10 כלי מסחר בפורקס בחינם שתוכלו להשתמש בהם עכשיו

סחר בפורקס הוא עסק ענק ויש שם מידע רב. גישה אליו יכולה לעלות הון תועפות. ולמרות שזה נכון שההשכלה הטובה ביותר היא בדרך כלל יקרה, ישנם הרבה כלים וקורסים בחינם לרשותכם בזמן שאתם מתחילים. בואו נסקור כמה מהטובים ביותר!

קורסי מט”ח בחינם

הצעד הראשון הוא תמיד הקשה ביותר. תארו לעצמכם כמה זמן לוקח לילדים ללמוד הליכה, ובכל זאת זה משהו שהם עושים בקרוב כל הזמן. זה אותו דבר עם מסחר במט”ח – לקחת את הצעדים הראשונים שלך הוא החלק הקשה ביותר.

לכן החלטנו לעזור לך להתחיל את המסע שלך על ידי הפיכת הקורס שלנו לחינמי לחלוטין. על ידי סיוע לסוחרים להתחיל את דרכם במידע ובידע הטוב ביותר האפשרי, אנו מקימים קשר שיימשך.

שוק המט”ח יכול להזיז יותר מ -5 טריליון דולר ליום, ויש הרבה מקום להרוויח כסף ולצמוח.

המשימה שלנו היא לעזור לאחרים לנצל את השוק. החברה עוסקת בקשרים. אנו רוצים לבנות אותו עם התלמידים שלנו כדי שיצליחו וימשיכו להשתמש בפלטפורמה שלנו לאחר הקמת פרקטיקה רווחית למסחר במט”ח. זה win-win. הצטרף לקורס שלנו והיה אחד!

יעילות ותוכן טוב הן האסטרטגיות הטובות ביותר למוצר מוצלח לטווח הארוך. זו הפילוסופיה שלנו ולכן אנו מונעים לתת לך את קורס החינוך הטוב ביותר האפשרי למסחר במט”ח.

מתקשר עם סוחרים אחרים

מתקשר עם סוחרים אחרים ככלי למסחר פורקס בחינם

אנו חיים בעידן האינטרנט. אתה יכול להגיע לאנשים בכל רחבי העולם. אז תעשה את זה! אתה יכול להגיע להרבה מקומות רק על ידי לשאול ולהיות חלק מקהילה.

זו המשמעות של החברה העולמית מלכתחילה. תחשוב כמה אנשים מקבלים תפקיד לא בגלל שמגיע להם אלא בגלל שהם מכירים את האנשים הנכונים.

האם זה נראה לא הוגן? זה לא המקום שלנו לומר, אבל זו עובדת חיים שעליך להכיר ואולי לנצל.

צא לעולם והתחל לדבר עם אנשים שעוסקים במסחר במט”ח. שאל אותם מתי הם התחילו ואיך הכל התחיל.

אל תיקח הכל לפי ערך נקוב. יש הרבה מידע מוטעה שזורם מסביב, ונתונים טובים לא ישותפו מיד. המידע הנכון יכול לעלות מיליונים, אם לא מיליארדי דולרים תלוי כמה גדול הממצא.

לכן עלינו תמיד לקחת טענות משתלמות בטירוף המוצעות בחינם עם יותר מגרגר מלח. ויש הרבה מאוד מידע שגוי שמרחף.


חלק זה נובע מסוחרים בעלי ביטחון עצמי יתר שחושבים שהם משקיעים גאונים. זה רע בפני עצמו, אבל זה לא הגרוע ביותר.

כדאי באמת להיזהר מהונאות, מכיוון שהן נפוצות. בדיוק כמו כל השקעה, יש אנשים שמנסים לפתות אחרים לתת להם כסף.

הימנע מלסמוך על מישהו עם עצות במה בדיוק אתה צריך להשקיע. למד את המסחר בעצמך ופתח אינסטינקטים אמיתיים של מסחר במט”ח. לחנך את עצמך. חוויה אישית יכולה להיות מורה קשה מאוד.

אנשים קראו גם: למד כיצד לייצר הכנסה לפנסיה

באמצעות גוגל

באמצעות google ככלי למסחר פורקס בחינם

גוגל עשויה להיות הדרך בה אתה מוצא מאמר זה מלכתחילה, וזה רק מוכיח את העיקר שהוא כלי רב עוצמה למציאת מידע נהדר..

למד כיצד להשתמש בו בחוכמה. לא רק ללחוץ על מה שצץ בעמוד הראשון ולראות מה שאתה מקליד בשאילתת החיפוש.

האמת היא שגוגל לא מציגה תחילה את התוצאות הטובות ביותר, אלא את העמודים שיש להם SEO טוב (אופטימיזציה למנועי חיפוש).

עליכם להקפיד על תהליך זה, מכיוון שלעתים קרובות התוכן נפגע קשות בגלל ניסיון לפנות לאלגוריתם של מנועי חיפוש קרים ולא על ידי יצירת תוכן טוב ושימושי..

השותפים שלנו

השותפים שלנו מציעים מגוון תכנים בהם תוכלו להשתמש בחינם. תוכלו לפתוח חשבון הדגמה ללא תשלום וללמוד כיצד להשתמש בתוכנת המסחר במט”ח.

כל המתווכים השותפים שלנו נחשבים למקומות נהדרים להמשיך את מסלול המסחר שלך בפורקס לאחר שלמדת כל מה שאתה יכול מהמקורות הזמינים בחינם ברשימה זו.

התובנה שלך לגבי סוגי הניתוחים השונים של השוק הולכת להיות שימושית רבה בכלים, בתרשימים ובפתרונות המסחר במט”ח.

חדשות וכלים כלכליים

מחירי המטבע תלויים בתנאים הכלכליים בכל רחבי העולם. לאירוע במדינה אחת יכול להיות השפעה דומינו גדולה (או קטנה) על כל השוק.

והמשמרות האלה הן מה שמטרתו מט”ח. כסוחר אתה צריך לעקוב אחר לוח השנה הכלכלי ולבחון כיצד אירועים עולמיים משפיעים על מחירי המטבעות.

זהו היבט מרכזי של ניתוח יסודי. להבין מה משפיע על השווקים במקום רק לעקוב אחר מספרים ומגמות היא דרך נהדרת לבצע השקעות נבונות ולהגדיל את כספך.

אז עקוב אחר לוח השנה הכלכלי שלנו והחדשות באופן כללי. שם תמצאו את הסימנים הראשונים להשקעה טובה.

הדרך הטובה ביותר להשיג את כל החדשות הדרושות היא לא לבקר בכל האתרים בנפרד, אלא ליצור חשבון למצטבר חדשות טובות, כלי לשילוב מקורות מדיה שונים ושילובם בפיד אחד..

אולי תרצה: מהן אסטרטגיות המסחר הפופולריות ביותר ביום?

תוכן YouTube

יש הרבה תוכן על מסחר במט”ח שניתן להשיג בקלות ביוטיוב. מושגים בסיסיים רבים בנושא מסחר במט”ח מוסברים בצורה הטובה ביותר בצורה ויזואלית. המוח האנושי מגיב לתנועה הרבה יותר ממה שהוא מגיב לטקסט הלא נייד.

יוטיוב הוא גם מקור לראיונות. מסחר במט”ח אינו מסתמך רק על הסתכלות על מגמות או על ניתוח נתונים גולמיים. יש הרבה פילוסופיה וניסיון חיים הכרוך בביצוע הסחר הנכון.

הפלטפורמה מאפשרת לך להשתמש בחוכמתם של סוחרים גדולים רבים ולהאזין לסיפוריהם היישר מהמקור. הסיכוי הזה הוא משהו חדש יחסית בהיסטוריה האנושית וכדאי לאמץ אותו.

יוטיוב מלא גם בסרטוני ניתוח מחוספסים יותר שנעשו על ידי סוחרים מצליחים (ולא כל כך מצליחים). סרטונים אלה מתפרסמים מדי יום ביומו וזו דרך טובה לבחון את זג הסוחרים הנוכחי.

חשבונות הדגמה

תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת מסחר במט”ח ולקבל מושג כיצד לקרוא תרשימים. זה צעד שכל הסוחרים של ימינו לוקחים כאשר הם מתחילים את דרכם להיות בקיאים.

אבל אל תתייחס לחשבון הדגמה כאל משהו שמלמד אותך בפועל כל מה שאתה צריך לדעת. הדברים שונים בהרבה כאשר אתה שם את הכסף שלך על הקו.

מט”ח עוסק במנטליות ובתפיסת שוק. שניהם מוטים באופן משמעותי בעת מסחר ללא כל סיכון. אתה עלול לפתח הרגלים רעים ובטוחים מדי שמקשים עליך לקבל תמונה תיאורית של הנוף.

השתמש בחשבונות הדגמה, רק דע את הסכנות והיזהר מכיוון שקבלת רעיון לא נכון לגבי שוק המט”ח עלולה להזיק מאוד לקריירת המסחר העתידית שלך.

כל מה שנאמר, חשבון הדגמה יכול להיות אחד הכלים החזקים ביותר למסחר במט”ח.

קרא מאמרים

קרא מאמרים ככלי למסחר פורקס בחינם

מידע על שוק המסחר במט”ח אינו מוסתר כמו שחלקם חושבים. הרבה תובנות טובות מוסתרות לעין.

המראה הפשוט הזה, לעומת זאת, עמוס מאוד. ישנן מיליוני ומיליוני תוצאות חיפוש אפילו למילים או למונחים הטריוויאליים ביותר.

עליכם לקבל את המידע שלכם מהמקורות הטובים ביותר. בדומה לסוגים אחרים של תוכן חינמי, קריאת מאמרים לעיתים קרובות עובדת עם יוצרם.

אל תיקח את הכל בערך נקוב אלא פתח שיטה משלך לעיכול ושימוש במידע זה.

טוויטר

המדיה החברתית הפכה להיות כלי משעשע בעיקר לעניינים טריוויאליים לכלי נשק שאין לו תחליף למידע ולרשת.

האנשים החזקים ביותר בעולם פעילים לרוב בפלטפורמה ולעקוב אחריה יכולה להיות דרך טובה להרגיש את האקלים במט”ח שתתמודד איתו בעתיד הקרוב.

מלבד זאת, טוויטר הוא גם מקום לכלי התקשורת המובילים בעולם ולרובם יש עדכון פעיל המאפשר לך לנצל את האירועים הנוכחיים עם התרחשותם..

בצד השני של המטבע, בסיס המשתמשים בטוויטר הוא עצום. ישנם סוחרים ומומחים רבים שתוכלו ליצור איתם קשר די בקלות באמצעות מעקב פשוט.

אל תחמיץ: כמה אתה מפסיד בכך שאתה לא משקיע?

עלונים

נראה שכל אתר בודד רוצה שתירשם לניוזלטר שלהם. זה נדחף כל הזמן וזה עלול לעצבן אנשים מסוימים.

אך אוסף עלונים של תוכן ומבצעים יכול להיות דרך נהדרת לחסוך זמן בגלישה באינטרנט.

מנוי לניוזלטר פשוט שולח את כל מה שרלוונטי לחשבונך. כל שעליך לעשות הוא להיזהר ממבצעים גרועים ותחבולות שיווק אגרסיביות על ידי אתרים.

אבל קל להימנע מאלה, פשוט ניגשים לכל עסקה בצורה אובייקטיבית במקום לקנות את ההייפ חסר הטעם.

תוכן שמתחפש לחינמי

תוכן שמתחזה לכלי מסחר בפורקס בחינם

הרבה תוכן רק מסכות בחינם כדי למשוך את תשומת ליבך. יש גם הסכנה להסתבך בכמה פעילויות מוצלות. היזהר מפני:

הונאות המרת מטבע

הונאות מט”ח שכיחות למדי. הרמאים עשויים להבטיח לכם תשואות ענק בהשקעה קטנה יחסית מצדכם. נכון שיש תשואות ענק, אבל לא בשבילך. הרמאים יקבלו את הכסף שלך מבלי לעבוד בשביל זה.

העובדה כי מט”ח יכול להוביל לימי תשלום ענקיים בטירוף לאנשים מסוימים עשויה להחליש את הספקנות שלך. לרוב האנשים יש עצם מעט אופטימית זו בגופם שאומרת להם שהם יכולים להצליח בחיים בלי לנסות. אל תסמוך על העצם הזו.

מסחר דורש ידע רב ומאמץ כדי לחזות תנועת מט”ח מצליחה ולהרוויח ממנה כסף. הידע הזה לא רק מתפשט בחינם על ידי חבורה של דמויות מוצלות באינטרנט.

פרסום שקרי

כל פלטפורמות המסחר הלגיטימיות של כלי מט”ח או חינוך יהיו ברורות לגבי הסיכויים שלך בשוק. פרסום כוזב יגזים באפשרויות שתקבל טונות של כסף מהפורקס בקלות. גש למודעות מסוג זה במינון בריא של ספקנות.

קורס טוב מבטיח יעדים פשוטים ומציאותיים הניתנים להשגה לכולם. פרסום כוזב כולל בדרך כלל הבטחות גרנדיוזיות להפוך אותך לאל המסחר במט”ח או משהו טיפשי באותה מידה.

אל תסמכו על שיווק מסוג זה וקראו את האותיות הקטנות. לעיתים קרובות יש סעיף הקובע כי ההבטחות שהובאו בקמפיין השיווקי אינן נכונות פחות או יותר. זה נותן למפרסמים כוזבים הרבה מקום להתנועע כשמדובר במה שיכול להיחשב כחוקי.

תוכן לא מקצועי

העסק של סחר במט”ח הוא די גדול ויש הרבה אנשים שרוצים נתח מהעוגה. בהכרח מוביל לתוכן רב שנוצר מאנשים שאינם זדוניים, אך גם חסרים את היכולת לחנך או לתת עצות.

הרבה עצות ותוכן שנוצרו על ידי מומחים עתידיים לסחר במט”ח. ראשית, מומחים ממעטים לספק את שירותיהם בחינם באינטרנט.

שנית, גם כאשר הם עושים זאת, בדרך כלל די קל לבדוק את תיק העבודות של האדם ולגלות אם הוא מקור לגיטימי. “מומחים” רבים באינטרנט הם סוחרים ממוצעים או אפילו נכשלים שמנסים להונות אותך ואת עצמם להאמין למשהו שאינו נכון. היזהר!

ראה גם: סטנלי דרוקנמילר – סוחר המט”ח האייקוני

סיכום

בסופו של דבר, יש מספר עצום של תוכן חינמי שתוכל להשתמש בו כשאתה מתחיל במט”ח. כל שעליך לעשות הוא לקבל את החינוך המתאים ללמוד כיצד להשתמש בו. כפי שאתה בוודאי יודע, זמן הוא כסף ועליך להיות מבלה נבון. הגורם העיקרי במציאת מידע טוב למסחר במט”ח בחינם תלוי כמה זמן אתה מוכן להשקיע.

השתמש במאמר זה כמדריך גס כיצד להפוך את המסע למהיר ופרודוקטיבי יותר. זה דומה למסחר במט”ח – התוכן שלנו נועד לעזור לך להיות טובים יותר, מהירים ומצליחים יותר. לא משנה אם אנחנו מדברים על איתור המידע הנכון על השכלה למסחר או על עסקת סחר במט”ח. כל שעליך לעשות הוא לפקוח עין ולעבד את הנתונים.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map