חמשת הסוחרים העשירים ביותר בעולם

אולי כבר ידעת ששוק המט”ח, המכונה גם מט”ח, הוא המקום בו מטבעות נסחרים על בסיס יומי על ידי אנשים מכל קצוות העולם..

שוק המט”ח נחשב באופן נרחב לשוק הפיננסי המרתק ביותר בשל העובדה שעסקאות בסכום של למעלה מ -5 טריליון דולר מתבצעות בכל יום ויום..

בהתחשב בנפח וגודל שוק המט”ח, אין פלא שהוא ממשיך למשוך ולקבל בברכה סוחרים חדשים שמעוניינים לשלוט בו ולהרוויח רווחים נוספים..

בשנים האחרונות צצות שפע של פלטפורמות סחר במט”ח, מה שמאפשר לא רק מוסדות פיננסיים ענקיים ואנשי עסקים אלא גם אנשים יומיומיים להיכנס לשוק ולהתחיל לסחור.

יתר על כן, בגלל כמות המידע העצומה כיצד ללמוד לסחור, כמו גם סיפורי ההצלחה הרבים הזמינים ברשת, יותר ויותר אנשים מקבלים השראה להשקיע זמן ומשאבים בכדי ללמוד כיצד לסחור ביעילות ולבסוף להשיג רווחים גדולים, רק כמו סוחרים מפורסמים ועשירים שם.

בסופו של דבר, לא משנה אם אתה חדש לגמרי במסחר במט”ח או שכבר היו לך כמה עונות מסחר מאחורי הגב שלך – כל הסוחרים חולקים מטרה מרכזית אחת – להצליח בשוק המט”ח ובסופו של דבר לראות את עצמם בין סוחרי המט”ח המובילים בעולם.

אבל לפני שנחלום כל כך גדול, בואו נתחיל את הדברים בכך שנתן לך קצת השראה ומוטיבציה. מאמר זה יחקור את ראשיתם וסיפורי ההצלחה של חלקם האנשים העשירים ביותר במסחר, בתקווה להביא את הסוחר הפנימי הרעב שבכם, מוכן ללכת בדרכם.

ישנם כמה סוחרים עשירים שהפכו למקצוענים והטביעו חותם משמעותי בספרי המסחר. לכן, אנחנו ב חינוך מסחרי, החליטו לספר לכם את סיפוריהם, למרות שרוב סוחרי הפורקס, במיוחד המצליחים, מחליטים להישאר בצללים הרחק מעיני התקשורת..

בחרנו ידנית כמה מהגדולים, אם כי אין ספק שיש הרבה אחרים סוחרים עשירים ומצליחים לדבר על.

אנחנו גם רוצים להזכיר לכולם שעם שלנו מִסְחָר גשלנו, אתה יכול להתחיל לכתוב סיפור הצלחה משלך. אנו רוצים לוודא שיש סוחרים משכילים ורווחיים יותר, לכן בזכות השותפים שלנו אנו יכולים לספק קורס חינוך איכותי למסחר..

תסתכל על “המדריך האולטימטיבי למסחר במט”חקורס ולהגיש מועמדות כשעוד יש לנו תפקידים פתוחים.

אז מיהם אותם 5 סוחרים עשירים ואיך הם הגיעו לנקודה זו? בואו נסתכל על הרשימה שלנו:

5 מהסוחרים העשירים בעולם

ג’ורג ‘סורוס

הסוחרים העשירים ביותר בעולם ג'ורג 'סורוס

אנחנו פשוט צריכים להתחיל את הרשימה שלנו עם לא אחר מאשר ג’ורג ‘סורוס.

מסוחרים מבוססים ועד סוחרים מתחילים, אנו בטוחים שכמעט כולם מכירים את סיפורו של האיש ששבר את בנק אנגליה. איך הוא הגיע לנקודה ההיא ומה קרה אחר כך? בואו נדבר יותר על זה…

ג’ורג ‘סורוס הוא טייקון קרנות גידור מפורסם שזכה להכרה לאחר שניהל כספי לקוחות בניו יורק בין השנים 1969 ל 2011. בשנת 1973 הקים קרן גידור משלו שהפכה בסופו של דבר לקרן הקוונטים..

נקודת המפנה בקריירה שלו, לעומת זאת, אירעה בשנת 1992, כאשר הימר נגד הלירה הבריטית ועל פי הדיווחים עשה הון עצום של מיליארד דולר. הוא נודע כאיש ששבר את בנק אנגליה וגם ייכנס להיסטוריה כאדם הראשון שהרוויח כל כך הרבה כסף ביום אחד..

הוא חבר מייסד ב- Soros Fund Management, LLC – חברה המנהלת קרנות גידור. מאז פתיחתה הצליחה החברה לייצר רווחים בסביבות 40 מיליארד דולר. לא רק זה אלא שהוא גם ייסד את קרן הקוונטים ואת קרנות החברה הפתוחה הממוקדת במרכז ומזרח אירופה, והרוויחה מענקים של מעל 14 מיליארד דולר. מאז 1984 הנחה סורוס את יסודו לתמיכה באנשים וארגונים שונים ברחבי העולם, במאבק למען שוויון, חופש ביטוי ועוד. בשנת 2017, תרם סורוס עצמו 18 מיליארד דולר מהונו למימון פרויקטים עתידיים של הקרן.

הוא עוסק רבות בפילנתרופיה ומנסה להפוך את העולם למקום טוב יותר על ידי שיתוף הונו והצלחתו עם כמה שיותר אנשים..

לא רק זה אלא גם את מחשבותיו ואת השקפותיו על מסחר, השקעות וכלכלה, עוקבים סוחרים רבים מרחבי העולם.

אל תחשוב לרגע שהכל נמסר לו בצלחת כסף. סורוס נולד בהונגריה אך משפחתו נאלצה להסתתר כדי להימנע מגירוש למחנה ריכוז נאצי.

הוא עזב את הארץ בגיל 17 כדי להמשיך את מטרותיו וחלומותיו. הוא העביר את עצמו דרך בית הספר לכלכלה בלונדון שעבד כסבל רכבת וכמלצר במועדון לילה. זה רק מוכיח שאם יש לך מטרה בראש, שום דבר לא יכול לעצור אותך. הכל אפשרי וזה באמת לא משנה מאיפה אתה בא ומה הרקע שלך. אתה עושה את הגורל שלך!

קרל איקאהן

הסוחרים העשירים ביותר בעולם קרל איקאהן

עכשיו, בואו נדבר על דמות מכובדת אחרת בעולם ההשקעות – קרל איקן. לאורך ההיסטוריה של וול סטריט ראינו משקיעים ומתווכים רבים אך כמה מהם המשיכו להצליח באמת? קרל איקאהן הוא אחד מאותם מעטים. הוא מפורסם בחוכמתו ובאינטליגנציה שלו בכל הנוגע להשקעה ולעתים קרובות משווים אותו לוורן באפט (יש אולי אפילו אומרים שהוא אפילו יותר חכם).

קרל איקאהן נולד בניו יורק במשפחת מורים. הוא היה ניו יורקר אופייני לחכמת הרחוב. הוא היה מקורב לדודו – מ ‘אליוט שנאל, שבסופו של דבר עזר לו לקנות מושב בבורסה בניו יורק על ידי הלוואה של 400,000 דולר. השאר היסטוריה.

באמצע שנות השמונים רכש קרל איקאהן גם את חברת טרנס וורלד איירליינס (TWA), שהפכה לאחת ההשקעות הסוערות ביותר שלו כאשר החברה הגישה בקשה לפשיטת רגל בשנת 1992 והגיחה ממנה כעבור שנה..

עם חברת האחזקות שלו, Icahn Enterprises, השקיע קרל בהרבה חברות בינלאומיות וארה”ב, כולל אפל, נטפליקס, טיים וורנר, רבלון, ויאקום, מוטורולה ואחרות..

ההשקעות החכמות שלו הן שהפכו אותו לאחד הגברים העשירים ביותר בעולם עם שווי נקי של מעל 17 מיליארד דולר.

אסטרטגיות ההשקעה שלו תמיד היו מרתקות עבור סוחרים ומשקיעים. איקאהן התפרסם בכך שלא פחד מלקחת סיכונים ובזכות שיפוטיו ללא דופי בכל הנוגע להזדמנויות השקעה. נראה שהדברים תמיד מסתדרים לו, כמין נס. האם זה נס? או שזו רק תוצאה של להיות כל כך הרבה זמן במשחק שאתה יודע פוטנציאל כשאתה רואה את זה.

האסטרטגיות שהפכו את קרל איקאהן לאחד מה- הסוחרים העשירים ביותר בעולם מכונים לעתים קרובות פעילים למדי ואפילו אגרסיביים. מעמדו כמשקיע פעיל ועל ידי ניצול עמדת הבעלות שלו, הוא ביצע שינויים שהביאו לרוב לעליית ערך המניות. קרל איקאהן הוא גם יועץ כלכלי ונדבן פעיל.

“לא תמיד תאמין למה שהשוק אומר לך. אם אתה חושב שאתה צודק, היצמד לאינסטינקט שלך “היה זה שלעתים קרובות יעץ למשקיעים המשותפים שלו.

ריי דליו

הסוחרים העשירים בעולם ריי דאליו

בואו נדבר על סיפור הצלחה אחר.

ריי דליו גדל בשכונת לונג איילנד מהמעמד הבינוני והסתבך עם השווקים בגיל 12. הוא אסף כסף על ידי קבלת טיפים כגולף. מרבית הגולף שאליו הוא סגר עבד בוול סטריט וזה מה שגרם לו להתעניין בעולם המסחר במניות.

הוא קיבל תואר שני במנהל עסקים מבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בשנת 1975 והמשיך להשיק את חברת ההשקעות ברידג’ווטר מדירת שני חדרי השינה שלו בעיר ניו יורק..

הצלחת החברה זינקה בשנות ה -80 ועד שנת 2011 היא תהפוך לקרן הגידור הגדולה ביותר בעולם כולו. כיום מנהלת חברת קרנות הגידור כ -160 מיליארד דולר בנכסים.

הוא גם חזה את המשבר הפיננסי העולמי בשנת 2007 והסביר עוד יותר את המודל שלו במסה שכותרתה “איך עובדת המכונה הכלכלית: תבנית להבנת מה קורה עכשיו.” השווי הנקי שלו מדהים 12.5 מיליארד דולר.

בנוסף לחיבורו הנודע, הוא גם פרסם ספר שכותרתו “עקרונות,” מוערך על ידי משקיעים וסוחרים רבים מכל רחבי העולם. בספרו הוא מסביר בפירוט את הפילוסופיה העומדת מאחורי השקעותיו וכן את ניהול התאגידים, בהתבסס על חוויותיו העסקיות וניתוח עצמי..

חלק מהעקרונות שהוא דוגל בפני אנשי עסקים וסוחרים צעירים יותר הם לשמור על שלמותם, להקשיב ולצפות בסוחרים מנוסים יותר ולנתח אירועים..

יתר על כן, הוא משתף שכסף מעולם לא היה חלק חשוב מחייו אלא הוא הוביל לחיים מרגשים ובלתי נשכחים.

ריי דליו תמיד היה מאותם משקיעים שאוהבים לחלוק את ההצלחה שלו עם אחרים. הוא העניק למעלה מ -700 מיליון דולר למטרות פילנתרופיות שונות. יתרה מכך, קרן דליו תומכת בחינוך בעיר הפנימית, במימון מימון ושמירת טבע.

דייוויד טפר

הסוחרים העשירים ביותר בעולם דייוויד טפר

דיוויד טפר מכונה לעתים קרובות אחד ממנהלי קרנות הגידור הגדולים בכל הזמנים ומסיבה.

דייוויד טפר נולד בשנת 1957 בקצה המזרחי של פיטסבורג, פנסילבניה. הוא סיים את לימודיו בהצטיינות בכלכלה והחל להתנסות בהשקעות מגיל צעיר מאוד.

טפר החל את דרכו כאנליסט אשראי והחל לפתח את תחושת ניהול הכסף וההשקעה שלו. הוא בנה את הקריירה שלו לאחר שהתבונן בקפידה ולמד את מבנה האשראי של חברה החווה צרות כלכליות.

הוא הפך פופולרי בגין איסוף חברות במצוקה והפיכתן למיזמים רווחיים בשל הידע שהשיג. הוא גם קנה אג”ח מבנקים על סף פשיטת רגל בסוף שנות ה -80. לאחר שהבנקים שרדו את התרסקות שוק האג”ח, הוא הרוויח הרבה כסף בגלל השקעותיו.

הוא התפרסם גם בהקמת חברת קרנות הגידור ניהול Appaloosa Management של טפר בתחילת שנות ה -90 המנוהלת כיום מעל 15 מיליארד דולר.

בנוסף להיותו אחד השמות המוערכים ביותר בעולם ההשקעות, טפר ידוע בעולם הפילנתרופי, ומחזיר לחברה. הוא ממשיך לתרום סכומי כסף גדולים לבתי ספר, אוניברסיטאות, מרכזים אקדמיים ותוכניות מלגות.

ג’יימס סימונס

הסוחרים העשירים ביותר בעולם ג'יימס סימונס

ג’יימס סימונס הוא ללא ספק אחת הדמויות המסקרנות ביותר ברשימה שלנו, כי בנוסף להיותו א מנהל קרנות גידור מיליארדר, הוא גם מתמטיקאי ומשקיע כמותי, הידוע במחקריו המפורסמים על זיהוי תבניות ופיתוח תורת המיתרים. בקהילת הסחר הוא ידוע כ”מיליארדר החכם ביותר בעולם “.

ג’יימס האריס סימונס נולד בשנת 1938 בניוטון, מסצ’וסטס. כנער עבד בחנות לציוד גן. נחישות, סקרנות ועבודה קשה, לעומת זאת, זיכו אותו בתואר שלישי במתמטיקה בגיל 23 הצעיר.

חלומותיו לשלב את התשוקה שלו למתמטיקה ומסחר הביאו אותו להקים צוות פרופסורים, מדענים ומהנדסים שבנו אלגוריתם כדי לחזות כל שינוי במחיר המכשיר הפיננסי. רעיונותיו הפכו לבסיס של מה שאנו מכנים כיום “המשקיע הכמותי”.

ג’יימס סימונס הקים את חברת רנסנס טכנולוגיות המפורסמת, שהפכה אותו למיליארדר והפכה לאחת מחברות קרנות הגידור המצליחות בעולם.

הוא מומחה בזיהוי תבניות. הוא משתמש במודלים מתמטיים כדי לעזור לו לנתח קרנות גידור ולסיים תחזיות מדויקות יותר מכל שיטה אחרת. הוא נחשב לגיבור אמיתי מכיוון שכאמור, הוא זכה להצלחה כה עצומה בתחום שאינו מתמטיקה על ידי שימוש רב בידע המתמטי שלו..

הוא גם נדבן נדיב – ההערכה היא שהוא נתן מעל 2.7 מיליארד דולר למטרות פילנתרופיות שונות במהלך חייו..

הזרם שלו השווי הנקי נאמד ביותר מ -20 מיליארד דולר.

"אין תחליף אמיתי לשכל הישר למעט מזל טוב, שהוא תחליף מושלם לכל דבר."

לקריאה נוספת

  1. למעלה מ- 28 סוחרי היום המפורסמים ביותר וסודותיהם
  2. תנאי מסחר במט”ח
  3. כיצד להתחיל היום במסחר ביום
  4. מדריך למתחילים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים
  5. 10 הטיפים המובילים לניהול סיכונים במט”ח

חינוך למסחר הציג זה עתה 5 מהסוחרים המצליחים ביותר בעולם ההשקעות. אנו מקווים שהסיפורים שלהם מעוררים השראה, אולם מהלכים פיננסיים מסוכנים יכולים לגרום לך לחשוב פעמיים על קריירת המסחר שלך.

בפעם הבאה כשאתה שומע מישהו שואל על אנשים עשירים במסחר, אתה לא יכול לטעות בכך שאתה מספר להם את הסיפור של אחת מהבחירות שלנו.

והכי חשוב, המטרה של הרשימה הזו היא להציג אפילו את זה הסוחר העשיר והמצליח ביותר התחילו מאפס ובנו את הונם עם ידע משמעותי, ניסיון ועבודה קשה.

אנו מקווים שהרשימה שלנו עוררה את רצונך ללמוד עוד על סחר במט”ח, סחר במניות או סחר במטבעות קריפטו ולהיות סוחר בולט, בדיוק כמו כולם ברשימה זו.

אם נהנית לקרוא פגוש 5 מהסוחרים העשירים ביותר בעולם מחינוך מסחרי, אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me