ניתוח יומי של Ethereum ETH

  • דובי אתריום נכנסו לתיקון השוק לאחר חמישה ימים שוריים רצופים.
  • כורי אתריום מכרו את האסימונים שלהם והוסיפו את לחץ המכירה.

מאז 13 בינואר, Ethereum קפץ מ -1,050 דולר ל -1,380 דולר ביום רביעי הקרוב. ETH נגעה ברמתו הגבוהה בכל הזמנים ביום שלישי הקרוב, אך מאז נסוגה חזרה. ביום חמישי הקרוב קפצו הדובים בעקבות חמש מפגשים ירוקים רצופים.

דובי אתריום משתלטים

מחיר אתריום ירד מ -1,380 דולר ל -1,330 דולר, ואיבד כמעט 50 דולר בהערכה הכוללת שלו. תוך כדי כך הצליחו המוכרים להפוך את קו 1,345 $ מתמיכה להתנגדות. מדד הכוח היחסי (RSI) היה במגמת קצה אזור הקנייה יתר על המידה, לפני שהצליח לזחול חזרה פנימה..

תרשים יומי eth / usd 012121

תמונה: תרשים יומי של ETH / USD

כשאנחנו רואים את ה- IOMAP של IntoTheBlock, אנחנו יכולים לדמיין אזור תמיכה בריא מאוד ב -1,275 דולר. בעבר ברמה זו, 125,200 כתובות רכשו 6.65 מיליון אסימונים של ETH. אזור זה נראה חזק מספיק בכדי לספוג לחץ אדיר של מכירה.

תרשים נפח eth / usd 012121

תמונה: IntoTheBlock

מאיפה לחץ מכירה זה?

כאשר מחיר Ethereum עובר תקופה של תיקון דובי, שאלה קיימא שיש לשאול כאן היא – מאיפה כל הלחץ השלילי הזה? נראה שלסנטימנט יש את התשובה עבורנו.

תרשים חבלה eth / usd 012121

תמונה: סנטימנט

נראה שכורי ETH צברו רווח מסוים בשנת 2021 מאז 3 בינואר, מה שהיה יכול לתרום למומנטום השלילי הזה.

אתר מגיע ל- ATH לאחר ביטקוין אסיסט

Ether (ETH) הגיע לאחרונה לשיא חדש בכל הזמנים, בין השאר בגלל התנודתיות שנראתה במחיר הביטקוין. על פי מדד התנודתיות של ביטקוין (BVIN) של CryptoCompare, התנודתיות הגואה של ביטקוין עלתה ב -51% בשנה האחרונה. זה כנראה גרם למשקיעים לפנות לנכסים דיגיטליים אחרים כמו ETH.

ויג’יי אייר, ראש פיתוח עסקי בבורסת ההצפנה לונו, אמר:

הביטקוין נמצא בטווח בשבועות האחרונים, מה שמקנה זמן להון להסתובב [לקריפטו אחר].

בהתבסס על רמות פיבונאצ’י, כמה אנליסטים מאמינים שהמהלך הבא של ביטקוין יכול לבצע או לשבור את הריצה שלו. רמות פיבונאצ’י פיבונאצ’י הן קווים אופקיים המציינים היכן צפויים להתרחש תמיכה והתנגדות. באשר ל- ETH, השיא של הנכס בכל הזמנים מגיע כאשר Ethereum 2.0 מתקדם.

תחום הפיננסים המבוזר (DeFi) ראה לאחרונה את הערך הכולל שלו נעול (TVL) עולה על 25 מיליארד דולר. בנוסף, ETH הנעול בחוזה ההימור של Ethereum 2.0 הוסר מהמחזור עד להשקת שדרוג הוכחת המימוש של הרשת (PoS). יותר מ -3 מיליארד דולר בשווי ETH נעולים בה, וזוכים לבעליהם עניין.

אלכס קרוגר, כלכלן פופולרי, הזכיר ארבע רמות מחיר של אתרים שצריך להיזהר מהם – 1,500 דולר, 1,600 דולר, 1,920 דולר ו -2,000 דולר. לדבריו, רמות אלה הן הרחבת פיבונאצ’י, מחירי שביתה לאופציות ומספרים עגולים.

אתריום ליהנות מחוק מטקאלף

Ethereum (ETH) קבעה לאחרונה שיא מחירים גבוה בכל הזמנים, והביאה את שיאה הקודם שנקבע בשנת 2017. D H Taylor, כלכלן וסוחר, אמר כי Ethereum יעקוב בקרוב אחר עקבותיו של ביטקוין כדי להתגייס ל -20,000 $. בינואר 2018, רק כמה שבועות לאחר שביטקוין הגיע לשיא של 20,000 $ דאז, ETH הגיע ל -1,419 $ ב- Coinbase.

טיילור ביסס את יעדו החזוי על “חוק מטקאלף [סיק]”. על פי סיכום שצוטט בדו”ח Bitcoinist, חוק מטקאלף יכול למפות את “קצב הצמיחה של רשת” באמצעות “ריבוע המספר” של המשתמשים בה. על פי החוק הזה, האנליסט טוען כי אתר יחזור על “מה שעשה הביטקוין” ויעלה ל -20,000 דולר לכל ETH.

השוואה בין ביטקוין אתרי

תמונה: ראיית מסחר

את’ר יצטרך לראות עלייה של 1400% מהמחירים הנוכחיים שלו כדי להגיע ל -20,000 $. עם זאת, מומחים אחרים כמו קלוד ארב מהלשכה הלאומית למחקר כלכלי בקיימברידג ‘, השתמשו במודל כדי לקבוע את מחירו המרבי של ביטקוין בסכום של 73,000 דולר בלבד ל- BTC. בהתחשב במכסה זו ב- BTC, יעד של 20,000 $ לאתר לא נראה מציאותי.

TVL ב- Ethereum 2.0 חוצה 4 מיליארד דולר

Ethereum 2.0, קצת יותר מחודש לאחר ההשקה, מחזיקה כיום 2.7 מיליון ETH (3.8 מיליארד דולר). המספר הגואה של ההימורים וההתחייבות האחרונה של ETH סייעו ל- ETH 2.0 להפוך לבלוקצ’יין השלישי בגודלו על ידי קרנות שהוקצו. הרשת עוקבת אחר פולקדות, עם 10.4 מיליארד דולר נעולים וקארדאנו עם 8.3 מיליארד דולר.

בהשוואה ליריבות ההימורים שלה, אחוז ההיצע של את’ריום המחויב להימור נמוך יותר באופן בולט. בעוד שרק 2% מההיצע של את’ר מחויב לחוזה הפיקדון, Cardano ו Polkadot רואים מעל 60% מהאסימונים המחויבים להימור..

על פי Beaconcha.in, תשואת ההימור היא כ 9% – ביצועים יחסית ממוצעים. תשואה זו נמוכה מתגמולי פולקדות ומפולות אבל גבוהה יותר מרוב חוסמי ההימור האחרים, לפי stakingrewards.com.

בהשוואה לאחרים, מתחומי אתריום עומדים בפני המכשול הנוסף שלא יוכלו למשוך את כספם עד שהמפתחים ישלימו את המעבר לרשת הוכחת ההימור (PoS). עד שזה לא ייעשה, רשויות היוצרים יוכלו לגשת לנזילותן באמצעות שירותי צד שלישי. מספר בורסות כמו קראקן ובינאנס מציעות סכום משמורני עם יכולת למכור ETH בבורסה.

צפוי כי רמות המחירים של אתריום יגיעו לרמה זו

ה- MACD בתרשים של 4 שעות מראה תנופה דובית הולכת וגוברת.

תרשים eth / usd 4 שעות 012121

תמונה: ETH / USD 4 שעות

זה אומר לנו שצפויה ירידת מחירים נוספת. במקרה כזה, מחסום התמיכה בסך 1,275 דולר צפוי להיבדק. הפסקה נוספת מתחת לרמה זו תוביל את ה- ETH ל 200 SMA (945 $) בתרשים של 4 שעות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me