ניתוח מחירי Ethereum: האם ETH נמצא על סף תרשים טופ זוגי?

תחזית מחיר יומית של אתריום ETH

  • מחיר האתריום התגייס בעצמה האחרונה מ -1,050 דולר ל -1,275 דולר.
  • ה- RSI נמצא על סף כניסה לאזור שנקנה יתר על המידה.

את’ריום עמדה בפני תיקון כבד בין 10 בינואר ל -12 בינואר, כאשר המחיר ירד מ -1,275 דולר ל -1,050 דולר. עם זאת, נראה כי המחיר הצליח להתגבר מאז ולקפוץ בחזרה ל -1,275 דולר. נכון לעכשיו, מחיר האת’ריום ממוקם בצורה די מסוכנת.

מחיר אתריום עשוי לקפוץ ל -1,300 $ או ליצור טופס כפול

נכון לעכשיו, מחיר את’ריום בודק את מחסום ההתנגדות בסך 1,275 דולר. זכור שזו אותה הרמה שאילצה את מנהיג החוזה החכם לצלול ל -1,050 דולר בסביבות 10. בינואר. אם הקונים אכן ישתלטו עליהם, הם אמורים להיות מסוגלים לדחוף את מחיר ה- ETH מעבר לאזור הפסיכולוגי של 1,300 דולר..

תרשים יומי eth / usd 011921

תמונה: תרשים יומי של ETH / USD

זכור שמדד הכוח היחסי (RSI) עומד להיכנס לאזור קניית יתר. זה יכול להיות שההפגנה השורית האחרונה הזו נמצאת על סף סיומה. עם זאת, כמה רמזים מראים לנו כי סנטימנט השוק הנוכחי מאוד שורי.

תרשים נפח eth / usd 011921

תמונה: IntoTheBlock

ראשית, חסר קירות התנגדות חזקים מראש, כפי שמוצג על ידי IntoTheBlock. שנית, ה- MACD בתרשים של 4 שעות עומד להפוך מדובי לשורי. שני האינדיקטורים הללו מראים לנו כי אתריום צפוי לעבור את הרמה הפסיכולוגית של 1,300 דולר.

תרשים eth / usd 4 שעות 011921

תמונה: תרשים של 4 שעות של ETH / USD

יחס ההיצע של Ethereum Exchange עומד על 3 שנים נמוכות

יחס היצע החליפין של את’ריום נמצא בירידה מתמדת בתקופה האחרונה. על פי סנטימנט, יחס ההיצע הגיע לשיא הנמוך ביותר מאז נובמבר 2018.


תרשים חבלה eth / usd 011921

תמונה: סנטימנט

הנתונים המוצגים מצביעים על כך שאת’ריום ימשיך לעבור מחוץ לבורסות. סביר להניח שהוא יגיע לארנקים שבהם הוא יוחזק או יושקע כגז ליישומי מימון מבוזרים. משתמשים עשויים גם להעביר ETH לארנקי אחסון קר כהשקעות לטווח הארוך. מצד שני, הם יכולים להשתמש בו בכדי להקל על מגוון יישומים אחרים מבוססי חוזה חכמים.

בשנת 2020 חלה פריחה בחלל DeFi. ה- TVL (הערך הכולל נעול) עלה מכ- 600 מיליון דולר לכמעט 25 מיליארד דולר. זה הגדיל את הביקוש לאתר, שמשמש כ”גז “למערכת האקולוגית של את’ריום. הצמיחה בשיא ב- DeFi גרמה לאת’רום להגיע לשיאי שיא שנתיים בעמלות העסקה שנוצרו. לפי מדד זה, הוא עקף את הביטקוין ב -83% אדירים בשנת 2020. השימוש המוגבר ב- DeFi פירושו שמשתמשים נזקקו ליותר ETH כדי להשלים את העסקאות שלהם..

השקת ETH 2.0 יזמה את מעבר הרשת משיטת אימות PoW (Proof-of-Work) לשיטת PoS (Proof-of-Stake). זה האחרון מאפשר למשתמשים עם מינימום 32 אתרים להניח את האתרים שלהם או להפקיד ברשת. זה הציג חוזה בהימור שבו המשתמשים יוכלו להימצא ולנעול את האתריום שלהם, כאשר כתובת חוזה ההפקדה הנוכחית של ETH 2.0 עומדת על למעלה מ -2.5 מיליון ETH..

למרות שלא ניתן לומר באופן סופי לאן מועדות ה- ETH מכיוון שהוא מתרחק מחילופים, ככל הנראה אלה הגורמים העיקריים..

השקת Mainnet Soft מגדילה את האופטימיות של שכבת -2 של Ethereum

ספקית פתרונות אתריום שכבה-שתיים אופטימיזם הושקה לאחרונה על הרשת לאחר שנה של פיתוח. בפוסט רשמי בבלוג, אופטימיות תיארה את פרטי ההשקה ואת בדיקות הקרב שעוד יבוצעו ברשת.

מנכ”ל האוצר המתחם רוברט לשנר פנה לטוויטר כדי לשבח את צוות האופטימיות.

“אוסף אופטימי” מתכוון לבצע עסקאות מהירות וזולות יותר על ידי הפעלת חוזים חכמים מחוץ לאתריום ושמירת תוצאות שרשרת השורש בלבד. הפריסה האחרונה נקראת השקה רכה מכיוון שיש עוד בדיקות נוספות להסתיים. Coinbase ו- Synthetix בדקו את המערכת באופן פעיל בחודשיים האחרונים.

על פי ההודעה של אופטימיזם, רק חוזים חכמים שמופיעים ברשימה לבנה יורשו לפעול ב- OVM – סביבת ביצוע תואמת מכונה וירטואלית Ethereum (EVM) שתוכננה למערכות שכבה שתי. החברה הוסיפה כי ניתן יהיה לבצע משיכות מאומתות למניעת פעילות זדונית ומפתחות admin ישמשו לשדרוג החוזים בשעת חירום..

לבסוף, אופטימיות ציינה כי רשת בדיקות ציבורית מלאה מתוכננת בעתיד הקרוב, והצוות מקווה להשיג את הגישה הציבורית זמן קצר לאחר מכן..

מחיר אתריום הוא כמו ללכת להגיע לרמות אלה

אם מחיר את’ריום עובר את מחסום ההתנגדות של 1,275 $, הוא אמור להגיע בקלות לסימן הפסיכולוגי של 1,300 $. עם זאת, כישלון בהפרה יוריד את מחיר ה- ETH לרמה של 1,100 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map