ניתוח יומי של Ethereum ETH

  • מחיר אתריום הפך את ה- SAR הפרבולי משורי לדובי.
  • ETH הבזיק את אות הקנייה בצורת פמוט אדום-תשע.

מחיר את’ריום ירד מ -1,935 דולר ל -1,570 דולר, וירד בכמעט 350 דולר ביומיים האחרונים. במהלך תנועה כלפי מטה זו, ETH הצליח להפוך כמה רמות קריטיות. בואו נסתכל מקרוב על ידי ניתוח טכני.

מחיר אתריום התאושש לאחר תיקון של 350 דולר

תרשים המחירים היומי של את’ריום הבזיק שלושה אותות מכירה שונים:

  1. הפיכת ה- SMA ל 20 יום מתמיכה להתנגדות.
  2. היפוך ה- SAR הפרבולי מחיובי לשלילי.
  3. MACD מראה מומנטום דובי הולך וגדל.

תרשים יומי eth / usd 022421

תמונה: ETH / USD מדי יום

כעת עומדים בפני הקונים התנגדות חזקה בסכום של 1,700 דולר, כאשר 493,000 כתובות רכשו אסימונים של 2.83 מיליון ETH. רמה זו חזקה מספיק כדי לספוג לחץ קנייה רב.

תרשים נפח eth / usd 022421

תמונה: IntoTheBlock

עם זאת, כשאנחנו רואים את טבלת המחירים של Ethereum בת 4 שעות, אנו יכולים לראות שלאחר מהבהב אות הקנייה בצורת פמוט אדום-תשע, המחיר התאושש ל -1,700 דולר, והפך את ה- SMA ל -200 יום מהתנגדות לתמיכה..

תרשים 4 שעות של eth / usd 022421

תמונה: ETH / USD 4 שעות

שתי הסיבות הללו מראות מדוע מחיר אתריום יכול להשיב 2,000 דולר

לאחר שהגיע לשיאים חדשים בכל הזמנים, Ether (ETH) ירד משמעותית על רקע תיקון שוק רחב יותר של מטבעות קריפטוגרפיים. הירידה במחיר של ETH הביאה את הנכס ל -1,300 דולר, כאשר הדובים צופים ירידות נוספות.


אתר לא היה הנכס היחיד שצנח. הביטקוין צנח ב -21.72% מהפסגה השבועית עד כה. גם BNB של Binance Coin, DOT של Polkadot ו- LINK של Chainlink צנחו בהפרשים דומים או גבוהים יותר. בינתיים, מומחים רבים אמרו כי תיקון המחירים המתמשך הוא הזדמנות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים במחירים זולים יותר, לאור התחזית הכללית של השוק כנגד אי וודאות כלכלית עולמית..

מיכאל ואן דה פופה, אנליסט שוק עצמאי אמר:

אתה צריך להשתמש במטבלים האלה כדי להגדיל את המיקומים שלך או לצבור אם חיכית לתפקיד בשווקים. רוב השווקים מגיעים לרמות תמיכה גבוהות יותר בטווח הזמן ומקפצים. זה יפה.

דיווחים מציעים שני זרזים שיכולים להניע את שיעורי ה- ETH / USD גבוהים יותר. ראשית, הודעת Ethereum devs כי הם קבעו את המזלג הקשיח המיוחל לברלין לאמצע אפריל. שדרוג זה יאפשר החלפת אסימוני ETH בשידור חי משרשרת הוכחת עבודה לבלוקצ’יין של הוכחה על המוקד, מהלך המצפה לפתור את בעיית דמי הגז הגבוהים ברשת..

שנית, הגידול במספר הכתובות הכולל ברשת את’ריום. סנטימנט המחיש את שיעור האימוץ של ה- ETH וציין כי הוא מצביע על הזדמנויות קנייה בשוק. בדיעבד, מספר גבוה יותר של ארנקים חדשים הצביעו על כך שסוחרים עשויים לקנות את נכס הבסיס בשלב כלשהו בעתיד.

את’ריום חזרה למחיר שוק של 1,779 דולר, ירידה של 12.6% לעומת ה- # ATH שביצעה ביום שבת “, כתב סנטימנט. “עם זאת, המגמה העולה של כתובות פעילות וכתובות חדשות שנוצרו ברשת $ ETH נותרה ברורה. הזדמנויות קנייה עשויות להיווצר בקרוב באמצעות אותות הנתונים שלנו.

“גודש ברשת” מכריח את בינאנס להשעות את נסיגות אתריום

בורסת Binance הודיעה לאחרונה כי היא “השעתה באופן זמני משיכות אסימונים מבוססי ETH ו- Ethereum עקב עומסי רשת גבוהים.” זו הפעם השנייה בשבעת הימים האחרונים שבינאנס משעה את משיכות הטרום שלה מהאתרום.

ב -19 בפברואר, אירוע דומה התרחש בו בינאנס השעה את הנסיגות ETH ו- ERC-20, וציין גם את “גודש ברשת” כסיבה. הבורסה הרגיעה את המשקיעים כי “הכספים הם SAFU”, אך לא מסרו פרטים נוספים בשתי הפעמים.

במהלך האירוע ב -19 בפברואר אמר אנליסט הבלוקצ’יין לארי צ’רמק כי נראה כי רשת את’ריום לא עמוסה וכי הוא אינו מסוגל למשוך את ה- ETH עוד לפני הכרזת ההשעיה. באותה עת, את’ר היה בשיא כל הזמנים והיה מוכן לשבור את רף 2,000 $. עם זאת, בשל ההשעיה, מחירי ה- ETH עמדו בקיפאון ממש מתחת לשולי $ 2K. בינתיים מטבע Binance (BNB) זינק ב -60 דולר.

זה הביא לשערות לגבי מניעיה של ההשעיה, כולל סחר שוטף פוטנציאלי של BNB.

מחיר אתריום צפוי להגיע לרמות אלה

מחיר האתריום ישתפר ככל הנראה ל -1,700 דולר לפני שהוא יתמקד בגלל התנגדות חזקה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector