ניתוח מחירים יומי של אתריום ETH

  • מחיר אתריום ירד ביום חמישי הקרוב ב -70 דולר.
  • ה- IOMAP מציג תמיכה חזקה אחת במחיר של 1,550 דולר.

בין שני לרביעי, מחיר את’ריום עלה מ -1,310 דולר ל -1,670 דולר, ועלה בכמעט 360 דולר והגיע לשיא חדש בכל הזמנים. בעקבות זאת, ETH נגעה ברמה הפסיכולוגית של 1,700 דולר לפני שירדה ל -1,598 דולר. בואו נראה מה קורה מאחורי הקלעים.

מחיר אתריום חזר מעל 1,600 דולר

השוורים הצליחו לדחוף את מחיר האתריום מעל לרמה הפסיכולוגית של 1,600 דולר ומחירם עומד כיום על 1,620 דולר. התיקון של יום חמישי זה הביא את מדד הכוח היחסי (RSI) מאזור הקנייה יתר לשטח הנייטרלי.

תרשים יומי eth / usd 020521

תמונה: ETH / USD מדי יום

כשאנו רואים את ה- IOMAP של IntoTheBlock, אנו יכולים לראות כי מחיר האת’ריום יושב מעל רמת תמיכה בריאה ב -1,550 דולר. בעבר, ברמה זו, 201,000 כתובות רכשו 1.4 מיליון אסימונים של ETH. מחסום התמיכה הזה נראה חזק מספיק כדי לספוג לחץ מכר רב.

תרשים נפח eth / usd 020521

תמונה: IntoTheBlock

כשאנחנו רואים את תרשים ה- ETH בן 4 השעות, ה- MACD הפך משורי לדובי, כך שנראה שמחיר האתריום יעבור תיקון זמני..

תרשים eth / usd 4 שעות 020521

תמונה: ETH / USD 4 שעות

אתרים רדומים נמצאים בתנועה

תרשים נטית eth / usd 020521


תמונה: סנטימנט

סנטימנט, חברת אנליטיקס מובילה ברשת, ציינה כי מספר אסימוני האתרים הרדומים נמצא בתנועה, בעוד שהכתובות הפעילות היומיות המשיכו לעלות. שילוב זה בדרך כלל חיובי מאוד למחיר אתריום.

הערות בגווני אפור להצעת דמי מחיר למחיר דלק אתריום

בדו”ח שכותרתו לאחרונה “הערכת שווי אתריום”, השקעות גווני אפור דנו בהשפעה של EIP-1559 על כלכלת אתריום. החברה הודיעה כי הצגת מנגנון העמלה והבערה המוצע של EIP-1559 עלולה ליצור “לולאת משוב חיובית במחיר של אתר” אם פעילות הרשת תמשיך לגדול באת’ריום..

היוצר המשותף של Ethereum, Vitalik Buterin, והמייסד המשותף של Ethhub, אריק קונר, הציע את EIP-1559 באפריל 2019. ההצעה מבקשת ליישם מנגנון שוק עמלות ושריפה כדי להביא לשליטה על דמי הגז הגבוהים של Ethereum. בדצמבר, בוטרין שוב דחק באת’ריום לאמץ את EIP-1559. ההצעה עלולה לגרום ל- ETH להישרף בקצב הגבוה יותר מיצירת ההיצע החדש. זה ישנה באופן משמעותי את הדינמיקה של ביקוש ההיצע התומכת בשווקי ה- ETH.

ההצעה מציעה “עמלת בסיס” אשר תישרף בכדי להקל על עסקאות בנוסף לטיפ שיקבלו הכורים. דמי הבסיס יעלו או יופחתו על בסיס אם הרשת היא מעל 50% או פחות. זה יאפשר לארנקים לחזות טוב יותר את התנודות במחירי הדלק ולהקים את ETH כיחידה הכלכלית המקומית היחידה של הרשת.

אם שריפת ETH לתשלום עבור עסקאות עולה על יצירת אספקת ETH חדשה, גווני אפור משערים כי EIP-1559 יכול להיות שורי ביותר במחיר ETH..

אם הפעילות תגדל והיצע האתר יפחת עקב שריפה, עקומת היצע וביקוש תעיד על עלייה במחיר היחידה של אתר מכיוון שכל יחידה תצטרך לספק חלק גדול יותר מהפעילות הכלכלית. אם ייושם EIP-1559, הוא ינהג מנגנון צריכה שצריך לשמש לולאת משוב חיובית למחיר של את’ר.

גווני אפור מראה כמה הם מעריכים את אתריום

השקעות גווני אפור פרסמו לאחרונה דוח שכותרתו “הערכת ערך אתריום” להנחיית משקיעים המעוניינים להתחיל לעבוד עם אתריום. הדו”ח מאפיין את המתודולוגיה להערכת ETH כ”אטומה ומשתנה “.

אגף המחקר של גווני אפור מוציא דיווחים על היבטים שונים של המערכת האקולוגית בקריפטו. לפני כמה חודשים פרסמה החברה מאמר דומה בשם “הערכת ביטקוין”.

המדריך האחרון מציע שתוכלו להסתכל על ETH ככסף (כסוג של סחורה המהותית ברשת את’ריום) או כ”נכס נושא ריבית “בהקשר של את’ריום 2.0. ETH 2.0 יכלול מעבר מהסכמה על הוכחת המניות מהמודל המסורתי של הוכחת עבודה.

גווני אפור מצביעים על כך שהשלבים המאוחרים יותר של שדרוג 2.0 של את’ריום יכולים להיות חיובי נטו לערך ה- ETH. פיל בונלו, מנהל המחקר של גרייסקייל אמר:

בין כמות הפעילות העצומה באת’רום, השיפורים הכלכליים באת”ר וההבטחה להגדלת מדרגיות עם את’ריום 2.0, יש הרבה מהקהילה את’ריום להתרגש ממנה. אנו יכולים לראות מהנתונים כי מחירו של אתר נוטה לנוע עם הפעילות הבסיסית ברשת.

מחיר אתריום צפוי להגיע לרמות אלה

אם ההשערה הדובית לטווח הקצר שלנו מתקיימת, סביר להניח כי מחיר האת’ריום יתוקן ויירד לקו התמיכה של 1,550 דולר לפני שהוא יקפוץ לגבות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector