ניתוח טכני של ביטקוין: BTC מוצא תמיכה חשובה ב- SMA ל -50 יום

ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • ביום רביעי הקרוב הצליח מחיר הביטקוין להעיף 32,000 דולר מתמיכה להתנגדות.
  • BTC הפסידה כמעט 2,000 דולר ביום רביעי.

לאחר שהגיע לשיא של 40,000 $ ב- 9 בינואר, מחיר הביטקוין התווה סדרה של שיאים נמוכים ונמוכים יותר. בשלושת השבועות האחרונים הצליחו הדובים להפוך את ה- SMA בן 20 הימים מתמיכה להתנגדות.

מחיר הביטקוין יושב על סמך 50 יום SMA

לפני יום רביעי זה, מחיר הביטקוין עבר אופק מעל קו ההתנגדות של 32,000 דולר. אתמול, המחיר צנח מ -32,500 דולר ל -30,400 דולר, ואיבד כמעט 2,000 דולר בהערכה הכוללת שלו.

תרשים יומי btc / usd

תמונה: BTC / USD מדי יום

עם זאת, ה- SMA בן 50 הימים (29,700 דולר) עלה אל הצלחת ומנע נפילה נוספת. על פי ה- IOMAP, יש תמיכה מתונה ברמה זו. אם מחיר הביטקוין אכן ישבור מתחת לאזור זה, BTC עשוי להגיע ל -26,500 דולר, שזו רמה חזקה מאוד.

תרשים נפח btc / usd 012821

תמונה: IntoTheBlock

כשאנחנו רואים את טבלת המחירים של הביטקוין בת 4 שעות, אנו יכולים לראות שהפמוטים התווה סדרה של שיאים נמוכים ונמוכים יותר. בנוסף, ה- MACD מראה גם מומנטום דובי הולך וגובר.

תרשים btc / usd 4 שעות 012821

תמונה: BTC / USD 4 שעות

האינדיקטורים במסגרת הזמן הזו אומרים לנו שמחיר הביטקוין מוכן להתמוטטות נוספת.

הביטקוין ממשיך לראות נוכחות מוסדית גדולה יותר

מס ‘1 אפור מוסיף 2.4 מיליארד דולר


השקעות בגווני אפור רכשה לאחרונה נכסי מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של יותר משני מיליארד דולר בתוך שלושה ימים בלבד, מה שהביא את הנכסים הכוללים בניהול (AUM) ל -26.6 מיליארד דולר.

תרשים גווני אפור של ביטקוין 012821

תמונה: טוויטר

סכום הביטקוין המוחזק על ידי קרן הגידור הקריפטו הגדולה ביותר זינק כעת ל -21.7 מיליארד דולר. זהו החלק הגדול ביותר בקריפטו המוחזק על ידי השקעות אפור בהשוואה לנכסים דיגיטליים אחרים.

על פי Skew, פרמיית קרן האמון של אפור ביטקוין (GBTC) ירדה לאחוז כאשר הביטקוין צנח מאזור 34,600 דולר לרמה של 31,685 דולר לאחרונה. פרמיה בגווני אפור היא ההפרש בין מחיר השוק של נכס ל- NAV (ערך הנכס הנקי).

בחדשות קשורות אחרות, מנכ”ל גרייסקייל, מייקל זוננשיין, ציין לאחרונה כי החברה תרמה סכום עתק של 1,000,000 $ ל- CoinCenter, ארגון ללא כוונת רווח של קריפטו..

# 2 על פי הדיווחים הרווארד וייל רוכשים קריפטו

נראה כי כמה מקורות גדולים בארה”ב מאוניברסיטאות כמו הרווארד, ייל, אוניברסיטת בראון ואוניברסיטת מישיגן רוכשים מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות. תרומות אוניברסיטאיות כוללות בדרך כלל כסף או נכסים פיננסיים אחרים כגון קריפטו אשר נתרמים למוסדות אקדמיים.

דו”ח שפורסם לאחרונה בבלומברג קבע כי על פי הדיווחים, ההקדשות של בתי הספר בהרווארד וייל החלו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ישירות בבורסות.

להקדשות אוניברסיטאיות יש מבנה משפטי ספציפי שנועד להנציח מאגר השקעות למטרה מסוימת, ונכסי הצפנה היו הטובים ביותר עד כה השנה.

עם נכסים של למעלה מ -40 מיליארד דולר, הרווארד היא ההקדש הגדול ביותר באוניברסיטה, ואחריו ייל, שמונה יותר מ -30 מיליארד דולר. למישיגן יש כ -12.5 מיליארד דולר, ולבראון מחזיקים 4.7 מיליארד דולר. לא ידוע כמה זה נמצא בנכסים דיגיטליים.

בלומברג הזכיר את ההשקעה המוסדית כאחד הגורמים המשפיעים העיקריים על מחירי הביטקוין בחודשים האחרונים. MicroStrategy, למשל, רכשה לאחרונה ביטקוין בשווי של יותר מ -10 מיליון דולר.

# 3 מרתון קונה 150,000,000 $ בביטקוין

חברת כריית הביטקוין מרתון פטנט גרופ אמורה להשקיע חלק גדול מרזרבת האוצר שלה ב- BTC. על פי הודעה רשמית לעיתונות האחרונה, החברה רכשה BTC בשווי 150 מיליון דולר בקצת יותר מ -31,000 דולר לחתיכה. יו”ר מרתון & המנכ”ל מריק אוקאמוטו אמר:

ברכישת ביטקוין בשווי 150 מיליון דולר, האצנו את תהליך בניית מרתון למה שאנו מאמינים כבחירת ההשקעה בפועל עבור אנשים ומוסדות המחפשים חשיפה למחלקת הנכסים החדשה הזו..

אנו מאמינים גם שהחזקת חלק מרזרבות האוצר שלנו בביטקוין תהיה אסטרטגיה ארוכת טווח טובה יותר מאשר החזקת דולרים אמריקאיים, בדומה לחברות אחרות שהן חושבות קדימה כמו MicroStrategy..

נכון לעכשיו, MicroStrategy מחזיקה ב -70,784 BTC (בשווי של יותר מ -2.25 מיליארד דולר), על פי CoinMarketCap. סקוור רכשה 4,709 BTC בשווי של כ -148 מיליון דולר. אוקאמוטו ציין כי מרתון תרכוש 103,060 כורים שצפויים להיות פרוסים במלואם ברבעון הראשון של 2022.

המנכ”ל הוסיף:

אם כל הכורים היו פועלים כיום, בהתבסס על שיעור הקושי הנוכחי של רשת הביטקוין, היינו מייצרים כ- 55-60 ביטקוין ליום. עם זאת, על ידי מינוף המזומנים שלנו להשקעה בביטקוין כעת, הפכנו את הפוטנציאל שלנו להיות השקעה טהורה למציאות..

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

אם הדובים תופסים תאוצה מספקת בכדי להוריד את מחיר הביטקוין מתחת ל- SMA ל -50 יום, הוא עשוי לרדת לתמיכה של 26,500 דולר. נראה שרמה זו חזקה מספיק בכדי לספוג לחץ אדיר של מכירה. פריצה נוספת מעבר לרמה זו תהיה טראגית מכיוון שהיא תעביר את BTC ל- SMA ל -200 יום (17,000 $).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map