מהם סודות המסחר המובילים להצלחה?

מהו מסחר יומי ומהם 10 סודות המסחר המובילים למסחר מוצלח? לא נשמור אותך בחושך! מסחר יומי הוא סגנון מסחר פופולרי המאפשר לסוחרים לקנות ולמכור נכסים מספר פעמים ביום מסחר אחד. סוחרי יום יכולים לחקור שווקים שונים, כולל מסחר במט”ח, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ומניות.

בגלל אופיו המרגש, סחר יומי מושך סוחרים בודדים מכל רחבי העולם. האם ידעת, למשל, שהסחר היום פופולרי במיוחד בבריטניה, ארה”ב ואוסטרליה?

→ לחץ כאן כדי להתחיל לסחור

10 סודות המסחר המובילים למסחר מוצלח

האם ידעת ש אנשים שומרים על 13 סודות, חמישה מהם הם לעולם לא ישתפו עם אף אחד? האם אתה יכול לדמיין איזה סודות מפתיעים עשויים לשמור סוחרי יום מפורסמים אז? לא יהיה נהדר ללמוד עוד על סודות סחר יומי להצלחה?

שפתיים אטומות … לא יותר. להלן עשרת סודות המסחר הטובים ביותר למסחר מוצלח:

סוד מסחר יומי מס ‘1: לא תרוויחו מיליונים בן לילה … אך תוכלו להגדיל את עושרכם לאורך זמן

אף על פי שאנשים רבים נכנסים לעולם המסחר בתקווה להרוויח מיליונים בן לילה, האמת היא שסחר יומי אינו הימורים. אתה צריך יותר ממזל טוב וארבעה עלים כדי להרוויח הון.

אמנם ישנם סיפורי הצלחה רבים על רווחים מהירים והצלחה לטווח קצר, סוחרים ממוצעים צריכים להשקיע הרבה זמן ומשאבים על מנת להגדיל את עושרם ולעשות שם לעצמם.

החל מקורסים וסמינרים מקוונים וכלה בספרים וסרטונים, סוחרי יום צריכים להפסיק להאמין במיתוסים וסודות סחר; עליהם להשקיע במקום זאת בחינוך נכון למסחר. התחל בספריו של ג’ק שווגר, למשל; ספריו יכולים לעזור לך לפתור תעלומות מסחר יומיות רבות ולהפוך לאשף שוק אמיתי.

בסופו של דבר, זכרו שסחר יומי הוא לא תוכנית להתעשר במהירות. אין סודות נסתרים – רק סחר בנתונים, עבודה קשה ואסטרטגיות מוצלחות של סחר יום.

וזה דבר טוב! כי זה עוזר לנו, הפופולרי, להבין שהסחר היומי אינו נועד רק לגורואים ולדגים הגדולים. כל אחד יכול לגשת לעולם המסחר ולהרוויח בטווח הארוך!

סוד מסחר יומי מס ‘2: אתה לא יכול להערים על השוק … אבל אתה יכול לעקוב אחריו

האם אתה רוצה לדעת סוד? אתה לא יכול להערים על השוק! ישנם כל כך הרבה גורמים המשפיעים על עולם המסחר שאפילו אסטרטגיית המסחר הטובה ביותר עלולה להיכשל. מי יכול היה לחזות למשל את מגיפת וירוס הכורוס?!

במילים אחרות, אתה לא צריך להיות גאון כדי להתחיל לסחור ביום. מה שאתה צריך זה אינטליגנציה רגשית וגמישות במקום! כל שעליך לעשות הוא לזהות נישה של השקעות שאתה מעוניין בה. החל ממניות ועד מסחר במט”ח ומטבעות קריפטוגרפיים, מסחר יומי מאפשר לסוחרים לקנות ולמכור נכסים שונים בתוך יום מסחר אחד. שים לב שלמרות שלכל שוק יש את הפוטנציאל שלו, חלקם עשויים לדרוש הון גבוה יותר כדי להיכנס. בחר שוק והשקיע מספיק זמן כדי לשלוט בסודות המסחר שלו.


עקוב אחר החדשות, חקור אינדיקטורים ונתונים, הבין את המגמה … ועקוב אחריו. אחרי הכל, לשוק יש רק שלושה כיוונים לעקוב: למעלה, למטה ולצדדים, שתמיד נע במחזורים. כמו שאומרים מומחים, המגמה היא חבר שלך ותמיד כדאי לך לסחור עם המגמה. מצא דפוסים חוזרים והיה סבלני.

לאחר שהגעת להצלחה בנישת השוק שבחרת, תוכל לעבור למאמץ מסחרי אחר ולגוון את הפורטפוליו שלך.

סוד מסחר יומי מס ‘3: שמור על זה פשוט … גם אם זה משעמם

סוד מסחר נוסף שעליו לדעת סוחרי יום הוא לשמור על דברים פשוטים. אל תקשיב לאנשים שמדברים ומבטיחים יותר מדי. אין נוסחאות להצלחה, ואין שיקויי קסם סודיים – רק אסטרטגיות. לאחר שהבנתם את מורכבות המסחר היומי ואת השוק שבחרתם, הגיע הזמן לקבוע אסטרטגיה. ושמור על זה פשוט!

שליטה באסטרטגיה אחת פשוטה היא טובה יותר מאשר כישלון בניסיונות מורכבים שונים. המפתח להצלחה הוא רק שאתה עקבי, בהתאם לאסטרטגיה שעבדת קשה עליה! כשדברים יתבררו כלא נכונים – והם יעמדו בכך – היצמדו לאסטרטגיית הכניסה והיציאה שלכם והפסיקו הוראות. פשטות ועקביות!

גם כשמשעמם! למעשה, סוחרי יום רבים יודעים סוד נסתר היטב: מסחר יכול להיות ממש משעמם. דמיין את עצמך בוהה במסכים, מנתח נתוני שוק, מבצע הזמנות יום אחר יום אחר יום…

אבל רק העקביות של הסוחר יכולה להוביל להצלחה לאורך זמן. כי אתה לא יכול לשלוט בשינויים במחירים אבל אתה יכול להשתלט על הפעולות שלך – גם כשהסיכויים נגדך.

סוד מסחר יומי מס ‘4: צור סדר מכאוס … גם משמעת

משמעת במסחר, סודות סחר יומי

עקביות היא המפתח להצלחה, נכון? אבל איך אפשר להיות עקביים כאשר המסחר ביום מלא בחוסר וודאות, שינויים וכישלונות? איך אפשר ליצור סדר מתוהו ובוהו? התקרב, תן לנו לספר לך סוד … אתה צריך לפתח משמעת. כפי ש אמר פעם סוחר ההשראה ויקטור ספרנדאו, “המפתח להצלחה במסחר הוא משמעת רגשית.”

התעלם מהסיחות דעת, פיתויים ופחדים. גם כאשר אתה מוכן להגדיל את יחס המינוף שלך לכיסוי הפסד, אל תפר את כללי המסחר שלך. קח אחריות על מעשיך בעצמך! לדוגמה, חשוב פעמיים לפני שתמשיך לסחור לאחר שההפסקה שלך נפגעה.

למד מטעויותיך ונסה לשפר את המשמעת שלך. מחיפוש נתונים נוספים ועד ליומן, ישנן דרכים רבות לשפר את הרגלי המסחר והמשמעת שלך.

סוד מסחר יומי מס ‘5: היו מציאותיים … ושכחו מהצלחה של 100%

על מנת לפתח משמעת צריך להיות ציפיות מציאותיות. כפי שהוסבר קודם, מסחר יומי אינו תוכנית להתעשר במהירות. אין מקום לסחור יתר ו חמדנות במסחר יומי. כל סוחר יום פשוט זקוק לאסטרטגיה עקבית, השכלה נכונה וסבלנות כדי להרוויח לאורך זמן.

ומתנצלת על גילוי סודות יקרים … אבל תשכחו מהצלחה של 100%! אפילו מלכי המסחר לא זוכים ב 100% מהעסקאות שלהם. שקול 60% עבור דבר גדול.

מי שרודף אחרי הבטחות ריקות ומאמין ברווחים מהירים, בדרך כלל נכשל. שים לב שיותר מ 90% מהסוחרים מפסידים כסף ו להפסיק לסחור ביום. אנחנו לא צריכים להחליק את הדמויות האלה מתחת לשטיח!

גם כשאתה מנצח, תהיה מציאותי. אל תשכח שהכסף הזה הוא לא רק שלך; חשוב על עמלות, עמלות ומיסים. כדי להיות נוח גם עם ניצחונות וגם הפסדים, סחר רק בכסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

סוד מסחר יומי מס ‘6: שמור על זכיות קרוב … אבל הפסדים קרובים יותר

מדברים על ציפיות ריאליות, בוא נשפוך את השעועית! האמת היא שסוחרי יום יעמדו בפני כישלונות והפסדים רבים במהלך קריירת המסחר שלהם.

לא, אנחנו לא יכולים להסתיר ממך שום סודות: תאבד כסף! קבל את העובדה שהשוק משתנה כל הזמן. זה שום דבר אישי – כישלון קורה לכולנו.

אין אקסיומות מתמטיות במסחר, אלא הסתברויות בלבד. אז חבקו הפסדים במסגרת המסחר ולמדו איך להתמודד עם לחץ. לדוגמא, תמיד ודא שיש לך את נקודות הכניסה והיציאה שלך כדי להתמודד עם ההלם של הפסד.

למד מהטעויות שלך, חפש משוב והמשיך לעקוב אחר האסטרטגיה שלך. לתכנן, לסחור, להסתכן, להיכשל, להמשיך. כפי שאומר גורו של סוחר היום, רוס קמרון, “סחר יומי הוא תרגיל בחזרה.”

סוד מסחר יומי מס ‘7: זה לא קשור להרוויח כסף … אלא לקחת סיכונים

כדי להצליח להתמודד עם הפסדים, יש לפתח אסטרטגיית ניהול סיכונים מוצלחת. סוחרי יום צריכים להתמקד הן בסיכון המסחרי והן בסיכון היומי.

אל תתמקד אך ורק בעשיית כסף או ברווחים והפסדים. אתה צריך משהו כדי לשלוט בסיכון שלך; אחרת, הפסדים מרובים ברציפות יטביעו אותך בחמדנות, צער ופשיטת רגל.

עם זאת, אם אתה מודאג מדי מהפסד כסף, כדאי להשקיע את כספיך בחשבון חיסכון. למסחר יש סיכונים ואימוץ היא הדרך היחידה להצליח.

לפיכך, היצמד לתוכנית ניהול הסיכונים שלך; אל תעביר באופן אקראי עצירות או כללי מסחר רק בגלל שהשוק משתנה. כאמור לעיל, פשוט בצע את הפעולה!

סוד מסחר יומי מס ‘8: כלי מסחר יכולים לעזור לך … להתיידד איתם

כלי סחר, סודות מסחר יומיים

גם אם אינכם אוהדים של הביטלס, עליכם להסכים שהשיר שלהם “עם קצת עזרה מחבריי” הוא מבריק. כולנו זקוקים למעט עזרה! בסחר יום, כלי סחר ופלטפורמות יכולים להיות חברים טובים שלנו.

לוחות שנה כלכליים יכולים לעזור לסוחרי יום לעקוב אחר אירועי שוק, אינדקסים, החלטות ריבית, ועוד כל כך הרבה. גישה לגישה לתרשימים ולנתוני ניתוח טכני חיונית גם לסייע לסוחרי יום לפתור את החידות הסודיות של עולם הסחר.

ייתכן שסוחרי יום מסוימים יצטרכו להתאמן באמצעות חשבון הדגמה כדי ללמוד מהטעויות המוקדמות שלהם. אחרים עשויים להרוויח יומן שבו הם יכולים לעקוב אחר המהלכים שלהם, גודל המיקום וההחלטות שלהם.

אחרון חביב, אוטומציה יכולה לעזור לכם לשלוט בסודות המסחר היומי. מכיוון שמספר העסקאות שיוכלו לבצע סוחרים יום באופן ידני הוא סוג מוגבל, כלים אוטומטיים יכולים לסייע למומחים להפיק את המרב מהמסחר היום..

סוד מסחר יומי מס ‘9: אתה יכול להיות המאמן שלך לבריאות הנפש … בחינם

אם אתה חושב שמסחר הוא בכלל תרשימי מחירים ונתונים, חשוב פעמיים! מסחר יומי הוא למעשה יותר בפסיכולוגיה של סחר מאשר בפיננסים. החשיבות של פסיכולוגיית מסחר היא סוד גלוי בעולם המסחר. לא מפתיע שרבים מסוחרי היום המפורסמים, כמו ברט סטנברגר ואלכסנדר אלדר, הם מומחים בתחום בריאות הנפש..

אתה יכול גם להפוך למאמן לבריאות הנפש שלך במסע שלך להצלחה בסחר יומי. הכל בחינם! כל שעליך לעשות הוא להשקיע בהתבוננות פנימית – להבין את המניעים, היעדים והפחדים שלך. לניהול הרגשות שלך בזמן המסחר יש חשיבות מכרעת מכיוון שרגשות עזים, חיוביים ושליליים כאחד, יכולים לשחק בדיחה רעה על תוכניות המסחר שלך.

אומנם אי אפשר לסלק רגשות, אך סוחרי יום טוב מצליחים לשלוט בהם. לעולם אל תסחר מתוך בצע או נקמה. התחל בקטן עד שתגביר את הביטחון וההצלחה שלך.

סמכו על ההחלטה שלכם. בעוד שפורומים ורשתות חברתיות יכולים להועיל, יותר מדי נתונים ורעש נוסף יגרמו לך לפקפק בהחלטותיך. עקוב אחר האסטרטגיה שלך והישאר עקבי; מסחר ואימפולסיביות הם פשוט לא זוג טוב.

אסטרטגיית מסחר יומי מס ’10: הימים שלך הם יותר מסחר יומי … חבק את חייך האישיים

כאשר אנו מדברים על מסחר יומי והצלחה במסחר, לעתים קרובות אנו שוכחים שיש יותר בחיים מאשר בעבודה. בעוד שסחר יומי יכול להיות הזדמנות מרגשת להתחיל לסחור במשרה מלאה ולהפוך לבוס משלך, אתה לא צריך לתת למסחר לצרוך אותך.

נסו לתקן את הרגלי המסחר הרעים שלכם וצרו אורח חיים שבאמת תוכלו ליהנות ממנו. תכנן את הימים שלך, כך שתוכל למצוא איזון בין עבודה לחיים. כפי שאומרים מומחים, הסוחרים המצליחים ביותר הם לא אלה שמרוויחים מיליונים אלא אלה שלא דואגים למסחר 24/7.

כי עדיף לאבד טרייד מאשר לאבד את יקיריכם או את עצמכם!

נקודות מפתח:

  • סחר יומי הוא סגנון מסחר פופולרי המאפשר לסוחרים לקנות ולמכור נכסים תוך יום אחד.
  • סוחרי יום יכולים ללמוד הרבה מסוחרי היום המובילים וסודות המסחר שלהם.
  • חלק מהסודות העיקריים לביצוע עסקאות מוצלח הם להיות מציאותיים, אנליטיים, מאורגנים וממושמעים.
  • מפתח הזהב להצלחה הוא למצוא איזון בין מסחר לחיים אישיים.

בסופו של דבר, על ידי גילוי סודות המסחר היומי, אתה יכול להחמיא לסגנון המסחר שלך ולשפר את כישורי המסחר שלך. אנו בחינוך המסחר יכולים לעזור בחקר המבוך הסודי של סחר יומי – פשוט הירשם לאחד מהקורסים שלנו ובדוק את המתווכים המוסדרים שלנו!

לקריאה נוספת

  • סחר יומי בבריטניה | כיצד להתחיל היום במסחר ביום
  • מהן האסטרטגיות הפופולריות ביותר למסחר יום?
  • מסחר בתנופה לעומת מסחר יום – באיזה מהם עליכם לבחור?

אם אהבת את המאמר שלנו סודות מסחר יומיים: 10 סודות המסחר המובילים למסחר מוצלח, אנא לייק ולשתף אותו עם כל מי שעשוי למצוא את זה מעניין. איזה סוד מסחר להצלחה היה הכי מפתיע מבחינתך? שתף בתגובות למטה. לא עוד סודיות!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector