זה בוודאי קרה לכולנו. למרות כמה שאנחנו זהירים או אפילו אם יש לנו את הכוונות הטובות ביותר, כל כך קל למצוא את עצמך מסתבך בכסף שלך. לבזבז כסף זה בהחלט כיף; זה בעצם אחד הדברים הקלים ביותר לעשות בחיים. עם זאת, יש קו ועלינו להבין היכן לצייר אותו.

לכולם יש לפחות כמה הרגלי הוצאה גרועים. חלקם עשויים להיות מינוריים למדי, כמו למשל לקנות ארוחת בוקר וקפה כל בוקר במקום להכין לבד ולאכול בבית. אחרים, לעומת זאת, עוסקים בפעילויות הוצאה חמורות בהרבה, הכוללות הוצאות פזיזות בכרטיסי אשראי.

יש אנשים שפשוט לא יכולים לעמוד בפני הדחף לקנות את כל מה שהם רואים ורוצים, לא משנה אם הם באמת צריכים את זה או לא. זה לא בריא ויכול לגרום להרבה מצבים מסוכנים, כמו למשל לא להיות מסוגל להאכיל את עצמך, לשלם שכר דירה, לשלם את שכר הלימוד שלך, לחסוך כסף לימים רעים וכו ‘. לא רק זה אלא שהרגלי ההוצאות הרעים האלה מרחיקים אותך מה יציבות פיננסית שאתה רוצה.

כדי להימנע מלהגיע למצבים כל כך גרועים או לצבור יותר חובות ממה שאתה יכול להתמודד עם, חשוב שתכיר ותשנה את הרגלי הכסף הרעים שלך בהקדם האפשרי..

החדשות הטובות הן שתוכלו לתקן התנהגות זו. נפרט כמה תיקונים יעילים במיוחד שיעזרו לך ללמוד כיצד להפסיק לזרוק כסף בהכרח. לא רק זה אלא נדגיש גם על דרכים אחרות וסבירות יותר בהן תוכלו להשקיע את כספכם וזמנכם. בסופו של דבר, אם אתה מוציא יותר חכם, הכסף שלך בהחלט ילך רחוק יותר.

אנו חיים בחברה צרכנית, ולכן עלינו ללמוד הרגלי הוצאה חכמים על מנת להימנע משקיעה באוקיאנוס הסחורות שאנו רוצים.

עיין בטיפים שלנו להפסקת הרגלי כסף רעים שעשויים להועיל לך בניהול ההכנסה שלך והחלטת להשקיע במסחר מקוון.

תודו שיש לכם בעיה

הרגלי כסף רעים, תודו שיש לכם בעיה

דבר ראשון, אתה צריך להודות שיש לך בעיה. לעתים קרובות למדי נראה שאנשים לא ממש מכירים בהרגלי ההוצאות הגרועים שלהם או ממשיכים להגן על עצמם כשנשאלים מדוע הם תקועים במצב רע מסוים.

ברוב המקרים, אותם מבלים פזיזים רק מודים שיש להם בעיה לאחר שכבר קברו את עצמם מתחת להר חוב עצום, גורשו מדירתם או נשארים רעבים במשך ימים. אף אחד לא רוצה להכניס אותו למצב שלילי זה. לכן, יש לנקוט באמצעים לפני שיהיה מאוחר מדי.

אחת הדרכים הקלות ביותר לזהות את הרגלי הכסף הרעים שלך ולהתחיל לחסוך כסף היא לעקוב אחר ההוצאות שלך.

מה שלוקח אותנו לטיפ הבא שלנו …

שמור תיעוד של ההוצאות שלך

כך תקבלו תמונה ברורה של מה באמת קורה וזה כנראה אחד הטיפים הטובים ביותר להפסקת הרגלי כסף רעים.


אחד הרגלי הכסף הרעים הקלים ביותר ליפול הוא לא לנהל רישום של ההוצאות שלך. עם תשלום ללא מגע, קניות מקוונות וחשבונות מרובים, אתה יכול בסופו של דבר לבזבז כסף לפני שהוא בכלל נכנס לחשבונך. הדרך הטובה ביותר להפסיק זאת היא לעקוב אחר הוצאותיך.

נסה להוריד את האפליקציה של הבנק שלך כדי שתוכל לבדוק את הדוחות שלך בכל פעם ולשים לב בכל פעם שאתה מתדלק את המכונית שלך או שם לב למנויים שלך בחודש, למשל. על ידי שמירת תיעוד של ההוצאות שלך תוכל לגלות היכן תוכל לחסוך ומה תוכל לשנות.

התחל על ידי מעקב אחר הרכישות שלך למשך חודש. אתה יכול גם להפריד אותם לקטגוריות, כגון שכר דירה, מצרכים, אוכל וכו ‘. חשב את ההוצאות הכוללות שלך עבור כל קטגוריה ותראה היכן תוכל לבצע קיצוצים.

זו כנראה הדרך הקלה ביותר לראות היכן הכסף שלך נעלם מדי חודש. אנו מבטיחים שתופתעו לראות כמה אתם מבזבזים על דברים כמו קפה, חטיפים, משקאות וכו ‘.

אל תחמיצו: למה השקעה כל כך טובה יותר מאשר לחסוך?

אל תקנו דברים שאינכם יכולים להרשות לעצמכם

זה נשמע פשוט, נכון? עם זאת כל כך הרבה אנשים לא מצליחים לעשות זאת.

עם אשראי קל זמין בכל דבר, החל מטלפונים ניידים ועד ספות, יכול להיות קל לומר כן לדברים יקרים בידיעה שאתה יכול לשלם את זה לאורך זמן.

עם זאת, עם ריבית, קנסות בגין החזרים והסביבה הפיננסית הקשה, לא נבון להוציא תוכניות לדברים שאינך יכול להרשות לעצמך אלא אם כן זה באמת הכרחי.

שאל את עצמך את השאלה “האם אני באמת צריך את זה?”

אנו מבינים שזה קשה. אנחנו מוקפים בפרסומות של מוצרים מפתים שיכולים לשפר את חיינו, לשפר את התדמית ואת אורח החיים שלנו ואנחנו כל כך רוצים אותם. עם זאת, הפעלת שליטה עצמית חיונית כדי לשרוד בסביבתנו הנוכחית ועליך לגרום לזה לקרות.

ראה גם: איך אתה יכול להתחיל להשקיע בלי כסף?

לסיר בחנויות

הדבר הטוב בלחיות בחברה כל כך מכוונת מסחריות הוא שיש לנו אפשרויות. למעשה, יש לנו כל כך הרבה אפשרויות סביבנו שפשוט אין שום תירוץ לבזבז כל כך הרבה על משהו שאפשר למצוא במחיר זול יותר..

האינטרנט הוא כלי מדהים לחיסכון בכסף. במקום פשוט לקנות כל מה שרגיל אליו, עשה מחקר קטן. אולי חנות המכולת שלך יכולה להיעשות הרבה יותר זולה במקום אחר, או אולי תוכל למצוא קופונים או קודי הנחה. אם אתה מבצע רכישה גדולה, כמו מכונית או טלוויזיה, ודא שאתה מסתכל סביב מגוון אתרים וקבל את המחיר הטוב ביותר שאתה יכול. חפש סביב מכירות והנחות או השתמש בקופונים. אין בזה שום דבר רע.

השתמש במזומן

השתמש במזומן, בהרגלים רעים של כסף

אנחנו כבר רגילים לשלם עבור הכל באמצעות עסקאות כרטיסים אלחוטיות. אם יתברר שאתה מוציא הרבה יותר על הכרטיס שלך ממה שאתה חושב שאתה באמת, מדוע לא לנסות להשתמש במזומן?

אם אתם יוצאים לבילוי לילי או פוגשים חברים, קחו את הסכום שנוח לכם להוציא במזומן והשאירו את הכרטיס בבית. אם אתה באמת רוצה לבדוק את עצמך, הוצא מספיק מזומנים למשך שבוע ונסה לא להשתמש בכרטיס שלך בכלל. לראות כמה מטבעות שנותרו בארנק שלך זה הרבה יותר חי מאשר פשוט להקיש על הכרטיס שלך.

טיפ זה הולך יד ביד עם הדברים הבאים …

צור תקציב

מדוע לא ליצור תקציב במזומן לשבוע, נניח, ולראות עד כמה זה יגיע לכם?

יצירת תקציב היא הייעוץ הפיננסי הבסיסי, הפשוט והחשוב ביותר שיכול לתת לכם.

אם תשאל מישהו, הם יגידו לך שהם כנראה לא צריכים אחד כזה. עם זאת, הם כנראה אלה שבסופו של דבר מופתעים כאשר הם רואים כי יתרת חשבונות הבנק שלהם נמוכה כל כך בסוף החודש.

לאחר שתעקוב אחר ההוצאות שלך במשך חודש (או שבוע), צור תקציב פשוט על ידי הוספת כל ההוצאות שלך. אל תשכחו להוסיף גם סכום מסוים לחיסכון.

בימים אלה יש שפע של יישומים שימושיים שתוכלו להוריד בקלות במכשיר הנייד שלכם ולקבל סיוע נוסף בניתוח הרגלי ההוצאות שלכם וביצירת תקציב.

אין עוד רכישת דחף

אין רכישת דחף, הרגלי כסף רעים

אתה לא יכול להימנע מרכישות דחף, כולנו אשמים בביצוען. בין אם עברת דרך חנות בגדים וראית חולצה מגניבה שלא התאפקת לקנות וגלשת דרך אמזון וראית בטעות משהו בקטע “הציע” שחשבת שמעניין, כולנו עשינו את זה ואין שום דרך הימנעות מכך.

עם זאת, עליכם לזכור שזו המטרה של כל אותן חברות; לנסות למכור לך פריטים שמעולם לא שקלת בכלל לקנות.

מה שאנחנו מציעים להימנע מהוצאות אימפולסיביות זה פשוט לחכות זמן מה לפני ביצוע הרכישה. תחשוב אם אתה באמת צריך את זה או שאתה יכול להרשות לעצמך את זה. אם אתה באמת רוצה לקבל את הפריט המסוים הזה, אמור לעצמך שתקנה אותו בעוד כמה ימים. זה ייתן לך קצת זמן לחשוב מחדש על סדרי העדיפויות שלך. תגלה שכנראה איבדת עניין בפריט או ששכחת ממנו לחלוטין.

עבדו על הסבלנות שלכם

הרעיון של תרגול סבלנות נשמע די פשוט, אך עם זאת כל כך הרבה אנשים לא מצליחים להיות סבלניים ולפעול על פי הדחפים שלהם. האם שמעתם פעם על קניית חום? זה הזמן שאתה ממש מתרגש ממוצר ואתה קונה אותו אפילו לפני שאתה בודק את המחיר או שוקל אם אתה בכלל צריך אותו. ההתרגשות הראשונית הזו מעל, נניח, זוג נעליים או שעון נחמד לא אמורים להיות הכוח המניע של החלטות הרכישה שלך. תן לעצמך קצת זמן, לפחות 24 שעות לפני הרכישה. לישון על זה. זה יעזור לך לבחור בחירה רציונלית יותר.

תרגל תודה

קח רגע להכיר בכל טוב שיש לך בחיים. אתה עלול להרגיש לחוץ ולחשוב שמגיע לך יותר, עם זאת, המציאות היא שיש אנשים שם שיש להם את זה הרבה יותר גרוע ממך.

הזכר לעצמך את כל הדברים הטובים והיציבים שאתה יכול ליהנות מהם ולעיתים קרובות מובן מאליו. יש לך עבודה יציבה, דירה טובה, גג מעל הראש, אוכל, מים, חברים ומשפחה שיכולים לעזור לך ולהרבה יותר ממה שיש לאנשים אחרים בחייהם.

אם אתה באמת יכול להרגיש אסיר תודה על כל הדברים שיש לך בחיים שלך, אתה יכול בסופו של דבר להבין כמה מעט אתה באמת צריך.

השקיעו במסחר

להשקיע במסחר

לטיפ האחרון שלנו להפסקת הרגלי כסף רעים, רצינו להציע משהו שעשוי לסקרן אותך ובאופן מסוים לעזור לך אם אתה זקוק להכנסה נוספת כדי להרשות לעצמך את אורח החיים שאתה חותר אליו..

לאחר שהצלחתם לשלב את הכספים וללמוד כיצד להוציא בצורה סבירה ולחסוך כסף, חשבו על מסחר במט”ח. במקום לקנות חפצים שתשכחו מהם בעוד כמה חודשים, מדוע שלא תשקיעו בעצמכם ובכישוריכם?

מדוע לא ללמוד כיצד להפוך לסוחר מט”ח מצליח ולהצטרף לשוק הנזיל ביותר בעולם?

במקום לדפדף בחנויות המקוונות כל היום ולתהות מה לקנות, מדוע לא לפתח את כישוריך כסוחר ולהרוויח כסף במקום לבזבז אותו בפזיזות?

אנחנו ב חינוך מסחרי, מוקדשים לעזור לאנשים עם חזון ותשוקה ללמוד ולהתקדם באמנות המסחר. לכן אנו נותנים את קורס המסחר במט”ח שלנו, “המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח”, בחינם לכל מי שרוצה להפוך לסוחר ולעשות מזה קריירה.

אנו מציעים זאת בזכות המתווכים השותפים שלנו שרוצים לראות סוחרים משכילים ואינטליגנטים שנשארים במקום ומנצלים את השוק.

בקורס שלנו תלמד:

  • קרן למסחר בפורקס
  • מכניקה של מסחר בפורקס
  • ניתוח FOREX ניתוח מתקדם
  • מסחר באסטרטגיה למסחר בפורקס

לקבלת מידע נוסף על אופן קבלת קורס המסחר החינמי שלנו, צרו איתנו קשר בכל עת בכתובת [מוגן בדוא”ל].

מחשבות אחרונות:

לאורך מאמר זה דיברנו על הרגלי כסף רעים וכיצד הוצאות גרועות עלולות לגרום לעומס עצום על הכספים שלך ולהשאיר אותך במצב מאוד לא נוח..

שימוש בטיפים להפסקת הרגלי כסף רעים שמנינו לעיל היא דרך נהדרת להתחיל. על ידי שיפור היציבות הפיננסית שלך תוכל להתחיל להסתכל על התמונה הגדולה יותר ולחשוב על דרכים סבירות ומועילות יותר בהן אתה יכול להשקיע את הזמן והכסף שלך. דרך אחת כזו היא להפוך לסוחר במט”ח. זכרו, הצלחה היא החלטה אחת משם!

בְּ חינוך מסחרי אנו רוצים לעזור ולהדריך אותך כדי שתוכל להפיק את המרב מהכסף שלך. דרך נהדרת לעשות זאת יכולה להיות לוודא שאתה לא נופל להרגלי כסף רעים. כסף שנחסך יכול להפוך לכסף להשקעה.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector