5 טיפים למט”ח זהובים למתחילים

כאן בחינוך המסחר אנו מאמינים מאוד שלהיות סוחר מט”ח מצליח פירושו להיות מוכן לפתח כל הזמן את הידע שלך בטכניקות ושיטות מסחר. ובכן, זה נכון במיוחד אם אתה רק מתחיל במילה המסחר במט”ח. מאמר זה יחשוף את חמשת הטיפים המובילים למט”ח זהים למתחילים בזירה מורכבת זו.

1. דע מתי ואיך להגביל את ההפסדים

טיפים במט

להיות סוחר מצליח פירושו לדעת מתי להחזיק בעסק ומתי לצמצם את ההפסדים ולעבור הלאה. למעשה, הרווחים ארוכי הטווח שלך אינם מבוססים כל כך הרבה על יציאה מסחר רווחי בזמן הנכון, אלא יותר מלהיב לרווח הפסד בהקדם האפשרי. כדי לפתח יכולת זו, עליכם להשתמש בכל טכניקות מזעור ההפסד ולהשתמש באופן מלא בעקרונות הניתוח הטכני במט”ח..

זה כולל עצירות נגררות והזמנות עצירה. כך שבעצם, ברגע שהמחיר מגיע לנקודה מסוימת, המסחר נסגר אוטומטית ואין סיכון מוגבר להון. באופן דומה, עליכם להשתמש היטב בתחנות נגררות אלה בכדי לצאת אוטומטית ממסחר רווחי, כדי למנוע נפילות פתאומיות גדולות במחיר השוק..

אנשים קוראים גם: הפסיקו לתרגל הרגלי מסחר גרועים!

2. הכירו במגבלות שלכם לפני פתיחת תפקיד

לא רק לפתוח תפקיד בגחמה, כי אתה מרגיש שזה הדבר הנכון לעשות ושהרווח הוא בלתי נמנע. במקום זאת, היכנס עם ראש צלול וסכום כתוב שאתה מוכן ומסוגל להפסיד. בדרך זו, תוכלו לקבוע סכום מזומנים לסחור איתו, שהוא בריא ובר קיימא בטווח הארוך.

ואז, אתה צריך לעמוד בפועל במגבלות האלה! הקפידו על עצמכם. דרך נהדרת לעשות זאת היא לקבוע מגבלת אובדן שבועית או חודשית כוללת. אם פגעת בנקודה זו בתקופה הנוכחית, ללא קשר למה שהשוק עושה, עליך להפסיק לסחור. הקדש זמן שנותר לנקות את דעתך, העריך את האסטרטגיה שלך והתכונן להתחיל לסחור שוב.

3. לפתח סגנון מסחר ולהקפיד על טכניקות המתאימות לכך

טיפים במט

אין שני סוחרים מנוסים זהים. במקום זאת, כל אחד מהם יבנה שפע של טכניקות וידע שהם יודעים שתואמים את עמדות תגמול הסיכון שלהם ואת האסטרטגיה ארוכת הטווח. לאחר מכן הם נצמדים לשיטות אלה. כן, אתה יכול להמשיך לבנות את הידע שלך, אך לעשות זאת לאט ולצד האסטרטגיות שאתה מכיר מבפנים ומבחוץ ושעבודות עבורך.

אם עוקבים בצורה עיוורת אחר נוסחאות עוגיות, לא יהיה יעיל לטווח הארוך, אם בכלל. אם הדברים היו כל כך קלים, כולם היו עושים את זה והשוק כנראה היה קורס. התנהגות השחקנים השונים קובעת את שוק המט”ח. זכור זאת – השוק הוא רק השתקפות של הפסיכולוגיה האנושית בקנה מידה גדול.

אולי תרצה גם: סת קלרמן: אגדת השקעות הערך

4. היה סבלני!


סבלנות היא המפתח להצלחה במספר סביבות פיננסיות שונות, וזה נכון במיוחד למסחר. ומהו הזמן החשוב ביותר עבורך לסבלנות? התשובה: כאשר אתה מחפש לפתוח תפקיד בפועל. לעולם אל תמהר לתוכו. במקום זאת, עליך להקדיש זמן לניתוח כל העסקאות האפשריות ולשקול היתרונות והחסרונות.

מי חסר סבלנות לפתיחת עסקאות נוטה לפתוח עסקאות רבות בהרבה, בעיקר כחלק מאסטרטגיית “פגע ותקווה”. במקום זאת, כל עסק צריך להיות ממוקד בלייזר ומבוסס על שיקול דעת שוק טוב ומנומק.

5. עמדו בתכנית

טיפים במט

כמו גם להביע סבלנות בכל המקצועות, עליכם להיות סבלניים וחרוצים לדבוק באסטרטגיית המסחר הכוללת שלכם. לא משנה מה זה כרוך, אל תשנה את האסטרטגיה שלך בגחמה. רק המשיכו לעבוד קשה, למדו תוך כדי ובצעו את ארבעת הטיפים האחרים המפורטים לעיל. אתה תגיע לשם.

אנו מסכימים מאוד עם כל הטיפים הללו, במיוחד כשמדובר בסבלנות. הרבה יותר מדי סוחרים מביאים הפסדים גדולים ומיותרים בשלב מוקדם מכיוון שהם חסרי סבלנות לסחר ורוצים לראות תשואות ענק בשלב מוקדם. רק זכרו, תוכלו לראות הצלחה פיננסית עם מסחר במט”ח. עם זאת, כמו כל הסוחרים, זה לוקח זמן. אין קיצורי דרך.

אל תחמיצו: האם מסחר במט”ח שווה את הסיכון?

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

מָקוֹר: www.babypips.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map