ניתוח מחיר יומי של Ripple XRP

  • XRP עובר תקופה של איחוד כבד.
  • תומכי אדווה מגישים עתירה לבית הלבן להכריז על XRP כמטבע.

בניגוד לחבריו, אדווה עברה סיוט מוחלט. מאז שהתפרסמה הידיעה על התביעה הפוטנציאלית של ה- SEC, המחיר עבר שפל שלא ניתן לקנא בו. כפי שהדברים נראים, XRP עובר אופק מתחת לרמה הפסיכולוגית של 0.25 $.

פעולת המחיר של אדווה

לאחר שעמד בפני דחייה ב- SMA בן 20 הימים, אסימון ההעברה החוצה קרס מ- 0.585 $ לרמת התמיכה של 0.256 $. הקונים ניסו להציל את המחיר על ידי דחיפת XRP מעל ה- SMA ל 200 יום. עם זאת, המוכרים אז החזירו את השליטה ודחקו את המחיר מ -0.34 דולר ל -0.21 דולר.

תרשים יומי xrp / usd 010421

תמונה: תרשים יומי של XRP / USD

מדד הכוח היחסי (RSI) נמצא במגמת קצה אזור הקנייה המוגזם. כדי להבין טוב יותר את חוסר התנודתיות במחירים, עלינו להסתכל בתרשים של 4 שעות. להקת בולינגר התכווצה במידה ניכרת, מה שמעיד על ירידה בתנודתיות המחירים.

תרשים xrp / usd 4 שעות 010421

תמונה: תרשים XRP / USD לארבע שעות

בדרך כלל זה מצביע על כך שהמחיר עובר תקופת איחוד לפני שהוא מתפוצץ כלפי מעלה או מטה.

תומכי אדווה מגישים עתירה להכריז על XRP כמטבע

קבוצה של תומכי XRP הגישה לאחרונה עתירה לכפות את ידו של הבית הלבן על הטענות שהעלתה רשות ניירות ערך (SEC) נגד Ripple.

העצומה שכותרתה “אנו העם מבקשים מהממשלה הפדרלית להחשיב את ה- XRP, המטבע הווירטואלי, כמטבע” אוספת חתימות של תומכי ריפל. בעתירה נטען כי ה- SEC הגישה “פעולה קלת דעת בטענה שה- Cryptocurrency, XRP, שכבר נחשב מטבע על ידי FinCEN כמטבע.”

בקטע מהעתירה נכתב:


עקב פעולה זו, שוק המטבע של 40 מיליארד דולר נכשל במהירות כשחברות מקושקשות לשמור על תאימות. מיליארדי דולרים של ערך נמחקים מהשוק ברצף מהיר ובאופן קריטי ביותר, מאות אלפי אמריקאים מן השורה – האמריקאים מאוד שהממונה עליהם להגן על ה- SEC – סובלים מנזקים ונזקים בלתי הפיכים.

העצומה נוצרת על ידי אדם המשתמש בראשי התיבות JW. הוא זקוק לסך של 100,000 חתומים כדי לקבל תגובה מהבית הלבן. העתירה דורשת בסופו של דבר מהבית הלבן “לחדול מיידית” מתלונת ה- SEC מכיוון שהיא “פוגעת במחזיקים במטבע XRP”.

משקיעים לנקוט צעדים משפטיים נגד SEC

מחזיקי XRP הגישו לאחרונה גם עתירה בטענה כי רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) לא הצליחה להגן על אינטרסים של משקיעים בכך שהצהירה על XRP כבטוחה. העתירה הוגשה לבית המשפט המחוזי בארה”ב ברוד איילנד נגד היו”ר בפועל של ה- SEC, אלעד רויסמן.

על פי העתירה, ה- SEC פגעה במשקיעים ב- XRP בכך שהצהירה על הנכס כבטוחה בתביעתו נגד Ripple. ב- 22 בדצמבר הוועדה הודיעה בתלונה רשמית כי Ripple מכרה ניירות ערך לא רשומים למשקיעים בדמות XRP. בינתיים, מספר פלטפורמות קריפטוגרפיות עצרו או השעו את המסחר באסימונים, מה שגרם לירידת מחיר הנכס.

ג’ון אי דיטון, העותר הראשי ומחזיק ה- XRP, אמר:

הכתב מבקש מה- SEC לא לכלול את קריאת ניירות הערך שלנו ב- XRP.

יתר על כן, העותרים טוענים כי הכרזת האסימון כבטוחה שבע שנים לאחר החלוקה הראשונה מעמידה בסימן שאלה את הפעלת שיקול הדעת של ה- SEC. בעתירה מצוין כי יו”ר לשעבר ב- SEC, ג’יי קלייטון, לא הבהיר את עמדת הוועדה בנוגע ל- XRP למרות שנשאל פעמים רבות..

בקטע מהעתירה נכתב:

כיו”ר ה- SEC, זו הייתה חובת האמון של ג’יי קלייטון (קלייטון) לאכוף את הצהרת המשימה של SEC. במקום להגן על המשקיעים ולשתף מידע כדי לעזור למשקיעים לקבל החלטות מושכלות, המשיב [SEC] גרם ביודעין ובכוונה להפסדים של מיליארדי דולרים למשקיעים חפים מפשע..

אם יאושר, הכתב ינסה למנוע את המשך הפעולה של SEC בנוגע למעמדו החוקי של האסימון.

26 פלטפורמות קריפטו זרוק תמיכה ב- XRP

לדברי האנליסט ליאונידס הדז’ילואיזו, 26 חברות שינו את המדיניות שלהן סביב XRP בתגובה לטענות ש- XRP עשוי להיות ביטחון לא רשום..

כל פלטפורמת מטבעות קריפטו אימצה פרמטרים ייחודיים לגבי מכירה או החלפה של XRP. חברות מסוימות הסירו את התמיכה בנכס הדיגיטלי רק בפלטפורמות בארה”ב. כמה אחרים השעו את המסחר ב- XRP ברחבי העולם. בעוד שחילופי חילופי מטבעות מסוימים מחקו את הנכס, אחרים עצרו או השביתו את המסחר ב- XRP.

בורסות קריפטו כגון Bitstamp, Abra ו- eToro, ויצרנית שוק הקריפטו B2C2 השעו את המסחר ב- XRP בארה”ב בלבד. בורסות כמו Coinbase, Beaxy, OSL, OKCoin, Ziglu ו- iTrustCapital משעות את המסחר גם עבור הנכס המקומי של Ripple. ובכל זאת, הם בוחרים לעשות זאת בכל המדינות בהן הם פועלים. Binance US, CrossTower, Crypto.com וביטרקס מחקו את הנכס.

חברת תשלומי הקריפטו סימפלקס חוסמת עסקאות XRP ברחבי העולם, בעוד חברת התשלומים Wirex אינה כוללת תשלומי XRP רק בארה”ב. סוכני בראשית המסחר ו- Bitcoin Suisse הסירו לחלוטין את התמיכה ב- XRP.

כמה פלטפורמות עומדות בפני בעיות משפטיות בגלל תמיכת ה- XRP הקודמת שלהן. Coinbase, למשל, נטען כי היא מכרה את XRP למרות שידעה שמדובר בנייר ערך לא רשום.

רמות מחיר מפתח לצפייה

לאחר שהפכתי את קו 0.256 $ מתמיכה להתנגדות, למחיר יש עכשיו רק קיר תמיכה בר קיימא אחד שעמד על 0.17 $. אם המחיר יישבר מתחת לזה, זה יכול להיות קטסטרופלי לחלוטין עבור XRP. מהפך, הקונים יכולים להחזיר מעט מראית עין של שליטה על ידי הפיכת קו 0.256 $ מהתנגדות לתמיכה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector