ניתוח יומי של Ethereum ETH

  • מחיר את’ריום מצא תמיכה ב- SMA בעל 20 הבר.
  • ההתנגדות של 1,765 דולר מהווה מחסום חזק.

ביום רביעי הקרוב מחיר את’ריום הגיע ל -1,800 דולר אך מאז נסוג למטה. הדובים הצליחו לדחוף את ה- ETH מתחת ל -1,750 דולר ונסחרים כיום בסביבות 1,735 דולר. בואו נסתכל מקרוב על ידי ניתוח טכני.

למחיר האתריום יש התנגדות חזקה במחיר של 1,765 דולר

מדד החוזק היחסי נמצא במגמת קצה אזור הקנייה המופרזת, ולכן יתכן צמיחה נוספת במחיר אתריום. עם זאת, כמצב הדברים, קיים מחסום התנגדות חזק ב -1,765 דולר אשר דוחף את ETH למטה.

תרשים יומי eth / usd 021121

תמונה: ETH / USD מדי יום

לפי ה- IOMAP, בעבר ברמה זו, 182,250 כתובות רכשו 922,000 אסימונים של RTH. בצד החיסרון, מחיר את’ריום יושב על כמה קירות תמיכה בריאים.

תרשים נפח eth / usd 021121

תמונה: IntoTheBlock

בתרשים המחירים של Ethereum בן 4 שעות, ETH הצליחה להפוך את ה- SMA בן 20 הבר מהתמיכה להתנגדות. בנוסף, ה- MACD מציג מומנטום דובי הולך וגובר. שני אלה הם סימנים שליליים מאוד.

תרשים eth / usd 4 שעות 021121

תמונה: ETH / USD 4 שעות

סניף הפדרל ריזרב מכנה את DeFi שינוי פרדיגמה

הפדרל ריזרב של סנט לואיס, סניף של הבנק המרכזי בארה”ב, שיתף לאחרונה מאמר בנושא מימון מבוזר (DeFi) באתר האינטרנט שלו. המאמר נכתב על ידי פביאן שר, פרופסור באוניברסיטת באזל, בעל מומחיות בטכנולוגיות בלוקצ’יין ודיפי..


בעיתון, שר התווה כי DeFi יכול להוביל ל”שינוי פרדיגמה בענף הפיננסי “. העיתון אומר כי בעוד שדה-פי עדיין קטן בהשוואה לשירותים פיננסיים מסורתיים, ישנם יתרונות רבים מבחינת “יעילות” וגורמים אחרים של מערכת פיננסית..

“אני מסיק ש- DeFi עדיין הוא שוק נישה עם סיכונים מסוימים, אך יש לו גם מאפיינים מעניינים מבחינת יעילות, שקיפות, נגישות ורכיבתיות. ככזה, DeFi עשוי לתרום לתשתית פיננסית חזקה ושקופה יותר. “

העיתון דן גם כיצד חוזים חכמים של Ethereum ניתנים לחיבור, כלומר הם יכולים לעבוד יחד כדי לפנות מקום לחידושים והטבות חשובות. בנוסף, הסביר שר את מרכיבי המפתח של אופן הפעולה של פרוטוקולים מבוזרים (כמו Aave ו- Uniswap) ומדוע הם טובים יותר משירותים מרכזיים..

מומחי קריפטו רבים הגיבו בחיוב לעיתון. פרד ארסם, מייסד שותף של פרדיגמה, פנה לטוויטר כדי לחלוק את מחשבותיו.

“סניף של הפדרל ריזרב מכנה את DeFi שינוי פרדיגמה פוטנציאלי. אי אפשר להמציא את הדברים האלה.”

יש לציין שלמרות שסניף הפדרל ריזרב שיתף את העיתון, הוא אינו תומך ברגש שלו. הסניף פשוט אירח את הדיון. העיתון מגיע בתקופה בה הכדאיות של מרחב DeFi נראית חזקה מתמיד.

האם EIP-1559 יכול לשלוח מחיר אתריום ל -20,000 דולר?

דמי הגז ברשת את’ריום הרקיעו שחקים במהלך החודשים האחרונים, כאשר מחיר העסקה הממוצע נע כיום סביב 25 דולר. ריאן ברקמנס, מייסד Predictions Global, אמר לאחרונה כי רמת העמלות הנוכחית צריכה לשקף מחיר נכס של 2,500 $.

עם הצעת השיפור המיוחלת של Ethereum EIP-1559, רשת הבלוקצ’יין מקווה למתן את העמלות הגבוהות להפליא. ברקמנס הציע כי ברגע שזה יקרה, אולי מתישהו מאוחר יותר השנה, חלק מהעמלות יחלו לגדול לבעלי ETH באמצעות מנגנון בוער, שיכול להעלות את מחיר הנכס עד 20,000 $..

EIP-1559 שואפת לשנות את מערכת מכרזי העמלות הנוכחית כך שכולם ישלמו את ההצעה הנמוכה ביותר שנכללה בגוש. העמלות יותאמו בהתאם לעומס הרשת ולביקוש. זה יאפשר לפרוטוקולים של צד שלישי המחוברים אליו לקבוע באופן אוטומטי מחירי דלק נמוכים יותר.

המערכת המוצעת תשרוף באופן דינמי עמלות, מה שישפיע גם על אספקת ה- ETH. בסופו של דבר זה אמור להפחית את ההנפקה לאורך זמן עם התחלת הוכחת ההימור. לדעת ברקמן, EIP-1559 יחזיר את אתרים למחזיקים ולא לכורים מכיוון שהנכס גדל במחסור באמצעות כוויות אגרה..

נכון לעכשיו, כורים צריכים למכור את ה- ETH שלהם כדי לכסות עלויות. כך שללא לחץ מכירה זה, לנכס יש יותר מקום לצמוח בערכו. העתיד של את’ריום לא יכלול כרייה ויקטין את ההנפקה והאספקה ​​באמצעות טוקני ETH 2.0.

ככל שהעמלות ממשיכות לגדול, EIP-1559 יושק מאוחר יותר השנה, ומעבר Ethereum להוכחת יתד בעוד שנתיים, נראה כי העמלות המגיעות לבעלי ETH עשויות להניע את ה- ETH ל -20 אלף דולר.

מחיר אתריום צפוי להגיע לרמות אלה

מחיר האתריום צפוי לרדת בכמות ה- SMA של 50 הבר (1,675 דולר) בתרשים של 4 שעות לפני שהוא יקפוץ שוב..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector