האם אתה מוכן להיות סוחר במט”ח?

עד עכשיו, בטח שמעתם על הגידול האחרון בפופולריות של מט”ח ואולי אפילו שוקלים לנסות זאת בעצמכם. אין בזה שום דבר רע! נהפוך הוא – מט”ח הוא השוק הנזיל ביותר בעולם ובנוסף לכל, הוא נגיש לכולם, כל עוד יש לך מחשב או טלפון חכם המחובר לאינטרנט.

מסחר בפורקס מציע כעת מספר רב של הזדמנויות נהדרות להגדיל את הכנסותיך ואנשים רבים קופצים על העגלה, מוכנים ליהנות מהיקף המסחר היומי של 5 טריליון דולר..

כפי שכבר הזכרנו, שוק המט”ח הוא שוק גלובלי מבוזר, בו נסחרים במטבעות. אם תחליט להיות סוחר ולהפיק תועלת מה- פוטנציאל הרווח למסחר במט”ח, אבזם והתכונן לקראת הדרך הארוכה אך המתגמלת.

אתה בעצם צריך להתחיל מאפס ולבנות את הדרך למעלה, חמוש לא רק במטרות ובנחישות אלא גם בידע ורעיונות. סוחרים חדשים טועים לעתים קרובות בהתלהבותם מהמיומנות או בשאיפה שלהם להצלחה מובטחת.

הדברים, לעומת זאת, חורגים מעבר לכך. אם אתה רוצה להיות סוחר ולהרוויח כסף, עליך להתחיל בקבלת השכלה ראויה למסחר. אל תצפו להרוויח כסף מהאוויר. עליכם להקדיש זמן ומאמץ בכדי ללמוד כמה שיותר ורק כשאתם מרגישים מספיק בטוחים עם הכישורים וההבנה שלכם, תוכלו לקפוץ היישר לעולם המט”ח..

במאמר הבא אנו, ב- Trading Education, נדון בפירוט רב יותר כיצד להפוך לסוחר במט”ח מבלי לקבל השכלה ראשונה למסחר יכול להיות הטעות הגדולה ביותר שיכולה למנוע ממך לקבל כסף. נדגיש גם כיצד רמת ההשכלה והידע שלך במט”ח יכול להיות אחד הגורמים המכריעים ביותר עבור סוחר מצליח. בואו נרד לזה!

מדוע כל כך חשוב לקבל השכלה למסחר במט”ח?

מדוע עליכם לקבל השכלה למסחר במט

בואו נעשה דבר אחד ישר – אינך יכול להרוויח כסף אם אתה מתחיל ללא השכלה במט”ח. מט”ח קל כמו כל שוק פיננסי אחר, כל עוד אתה מבין מה קורה. כל פרט קטן יכול לקרב אותך צעד אחד למסחר הזוכה שלך ולעזור לך לקדם את קריירת המסחר שלך.


בסופו של דבר, תחשוב על מסחר במט”ח כמו כל מקצוע אחר – אתה זקוק לזמן ללימוד עיוני, כמו גם לתקופה של צבירת ניסיון, להכין אותך לשוק.

מט”ח הוא בהחלט לא תוכנית מהירה. כדי להיות סוחר מט”ח מצליח אתה צריך לא רק להיות מסוגל לעבור בצורה חלקה יחסית של נפח נתונים גדול וכמובן להיות מסוגל להבין ולנתח אותם, אלא גם יכולת לזהות עסקאות ולקבל החלטות כהרף עין. של עין. זו מיומנות מיוחדת, המתקבלת רק לאחר הכנה איתנה, תרגול עקבי ומאמץ סביר.

אתה צריך גם לנפות בתרשימים עצומים ולהישאר ערני בכל עת בכל שינוי במספרים. אתה עדיין חושב שאתה יכול לעשות את זה בלי להשקיע זמן ומאמץ לרכוש את כל הכישורים האלה?

יש לנו חדשות מדהימות לסוחרי מט”ח מתחילים, שמוכנים להקדיש שעות כדי לשכלל את מסע המסחר שלהם ולבנות אסטרטגיות טובות.

חינוך למסחר תומך כעת בסוחרים עתידיים על ידי מתן קורס מסחר חינם, המכסה את כל המידע הדרוש אודות מסחר במט”ח שיכול לעזור לך ללמוד כיצד לסחור ביעילות. יתר על כן, הקורס החינמי מעניק גישה למספר רב של חומרי חינוך למסחר בחינם, כגון סרטונים, סמינרים מקוונים, הרצאות, חידונים, מאמרים ותובנות. כל זה, בשילוב עם הנחישות שלך, לא יביא דבר מלבד דברים גדולים לפנינו.

הנה כמה מהדברים הבסיסיים והחשובים ביותר שאתה צריך להבין לגבי מסחר במט”ח אם אתה מתחיל. זכור כי זה בהחלט יהיה טעות שגויה בקריירת המסחר שלך אם תניע את הדברים מבלי לדעת את ההיבטים הבאים של מסחר במט”ח. כולם ועוד יוסקרו בקורס החינוך המסחרי שלנו:

  • הבסיס: למסחר במט”ח יש מינוח ייחודי משלו, עקרונות בסיסיים, תיאוריות וחישובים. בלי לדעת מה זה פיפס או מחיר שביתה, זה בלתי אפשרי לחלוטין לסחור. בעיני האדם הממוצע מושגים כמו תשואה ותשואה, עסקאות או הצעת מחיר ישירה עשויים להישמע כמו שפה מכוכב אחר, אולם עבור סוחרי מט”ח יש מושגים אלה חשיבות מהותית..

  • מכניקת מט”ח: אם ברצונך להיות סוחר, עליך להיות מודע היטב לגבי מכניקת המט”ח, כגון כיצד לבצע הזמנת מט”ח, מהם סוגי ההזמנות השונות וכיצד לבצע עמדה ארוכה / קצרה על צמד מטבעות. יתר על כן, עליכם להבין כיצד לצאת מתפקיד וכיצד מחושבים רווח / הפסד (בדרך כלל זה נעשה באופן אוטומטי על ידי פלטפורמת המסחר, אולם בכל זאת עליכם להבין כיצד זה עובד). לימוד אודות המכניקה של מט”ח פירושו גם הבנת מינוף, יחסי מרווח וכיצד לשמור על כספים בחשבון המסחר שלך.

  • אָנָלִיזָה: כסוחר למתחילים אתה צריך לדעת לנתח את השוק מכיוון שזה לא רק חלק מהמסחר – זה אחד החלקים החיוניים ביותר במט”ח. ישנן שתי גישות בכל הנוגע לניתוח שוק – בסיסי וטכני. ההבדל בין שני אלה יעניק לסוחרים מתחילים מושג ברור כיצד לחזות את כיוון מחיר המטבע והזדמנויות המסחר הספוט.

  • גיבוש אסטרטגיה: סוחרי מט”ח חדשים יצטרכו להבין כי אין כלל ספציפי או דרך מובטחת להצלחה שתזכה ברווחים באופן מיידי. עליכם להבין את העקרונות העיקריים של מט”ח, לנווט בהם ולעשות מחקר משלכם שיכול להראות לכם חלק מה- אסטרטגיות מסחר פופולריות וטקטיקות שעשויות להועיל לעסקאות הזכיות שלך.

  • ניהול סיכונים: לפני שהם הופכים לסוחרים ואפילו חושבים להרוויח כסף, הסוחרים צריכים להבין שפורקס אכן עשוי להיות סביבה מאוד מרגשת, עם זאת, זהו כלי ספקולציות וזה הופך אותו למסוכן ביותר. כמובן, ישנם דרכים וכלים שיכולים לעזור לסוחרים לצפות ולנהל סיכונים אך יש חשיבות עצומה למתחילים לחנך את עצמם מתי לסכן ומתי לא – מיומנות שמגיעה רק לאחר הכנה טובה.

זה רק נתח קטן ממה שמחכה לך מאחורי דלתות המט”ח. עדיין חושב שאתה יכול להמשיך ולהפוך לאל סוחר בלי לדעת? תחשוב פעמיים.

היכן אוכל לקבל השכלה למסחר במט”ח?

היכן ניתן להשיג חינוך למסחר במט

כבר קבענו שההחלטה על סחר במט”ח ללא השכלה מתאימה לא תהיה פשוט בלתי סבירה אלא ככל הנראה תביא לסיפור אחד לא מוצלח לספר. אנו הולכים להניח שאתה מוכן להשקיע את הזמן והמאמץ ללמוד מט”ח. השלב הבא עבורך יהיה לגלות קורס מתאים שיכול ללמד אותך כיצד לעשות דברים ולהיות אחד המקצוענים.

חיפוש מהיר באינטרנט יציג בפניכם אפשרויות רבות, החל מקורסי כיתות, שיעורים פרטיים, ספרים בנושא מסחר ועוד. עם זאת, תוך התחשבות בעולם המהיר בו אנו חיים והעובדה שרוב האנשים מעדיפים את הנוחות של ביתם בכל הנוגע ללמידה, חינוך למסחר תכננו קורס מבוסס-אינטרנט, המכסה את כל מה שמתחיל צריך לדעת עליו. מט”ח.

ה קורס חינוך במט”ח הוא בחינם והוא כולל חומרים הניתנים להורדה ושמירה בקלות לשימוש מאוחר יותר. עבור אנשים שרוצים להתחיל לסחור ולהפוך מט”ח מהכנסה נוספת למשרה העיקרית שלהם, סוג זה, כמובן, עדיף מאוד. חינוך מסחרי מציע גם תעודה לאחר סיום הקורס.

כל מה שאתה רוצה לדעת על הקורס זמין באתר הרשמי, אז המשך לבדוק אותו כאן.

נרשם ל חינוך למסחר במט”ח בחינם כמובן שמספק השכלה מסחרית לא רק יענה על כל השאלות שסוחרים מתחילים שואלים את עצמם כרגע אלא גם יאפשר להם לשלוט בזמן הלמידה שלהם ובכושרם.

בואו נגיד את זה ככה – לסוחר עם השכלה יש סיכוי גבוה יותר לנהל סיכונים ולסיים רווחים בהשוואה לסוחר מתחילים חסר השכלה שחושב שהכל בחיים קל.

חשוב על מט”ח כמו כל עיסוק מקצועי אחר – אתה צריך מיומנויות, למידה רציפה ושיפור. סוחרים חדשים צריכים לחשוף את עצמם לחינוך ומשאבים איכותיים אם הם רוצים להצליח. אחרי הכל, איך אפשר להיות סוחר רווחי אם אין לך תוכנית מסחר, סגנון, אסטרטגיית ניהול סיכונים ויכולת להבין אותות, לעבד נתונים מספריים ולקבל החלטות מהירות?

המסחר במט”ח מונחה על ידי כללים וחוקים ספציפיים; היא משתמשת במינוח ודורשת אסטרטגיות וידע ליישומן. עסק המסחר הוא משהו שיכול להימשך לכל החיים. לכן, ברגע שאתה רוכש את הכישורים, הידע והביטחון הנחוצים בעצמך, אל תצפה למעט התקדמות והגשמה עצמית.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector