאישור הידיעה.

"אתמול, @Grayscale גייסה צפונית 700 מיליון דולר למשפחת המוצרים שלה … נראה כי המומנטום מהרבעון הרביעי מאיץ את [sic] לשנה החדשה."

זוננשיין ציין כי מדובר באבן דרך משמעותית מכיוון שזה מצביע על התעניינות גוברת בקרב משקיעים מוסדיים לגוון את השקעותיהם באמצעות בחירת נכסים דיגיטליים שאינם ביטקוין. על פי דו”ח רבעון אפור של אפור 2020, הרבעון היה משגשג להפליא עבור החברה, עם סך של 3.3 מיליארד דולר בהשקעות שנרשמו בכמה מוצרים..

בנוסף, לקרן הדיגיטלית הגדולה של Grayscale הייתה השקעה שבועית ממוצעת של 1.6 מיליון דולר. מוצרי גווני האפור למעט נאמנות הביטקוין היו עדים להשקעה שבועית ממוצעת של 33.6 מיליון דולר ברבעון הרביעי.

אריק בלצ’ונאס, אנליסט בכיר בתעודות הסל בבלומברג, השווה בין גרייסקייל לבין ה- "ארק" של מטבעות קריפטוגרפיים. הוא תיאר את הדמיון בין שתי הישויות.

"הדמיון די מדהים. אני חושב ששניהם תלויים בשכחה יחסית במשך 3-4 שנים, היו לפני 2 מיליארד דולר לפני 12 חודשים ואז בום, עלייה פי 10. שניהם מתנגדים למגמות: בחירת מניות של ARK וגודל אפור עם עמלות גבוהות מאוד ו -20% + פרמיות. “

הצעת הדגל של ARK ניהול השקעות היא תעודת הסל ARK Innovation (ARKK). במהלך השנה האחרונה, ARKK החזירה מעל 171%, כאשר סך הנכסים שלה בניהול (AUM) גדל פי עשרה ל -21.8 מיליארד דולר..

להיפך, דעותיו של זוננשיין, מנכ”ל קבוצת ההשקעות הדיגיטלית בניו יורק (NYDIG), רוברט גוטמן, אמר כי מתוך 100 השיחות האחרונות שניהלה NYDIG עם משקיעים, כולן “עסקו בביטקוין ו -0% מהן עסק בכל נכס קריפטו אחר. ”

ג’ונתן רופר: הביטקוין הוא “חיה ייחודית”

בסקירת השקעות שנערכה לאחרונה, ג’ונתן רופר, יו”ר חברת ניהול ההשקעות רופר, שיתף את דעותיו לגבי הביטקוין. רופר כינה את הנכס “חיה ייחודית”, כי מטבע הדגל מאתגר יותר ויותר את הזהב כנכס.

הביטקוין הוא חיה ייחודית כחנות מתעוררת של ערך, המשלבת חלק מיתרונות הטכנולוגיה והזהב. [ביטקוין] הופך למתמודד למעמד הזהב כמטבע העל היחיד.

רופר חשף בעבר פרטים על השקעת הביטקוין שלה. בדצמבר הוציאה החברה 744 מיליון דולר על BTC, המהווים 2.7% מסך הנכסים שלה בניהול (AUM) – 27.3 מיליארד דולר. השקעה בביטקוין היוותה צעד דרסטי עבור רופר שכן חברי הדירקטוריון דנו היטב בהשקעה.

בסקירת החודש הצהיר ג’ונתן רופר כי המשרד הפך “מרוצה בעצבנות” מכך של- BTC יש תפקיד חשוב בפעילותה. הכיסא ציין כי בדומה לזהב, ביטקוין הוא השקעה למצב שבו הדולר ומטבעות פיאט אחרים “נפלו” – כאשר ערך המטבעות הללו צנח עקב אינפלציה.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

אם השערת ה- out נכונה, אנו יכולים לצפות לירידת מחירים לרמה הפסיכולוגית של $ 34,000 $. הפסקה נוספת בהמשך יכולה להיות קטסטרופלית מכיוון שתעבור BTC ל- SMA ל -50 יום (27,600 $).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector