ניתוח יומי של Ethereum ETH

  • מחיר את’ריום קפץ ממחיר ה- SMA בן 20 הימים.
  • טבלת המחירים של ETH בת 4 שעות מהבהבת שלושה אותות קנייה שונים.

מחיר האתריום זינק מה- SMA בן 20 הימים וזינק מ -1,245 דולר ל -1,365 דולר ביומיים האחרונים. כפי שהדברים נראים, ETH עושה צעד חד לעבר הרמה הגבוהה ביותר בכל הזמנים שאליה הגיעה בשבוע שעבר.

Ethereum בדרך להגיע לרמתו הגבוהה בכל הזמנים

מחיר אתריום כנראה יגיע שוב לרמתו הגבוהה בכל הזמנים ויעשה קפיצה לעבר הרמה הפסיכולוגית של 1,500 דולר. למדד הכוח היחסי (RSI) יש עדיין קצת מקום לגדול לפני שהוא יוצא לאזור שנקנה יתר על המידה.

תרשים יומי eth / usd 012921

תמונה: ETH / USD מדי יום

ה- IOMAP אומר לנו כי מחיר Ethereum נתמך היטב ב -1,310 $, כאשר 389,000 כתובות רכשו בעבר 8.2 מיליון אסימונים של ETH. רמה זו נראית חזקה מספיק בכדי לספוג לחץ אדיר של מכירה.

תרשים נפח eth / usd 012921

תמונה: IntoTheBlock

עכשיו, כשאנחנו רואים את התרשים של ארבע שעות, אנו יכולים לראות שמחיר האת’ריום הבזיק שלושה אותות קנייה שונים בפרק זמן זה..

תרשים eth / usd 4 שעות 012921

תמונה: ETH / USD 4 שעות

  1. ה- MACD מציג מומנטום שורי הולך וגובר.
  2. ה- SAR הפרבולי הפך מדובי לשורי.
  3. מחיר ה- ETH הצליח להעיף את ה- SMA של 20 הבר ו- 50 הבר מהתנגדות לתמיכה.

מלפנים, מחיר אתריום עומד בפני התנגדות נוקשה ב -1,435 דולר, מה שאילץ את ETH ליצור את הדפוס העליון הכפול. אם השוורים כובשים את הקו הזה, אז ETH צריך לעבור בקלות לרמה הפסיכולוגית של 1,500 דולר.

המיליארדר מארק קובני מדבר על אתריום ועל “ללא הגבלה” ההופעה של DeFi


המשקיע המיליארדר הפופולרי מארק קובאן שיתף לאחרונה את מחשבותיו על ביטקוין, Ethereum, מימון מבוזר (DeFi) וסימנים לא-פטריייים (NFT). מוקדם יותר החודש, קובאן לקח לטוויטר לחלוק את דעתו על כמה נכסי קריפטו.

הקובני ציין כי ביטקוין, את’ריום ואלטקוינים מסוימים יכולים לשרוד את הבועה הספקולטיבית הנוכחית, בדומה לאופן שבו חברות סטארט-אפ כמו אמזון, איביי ופרייסליין שרדו את בועת הדוט-קום בזמן שהשאר נכשלו..

הוא גם אמר כי הביטקוין הוא “חנות של ערך”. בראיון שנערך לאחרונה ב- CoinDesk הוא דיבר על כמה נכסים דיגיטליים. בהתייחסו למימון מבוזר (DeFi) ואת’ריום, אמר כי הוא אוהב את Ether (ETH), והוסיף כי הוא הבסיס העיקרי של DeFi..

כשדיבר על בום DeFi, הוא אמר:

עלינו לעבור את תקופת המערב הפרוע, אך יש כל כך מעט חיכוכים בעסקאות לעומת בנקאות מסורתית. אם הם יכולים להתרחק מפחד KYC ומתקנות אחרות, ולתת למוצרים למנף את היתרונות שלהם, זה באמת יכול לשנות בנקאות, באופן דרמטי.

כשנשאל לגבי מרחב הבלוקצ’יין הכללי, אמר קובאן כי “ההפוך הוא בלתי מוגבל באמת.” הוא הוסיף כי זו פלטפורמה “לכל מספר יישומים מדהימים שעולים על ביצועיהם של עמיתיהם הפיננסיים המסורתיים.”

על ידי שיתוף השקפותיו לגבי ביטקוין, אמר קובן כי רוב האנשים אינם יכולים להתמודד עם תנודתיות, בין אם מדובר בקריפטו או בנכסים מסורתיים. לדבריו, יש לחץ גואה ככל שמחיר ה- BTC עולה.

קשה להוציא 35 אלף דולר על BTC יחיד ולא להיות עצבני.

הוא הוסיף כי מחשבותיו על קריפטו הדגל לא השתנו. “מעולם לא חשבתי שזה יותר מחנות ערך”, ציין קובאן. על הפוטנציאל של ביטקוין הוא אמר:

תלוי כמה אנשים ומוסדות מחליפים זהב ב- BTC … הבעיה היא שהלווייתנים שולטים במשחק. אין מספיק בעלים גדולים של ביטקוין. יותר מדי נמצא בידיים מעטות מדי. זה יוצר את הנזילות בשוק ואתגרי יצרני השוק.

Reddit מצטרף לכוחות עם קרן את’ריום

Reddit, רשת מדיה חברתית פופולרית, מאחדת כוחות עם קרן Ethereum כדי להגדיל את תשתית נקודות הקהילה שלה. בתגובה לשותפות אמר Reddit:

[השותפות] תגדיל את מחויבותה של החברה לבלוקצ’יין, תאיץ קנה מידה ומשאבים למערכת האקולוגית של את’ריום ותביא את הערך והעצמאות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין למיליוני רדיטורים..

Reddit ציין כי שיתוף הפעולה החל עוד ביוני 2020 עם ה- Scaling Bake-Off. המאמץ ביקש להשתמש בבלוקצ’יין לטיפול במערכת הנקודות הקהילתית של האתר. עשרים ושניים פרויקטים של בלוקצ’יין הגישו הצעות ל- Reddit. בסופו של דבר, נקודות מבוססות Ethereum הוצגו לשתי ערכות משנה: r / CryptoCurrency ו- r / FortNiteBR. נקודות מייצגות את הבעלות של כל משתמש בקהילה וכן משמשות כפרסים.

כעת הודיעה Reddit כי נקודות הקהילה יורחבו על פני הפלטפורמה כולה וכי הכלים המשמשים להצגת תכונות אלה יימכרו בציבור פתוח. עם זאת, התוכניות המפורטות של החברה נותרות לא ברורות. איה מיאגוצ’י, מנכ”לית קרן את’ריום, אמרה כי הצוות נרגש ממאמצי שיתוף פעולה.

רדיט הוסיפה כי היא בקשר עם פרויקטים רבים אחרים של בלוקצ’יין. נציג האתר אמר:

התרשמנו מאוד מהתגובות שקיבלנו מהאפייה המדרגתית, ואנחנו בקשר עם כמה צוותים כדי לבחון את האפשרויות האלה ביתר פירוט.

מחיר אתריום צפוי להגיע לרמות אלה

עם מחיר את’ריום בעלייה, אם השוורים יצליחו להמשיך את המומנטום החיובי הזה ולהישבר מעל ההתנגדות של 1,435 דולר, עליהם להגיע לשיא החדש בכל הזמנים ולפרוץ לרמה הפסיכולוגית של 1,500 דולר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector