ניתוח מחיר יומי של BTC בביטקוין

  • המחיר נאבק להתפרץ מעל קו ההתנגדות של 24,000 $.
  • קווי התמיכה של $ 23,000 ו- $ 22,500 מחזיקים את המחיר.

ביום ראשון זה היה ל- BTC יום דובי ראשון לאחר שמונה מפגשים שוריים רצופים. נכון לעכשיו, הקונים נאבקים לעבור את רמת 24,000 $. נראה כי המוכרים זיהו 24,000 דולר כנקודת מכירה. עם זאת, הקונים עדיין נראים גמישים.

קו התנגדות של 24,000 $ עוצר מהלך כלפי מעלה

לצד הפסקת המחירים בקו 24,000 $, מדד החוזק היחסי (RSI) מרחף גם באזור הקנייה המופרזת. כל זה אכן מעיד כי אנו עשויים להיות על סף תיקון קל לפני ש- BTC תמשיך בתנועתו כלפי מעלה.

תרשים יומי btc / usd 122120

תמונה: BTC / USD מדי יום

אם המחיר אכן מסתדר, מהן יעדי החיסרון שאתה צריך להיות מודע להם? לשם כך, בואו נבדוק את IOMAP של IntoTheBlock. נראה שהמחיר יושב על שתי רמות תמיכה חזקות העומדות על 23,000 $ ו- 22,500 $. שתי רמות אלה נראות בריאות מספיק כדי לספוג כמות ניכרת של לחץ מכירה.

תרשים נפח btc / usd 122120

תמונה: IntoTheBlock

הפסקה מתחת לשני קירות התמיכה הללו מורידה את המטבע הקריפטוגרפי המוביל ל- 20 יום SMA במחיר של (20,200 דולר). כשמסתכלים על התרשים של 4 שעות, אנו יכולים לראות שה- MACD נמצא במגמת עומק באזור האדום. זה מצביע על כך שתנופת השוק הופכת יותר ויותר דובית. זה מגבש את התחזית הדובית לטווח הקצר.

תרשים btc / usd 4 שעות 122120

תמונה: BTC / USD 4 שעות

נראה שמנכ”ל Coinbase גם חושש מפעולת המחירים של ביטקוין.

מנכ”ל Coinbase מנפיק אזהרה


לאחר שהחל את השבוע ב -19 אלף דולר, הביטקוין זינק בכ -30% ועבר מעבר לסף של 24 אלף דולר. על רקע ביצועיו המרשימים של המטבע, הזהיר מנכ”ל Coinbase בריאן ארמסטרונג אנשים מפני ה "לְהִסְתָכֵּן" של השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין.

בפוסט שפורסם לאחרונה בבלוג כתב ארמסטרונג:

אמנם נהדר לראות עצרות בשוק ולראות שארגוני חדשות מפנים את תשומת הלב למחלקת הנכסים המתעוררת בדרך חדשה, אך איננו יכולים להדגיש מספיק עד כמה חשוב להבין כי השקעה בקריפטו אינה חפה מסיכון..

המנכ”ל פרסם את הבלוג רגע לפני ש- Coinbase הודיעה כי הגישה בקשה להנפקה ראשונית המיוחלת (IPO) לרשות ניירות ערך בארה”ב (SEC). ארמסטרונג הוסיף:

קריפטו יכול להיות סוג נכסים נדיף. לרוב יותר מסוגי המכשירים הפיננסיים המסורתיים שרוב המשקיעים רגילים אליהם. לדוגמא, המשמעות היא שהשוק יכול לנוע לשני הכיוונים מהר יותר משווקי המניות.

מחירו של ביטקוין זז כלפי מעלה בתקופה האחרונה מכיוון שמשקיעים רבים ומוכרים בכינויו הגדירו את BTC כגידור פוטנציאלי מפני אינפלציה. ארמסטרונג התייחס לתנועת המחירים הלא יציבה של המטבע בשנת 2017, שם היא טיפסה מתחת ל -1,000 בתחילת השנה לסביבות 20,000 $ רק כדי להתרסק ל -3,000 $ בשנת 2018.

נראה מדי פעם עצרות שוק חזקות בהן המחירים יעלו במהירות ובאגרסיביות. בעוד שאנחנו תמיד נרגשים לראות עניין מוגבר בקריפטו, חשוב גם לציין שזו לא רק זמן של נפחים גבוהים, אלא גם תנודתיות במחירים.

למרות אזהרות אלה, קהילת הקריפטוגרפים חגגה את תנועת המחירים של מטבע הדגל. על פי דיווח של פורבס, איאן באלינה, מנכ”ל Token Metrics, אמר כי הביטקוין יגיע ל- 50,000 $ בשנים הקרובות.."

בנק ההשקעות תומך בביטקוין

ג’פריס, בנק השקעות שיש לו נכסים בניהול של 50 מיליארד דולר (AUM), מחזיק כעת את הביטקוין בתיק הארוך היחיד שלו לקרנות פנסיה. על פי דו”ח Trustnodes, כריסטופר ווד, ראש אסטרטגיית המניות העולמית בג’פריס, אמר:

זו השנה שבה הביטקוין הפך להשקעה עבור מוסדות עם הסדרי אפוטרופוס זמינים ועם משקיעים בולטים ואכן משקיעים מוסדיים המצהירים כי קנו אותו..

כעת ביטקוין הפך לחלק מהמערכת עם הזדמנויות גם למשקיעים קמעונאיים לרכוש אותו באמצעות כלי רכב ציטוטים.

על פי הדיווחים, ג’פריס התרשם מההשקעה המסיבית בביטקוין של MicroStrategy. הבנק שימש כמנהל היחיד בהנפקות להמרה של 650 מיליון דולר על ידי MicroStrategy. ווד אמר כי הוא שוכנע על ידי מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy, וטען כי BTC “הורסת את הצעת הערך של הזהב” מכיוון שהמטבע “משחרר זהב”. ווד הודה כי לנרטיב זה יש תועלת כלשהי.

בתיק השמרני מאוד של ג’פריז הוקצו 70% קודם לכן למניות זהב או זהב ו- 30% למניות באסיה (לא כולל יפן). עכשיו זה 45% עבור זהב פיזי, 20% עבור מניות זהב, 30% מניות ו- 5% ביטקוין.

רמות מחיר עיקריות לצפייה

כאשר ביטקוין עובר תיקון לטווח קצר, רמות המפתח שצריך לצפות אליהן הן קווי התמיכה של $ 23,000 ו- $ 22,500. אם המחיר יישבר למטה, ה- SMA בן 20 הימים במחיר של (20,200 דולר) חייב להחזיק חזק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector