ניתוח מחירים יומי של אתריום ETH

  • מחיר אתריום קופץ ממחיר ה- SMA בן 20 הימים.
  • בתרשים ה- ETH בן 4 שעות, MACD הפך מדובי לשורי.

במהלך השבועיים האחרונים, מחיר האת’ריום הועבר בין הרמה הפסיכולוגית של 1,400 דולר לבין ה- SMA בן 20 הימים. ETh ניסתה שוב ושוב להפר 1,400 דולר אך לא הצליחה לעשות זאת. אז, מה קורה מאחורי הקלעים?

את’ריום תקוע בין רמות מפתח

אז בואו נראה מה קורה כאן. מאז 23 בדצמבר, מחיר את’ריום נמצא בעלייה מתמדת, ועבר מ -580 דולר ל -1385 דולר, וצבר יותר מכפול מההערכה הכוללת שלו. מדד הכוח היחסי עדיין לא נכנס לאזור שנקנה יתר על המידה, מה שייתן יותר מקום לצמיחה.

תרשים יומי eth / usd 020221

תמונה: ETH / USD מדי יום

בצד החיסרון, ל- ETH יש תמיכה בריאה במחיר של 1,335 דולר, כאשר 303,000 כתובות רכשו 7.86 מיליון אסימונים של ETH. הפסקה נוספת תוריד את מחיר ה- Ethereum ל SMA ל -20 יום (1,300 $) ולקו התמיכה של 1,150 $.

תרשים נפח eth / usd 020221

תמונה: IntoTheBlock

עם זאת, לטבלת 4 השעות ישנם סימנים חיוביים מבחינתנו. ראשית, 20-bar ו 50-bar SMAs בפרק זמן זה עברו מהתנגדות לתמיכה. שנית, ה- MACD מראה כי המומנטום בשוק הפך מדובי לשורי.

eth / usd תרשים של 4 שעות 020221

תמונה: ETH / USD 4 שעות

תנועתו של וירג’יל גריפית ‘נדחתה על ידי בית המשפט

וירג’יל גריפית ‘, לשעבר מפתח קרן את’ריום, הואשם בהפרה של חוק סמכויות החירום הבינלאומי בצפון קוריאה. התובעים מאמינים כי מעשיו היו יכולים לאפשר לצפון קוריאה לעקוף את הסנקציות ולהלבין כסף.

לטענת התובעים, גריפית ‘סייע לקוריאה הצפונית בנאום בפיונגיאנג על מטבעות קריפטוגרפיים בכדי לעקוף את הסנקציות הכלכליות של ארה”ב. שופט פדרלי אמריקני דחה כעת את הצעתו של גריפית ‘, שם טען כי חופש הביטוי של התיקון הראשון מגן על נאומו.

גריפית ‘טוען כי הוא מסר מידע בסיסי מאוד על בלוקצ’יין למספר מוגבל של צפון קוריאנים וכי המידע שנמסר היה זמין באינטרנט. עם זאת, בית המשפט חשף מסר מפליל ששלח גריפית ‘לאחד מעמיתיו בשנת 2018. ההודעה חשפה את כוונתו להקים צומת את’ריום ולסייע לצפון קוריאה לעקוף את הסנקציות הרווחות..

שופט המחוז האמריקני, קווין קסטל, הכחיש את בקשתו של גריפית ‘, ומצא כי יש נגדו אישומים נאותים.

בבחינת כתב האישום לאור טענות הצדדים, מסיק בית המשפט כי הוא מספק התראה מספקת על האישומים נגד גריפית ‘כדי לאפשר לו להתכונן למשפט, ואם יהיה צורך בכך, להטיל סיכון כפול כהגנה. יתר על כן, לאחר בחינת החוק המסדיר את התנהגות העבירה, נקבע בכתב האישום פשע פדרלי ואינו מפר כל איסור חוקתי..

גריפית ‘היה אחד משמונה אנשים שהשתתפו בכנס פיונגיאנג בלוקצ’יין ובקריפטו-מטבע בצפון קוריאה. השטן נעצר עם חזרתו לארה”ב בסוף 2019, אך הוענק לו ערבות ב -30 בדצמבר. הוא קיבל תמיכה מקהילת הצפנה, כשאנשים כמו ג’ון מקאפי מגנים את מעצרו.

הלגיטימיות של את’ריום נשאלה על ידי אדווה במהלך תגובת ה- SEC

לאחרונה הגיבה ריפל לתביעת רשות ניירות ערך בארה”ב (SEC) בבירור בנושא את’ריום. ה- SEC טען אדווה של מכירת ניירות ערך לא רשומים בצורה של אסימוני XRP.

בתגובת Ripple נכתב:

הפונקציונליות והנזילות של XRP אינן תואמות לחלוטין את רגולציה של ניירות ערך. לדרוש את רישום ה- XRP כנייר ערך זה לפגוע בתועלת העיקרית שלו.

ההגשה הפריכה את כל טענות ה- SEC בדו”ח מפורט, והגיעה למסקנה כי XRP לא מייצג חוזה אבטחה או השקעה. Ripple טען כי ה- SEC לא הצליח להכיר כראוי בתועלת של XRP, תוך התעלמות מפרוטוקול הקוד הפתוח של האסימון ומתאם מחירים עם נכסי קריפטו מובילים אחרים.

מלבד התיק, הגישה ריפל גם חוק חופש מידע (FOIA), וביקש מידע הנוגע לאופיו של אתר והאם הוא מהווה ביטחון על פי חוק ה- SEC. על פי דו”ח של Cointelegraph, נציג Ripple אמר:

ה- SEC בחר בבירור שני זוכים והתעלם מתעשייה צומחת וחזקה שגדולה בהרבה מביטקוין ואתר. בנוסף לגילוי שנבקש ישירות בתביעה, הגשנו בקשה לחוק חופש המידע (FOIA) לקבלת מידע נוסף על האופן שבו ה- SEC קבעה את מעמדו של אתר כאי-ביטחוני..

מחיר אתריום צפוי להגיע לרמות אלה

כפי שהדברים עומדים, הדבר היחיד שהשוורים צריכים לעשות הוא לדחוף את מחיר האת’ריום מעל לרמה הפסיכולוגית של 1,400 דולר. אם זה יקרה, ETH יכול לגעת שוב ברמתו הגבוהה בכל הזמנים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me