תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • מחיר הביטקוין יושב מתחת לשתי רמות התנגדות חזקות.
  • BTC הפכה את ה- SMA של 20 בר, 50 בר ו 200 בר מהתמיכה להתנגדות.

לפני הפעולה הדובית של סוף השבוע, מחיר הביטקוין רץ ריצה שורשית של שלושה ימים, והגיע לשיא תוך יום של כמעט 40,000 $ ביום חמישי הקרוב. עם זאת, דחיות חוזרות ונשנות ב- SMA בן 20 הימים פתחו את דלתות הדובים בכניסה לשוק.

מחיר הביטקוין יורד מתחת לרמות של 34,000 $ ו- 33,000 $

במהלך היומיים האחרונים, הדובים השתלטו על השוק המלא, ודחפו את מחיר הביטקוין מתחת לרמות הפסיכולוגיות של 34,000 $ ו- 33,000 $. מדד החוזק היחסי (RSI) מרחף באזור הנייטרלי, מה שנותן לדובים יותר מקום להוריד את מחיר הביטקוין לפני שהנכס יהיה מוערך פחות..

תרשים יומי btc / usd 020121

תמונה: BTC / USD מדי יום

מחיר הביטקוין נוהג כעת לכיוון קו התמיכה של 32,000 $, שבו 820,000 כתובות רכשו בעבר 348,000 BTC. עם פריצתו מתחת לקו זה, התמיכה הבאה בת קיימא היא באזור 31,000 $.

תרשים נפח btc / usd 020121

תמונה: IntoTheBlock

ישנם שני אינדיקטורים בתרשים המחירים של הביטקוין למשך 4 שעות הנותן אמון רב בתחזית הדובית הנוכחית שלנו.

תרשים btc / usd 4 שעות 020121

תמונה: BTC / USD 4 שעות

ראשית, ה- MACD מראה תנופה דובית הולכת וגוברת, ושנית, מחיר הביטקוין הפך את ה- SMA של 20 בר, 50 בר ו 200 בר מתמיכה להתנגדות במהלך תנועה כלפי מטה זו..

MicroStrategy משחררת ‘פלייבוק’ הראשון של ביטקוין לתאגידים


MicroStrategy, חברת מודיעין עסקי, משחררת “פלייבוק” של תאגיד ביטקוין באירוע הפסגה של ביטקוין 2021 בהנחיית המשרד בשבוע הבא. מנכ”ל MicroStrategy, מיכל סיילור, פנה לטוויטר כדי לחלוק את החדשות.

אנו הולכים לפתוח את קוד הפתיחה הארגוני #Bitcoin שלנו, מגוון מסמכים המכסים ממשל, משפטי, פיננסי, טכני & שיקולים חשבונאיים. קבל את התדרוך & גישה מוקדמת בכנס הביטקוין לתאגידים שלנו 3/4 בפברואר.

בשנת 2020 הנחה סיילור את MicroStrategy להעביר את מרבית נכסי האוצר שלה לביטקוין על רקע האינפלציה הגואה וחשש מכלכלה עגומה. החברה קטפה ביטקוין בשווי של יותר ממיליארד דולר, כולל רכישת שטר המרה בסך 650 מיליון דולר בדצמבר. מלבד זאת, סיילור רכש גם BTC לתיק האישי שלו.

MicroStrategy מעודדת כעת תאגידים אחרים להעביר חלק מהנכסים שלהם לביטקוין. בספר ההשמעה הקרוב, החברה תציג שיקולים פיננסיים משפטיים, ממשליים ותאגידים אחרים שאפשר להתייחס אליהם, אמר סיילור..

אנו הולכים לפתוח את קוד הפתיחה הארגוני #Bitcoin שלנו, מגוון מסמכים המכסים ממשל, משפטי, פיננסי, טכני. & שיקולים חשבונאיים.

השקת ספר ההשמעה (ב -3 בפברואר) היא חלק מאירוע גדול יותר שמארח MicroStrategy, אחד שיציג עסקים אחרים של קריפטו וידון במספר נושאים הקשורים לביטקוין..

ויזה מאוד שוורי על הקריפטו

מנכ”ל ויזה, אל קלי, אישר לאחרונה כי החברה עדיין מחויבת להציע תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים ומסלולים ללקוחות. מההערות של קלי עולה כי ויזה עדיין מחויבת להישאר שחקן בתחום הקריפטו.

קלי אמרה:

אנו מאמינים כי אנו במיקום ייחודי לסייע בהפיכת מטבעות קריפטוגרפיים לבטוחים יותר, שימושיים ויישומים לתשלומים, מכוח גודלה של וויזה, שילובים והכרה במותג..

קלי אמר כי ויזה מסווגת נכסי בלוקצ’יין בשתי דרכים. ראשית, נכסי הצפנה מייצגים נכסים פיננסיים חדשים (כגון ביטקוין) המשמשים כחנות ערך. שנית, מטבעות מטבעות מוצמדים ישירות למטבעות פיאט קיימים ומשמשים באופן שגרתי יותר לתשלומים ועסקאות.

כדי להציע תמיכה באסימונים של קטגוריות חנות ערך ראשונות ראשונה, קלי ציינה כי ויזה שואפת להציע שירותי רמפה כך שלקוחות יוכלו לרכוש ולהחזיק את האסימונים..

האסטרטגיה שלנו היא לעבוד עם ארנקים ומחליפים כדי לאפשר למשתמשים לרכוש מטבעות אלה באמצעות תעודות הוויזה שלהם או לפדות את אישורי הוויזה שלנו בכדי לבצע רכישת פיאט בכל אחד מ -70 מיליון הסוחרים בהם ויזה מתקבלת ברחבי העולם..

הגישה של ויזה לעתיד מטבעות הכוכבים עומדת אופטימית, כאשר החברה מציעה כי הפוטנציאל של המטבעות הדיגיטליים מציע הרבה יותר שימוש. על פי ויזה:

[מטבעות קריפטוגרפיים הם] חידוש תשלומים מתפתח שיכול להוות פוטנציאל לשימוש למסחר גלובלי, בדומה לכל מטבע פיאט אחר.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

מחיר הביטקוין עומד כעת לקו התמיכה של 32,000 דולר. הפסקה מתחתיו תיקח את BTC לסכום של 31,000 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector